Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)

(#301) kali válasza chros (#300) üzenetére

kali
(legenda)

Szia,

A Mate 10 Pro az egyik legjobb akkumulátoros üzemidejű típus és más tekintetben is rendben van.

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#302) chros válasza kali (#301) üzenetére

chros
(őstag)

Koszi, neked is van? Szamokkal tudnad illusztralni? Melyik romot hasznalva?
Most neztem: ez tul nagy (6''), inkabb Honor 8, 9 -korul gondoltam, vagy 6x, bar lehet, hogy az is nagy.

[ Szerkesztve ]

(#303) kali válasza chros (#302) üzenetére

kali
(legenda)

Van, gyakorlati tapasztalat (is), bármelyik gyári firmware verzióval, de egyéb okok miatt (biztonsági szint...stb.) az aktuálisan legújabb a legjobb.
A kisebb méretű telefon abban a tekintetben (is) kompromisszumos, hogy az szerényebb méretű és kapacitású akkumulátort is jelent, arányában annyival, hogy hiába kisebb méretű a kijelző is, jellemzően aránytalanul, jobban csökken az akkumulátoros üzemidő.
Az általad felsorolt három típusból a 6x bírja a legjobban az akkumulátoros üzemidő tekintetében, de az is közrejátszik, hogy gyengébb a hardvere, ezért ia Honor 9 jobb választás lehet.
Nem csak a kijelző méretét érdemes amúgy nézni, mert ha eltér a képarány és a káva is kisebb, akkor nem arányosan nagyobb a készülék, lásd például:
Honor 9: 147.3 x 70.9 x 7.5 mm / 5.15" / 16:9 / 73.1 cm2 / 70.0% screen-to-body ratio / (3200 mAh)
Mate 10 Pro: 154.2 x 74.5 x 7.9 mm / 6" / 18:9 / 92.9 cm2 / 80.9% screen-to-body ratio / (4000 mAh)

[ Szerkesztve ]

Just Mobile Gum Plus külső akkumulátor eladó: https://hardverapro.hu/apro/just_mobile_gum_plus_elado_keveset_hasznalt_kifoga/friss.html

(#304) sebyke7

sebyke7
(csendes tag)

Mikorra várható a honor 10 gpu turbo update?

(#305) chros válasza kali (#303) üzenetére

chros
(őstag)

Koszi, Honor 9 lett belole, igy abban a topikban irogatok majd.

(#306) bostone válasza sebyke7 (#304) üzenetére

bostone
(őstag)

Talán még jelentkezhetsz rá, nem kell sokat visszaolvasni.

(#307) Honor_HU válasza sebyke7 (#304) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

Lassan már a végleges jön, de bétát még mindig tudunk küldeni, ha küldesz privátban egy IMEI-számot. :)

(#308) darkmann válasza Honor_HU (#307) üzenetére

darkmann
(őstag)

Tudomásom szerint július 31-én elindult a Honor 8 Oreo update Európában is. Magyarországon mikortól lesz elérhető OTA-n FRD-L09C432-re?

[ Szerkesztve ]

REDMI Note 7

(#309) TeriYaki_ válasza darkmann (#308) üzenetére

TeriYaki_
(csendes újonc)

Igen, ez engem is borzasztóan foglalkoztat, két napja nyitottam egy firmware findert, és már a hivatalos leírás is van magyarul. Itt olvasható: [kép]

Verzió: FRD-L09C432B521 (8.0.0.521) FULL OTA - 2018.08.07, 2,43 GB.

"Nincs a világon olyan probléma, amit ne oldana meg egy csésze kávé!"

(#310) darkmann válasza TeriYaki_ (#309) üzenetére

darkmann
(őstag)

Igen, a Honor 8 topikban rendszeresek az FF-ben megjelenő új verziókról szóló hozzászólások az utóbbi napokban. Frissítettem is már egy korábbi csomagot FF-ből, de azért az picivel körülményesebb, mint a System Update-tel.

[ Szerkesztve ]

REDMI Note 7

(#311) sebyke7 válasza Honor_HU (#307) üzenetére

sebyke7
(csendes tag)

Mikorra várható a végleges?

(#312) Sanki

Sanki
(addikt)

@Honor_HU:
Honor 8 esetében mi a hivatalos állásfoglalás arról, hogyha akksit kell cserélni, akkor:
1. csak egyben lehet cserélni a kijelzővel (+ hátlap, ujjlenyomat olvasó)
2. külön is lehet akkumulátort cserélni (kijelző nélkül, viszont hátlap és ujjlenyomat olvasót kell)?

