Hirdetés

2019. november 18., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)

(#601) zsida.kornel

zsida.kornel
(tag)

Az lesz, de neked OTAbán a teló dobta a beállításokban? Nekem már az is előfordult pont az előző verziónál hogy mikor usbn bedugtam a gépbe akkor vettem észre hogy a PC-s HiSuite-nál ott a piros pötty, hogy van frissítés, de a teló nem dobott semmit a frissítés menüben :D

Honor View 10 6/128 / Sony A6300

(#602) zsida.kornel

zsida.kornel
(tag)

View 10 topikban írtak egy megoldást amivel dns nélkül is felmegy, csak gép segítségével hisuitból
[XDA LINK]
Elveilg ezzel simán felmegy, csak nemtudom hogy megéri e ezzel szórakozni ha pár napon belül valószínűleg úgyis feldobja.

(#603) Roland0224 válasza st3v3np3t3r (#600) üzenetére

Roland0224
(tag)

Nekem működött honor 10-en. Sokat bénáztam így 2 napig nem sikerült de tegnap este miután rájöttem a hibára sikerItt van hogyan kell
A routert jól állítottad be ? Kell hozzá egy számítógép

[ Szerkesztve ]

Honor 10<-Iphone 6<-Huawei P9 lite<- Samsung Galaxy S III Neo

(#604) zsida.kornel

zsida.kornel
(tag)

Minden jó volt, de várok pár napot, hátha feldobja, ha meg nem akkor megpróbálom azt a verziót amit kiraktam utoljára, elvileg azzal mindenkinek elsőre felemnt azt írták a telóm topikjában.

(#605) st3v3np3t3r válasza Roland0224 (#603) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Honor 10-en igen, hisz a csávó is azokkal a képsorokkal villog az XDA-n... csak tudod az a baj, hogy aki kifejlesztette ezt a módszert,az kamuzott,mert azt írta, hogy az összes emui verzió támogatott, holott ez nem igaz...

Huawei P20 Pro C432 9.1.0.328 + GearS3 Frontier with SamPay / Fujitsu T730 Win10Pro / Keep Calm Vape On / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#606) pogi1

pogi1
(csendes tag)

[link]
Akinek Honor 10 felhasználói útmutató kell magyarul annak itt van

[ Szerkesztve ]

(#607) sebyke7

sebyke7
(csendes tag)

sziasztok meg csináltam a modszert, csak hiába írom át routerbe, primary és second lementem, és semmit se csinál nem csatlakozik újra a wifire, esetleg őtlet? alany h10

(#608) st3v3np3t3r válasza sebyke7 (#607) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

ha több router van a közelben,manuálisan kell csatlakozni rá, rejtett hálózatot pedig nem kezel...

Huawei P20 Pro C432 9.1.0.328 + GearS3 Frontier with SamPay / Fujitsu T730 Win10Pro / Keep Calm Vape On / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#609) sebyke7 válasza st3v3np3t3r (#608) üzenetére

sebyke7
(csendes tag)

már megoldottam jön lefele

(#610) st3v3np3t3r válasza sebyke7 (#609) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

kíváncsi leszek hogy neked fel-e rakja ... nekem nem működőtt

(#611) sebyke7 válasza st3v3np3t3r (#610) üzenetére

sebyke7
(csendes tag)

70% és off :D

(#612) batai15

batai15
(veterán)

Üdv holnap érkezik a honor 10 telefonom. Piet update fel rakásra tudnátok linkeni egy leírást? Köszi előre is.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#613) sebyke7 válasza st3v3np3t3r (#610) üzenetére

sebyke7
(csendes tag)

Sikerült másodszorra

(#614) sebyke7

sebyke7
(csendes tag)

(#615) st3v3np3t3r válasza sebyke7 (#614) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

akkor H10en mükszik,mondjuk a pletykás képek amiket láttam az is H10esről készültek

[ Szerkesztve ]

(#616) t1 válasza st3v3np3t3r (#615) üzenetére

t1
(addikt)

Nekem még Playen úgyanúgy semmi.

(#617) elfelejtette

elfelejtette
(veterán)

Sziasztok!
Az érdekelne, meg lehet-e tudni, hogy a Honor 7A-t vajon 2GB vagy 3GB rammal kiadott változatban árulja-e a Telekom?

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### LG Q6

(#618) Black_Raven válasza elfelejtette (#617) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Persze, felhivod a Telekom Ügyfélszolgálatát és megmondják.:)

........Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#619) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#618) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

amilyen "*****"-nek dolgoznak ott,szerinted tudni fogják?

2 sztori a telekom hozzáértésről:
mikor kihoztam az első előfizum egy BBZ10-zel, megkérdeztem hogy 4G-s-e a készülék, azt mondták igen, otthon derült ki hogy nem...

4G-s dolog... ha van 4G hang használati jogom akkor miért H+ jelez hívás közben? mert azt jelenti, hogy 4G hanggal telefonálok...
nincs több kérdésem....

