Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#701) lorcsi válasza Sanki (#699) üzenetére


lorcsi
veterán

de nagy kár
mert most nézteme gy tesztet..és hw erősségben a 8 és a 9 között nem hozott ki különbséget

egy akksi csere a 8ban kb. mennyibe fájhat ?

(#702) Black_Raven válasza Kerni62 (#700) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha a Histenben beállitod rendesen, akkor meglepődsz Te is a különbségen.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#703) Sanki válasza lorcsi (#701) üzenetére


Sanki
addikt

Ha hivatalos helyen cserélik az zsebbe nyúlós, 30-40 ezer Ft körül, mivel cserélik a kijelzőt is.
Ha valami szervizben csináltatod, akkor olyan 10 ezer Ft körül van.

(#704) - = Zk = - válasza Black_Raven (#702) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hogy hol?! :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#705) Black_Raven válasza - = Zk = - (#704) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hol, hol, hát itt.[kép] [kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#706) - = Zk = - válasza Black_Raven (#705) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá, ami nekem nincs ebben a telóban... oks... de azért jó tudni ezt előre. köszi :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#707) Black_Raven válasza - = Zk = - (#706) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miért nincs? a gyári Zenelejátszóban itt.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#708) - = Zk = - válasza Black_Raven (#707) üzenetére


- = Zk = -
félisten

P8 Lite (2017).. 7.0 / 5.0.1.... :B
de megnéztem most is, és a dts logócska van ott.. aminek nyomkodására sem reagál a teló.. :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#709) Black_Raven válasza - = Zk = - (#708) üzenetére


Black_Raven
veterán

Honor Play 9.0/Emui 9.0.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#710) - = Zk = - válasza Black_Raven (#709) üzenetére


- = Zk = -
félisten

18.-án jön a Honor 10-em.. addig várakozó álláspont :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#711) lorcsi válasza Sanki (#703) üzenetére


lorcsi
veterán

huh..ez aztán zsebbenyúlós :Y
akkor érdemes garanciásat venni ebből..

(#712) Micsurin válasza - = Zk = - (#708) üzenetére


Micsurin
nagyúr

APK Mirroron fent van btw a Histen 8.0.1.310.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#713) - = Zk = - válasza Micsurin (#712) üzenetére


- = Zk = -
félisten

AIMP-ot használok, de azért köszi.,.. meglátom, milyen lesz a H10-ben.. gondolom abban alapból benen van...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#714) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Azt olvastam,hogy a honor 8x-re április 12ig megérkezik a Pie.Nekem még sehol semmi.Kezdhetek aggódni vagy várjak még türelemmel???

(#715) M3aN válasza zolya1973 (#714) üzenetére


M3aN
senior tag

Nem tudom, te honnan vetted, nekem megjött már rá kb. 2 hete.

(#716) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nem tudom miért vagytok oda annyira a pie-ért, én örülök, hogy az enyémre nincs, én még tudom rögzíteni a beszélgetéseket wehehe....

The Truth is out there...

(#717) - = Zk = - válasza Lackooo84 (#716) üzenetére


- = Zk = -
félisten

örülök neki, hogy olyan életem van, nem kell rögzítenem a beszélgetéseket buhehe.... ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#718) Lackooo84 válasza - = Zk = - (#717) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sosem tudhatod mikor jön jól.

The Truth is out there...

(#719) zolya1973 válasza M3aN (#715) üzenetére


zolya1973
aktív tag

MM-ban vettem szerdán. Az emui az már 136 végűnél jár. Az szinte minden nap kap egy frissítést de az android rendszer az nem akar.

(#720) Black_Raven válasza zolya1973 (#719) üzenetére


Black_Raven
veterán

A topikjában nem érdeklődtél?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#721) zolya1973 válasza Black_Raven (#720) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Ott nem nagy élet van. Más kérdést tettem fel majd egy hete de még senki nem válaszolt.

(#722) M3aN válasza zolya1973 (#721) üzenetére


M3aN
senior tag

Aktívabb mint ez, de a kérdésed elég sajátos. Nekem Huawei volt előtte de fogalmam sincs melyik csörög hangosabban. Egyszerűen nem figyelem.
Ha nem hallod a csörgést, kell venni hozzá egy okoskarkötőt, és rezeg a csuklód. Azt biztos érzed, és a probléma megoldva.