"Work smarter, not harder..." /// Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#313) Honor_HU válasza Sanki (#312) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

Az akksit a kijelző modulba építve kapjuk, külön nem áll rendelkezésünkre, ezért csak együtt tudjuk őket cserélni. A hátlap ragasztva van. Ha szétszerelés közben eltávolítjuk, nem tudjuk visszarakni az eredetit megfelelő minőségben/sérülhet szétszedéskor, ezért kell azt is cserélni.

Honor Note 10 premierről sajnos nem tudok konkrétat mondani, egyelőre nem vagyunk rajta a régiós listán, tehát nem valószínű, hogy a közeljövőben megindul a hivatalos forgalmazás itthon.

[ Szerkesztve ]

(#314) chros válasza Honor_HU (#313) üzenetére

chros
(őstag)

Hat nem tudom mi a hivatalos allasfoglalas, de egy youtube video szerint nem kell :) (Honor 9-nal is ugyanigy)

(#315) Viktor0610 válasza chros (#314) üzenetére

Viktor0610
(titán)

De érted. A Youtube-on sok minden van.
Ha hivatalosan csak így lehet akkor itt nem fog más választ kapni. ;)

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#316) chros válasza Viktor0610 (#315) üzenetére

chros
(őstag)

Persze :) Csak jeleztem, hogy garin kivul valallkozoszellemuek ... :)

(#317) Sanki válasza Honor_HU (#313) üzenetére

Sanki
(addikt)

Köszönöm a választ. :R
A továbbiakról írtam egy privát üzenetet!

"Work smarter, not harder..." /// Képeim: https://www.flickr.com/photos/150171133@N05/

(#318) darkmann válasza darkmann (#308) üzenetére

darkmann
(őstag)

@Honor_HU : Kaphatnék erre hivatalos választ? Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

REDMI Note 7

(#319) Honor_HU válasza darkmann (#318) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

Lengyelországban ma elindult a frissítés, nagyon reméljük, hogy most már hozzánk is megérkezik. :)

(#320) darkmann válasza Honor_HU (#319) üzenetére

darkmann
(őstag)

Köszönöm!
Időközben a Honor 8 topikban jelezték, hogy HiSuite-ban már elérhető.

REDMI Note 7

(#321) Sanki válasza Honor_HU (#319) üzenetére

Sanki
(addikt)

Hivatalos rollback rom lesz, mint a nougat --> MM esetében?

(#322) peti85

peti85
(aktív tag)

Oreo update után eltűnt a Swype billentyű :O :(((
Tudom, hogy már nincs support, de még így is a legjobb volt, főleg a gesztusok.

HP Elitebook 8560w DreamColor - Honor 8

(#323) Lackooo84

Lackooo84
(addikt)

Eddig: "mikor jön már az oreó wááááoááááá"
Ezután: "de szar ez az oreó eznincsbenne aznincsbenne hogykellvisszatennianugátot wááááoáááá"

;]

Egyébként van már rollback, csak még "not approved".

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#324) nrg_52 válasza Lackooo84 (#323) üzenetére

nrg_52
(őstag)

Semmi kul, csak a szokasos. 🤣🤣🤣

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#325) 007Csaba

007Csaba
(csendes tag)

Kedves Honor!

Van egy Honor 8 telóm és az utolsó és utolsó előtti frissítés miatt nem működik a wifi, bluetooth és a hotspot. :W
A gyári hálózati beállítások visszaállítása és a gyári beállítások visszaállítása sem hozott eredményt... :((
Mi lehet a baj, mi a megoldás, hogy újra működjenek ezek a funkciók rajta?
IMEI száma alapján litván import áru volt, és egy webáruháztól vettem, amelyik közben megszűnt, tehát oda már nem vihetem vissza garanciális javításra...
Válaszokat előre is köszönöm!

(#326) Robigépész

Robigépész
(csendes tag)

Sziasztok!

Első alkalommal lettem tulajdonosa egy Honor telefonnak. Honor 10-et vettem, mely elsőre nagyon tetszik. Egy dolgot viszont (egyenlőre) nem tudok beállítani rajta. Az üzenetnek (Messages), Vibernek és még egy-két alkalmazásnak nem lehet változtatni a jelzés hangján. :(( Mindegyiknek az alap rendszer jelzése van. Létezik ez? :Y

Köszönöm előre is a válaszokat.

(#327) Lackooo84 válasza Robigépész (#326) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

Létezik, legalábbis oreón Honor8-on is ugyanez a probléma. A Viber fejlesztőknek már jeleztem.

The Truth is out there...

