Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)

(#151) vasi89

vasi89
(őstag)

Nekem 1 dolog nem világos. A Huawei szerviz javítja a honor telefonokat vagy már külön szerviz lesz? Vagy eddig is külön volt?

(#152) Bazsee71 válasza Sanki (#150) üzenetére

Bazsee71
(senior tag)

Köszönöm, megnyugodtunk, ez fájt volna egy 2 hónapso telefonnál. :)

Baratza Forte AP gravimetrikus őrlő eladó: https://bit.ly/2knqzDG

(#153) Benőke válasza vasi89 (#151) üzenetére

Benőke
(őstag)

Nekem a honor 10 gari papíron TMX a hivatalos partner.
Olyan mintha nem is lenne... :U :D

(#154) petyametyo válasza vasi89 (#151) üzenetére

petyametyo
(aktív tag)

Mindent a TMX javít. Már amikor sikerül nekik :C

Itt már lassan több a link ember mint jofogáson !!!!!!!!! petyametyo felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#155) Benőke válasza petyametyo (#154) üzenetére

Benőke
(őstag)

Találnak ők kifogást a javítás ellen, hirtelen beázik vagy megbontod vagy akármi... :Y

(#156) szaniszlokar

szaniszlokar
(tag)

Honor 6x telefonom van. Lehet tudni, hogy várható-e az Oreo? Biztonsági frissítések érkeznek relatív rebdszeresen.

(#157) petyametyo válasza Benőke (#155) üzenetére

petyametyo
(aktív tag)

Vagy ugy kapod vissza mint ha a kutya szájából szedték volna ki :O

Itt már lassan több a link ember mint jofogáson !!!!!!!!! petyametyo felhasználónak 44 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#158) Corsa02 válasza petyametyo (#157) üzenetére

Corsa02
(senior tag)

Régebben ez tényleg így volt, de az utóbbi 1 -1,5 évben a TMX teljesen megváltozott, nagyon gyors és szép munkát adtak ki a kezükből, egy garanciális és egy privát javítás volt náluk az utóbbi fél évben nekem. A Honor 8 topicban is jók a tapasztalatok. Persze nem védeni akarom őket, csak érdemes megemlíteni, hogy javult a dolog nagyon sokat :)

The Truth Is Out There --->

(#159) petyametyo válasza Corsa02 (#158) üzenetére

petyametyo
(aktív tag)

Nekem 2db ( honort 6 és 7-t ) is úgy küldték vissza hogy volt képük beleírni a jegyzőkönyvbe hogy nem tudják javítani a foltos kijelzőt mert nincs hozzá alkatrészük :Y Garanciális javítás volt ( lett volna ) mind a 2-ö . Az elsőnél 3x küldtem vissza mind a 3-nál vissza küldték hogy nincs alkatrész . Volt egy Honor 8-am .Úgy felmelegedett hogy kikapcsolt és kb 10 percig tölteni se lehetett,csak mikor lehűlt már valamennyire. A TMX szerint nincs baja a telefonnak :DD

Kíváncsi lennék az itteni illetékes véleményére erről ,csak érdekesség képen :R

[ Szerkesztve ]

(#160) Micsurin válasza Corsa02 (#158) üzenetére

Micsurin
(veterán)
LOGOUT blog

TMC TMX =/= TMX József körút!!!
A Honor 8 topiknak csak! és kizárólag a József körúttal van ilyen jó tapasztalatatapasztalat! :)
Ui. Az eleve huawei center.

Vélemény meg ismét lesz, kedden leadom a H8-am immáron másodjára... hátlap jött le. Most meg a kijelző bal felső sarka enged... :W

[ Szerkesztve ]

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: Pümpe Nexus 9, Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20

(#161) Corsa02 válasza Micsurin (#160) üzenetére

Corsa02
(senior tag)

Nem tudom, én mindig csak posta ponton adtam fel :)

The Truth Is Out There --->

(#162) nrg_52 válasza petyametyo (#154) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Ez igy mar nem igaz. Nekem legutobb a firstphone javitotta garban, debrecenben a h9-et.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#163) petyametyo válasza nrg_52 (#162) üzenetére

petyametyo
(aktív tag)

Lehet most nem igy van ,de akkor ez volt

[ Szerkesztve ]

(#164) nrg_52 válasza petyametyo (#163) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Igen, tavaly nyilt par videki varosban huawei servive center a firstphone jovoltabol.

