Hirdetés

2021. január 23., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)

(#801) Amerigo57

Amerigo57
senior tag

Sziasztok.
Fényképezéshez ,
Honor 20 Dual SIM 128GB vagy a
Honor VIEW 20 Dual SIM 128 GB telefon a jobb ,
illetve 130 ezerig mit ajánlotok ,
főleg fényképezéshez.

(#802) zsida.kornel válasza Amerigo57 (#801) üzenetére

zsida.kornel
tag

Mate 20 is elég olcsó már, és az leica is, illetve azonos specifikacio :)

(#803) mjani1172

mjani1172
addikt

Ez a Honor márka él? Nem úgy tűnik, nem pörög túlságosan. Vennék egyet, de úgy látom a régebbi telefonokat nem igazán frissítik, a topicokban sincs aktivitás.

[ Szerkesztve ]

(#804) Dhampir válasza mjani1172 (#803) üzenetére

Dhampir
félisten

Talán valamely topikban azért nincs aktivitás, mert nincs nagy gond a készülékekkel. :) Például a Honor Play teszi a dolgát.

Nem láttam a változó korszakot. Csak a hullámokat láttam. Látnom kellett volna a szelet. A szél az, ami megnöveli a hullámokat. (Gwansang)

(#805) nrg_52 válasza Dhampir (#804) üzenetére

nrg_52
őstag

+1. Nalam a H9 annyira jol teszi a dolgat 2 ev utan is, hogy nem tudom megindokolni magamnak, hogy miert is cserelnem. :DDD

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#806) Sanki válasza mjani1172 (#803) üzenetére

Sanki
addikt

Nézd meg az eladásokat.. :)
Honor 8 is teszi a dolgát.

"Work smarter, not harder..." /// -

(#807) zsida.kornel válasza Sanki (#806) üzenetére

zsida.kornel
tag

View 10 szintén hibátlan, egyedül a 4G+-t nem tudtam megoldani. De ettől még nem dől össze a világ

(#808) Zοltta válasza Dhampir (#804) üzenetére

Zοltta
senior tag

"Például a Honor Play teszi a dolgát."

Így van, nekem is ez van. ÉS tökéletes! Erős, fürge, stapabiró. Kamerát szét lehet szekállni... Ennél több nem is kell

[ Szerkesztve ]

"Ha azt akarod, hogy valami jó legyen, akkor csináld magad!"

(#809) twon

twon
tag

Sziasztok!
Honor 20 infraportját hogyan lehet munkára bírni ?
Tudok erről valamit?

Nokia 2110-Nokia 6110-Nokia 6210-Nokia 6310-Mio A701-Mio A702-S1-S3-LG G2- G3

(#810) Dhampir

Dhampir
félisten

Sziasztok!

Amennyiben ez igaz, elég szomorú hír:

Számos Honor felhasználó kiakadt, mert nem frissül tovább a gyártó egyik népszerű telefonja

Sajnos nemrég hivatalosan is megerősítették, hogy a tavalyi Honor Play már nem kap Android 10/EMUI 10 frissítést, annak ellenére, hogy egy egészen komoly felszereltségű telefonról van szó.

Nem láttam a változó korszakot. Csak a hullámokat láttam. Látnom kellett volna a szelet. A szél az, ami megnöveli a hullámokat. (Gwansang)

(#811) cybermanus

cybermanus
őstag

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy van még olyan Honor, Huawei telefon aminek az ujjlenyomat olvasója gombként is funkcionál? Az nagyon tetszett ebben a telefonban :)

(#812) Dhampir válasza cybermanus (#811) üzenetére

Dhampir
félisten

Például a P20 (Pro) ezt tudja:

Huawei P20 (Pro): How to activate the Home Button? More then a finger print sensor!

(#813) zsida.kornel válasza cybermanus (#811) üzenetére

zsida.kornel
tag

Honor view 10, honor 10, p20, p20 pro,
Én ezekről tudok, de a honor 10-é a legmenőbb mert az ki sem jön a kijelző síkjából.