(#723) Black_Raven válasza zolya1973 (#721) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Legfrissebb teljes csomag letöltése, már meg volt? Jobbra fönt 3 pötty a Szoftverfrissitésnél..de amit írtál hogy jönnek rá az Emui frissitések az jó, mert előtte azokat kell felraknod hogy utol érd a többieket aztán jön a Pite.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#725) Lackooo84 válasza Dhampir (#724) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Apja f...a vált el az... :DDD

The Truth is out there...

(#726) Black_Raven válasza Lackooo84 (#725) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hivatalosan igen, szétváltak Főleg a marketing. .Aztán az eladott készülékek ugyanúgy a Huaweiek közé van sorolva.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#727) Lackooo84 válasza Black_Raven (#726) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor valamit nagyon nem jól csinálnak, mert én sem tudtam. :)

The Truth is out there...

(#728) csako válasza Lackooo84 (#727) üzenetére


csako
veterán

Honor blog
2018-05-14
"Noha az utóbbi időkben felröppentek bizonyos pletykák, hogy a Honor elhagyja a hazai piacot, ezek elsősorban félreértéseken alapultak. Leginkább annyi történt, hogy a Honor egyre jobban különválik az anyacég Huawei-től, egyre több területet abszolút különállóan visznek, ezek közé tartozik a logisztika, az értékesítés, a marketing és a PR is, jelenleg mindezt a régiós központból koordinálják (Varsó), viszont a Honor 10-zel elég markánsan mutatni fogják, hogy szó nincs semmiféle kivonulásról."

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#730) csako válasza Dhampir (#729) üzenetére


csako
veterán

Ha tudod a nevét, akkor írd meg a Huaweinek, hátha rendbe teszik a tagot :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#731) zolya1973 válasza Black_Raven (#723) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Azt már letöltöttem.

(#732) Dhampir válasza csako (#730) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem érzem magamat "feljelentgető" típusnak. Viszont az jólesne, ha legközelebb már nem egy ingerült képviselőhöz fordulhatnék, akit szinte megkérdezni sem szabad, mert költői túlzással mintegy számkivetett "leprásnak" éreztet a Honor márka miatt.

(#733) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !

Szeretném a segítségeteket kérni ,van egy Honor 10-es telefonom és egy Iphone 7esem .

Szeretném az adatokat át másolni az ip7-ről a honor-ra ez sikerült is viszont a jegyzetek nem kerültek át a honor-ra pedig nekem nagyon fontos lenne .

Tudnátok valami megoldást erre a problémára ?

Köszönöm előre is :R :R

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#734) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A Checker for MHL (HDMI) alkalmazás szerint a Honor Play nem alkalmas az USB Type-C csatlakozóról adapteren keresztül HDMI jelátvitelre.

Ezt megtudnátok erősíteni, hogy valóban így van-e, erre technikailag nincs felkészítve a telefon? :F

(#735) Honor_HU válasza Dhampir (#734) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Szia,

Szomorúan halljuk, hogy ilyen negatív hozzáállást kellett tapasztalnod a Huawei-pólós fiatalemberrel kapcsolatban, kommunikációt tekintve sajnos mi már tényleg külön vagyunk annyira, hogy az illető promoterről ne tudjunk semmit, viszont a visszajelzésedet nagyon köszönjük.

Az MHL-lel kapcsolatban sajnos semmilyen termékleírás vagy hivatalos táblázat nem tesz említést, a cégnek a hivatalos oldala sem segít, hiszen minden gyártóval kapcsolatban rendkívül elavult a lista.

Semmiképpen ne vedd készpénznek, amit az említett alkalmazás ír. Sajnos nekünk nincs saját MHL-adapterünk, viszont az egyik külsős beszállítónktól járt nálunk efféle kiegészítő, ami a View 20-szal például egész biztosan működött. Az imént feltelepítettem ezt a programot (Checker for MHL) az áruházból a tesztelten kompatibilis termékre, de ugyanúgy azt írta, hogy a mobil nem alkalmas ilyen átvitelre, ami így, ebben a formában egész biztosan nem igaz.

100%-osan biztos választ nem tudunk adni, viszont nagyon valószínűnek tartjuk, hogy tud működni egy efféle kiegészítő a Honor Play-jel, érdemes lehet egy olyan boltot keresni, ahol ki is próbálható az adott termék, esetleg a kiegészítőgyártót megkérdezni az általuk ismert kompatibilitási listáról, vagy ha minden kötél szakad, egy online vásárlás esetén nyugodtan élhetsz az elállási jogoddal is.