(#165) Bazsee71

Bazsee71
(senior tag)

Ha a Huawei üzletkeresőjében nem találom a mall.hu-t (Internet Mall Hungary Kft.), akkor ugye nem hivatalos viszonteladó? Itt van most legjobb áron a Honor 10-es...

(#166) Exelsior24 válasza Bazsee71 (#165) üzenetére

Exelsior24
(tag)

Szia!

A "Mall.hu" nemhivatalos viszonteladó/forgalmazó , viszont annó én is keresgéltem és találtam a hivatalos magyarországi forgalmazókról egy listát, mert a Huawei weboldala sem listázza ki mindet csak 1-2 áruházat.

Itt találod a hivatalos magyarországi viszonteladókat:
[Hivatalos Huawei ÉS Honor viszonteladók]

Sajnos ezekben az üzletekben 20-30.000-rel általában magasabb is a készülékek ára, de figyelni kell őket mert néha akciózgatnak ők is azért, cserébe viszont 100%, hogy hivatalos magyarországi garanciás készüléket kapsz a pénzedért.

Huawei Mate 10 Pro 9.1.0.306, Sony PS 4 Pro

(#167) vasi89 válasza Exelsior24 (#166) üzenetére

vasi89
(őstag)

De ez a bejegyzés már 2016os, vagy folyamatosan frissül? Illetve olvastam már másik topicban is h pl németországban vásárolt huawei/honor esetén itthon is jó a garancia. Mondjuk gyanítom azok hivatalos helyről vásárolt telefonok.

(#168) petyametyo válasza nrg_52 (#164) üzenetére

petyametyo
(aktív tag)

Ha már így szóba került :K 491 számú bejegyzés

(#169) Bazsee71 válasza Exelsior24 (#166) üzenetére

Bazsee71
(senior tag)

Ezt a listát néztem én is, de 2016-os a cikk, és nincs megjelölve frissítés sem. Biztosra megyek, csak hivatalos viszonteladó jöhet szóba. :)

(#170) Exelsior24 válasza Bazsee71 (#169) üzenetére

Exelsior24
(tag)

Ez így van sajnos, nem éppen mai a cikk, de itt egy idei 2018.01.31.-i cikk , itt is felsorolták a hivatalos viszonteladókat:
[Hivatalos viszonteladók 2018 január]

Azért az itt felsorolt bolthálózatok és webáruházak mind az ismertebb és legnagyobb webáruházak szóval ezek tutira hivatalosak.

Huawei Mate 10 Pro 9.1.0.306, Sony PS 4 Pro

(#171) oszzoltan

oszzoltan
(csendes újonc)

hali!
tegnap végre megkaptuk a party módos frissítést! a gpu turbo mikorra várható?

(#172) petyametyo

petyametyo
(aktív tag)

A topik gazda nem túl aktív itt :(

(#173) nrg_52 válasza petyametyo (#172) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Biztos van mas dolga is, ezt csak plusszban kapta meg. :DDD

(#174) petyametyo válasza nrg_52 (#173) üzenetére

petyametyo
(aktív tag)

Lehet :C

(#175) Honor_HU válasza Exelsior24 (#170) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

Ez a felsorolás most is megállja a helyét! Informálódunk, és hozzuk a választ a többi kérdésre is. :)

(#176) bucihost

bucihost
(senior tag)

Sziasztok!

Honor 10 DualSIM 4/64 mennyire ajánlott?

smartshop-nál elég olcsó. Megbízható a bolt? Mennyire macerás a gari náluk?

Köszi :R

(#177) sebyke7 válasza bucihost (#176) üzenetére

sebyke7
(csendes tag)

Pont én is így vagyok ezzel, ezért ügyfélszolgálaton rákérdeztem, ott azt írták hogy gyártói garancia jár hozzá, de akkor is gyanúsan olcsó szóval kételkedek :S

(#178) Lackooo84 válasza sebyke7 (#177) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

Aki nem akar kételyeket, az hivatalos disztribútortól vegye a készüléket!

The Truth is out there...