[ Szerkesztve ]

(#620) kali válasza st3v3np3t3r (#619) üzenetére

kali
(legenda)

Sokan tudni fogják, de nem mindenki, ez van sajnos. (Mint szinte bárhol máshol...)

(#621) Black_Raven válasza kali (#620) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Lényegtelen a téma, a Telekom topikba is beírták a kérdést, és más beszélt az üfsz-el. De egyértelmű hogy úgy van ahogy írtad.:)

(#622) elfelejtette válasza Black_Raven (#621) üzenetére

elfelejtette
(veterán)

Én írtam be, de ott is az jött, hogy ÜFSZ megmondja, meg az, hogy ők is mondhatnak téves információt. Mint a Honor 7A teszthez kapcsolódó topicban is, ahol ugyanerre a kérdésre az jött válasznak, hogy "ha lehet hinni az árukeresőnek [2/16k] [3/32] Akkor 3Gb lehet mert 32 GB belső tárhelyet írnak", ami szintén téves infó, mivel létezik az Edigital és az Emag kínálatában 2/32GB-os változat.

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### LG Q6

(#623) Black_Raven válasza elfelejtette (#622) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Én idáig, egyszer érdeklődtem Telekom ÜFSZ-on, ilyen ügyben, és még azt is megmondták, hogy a hozzám legközelebb eső, Telekom üzletben hány darab van készleten. Ezért javasoltam őket.:) Kizárt hogy ne tudnák, milyet forgalmaznak.

[ Szerkesztve ]

(#624) elfelejtette válasza Black_Raven (#623) üzenetére

elfelejtette
(veterán)

Mindenesetre most megkérdeztem online chat-en, és ott is azt mondták, hogy 3GB-os modelleket adnak.

(#625) Robigépész

Robigépész
(csendes tag)

Na! Ma reggelre megérkezett! Honor 10 (Media Markt) Nekem elsőre jónak tűnik. Sok új hasznos tippel kezdett a rendszer. A gesztusvezérlés nagyon jóóóóó. :C A kamerában a rekeszérték állításnál tárgyakról is lehet "portré" jellegű fotót készíteni. És ez most jól is működik.

(#626) elfelejtette

elfelejtette
(veterán)

Tegnap munka után beugrottam a Telekomhoz, és ingyen a kezembe is nyomták a Honor 7A-t, így klubtag lettem én is. :C Egy Doogee X5 Pro-t váltott, ami a feleségemnél szolgál tovább.

(#627) Black_Raven válasza elfelejtette (#626) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Szegény.:D

(#628) elfelejtette válasza Black_Raven (#627) üzenetére

elfelejtette
(veterán)

Az vagyok, így 2300Ft 22 hónapig az ára az 1700Ft-os havidíjú polgárőrös flottás előfizu mellé... :DDD

(#629) Black_Raven válasza elfelejtette (#628) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Nem Te, az asszony.:D a telefon meg drága volt.:)

[ Szerkesztve ]

(#630) blablalajka válasza elfelejtette (#628) üzenetére

blablalajka
(lelkes újonc)

Nem volt a legjobb bolt, mivel nem ingyen nyomták a kezedbe, csak részletre vetted. 50600-ért, azaz kaptál kemény 2200 kedvezményt az 52800 listaárból. Alzán meg 43690 Ft kupon nélkül, guglizás nélkül. Ha meg Telekom, HTC Desire 12 Plus 29920 Ft - a kedvezményed, amikor épp van, volt. Olcsóbb több mint 20-szal, és jobb is. 20-szal drágábbért meg már Nokia 7 Plust kaptál volna, és az időben sokkal tovább bírta volna, havi kevesebb mint egy ezresért, végül meg visszahozná az árkülönbözetet.

[ Szerkesztve ]

Régen minden szebb volt, az öregek is fiatalok voltak

(#631) kali válasza blablalajka (#630) üzenetére

kali
(legenda)

Az Alza nem hivatalos hazai viszonteladó, így az eltérő jótállási feltételek miatt nincs értelme az árakat hasonlítgatni.

(#632) elfelejtette válasza blablalajka (#630) üzenetére

elfelejtette
(veterán)

HTC-ben max az U11 Life jöhetett volna szóba az extrái miatt(IP67, NFC, USB3, füles, 2x 16MPx kamera, stb.), a Desire 12 Plus nem érdekelt, mivel ez a 7A is nálam a lélektani határon van méretben, meg hát a HTC minimum 5000mAh-s aksival érdekelt volna, mint ahogy a szintén 6"-os Moto E5 Plus-ban is megoldható volt.

(#633) Lasy válasza Robigépész (#625) üzenetére

Lasy
(veterán)

A gesztus vezérlés már a 8.1.xx romban is benne volt. Eddig nem vetted észre?

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#634) Zοltta

Zοltta
(aktív tag)

Sziasztok! Honor Playröl mit gondoltok ? :D

Átlagos felhasználás, olykor fényképezés, jó lenne ha nem túl pixeles lenne a kép hanem úgy mond ' rendben van ' kategóriába esne : D

Zene , film, olykor játék.

kb ezek a felhasználás.