(#328) nrg_52 válasza Lackooo84 (#327) üzenetére

nrg_52
(őstag)

H9 szinten zenesz...

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#329) Robigépész

Robigépész
(csendes tag)

Akkor várunk! :(( Köszönöm a megerősítést srácok! :R

(#330) Vasder válasza Honor_HU (#307) üzenetére

Vasder
(újonc)

Szia.
Honor 10em van és azt írta a magyar supp hogy az év utolsó negyedében kapok frissítést, én egy betát szívesen elfogadnék :)

(#331) dokee78 válasza petyametyo (#202) üzenetére

dokee78
(félisten)

Valahol be állítottam,hogy ne jelenitse meg a Messenger üzeneteket zár képernyőn.
Annyit ír "Tartalom elrejtve".
Ez hol tudom Oreo alatt vissza állítani?

(#332) Robigépész válasza dokee78 (#331) üzenetére

Robigépész
(csendes tag)

Szia! Beállítások-Alkalmazások és értesítések- Alkalmazásosok- Messenger- Értesítések- Zárképernyő értesítések és ott engedélyezve.
Szerintem viszont nem ott a gond!!! Ezt nézd meg:
Beállítások- Biztonság és adatvédelem- Arcfelismerés- Intelligens zárképernyő értesítés Szerintem ez neked be van húzva. Ha igen, akkor csak úgy jeleníti meg az üzenet küldőjét és tartalmát, ha látja az arcodat. Remélem segítettem!

(#333) Honor_HU válasza Vasder (#330) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

Ment neked egy privát üzenet.

(#334) Vasder válasza Honor_HU (#333) üzenetére

Vasder
(újonc)

Válaszoltam is.

(#335) trent11

trent11
(csendes tag)

erről valami?

Kikapcsolt wifi esetén tolja percenként ezt az üzit ma délelőtt óta.
Bekapcsolt wifinél csendben van.

[ Szerkesztve ]

(#336) Prowler válasza trent11 (#335) üzenetére

Prowler
(aktív tag)

Helyinformáció, jobb felső sarokban 3 pont - abban a menüben van a Wifi keresés bekapcsolva neked, ezért írja ezt ki.

Csend van, megyek az úton, nem szólnak hozzám. Nincsen szeretőm, nincsen ágyam, nincs hazám. De bárhol járok, nekem mindenütt ugyanúgy jó. Én, a nyughatatlan világcsavargó.

(#337) trent11 válasza Prowler (#336) üzenetére

trent11
(csendes tag)

Ki van kapcsolva a helyadat, de ettől függetlenül a helyadatnál kilőttem mind a wifit, mind a kék fogat.
A helyzet változatlan.

(#338) Prowler válasza trent11 (#337) üzenetére

Prowler
(aktív tag)

Hmm, akkor lehet hogy a Messenger/Facebook egyik opciója okozza, ha jól rémlik azokban is van ilyen állandó Wifi keresés opció.

Esetleg Google Asszistens is lehet, ha használod.

[ Szerkesztve ]

Csend van, megyek az úton, nem szólnak hozzám. Nincsen szeretőm, nincsen ágyam, nincs hazám. De bárhol járok, nekem mindenütt ugyanúgy jó. Én, a nyughatatlan világcsavargó.

(#339) Spazzz

Spazzz
(csendes tag)

Tudnatok mondani valamit a Honor 9-10-V10;P10;P20 lite;Mate 10 lite kozul melyiket erne meg ?

(#340) Vasder válasza Spazzz (#339) üzenetére

Vasder
(újonc)

Ha szeretnél jól kinéző telefont ami jól teljesít akkor H10.
Ha kevésbé jól kinéző de valamivel jobbat szeretnél ennél (sd kartya, +2GB ram, 2x annyi tárhely) akkor V10.
Ha jó kamerát akarsz leginkább és ugy se használnád ki a teló teljesítményét akkor P10.
Ha pedig pénzt pazarolni szeretnél akkor P20 Lite.

(#341) chros válasza Vasder (#340) üzenetére

chros
(őstag)

Es a H9-t se felejtsuk el, remek darab, jo akkuidovel.

(#342) kali válasza Spazzz (#339) üzenetére

kali
(legenda)

Ezek közül leginkább a View 10, főként a 128/6 GB miatt.