(#179) gombi01 válasza sebyke7 (#177) üzenetére

gombi01
(tag)

Én is rákérdeztem e-mailben de nekem még csak nem is válaszoltak...
Fene tudja, addig jó amíg nincs vele baj, utána fog kiderülni :))

"Először megtanultam addig futni, amíg el nem fáradtam.Később bírtam tovább is." Muhammad Ali

(#180) sebyke7 válasza gombi01 (#179) üzenetére

sebyke7
(csendes tag)

Online ügyfélszolgálaton kérdezz rá, ma is meg tettem azt írta, hogy 2 év gyártói és még olyat nem halott hogy huaweinel nem fogadták el

(#181) #14379520

(törölt tag)

Milyen tényezők határozzák meg, hogy mennyi ideig kap szoftverfrissítést egy termékük, pl. a Honor 10?

(#182) Micsurin válasza #14379520 (#181) üzenetére

Micsurin
(veterán)
LOGOUT blog

Egy fő verzió, 2 évig meg sec. patchek. Aztán brúnzolnak rád és nem is szólnak, hogy nyiss esernyőt. :DDD
Ezen a téren talán a legtrágyább gyártó...

[ Szerkesztve ]

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: Pümpe Nexus 9, Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20

(#183) kali válasza Micsurin (#182) üzenetére

kali
(legenda)

Ezen a téren nem/sem a legrosszabb gyártó, a Honor 8 a jövő hónapban 2 éves típus és a mai napig gyakran kap frissítést, idén is kapott már vagy négyszer és akár fogadni is mernék, hogy 2 év után is fog még nem egyszer.
Más gyártós, korabeli, inkább csúcskategóriába tartozó készülékek jóval régebbi biztonsági szintnél tartanak.

[ Szerkesztve ]

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#184) Micsurin válasza kali (#183) üzenetére

Micsurin
(veterán)
LOGOUT blog

Biztonsági patchet ? :DDD Buildenként romló SOT ...
Még jó, hogy a gugli már kötelezi rá a gyártokat a jövőben.

Esetleg a nagy júniusi ápdát aminek se híre se hamva OTA-n ? Három ujjas screenshoot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#185) kali válasza Micsurin (#184) üzenetére

kali
(legenda)

Nem egy Samsung...stb. azonos idős - vagy akár újabb -, de magasabb kategóriájú telefont lehetne sorolni, amik több hónappal le vannak maradva a biztonsági szintben.
Ja, és nem csak biztonsági javítást adnak ki.

[ Szerkesztve ]

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#186) Micsurin válasza kali (#185) üzenetére

Micsurin
(veterán)
LOGOUT blog

Az elmúlt négy hónapban mit kaptunk ami nem bizt. ? Semmit
S7E elmúlt két éves, Oreot is megkapta... Ez sem kérdéses, ha már Samu...
P8 még a Nougatot se kapott anno "hardveres limitációk" ezt akarták elsütni a H8-ra is csak enyhén nagy lett a népharag... de rendben nézzünk tabokat akár, Mediapad M2-t ott hagyták Lollival. (A 10 colosat, a 8-as egyező hardverrel kapott MM-et. Hardveres limitációk? :B )

Próbálom, másik irányból közelíteni de mindig odajutok, hogy frissítések terén a leggyatrább gyártó.

Tudod mit látok? Van egy gyártó. feltörekvő kínaiak voltak az elején amíg nem engedhették meg a belesz@rok hozzáállást iszonyat jó telokat tettek le az asztalra, bejött nekik azóta felvették a nagyok hozzáállását. Nem baj, van piaci verseny... :)

[ Szerkesztve ]

(#187) kali válasza Micsurin (#186) üzenetére

kali
(legenda)

Ha egy új ikon vagy opció megjelenik, akkor az már nem csak biztonsági frissítés, márpedig volt ilyen, még ha nem is nagy dologról van szó.
Az S7-re sokan várják még azt a (majdnem) megkapott Oreót.
A P8 régi, azóta változott a gyártó hozzáállása, elég megnézni a napi történéseket, GPU Turbo...stb.
Azt kell tudomásul venni, hogy a Honor nem a csúcskategóriába tartozik, az a Huawei Mate és P széria, de attól még nem felejtik el teljesen.
Igaz, nekem Mate 10 Pro van, de azt látom, hogy főverzióban is előrébb voltam és biztonsági szintben is például a Note 8-hoz képest.
A feleségemnek Honor 8 van, így azzal is képben vagyok. (View 10-re kellene váltania, csak az a fránya aktív kétkártyás hiány...)

