Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#352) malnabokor válasza kali (#351) üzenetére


malnabokor
senior tag

Teljesen hivatalos csatorna ez, itt a bejelentő bejegyzés is (meg az első hozzászólás is Bog-tól) link. A fentebbi mai friss reg tag pedig trollkodik, kíváncsi vagyok meddig lesz még közöttünk.

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#353) kali válasza malnabokor (#352) üzenetére


kali
legenda

Nem szoktam ilyenkor azonnal trollkodásra gondolni, sokszor találkozni olyannal, hogy az egyik illetékes másként tud valamit, mint a másik, vagy meghatározott dolgokról csak bizonyos munkakörökben/szinten tudnak. (Más kérdés, hogy a nagyobb probléma az, amikor valaki nem tud valamiről és az alapján határozottan állítja a valótlant...)

(#354) Emu


Emu
őstag

Sziasztok!
Valaki nem hallotta véletlenül, hogy a Note 10 mikor fog forgalomba kerülni? Karácsonyra szeretnék egy új tepsit Honor 6 helyett...de a méret miatt megtapiznám valahol. :R

(#355) petya2012 válasza Emu (#354) üzenetére


petya2012
őstag

helló

hát szerintem az nem jön sajna :(((

de van Honor Play 6,3-as
meg most jön a 8x 6,5-ös
8x max 7,12-es :D

(#356) enemi válasza Emu (#354) üzenetére


enemi
senior tag

2018.nov.13

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#357) Vasder


Vasder
csendes tag

1 hét után írt és megkaptam a frissítést! :)

[ Szerkesztve ]

(#358) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

kérdezni szeretnék tőletek...
szerintetek Honor Play vagy Mate20 lite??
a play ugye 970-es proci viszont 16MP kamera
a mate20 lite meg 710-es proci viszont dupla kam elől-hátul és nagyobb felbontás

köszi a választ

sajnos ez a note10 vagy a 8x nem akar érkezni ide :(((

(#359) Vinous_89 válasza petya2012 (#358) üzenetére


Vinous_89
tag

Ez engem is érdekel. De annyira friss mindkét telefon, hogy erre szerintem csak 2-3 hónap múlva lehet értékelhető választ kapni.

(#360) Vasder válasza petya2012 (#358) üzenetére


Vasder
csendes tag

Gyorsabb telefont szeretnél vagy plusz 2 megapixelért gyengébbet?
Összességében 10%al több a pixelmennyiség kb...
Míg a 710 és 970 között már nem 10%.

Mit veszel észre előbb, hogy egyes appok szebben futnak, vagy a játékok több FPSel pörögnek, vagy hogy ~5 ezer*X pixel helyett ~4.5ezer*X pixelt csinál ha fényképezel?

Plusz a Play szebb.

Részemről Play :)

(#361) Honor_HU


Honor_HU
Hivatalos

(#362) petya2012 válasza Honor_HU (#361) üzenetére


petya2012
őstag

helló

nálunk lesz a 6 GB ramos változat??
NOTE10-ről valami infó??

(#363) oszzoltan


oszzoltan
csendes újonc

Miért csak az indiaiak kapják meg az összes frissítést, és hozzánk 2 hónapra rá sem jut el? beszélek itt az EIS-ről például....
nem hiszem el, hogy nincs egy európai szerverük amiről egyidőben elindulhatna a frissítés az egész földön....
miért csak a kínaiak és indiaiak tesztelhetik a betakat? mi nem vagyunk rá megfelelőek?
szomorú vagyok, hogy a cég, ami egyre több készüléket ad el európában es ahol kezd kialakulni a felvásárló piac ott nem foglalkoznak a felhasználókkal...

Honor View 10

(#364) oszzoltan


oszzoltan
csendes újonc

ez a frissítés miért nem érkezett meg? https://www.gsmarena.com/honor_view_10_update_brings_eis_call_recorder_and_ride_mode-news-32376.php

(#365) kali válasza oszzoltan (#364) üzenetére


kali
legenda

Ettől újabb érkezett, a 163-as, amiben benne van az EIS is például, ezt a frissítést bő egy hónapja telepítettem a feleségem telefonjára.
A Call Recorder ebben a régióban az eltérő jogi szabályozás miatt nem kivitelezhető. (Ha minden igaz, Android 9-től még jobban szigorodik - akár el is lehetetlenül - a hívás rögzítése külsős alkalmazás esetén is.)
A tesztek kapcsán azok adott tekintetben a mérvadó és megfelelő piacok, nem véletlenül tesztel több gyártó is előszeretettel kínában, koreában és indiában, netán az USA-ban.
Létszámilag sem vagyunk nagy piac, meg talán nem is hiányzik ilyen tekintetben sok gyártónak a szinte mindenért kekeckedő EU...

[ Szerkesztve ]

(#366) chros válasza kali (#365) üzenetére


chros
őstag

A Call Recorder ebben a régióban az eltérő jogi szabályozás miatt nem kivitelezhető. (Ha minden igaz, Android 9-től még jobban szigorodik - akár el is lehetetlenül - a hívás rögzítése külsős alkalmazás esetén is.)
Hmm... Ok viszont (az allam/nagyvallalatok) rogzithetnek es rogzitenek is mindent, ugye?!

[ Szerkesztve ]

(#367) kali válasza chros (#366) üzenetére


kali
legenda

Igen, akik megfelelnek a jogi feltételeknek/szabályozásnak (Link), azok megtehetik.