(#343) Spazzz

Spazzz
(csendes tag)

Ertem,nem tudom olvastatoke egy masik topicban irtam ezt lenyegiben errol lenne szo:

bocsi nem tudom hogyan kell spoilerbe rakni :R

Jelenleg egy Sony Xperia Z5-ot hasznalok,maga a telefon nagyon tetszik alakra,sulyra,meretre,tiszta kepek,gyors,tarhely,fogasra,letisztult menu stb csak egyetlen egy problema van,hogy ugy melegszik,mint a k***a e**t,akarmit csinalom facebook,youtube,jatekok(2D pixeles jatektol a 3D komoly grafikaju jatekig ugyan ugy),fenykepezes(video keszitesrol ne is beszeljunk foleg a 4krol).Erzem,hogy egeti az ujjaimat a hatlap.Na mostmar ez a sok hofok utan mar a kepernyon kezdenek megjelenni a egesi problemak,felso tajt kozepen egy kicsi ovalis folt amit csak fekete szin alatt latszik,az kozeptajt a szelein a feher szinen latszo egesi serules.Ezt meg addig fogom huzni mig birja a telefon de megcsinaltani nem fogom,mert a nemiszervem mar televan,hogy egy aragazkalyhat fogok a kezembe.Ettol fuggetlenul almaim telefonja lenne,ha nem lenne ez a ici pici melegedesi problema.
Majd mikor megdoglik akkor uj telefont vennek haszonlo parameterekkel mint a Z5 ugyan ilyen hasznalatra(atlagos) csak ne melegedjen,mert idegileg tonkretett a z5 melegedesi problemajaval
Milyen telefont ajanlanatok ti?
Mindenkeppen ujat veszek legalabb 5 inch,8mag, legalabb 3 Gb ram,belsotarhely is legalabb 32 gb mindez olyan 100k korul,markaval ugy vagyok,hogy Samsungot kerulom ha lehet,Iphone kell a raknak,Huaweirol ismeroseim altal jot hallotam,Sony csak akkor ha nem melegedik,a tobbirol(Xaomi,Nokia meg mittudomain) joforman semmilyen informaciom nincs,de a legfobb ok,hogy ne melegedjem mikor hasznalom,talan az meg elfogadhato mikor komolyabb grafikaju jateknal lenne,mert az termeszetes hogy oda kell a preformance de akkor is nehogy mar egy sz***s 2d pixeles jateknal olvadjon el a kezemben meg ilyenek...

Emiatt kenyszerulnek a valtasra.

[ Szerkesztve ]

(#344) B.Bálint

B.Bálint
(csendes tag)

Sziasztok,
elérkezettnek látom az időt arra hogy lecseréljem a régebbi telefonomat, ami egy Honor 4C. Most valamivel komolyabbat szeretnék, de mindenképpen Honornál maradnék, mert nagyon jó tapasztalataim lettek a márkával.
Ami első sorban nekem fontos: nagy belső tárhely, kamera (fényképezés és videó), testreszabhatóság root nélkül. Az üzemidő és a design sem kevésbé fontosak, viszont nem élveznek akkora prioritást, mint a felsorolt jellemzők.
Honor 10-et nézegettem, a kialakítása nagyon bejön, kamera is, de nyitott vagyok más típusra is Honor házon belül. 150.000 körül szeretnék rá költeni.
Szerintetek milyen telefont vegyek a fentebbiek alapján?
Pro, kontra, felhasználói vélemények is jöhetnek, mi tetszik az adott telefonban, mi nem.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :D

(#345) petya2012 válasza B.Bálint (#344) üzenetére

petya2012
(senior tag)

helló

hát ha a méret is számít talán még [ez jó lehet]

engem meg [ez érdekelne],de valószínű ide nem jön :(((

vagy van még [ez],de itt csak 16+2 a hátsó kamera

[ Szerkesztve ]

ONEPLUS 7 PRO 8/256,HUAWEI P30 Pró ,LG OLED55B7V,,Gigabyte F2A88XM-D3H, AMD A8 6600K, SAMSUNG 840 EVO

(#346) Vasder

Vasder
(újonc)

Sracok a Honor_HU az mennyire valodi itt? Csak mert elkert tolem par adatot es azota nem irt...

(#347) kali válasza Vasder (#346) üzenetére

kali
(legenda)

Szia,

Mivel a fórum illetékesei által hivatalos státuszt kapott, így szerintem teljesen valódi.

(#348) Vasder válasza kali (#347) üzenetére

Vasder
(újonc)

Honor szerint nem hivatalos es nem is lehet bétát adni...

(#349) kali válasza Vasder (#348) üzenetére

kali
(legenda)

Ezt ki mondta? Egy ügyintéző? (Aki esetleg nincs képben?)
Nem feltételezem, hogy a PH vezetése illetéktelennek ad hivatalos státuszt.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.