(#188) clon válasza kali (#183) üzenetére

clon
(tag)

Honor 8-am van és OTA frissítéses.
Az első fél évben csak a saját bug lett javítva esetleg valami új app lett integrálva és csak 1 alkalommal jött a biztonsági frissítés - biztonsági frissítést az 1 év alatt talán 2 alkalommal kapott.

Az idei 4 frissítésből 3 biztonsági frissítés volt és semmi több.

A H8 1,5 után gyakorlatilag semmi újdonságot nem kapott csak tolja a droid biztonsági frissítéseket (amit addig nem csinált). Ez 2 év után biztosan nem lesz ilyen rendszeres, mert a terméktámogatásban 2 év amit vállat és utána már "csak" lefoglalja az erőforrásait a friss(ebb) telefonok fejlesztésétől bug mentesítésétől. Ezt majdnem minden gyártó így csinálja, mert egy 2 éves telefon esetén már nincsen bevétel ráterelnek az új készülékre kis trükkökkel mert az új vásárláson van a haszon nem a "régi" jó telefonok életben tartásán.

(#189) Micsurin válasza kali (#187) üzenetére

Micsurin
(veterán)
LOGOUT blog

A második felével most gyak. beismerted, hogy nincs igazad. Kitérni a témából nincs értelme. A számozott modellek a Honornak a flagshipjei, és közel vannak minden évben a csúcshoz. Igenis elvárható, hogy megkapják a 2 fő verziót.

GPU turboról akkor beszéljünk ha megvalósult....
"A P8 régi, azóta változott a gyártó hozzáállása," nem így látom. Íppek három éves, tényleg nagyon régi. Ha nem 8-9-10 havonta f@sná a gyártó az új készülékeket "csúcs" néven az aktuális SoC és az elavult tavalyi grafikus egység társaságában, akkor nem menne a régizés és lehetne maradandót alkotni lásd S7, O+ 3 / 3T.

Arról nem beszélve, hogy régen jó volt a gyártott minőség, most ? Fos. H8 2.-jára megy szervizbe ha lesz időm hétfőn leadni. Apám P9-e már 3x volt. P8 lehúzta a 2 évet úgy, hogy karcmentesen fekszik a fiókba. Sőt még egy hibátlan P7 is fekszik az éjjeliben. Régen tényleg minden szebb és jobb volt (3 éve? :DDD ) Mindkét említett telo a jó tapasztalat miatt lett véve. Többet nem esünk ebbe a hibába.

Hozzáállás: a hülye user megveszi az újabbat ha nem frissítem a régit, a google trehány úgyse fog kipufogón kúpolni ha nem tartom a két évet. Sőőt treble mit nekem... nem kell nekik BL kód, nehogy már a közösség éltesse tovább a régi szériákat. ---Apple te vagy az ?--- Oh wait ott vagy 4-5 évig lesz support.

A vitát veled befejeztem, felesleges bizonygatás. :)

(#190) kali válasza Micsurin (#189) üzenetére

kali
(legenda)

Nincs mit elismernem, amit korábban írtam, azt úgy is gondolom, csak nem mindenki kezeli helyén a dolgokat, illetve a Honor típusokat.
Anno leírtam tételesen a Honor 8 és az aktuális Huawei csúcs közötti különbségeket, nem kevés az, aszerint kell kezelni, nem véletlenül olcsóbb annyival a Honor, mint a Huawei.
Az egy dolog, hogy te miként látod, de a gyártók üzletpolitikája másról szól, még az a gyártó is több típust ad már ki évente - akár egy időpontban is többet -, amelyik korábban nem így tett, nem véletlenül.
Nem arról szól már a világ, hogy egy típust 3 - 4 évig használjon bárki is, illetve aki úgy tesz, az vállalja be a kompromisszumokat is.
A szervizelősdire nem írok inkább részleteset, mert másnál meg más gyártójú készülékekkel van így, megint másnál meg évek alatt sincs gond a Huawei/Honor telefonokkal, így általánosítani nem lehet.
20+ év alatt egyszer kellett saját mobiltelefont szervizeltetnem, a Nokia 7110 előlapját mozgató rugó kiakadt, bevittem az akkori Telekom szervizbe, percek alatt a helyére tették és kaptam is vissza azonnal.
Az a hosszú éveken át tartó Apple támogatás nem volt véletlen, mint kiderült utólag a direkt lassításos móka például, anélkül nehéz lett volna kivitelezniük...