THX

"Ha azt akarod, hogy valami jó legyen, akkor csináld magad!"

(#635) Black_Raven válasza Zοltta (#634) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Amit leírtál igényként azt mind játszva megcsinálja.:D egy nagyon jó és szerethető mobil. Már android 9-et futtat, Emui9-el. Bővebben itt érdeklődhetsz ill olvasgathatsz a Playről(Honor Play topik[link] és Összefoglaló a tetején)

[ Szerkesztve ]

(#636) Robigépész

Robigépész
(csendes tag)

Sziasztok! Honor 10 en a gesztus vezérlés nem igazán működik a EMIU 9 óta.(Mondjuk előtte nem is volt... :DD ) Leglábbis a nyitott alkalmazások előhívása (amikor alulról a képernyő közepéig húzod az újjad) Bárhogyan húzigálom nem műxik. A bezárást és a visszalépést rendben műveli. Tapasztalat valakinek???

(#637) Black_Raven válasza Robigépész (#636) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Amikor felhúzod, állitsd meg az ujjad és rezzen egyet, akkor jó.:)

(#639) Honor_HU válasza Robigépész (#636) üzenetére

Honor_HU
(Hivatalos)

Szia,

Sikerült a fórumtárs által írt módszerrel megoldani a problémát? Elvileg valóban működnie kéne, nem érkezett még hibajelzés hozzánk ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#640) st3v3np3t3r válasza Honor_HU (#639) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Tisztelt Honor_HU! Érdeklődnék, hogy a Honor Play COR-L29 fogja-e támogatni a VoLTE-n keresztüli hívásokataz EMUI9-ben, mert jelenleg nem kezeli...Most már 2 hazai szolgáltatónál is él ez a szolgáltatás, a Telekomnál már régóta,a Telenor meg most indítja élesben.

(#641) Black_Raven válasza Honor_HU (#639) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Ezért nincs VoLTE a Honor Playen[link]

(#642) Micsurin válasza Black_Raven (#641) üzenetére

Micsurin
(veterán)

STEP:
1)UNCLOCK THE BOOTLOADER AND ENABLE OEM UNLOCK

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: Pümpe Nexus 9, Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20

(#643) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#642) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

ez mind szép és jó, de kellene a feloldókód, amit ugye nem ad már a huawei, a huaweifunky meg ahogy olvastam 55$-ért ad egy feloldókódot, a dc-unlockernél meg egy dongle-t is meg kell venni ahogy olvastam, ami viszont nincs ingyen,meg ez a megoldás csak ideiglenes, mert a következő updatenél valószínű meg kell ismételni... tehát ez a módszer sem tartós megoldás, főleg az új telóknál

(#644) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#643) üzenetére

Micsurin
(veterán)

1+ és a Xiaomi tárt karokkal várja a modder közösséget....

Én is kacsintgatok, hogy a H8-ról ha lejár az 1 év gar akkor egy One+ 7 lesz esetleg nem szeretem ha zárva van előttem a rendszer, ala apple... :)

Arról nem beszélve, hogy még egy nyomi Substratum sem megy az EMUI-val rendesen, még az Andromeda ellenére sem. A rendszerhez képtelen hozzányúlni fedvény szinten teljes átalakítás céljából...

[ Szerkesztve ]

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton Xboxlive: Pümpe Nexus 9, Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20

(#645) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#644) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

engem ez a része nem érint... csak legyen normális sw support... maga a rendszerrel,gyári témával nincs bajom, csak azzal, hogy a gyártó nem követi rendesen a szolgáltatók szolgáltatás támogatását

(#646) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#645) üzenetére

Micsurin
(veterán)

Engem épp az zavar a HW-vel kapcsolatban, hogy akkora szájjal támogatták az XDA-t mint az állat, majd kiálltak hirtelen az egész mögül, és megvonták a kód kiadást. Csak nem félnek, hogy talál valaki valamit a rendszer mélyén? :P ;]

(#647) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#646) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

nem hiszem,más oka van szerintem, mondjuk úgy, hogy valamiféle minőségbiztosítás és az amatőr romolgatók miatti alaplapcsere garanciában... meg nyitott bootloaderrel megkerülhető pár lopás elleni védelem...

(#648) Black_Raven válasza Micsurin (#646) üzenetére

Black_Raven
(addikt)

Láttam a videót köszi.:D Szted nem a fél világ őket akarja megbuktatni.? De mond meg, minek bármit bele tenni, amikor mindenhez hozzáférésük van úgy, hogy Te adtál rá engedélyt.:D

(#649) dewill79 válasza st3v3np3t3r (#643) üzenetére

dewill79
(tag)

Szia!
Ajánlom figyelmedbe ezt, nálam bevált.

(#650) st3v3np3t3r válasza dewill79 (#649) üzenetére

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

köszi a tippet,de zsakutca... a honor play nem támogatott, se név se modelszám alapján, bár jobban örülnék egy hivatalos javításnak

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.