(#814) cybermanus

cybermanus
őstag

Köszönöm nektek. :R

(#815) Zοltta válasza Dhampir (#810) üzenetére

Zοltta
senior tag

Ezzel azért vitatkoznék , elég hamar hiszel a hireknek mára már fordult a kocka :)

[Light of Hope: Honor Play may still have chance to receive EMUI 10/Android 10]

ÉS a lista is bövült vele [Honor Play [Undecided]]

(#816) Dhampir válasza Zοltta (#815) üzenetére

Dhampir
félisten

Pont ezért írtam azt a mondatkezdésben, hogy "amennyiben igaz". :)

Ámde a linkek nyomán sajnos még mindig azt olvasom, hogy "eldöntetlen" és marad a reménykedés, "megkaphatja, de ez még nem végleges" de bárcsak kijavítanál, hogy tévedek. :(

Mindenesetre bízzunk benne, hogy majd lesz.

[ Szerkesztve ]

(#817) Lackooo84 válasza Zοltta (#815) üzenetére

Lackooo84
veterán

Majd úgy kapja meg, mint anno a Honor 8 az oreot, abban sem volt köszönet... :D

The Truth is out there...

(#818) dave_gahan

dave_gahan
aktív tag

Én sokáig a Honor 10 és a Honor V20 között vaciláltam, végül inkább előbbi felé hajlottam - ár/értékben a V20 sem rossz, de közel 50%-os felára van, a Honor 10-hez képest. Egyedül a 4 GB RAM-tól tartok, a multitasking és a sok Chrome böngészőlap miatt nekem fontos lenne a 6 GB RAM. Illetve jónéhány Honor 10 tulajtól hallottam, hogy az Android 9 upgrade csak rontott a mobilon...
Aztán a múlthéten bejött a képbe az új Redmi Note 8 Pro, közel ugyanolyan áron jobb speckóval (pl. az említett 6 GB RAM-mal), csak elég nagy tepsi, a Honor 10 sokkal kompaktabb. Valamint eléggé tartok a MIUI-tól...sokan csak romolgatással tudják pöpeccé tenni, a Global rom mindig lemaradásban van a többi romhoz képest.
Még tipródom, azért a Honor 10 nemsokára 2 éves modell lesz, valszleg a Note 8 Pro hosszabb ideig kap frissítéseket és a készülék/kijelző aránya is jobb.
A Honor 20 nálam egyértelműen kiesett a jack csati hiánya miatt.

Mennyire agresszív az EMUI memóriakezelése a MIUI-hoz képest? Ha lelakatolom az appokat, nem lövi ki? Elég lehet a Honor 10 4 GB RAM-ja is? :F

(#819) Lackooo84 válasza dave_gahan (#818) üzenetére

Lackooo84
veterán

MIUI nem lövöldöz ki semmit, csak az EMUI ilyen hoki.

The Truth is out there...

(#820) Sanki válasza Lackooo84 (#819) üzenetére

Sanki
addikt

De mi így szeretjük ez EMUI-t. <3 :DDD

(#821) nrg_52 válasza Sanki (#820) üzenetére

nrg_52
őstag

:C

(#822) Sanki válasza nrg_52 (#821) üzenetére

Sanki
addikt

Közben javítom magam: AZ EMUI. :B

(#823) nrg_52 válasza Sanki (#822) üzenetére

nrg_52
őstag

Nem az volt a lenyeg, nekem amugy is tetszett a mondanivalo. Epp letojom mit lo ki, tan kibirom azt a par mp-t amig visszatolti.

[ Szerkesztve ]

(#824) Sanki válasza nrg_52 (#823) üzenetére

Sanki
addikt

Nekem sincs vele semmi bajom.. Múltkor valami ~2800 órán át nem volt kikapcsolva a honor 8, semmi baja nem volt.

(#825) Micsurin válasza nrg_52 (#823) üzenetére

Micsurin
veterán

Same, ellenben brutál jó akku időket tud hozni.

Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me.