clon: ha megtartod 2 év után is, a gyakorlatban is megtudod, de addig csak találgatni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#191) Bazsee71 válasza Micsurin (#184) üzenetére

Bazsee71
(senior tag)

Azért mert páran itt panaszkodnak a SOT-ra, nem jelenti azt, hogy romlott. Nálam pl. semmi. Orei-t ígérték, és nagyon úgy tűnik, hogy hozni is fogják. Mit lehetne még elvárni egy két éves telefontól?

Samsung példának meg tök jó, mert lehet hogy frissítget, csak a garanciális ügyintézéstől mentsen meg az ég, egyszerűbb ha egyből kukázod a készüléket, legyen szó tévéről, telefonról, vagy fényképezőgépről (tapasztalat).

(#192) bucihost válasza Lackooo84 (#178) üzenetére

bucihost
(senior tag)

Én pont hogy edigitalt hagynám ki... Okádék a garis ügyintézésük... Ezért érdeklődök

(#193) nrg_52 válasza bucihost (#192) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Nem hozzajuk kell vinni, hanem markaszervizbe, problem solved. 😀

(#194) Lackooo84 válasza bucihost (#192) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

Ki tudod hagyni, ha gariba kell küldeni a postán leadod a Huawei ponton, és rögtön a TMX-nél köt ki.

(#195) Benőke válasza bucihost (#192) üzenetére

Benőke
(őstag)

Egyszer intéztem garos problémát. Másnap vissza vittem a cuccost. Mondjuk monitor volt. Kérdezték mit szeretnék? Másik ugyan ilyet? Másik fajtát vagy pénzt vissza. Másik ugyan ilyet kértem. Azt mondta vissza adja a lóvét, megrendeli a monitort ha megjön szólnak. Mondom ok. Másnap szóltak hogy a raktáron lévő szintén egy visszavett darab, lemondtam a rendelést.

"(#194) Lackooo84"
A TMX -re sem bíznám az életem, de még a fikuszomét se ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#196) Lackooo84 válasza Benőke (#195) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

Kénytelen vagy, mert ők a hivatalos szerviz. Egyébként a Huawei cuccokra odafigyelnek.

(#197) bucihost válasza Benőke (#195) üzenetére

bucihost
(senior tag)

Az a jobbik eset. Nekem 48+32 napig ültek rajta.. most +30 napot várhatok a pénzemre...

(#198) dawid92

dawid92
(tag)

Kedves Honor!
Az utóbbi 1-2 év slágere a dupla hátlapi kamera. A Honor 10-ben is ilyen rendszer van, amely AI-algorigmussal is támogatott. Milyen fejlesztésekre számíthatunk a Honornál ezen a téren? Hogyan segíthet tovább az AI a képfeldolgozásban? Vagy inkább új, kreatív effekteket várjunk, mint a bokeh? Vagy jönnek a három-négy hátlapi kamerával szerelt telefonok?

(#199) Wisdom13

Wisdom13
(újonc)

Sziasztok, kérlek segítsetek.

Honor 9 Lite telefont használok, most esett át kijelzőcserén.
A csere óta nem működik az értesítési led és a dupla koppintásos ébresztés.

Egy csomó fórumot végigbújtam, a beállításokat már benyomtam, tehát ezzel nincs gond. Cache-et is töröltem már.
Viszont nem értem, hogy egy kijelzőcsere (ami egyébként 100% gyári) hogyan befolyásolhatná ezeket a dolgokat?

Tippje van valakinek, hogyan tudnám visszahozni ezeket?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#200) vasi89 válasza Wisdom13 (#199) üzenetére

vasi89
(őstag)

Telemax cserélte? mert akkor az a magyarázat.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.