[ Szerkesztve ]

(#736) Dhampir válasza Honor_HU (#735) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :)

(#737) zsida.kornel válasza Dhampir (#734) üzenetére


zsida.kornel
tag

Szia!
Kérdésedre a válasz, nekem View 10-em van, de ugyanaz a szitu mint a tiédnél, utánanéztem az mhl-nek, de nem sokra mentem vele, sajnos belerakták a type-c csatlakozó mellé a micro usb vezérlőjét, de mégis mókoltak valamit a lábkiosztással hogy usb 2.0-án menjenek a type-c-s cuccok (PL otg kábel), de ami a View 20-on ment ahhoz már 3.0-ás szabványú háttér kell legalább, mert az elektronika nélküli usb-hdmi adapter. Az nem MHL. De mivel nekünk csak 2.0-ás az usb, le kell mondani a HDMI kimenetről :(

(#738) Dhampir válasza zsida.kornel (#737) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, akkor nem érdemes tovább küzdeni ezzel az adapter kérdéssel. Na mindegy, ez van. Köszönöm szépen, hogy megírtad! :R

(#739) zsida.kornel válasza Dhampir (#738) üzenetére


zsida.kornel
tag

Esetleg jó minőségű wifis adapter szóba jöhet, mint a chromecast, azoknak viszonylag kicsi a késése, játszani nem jó, de youtubeozni meg hasonlókra, esetleg filmezni praktikus lehet. Ha ezzel segítettem ;)

[ Szerkesztve ]

(#740) Dhampir válasza zsida.kornel (#739) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen, a TV sajnos nem tudja, még nem elég okos. :)

Más:

A korábbiakban írt HDMI adapteres problémámról arról tájékoztatott a Huawei Support, miszerint a Honor Play nem támogatja a HDMI csatlakozást, a flagship modellek viszont igen és a hivatalos értékesítőknél, illetve az Experience boltokban megtalálható a type C - HDMI kábel.

(#741) Kerni62


Kerni62
tag

Sziasztok! Tegnap óta boldog gazdija vagyok egy Honor8X-nek. Abban kérnék segítséget, hogy meg lehet-e változtatni a navigációs gombok sorrendjét, mert a fordítotthoz vagyok szokva, ill. lehet-e hívás és értesítésekhez a vakut villogásra bírni? Köszönettel

(#742) elfelejtette válasza Kerni62 (#741) üzenetére


elfelejtette
veterán

Beállítások-Rendszer-Rendszer navigáció
Valami ilyesmi menüpontot keress. Ott tudod megváltoztatni a navigációs sáv kiosztását.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#743) zolya1973 válasza Kerni62 (#741) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Szia!
A tiéd frissült már 9-re? Mert én is a múlt héten vettem de valamiért nem akar.

(#744) Kerni62 válasza zolya1973 (#743) üzenetére


Kerni62
tag

Szia! Még nem.

(#745) Kerni62 válasza elfelejtette (#742) üzenetére


Kerni62
tag

Köszi, sikerült.

(#746) Kerni62


Kerni62
tag

Widgeteket hol tudom előcsalogatni? Köszi (8X)

[ Szerkesztve ]

(#747) elfelejtette válasza Kerni62 (#746) üzenetére


elfelejtette
veterán

Főképernyőn egy üres helyre hosszan nyomva alulról felugró háttérkép-minialkalmazások-átmenetek menü megfelelő pontjában.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#748) Kerni62


Kerni62
tag

Még két kérdésem lenne. RN5-ről váltottam. Ebben nem nem találok olyat, hogy beszélgetés rögzítése. A másik, hogy a korábban nézett oldalak egy külön oldalon voltak amig oldalra húzással ki nem töröltem. Most ha elhagyom az oldalt kezdhetem elölröl. Ezekben én vagyok a mafla, vagy nincs ilyen? Köszi

(#750) Kerni62 válasza Dhampir (#749) üzenetére


Kerni62
tag

Köszi. Sajna nem tudtam letölteni. Hátha egyszer egy frissítéssel felkerül. Még egy kérdés, elöl vagy hátul Gorilla Glass üveggel rendelkezik a 8X?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.