(#826) clon válasza Lackooo84 (#817) üzenetére

clon
aktív tag

Sajnos pont ugyanaz a PR mint a H8 esetén volt. Ott is nagy remények voltak és lett belőle egy "öszvér" Oreo amit jó gyorsan magára hagytak (én is végigszenvedtem a H8-at így nem adok sok esélyt a Play frissítésre csak tapasztalat alapján).

HA a Play esetén akartak volna frissíteni akkor kiírták volna rögtön, így egyértelmű az eset a drágább ugyanazon vasat támogatják az olcsó(bb) változatot nem.

(#827) Zοltta válasza Dhampir (#816) üzenetére

Zοltta
senior tag

Annak örüljünk, hogy még ilyen formában egyáltalán felkerült a listára :D

(#828) Dhampir válasza Zοltta (#827) üzenetére

Dhampir
félisten

Mindennek örülök, ami pozitívum. :K

(#829) Dhampir

Dhampir
félisten

Sziasztok!

Ez az akció Honor termékekre is szól? :F

Ez a hétvége a vásárlásról szól, így mi is remek ajánlatokkal készültünk nektek: egész hétvégén 20% kedvezménnyel szerezhetitek be a helyszínen megjelölt HUAWEI okostelefonokat, tableteket és kiegészítőket a Huawei Experience Store SHOPMARK-ban vagy az Aréna Pláza Pop-Up Store-ban!
Nem éri meg kihagyni!

(#830) gyulaszu

gyulaszu
aktív tag

Sziasztok,
olyan topikot keresek, ahol abban tudnak segíteni, hogyan kell feltegyem a Google App-okat és szervízeket a Kínában vásárolt Honor Pad 5 készülékemre.
Magic UI 2.1.0, javítási csomag 9.1.0.128
Android 9
Kernel 4.9.148
Jó helyen járok?
Üdv

gyulaszu

(#831) Dhampir válasza gyulaszu (#830) üzenetére

Dhampir
félisten

Hátha ez kicsit segít:

How to Download and Install Google Play Store on Huawei Chinese phones

(#832) gyulaszu válasza Dhampir (#831) üzenetére

gyulaszu
aktív tag

Köszönöm, részsiker van.
A "Method 1:" alapján települt minden, de amikor indítom a Google Play Store-t, akkor csak fehér lesz és látszólag nem történik semmi.
Lehet először a Google Accountot kell beállítsam?
Ha azt próbálom, akkor is csak visszaugrik egy lépést és semmi...

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#833) Dhampir válasza gyulaszu (#832) üzenetére

Dhampir
félisten

Hátha itt okosabbak lesznek:

Android szakmai topik

Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik

Android dual SIM okostelefonok

(#834) gyulaszu válasza Dhampir (#833) üzenetére

gyulaszu
aktív tag

Köszönöm. Azzal még várok.
(a dual simes topik biztos nem passzol, mert egy WiFi-s tabletet vettem)
Hátha ír még valaki okosságot.
Egyébként amikor google fiókot akarok hozzáadni, akkor nem visszaugrik a menüben, hanem belefagy. Csak akkor lép ki, ha kilövöm a háttérben.

gyulaszu

(#835) reggiee

reggiee
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, vettem egy Huawei Nova 5T készüléket, ami kiköpött Honor 20.
Üvegfóliát rendeltem hozzá, aztán olyat küldtek amin nincs előlapi kamerakivágás. Az üzlet szerint nem is kell mert ezen nincs szenzor, ami miatt ki szokták hagyni, viszont ami gyárilag rajta van azon van kivágás.
Ti mit javasoltok? Csere és keressek kivágott fóliát?

Köszönöm

(#836) Dhampir válasza gyulaszu (#834) üzenetére

Dhampir
félisten

Androidos tablet topic

(#837) fila válasza reggiee (#835) üzenetére

fila
senior tag

Több ilyet árulnak honor 20-hoz, amin nincs kivágás

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#838) csako válasza reggiee (#835) üzenetére

csako
addikt

Ha rosszabb lesz a képminőség, akkor keress kivágásosat, ha nem zavarja a kamerát, akkor meg mindegy, védi azt is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#839) reggiee

reggiee
csendes tag

Köszönöm szépen, egyenlőre feltettem és nem látok különbséget.

(#840) gyulaszu válasza Dhampir (#836) üzenetére

gyulaszu
aktív tag

Köszönöm, beírtam oda is.

gyulaszu

(#841) gyulaszu válasza Dhampir (#831) üzenetére

gyulaszu
aktív tag

Szia,
közben írtam a Huawei/Honor magyarországi szupport-nak és a következő választ kaptam, amit nem akarok elhinni, hogy tényleg így lenne:

Köszönöm szépen a pontosítást!
Azonban sajnos ugyanazt a tájékoztatást tudom nyújtani Önnek, miszerint Ázsiában nem támogatottak a Google szolgáltatásai, így mivel a készülék eredetileg Shanghaiból származik érvényesek rá a régiós különbségek. Hivatalos úton ezt nincs lehetőség felülírni.
Üdvözlettel,
xxxxxx
Ügyfélszolgálati Munkatárs

Ha tényleg így lenne, akkor senki nem tudna GAPPS-okat telepíteni.
Illetve azt írta: "hivatalos úton" >> ezek szerint mindenki csak nemhivatalosan tudja telepíteni google szolgáltatásait és programjait? :F

gyulaszu

(#842) Micsurin válasza gyulaszu (#841) üzenetére

Micsurin
veterán

Mikor tanuljátok már meg, hogy egyik márka hazai ügyfélszolgálata sem hozzáértő zsenikből áll? De a Huawei kimondottan hangyák alkotta csapat?!.... :DDD :DDD :DDD

Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me.

(#843) gyulaszu válasza Micsurin (#842) üzenetére

gyulaszu
aktív tag

Én is látom, hogy nem eléggé szabatos a fogalmazás
pld. Ázsia nem csak Kínából áll.
Maga a készülék egyébként a specifikáció alapján Japánban és Tajvanon is forgalmazott és ha jól tudom ott semmi baj a Google-vel...
Ettől függetlenül tudsz esetleg érdemben is tanácsot adni? :R

gyulaszu

(#844) Amerigo57

Amerigo57
senior tag

Sziasztok.
A Honor VIEW 20 Dual vagy a ,
Honor 20 ajánlottabb telefon ?

(#845) zsida.kornel

zsida.kornel
tag

Valaki használ ilyen fülest (HONOR AM17)?
Sikerült aliexpressről 11.11-es akcióban beszerezni egyet (eredetit, bár nemhiszem hogy akármilyen honor cuccot hamisítanak), Esetleg ha van tapasztalata vele, vagy tud róla véleményt mondani szívesen meghalgatnám. :)

(#846) szkaroly válasza Amerigo57 (#844) üzenetére

szkaroly
aktív tag

Ha jack v.usb3 kell akkor V20, ha több fajta kamera Honor 20.

(#847) Indy1 válasza zsida.kornel (#845) üzenetére

Indy1
tag

AM15 annakidejen volt a JoyBuynal 6,99$ es rendeltem egyet, a 13 eves gyerek hasznalja, meg van elegedve vele, es tartos is.
Miert is hamisitsanak ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#848) zsida.kornel válasza Indy1 (#847) üzenetére

zsida.kornel
tag

Mindent hamisítanak :DD

(#849) Dhampir

Dhampir
félisten

Kiderült, hogy melyik Honor mobilokra jön az Android 10

Sajnos a Honor Play végül Android 9-en ragad, pedig a Kirin 970 meg tudna birkózni vele, elvégre a Honor 10-ben és V10-ben is ez dolgozik.

[ Szerkesztve ]

(#850) hangyász2 válasza Dhampir (#849) üzenetére

hangyász2
aktív tag

Nem túl pontos a cikk, mert általában egy nagy frissítés, nem kettő a felső kategórián kívül. Viszont már P Smart 2019-re is érkezett EMUI 10, igaz, csak HICare-en keresztül. Dicséretes gyorsaság, és már Honor 10 Lite is kiírja, hogy hamarosan. Még sosem volt év vége előtt nyilvános béta ilyen olcsó Huaweieken.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.