(#368) oszzoltan


oszzoltan
csendes újonc

Na akkor nekem miért nem érkezett ez meg 1 hónap alatt?

(#369) kali válasza oszzoltan (#368) üzenetére


kali
legenda

Nyomj rá ott az opciókra (jobb felül a függőlegesen elhelyezkedő három pötty), majd Legfrissebb teljes csomag letöltése, akkor sem kínálja fel a frissítést?

[ Szerkesztve ]

(#370) kali válasza oszzoltan (#368) üzenetére


kali
legenda

Sőt, az imént rányomtam a feleségem telefonján a frissítésre és megint jött egy új (168-as), amiben a GPU Turbo is benne van:

(#371) oszzoltan


oszzoltan
csendes újonc

most rafrissitettem es siman beadta 3.24 gb frissitest most tolti

koszi a segitseget es bocsi hogy ilyen hangnemben irtam csak mar kiegtem hogy nekem miert nem jon meg a frissites

(#372) kali válasza oszzoltan (#371) üzenetére


kali
legenda

Nincs mit és semmi gond!
Ha simán nem adja be, akkor érdemes néha ránézni a teljes csomagnál, mert ha ritkán is, de van olyan, amikor csak úgy megy.

(#373) Robigépész


Robigépész
csendes tag

Ez a frissítést ma reggelre jött. Most ez a legújabb?

[ Szerkesztve ]

(#374) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Honor 9, mindkettő friss telepítés után készült, mindkettő antutu 7, nagyjából 3 hónap különbséggel,
B366 vs RROS v6.10.
🤔🤔

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#375) antim


antim
tag

Lehet esetleg tudni már, hogy lesz-é a Honor Note 10-nek b20-as verziója és mikor?

(#376) petya2012 válasza antim (#375) üzenetére


petya2012
őstag

ez engem is érdekelne :)

(#377) Black_Raven válasza petya2012 (#358) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, ahogy Vasder fórumtárs is mondja. Azt kell eldöntened hogy egy szép és erős telód legyen, ami ha kell tud fényképezni is, de nem profi képeket lő, vagy inkább egy szép és jobb fényképeket készitő, de átlagosnál nem erősebb telefont szeretnél. Ez itt a Play.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#378) petya2012 válasza Black_Raven (#377) üzenetére


petya2012
őstag

hát lehet a 2 között választok aztán veszek egy Huawei Nova3-at :D :D

(#379) Black_Raven válasza petya2012 (#378) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ahogy jónak látod. Vagy egy Pockot.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#380) petya2012 válasza Black_Raven (#379) üzenetére


petya2012
őstag

arról elég rosszakat olvasok
bevilágító kijelző a legsúlyosabb

egyébként a play-nél a fémhátlapnál nincs wifiprobléma?na meg milyen a teló??megfogdostam a médiában és bejön

[ Szerkesztve ]

(#381) Black_Raven válasza petya2012 (#380) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ó,ó, apróságokra nem adunk. Attól még ajánlott.:) (nem tőlem). nekem nincs wifi problémám, de térerő sem. Nem találtam még benne hibát. Minden teszi a dolgát. Csúszik picit, mert soha nem használok tokot, egy hét alatt megszokom. Gyors, szedi a pacskert, de 0.5 animációkkal.(alapból 1)p20 litem volt, hát nincs partyban a kettő.:) Akadás, bug, restart semmi. Akksi kiváló, de nem játszom. BT+mobilnet egésznap+5.5 óra SOT=62%(tegnap)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#382) Black_Raven válasza Black_Raven (#381) üzenetére


Black_Raven
veterán

Dual simmel. 62% maradt.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#383) hoppy


hoppy
csendes tag

Sziasztok, nekem április OTA (bocs) nem frissült a Honor 8-am, ez az utolsó firmware-m: FRD-L09C432B405

Próbáltam a Firmware Finderrel is, de mintha az se menne már, innen sem tudok letölteni semmit.

A ti trükkötök se tölt le semmit.

Lehet valahogy egyáltalán még letölteni manuálisan fimwaret?

[ Szerkesztve ]

(#384) malnabokor


malnabokor
senior tag

Ahogy a Honor 8 topikban le van írva, a B407 kell hozzá, ami a három pötty menüből a teljes csomag letöltése módszerrel lecsalogatható. Utána pedig az általad linkelt módszer.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#385) Sanki válasza hoppy (#383) üzenetére


Sanki
addikt

Ahogy le is van írva b407 kell hozzá, azt pedig a teljes csomag telepítéssel lehet felrakni.

(#386) hoppy válasza malnabokor (#384) üzenetére


hoppy
csendes tag

Ó, szuper, köszönöm, ezt a három pöttyös verziót nem olvastam sehol, és valóban működik, most már B407. De a Hisuite-es proxys verzió továbbra sem . Az FF meg tényleg leállt.
Update: a Hisuite-ben proxy nélkül, azaz full ofisölben meg feljött az Oreo :) Kérdés már csak az, hogy tényleg érdemes-e felrakni, mondják, hogy bugos még az 521.

(#387) darkmann válasza hoppy (#386) üzenetére


darkmann
őstag

Én nem tapasztaltam "bug"-ot, teljesen jól működik, már egy pár hete fent van. Hetente egyszer azért nem árt egy újraindítás, de ez minden Android-os telónál így van szerintem.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#388) petya2012


petya2012
őstag

a topikgazdától kérdeznék ha lehet

A Honor Note 10-ről van infója,jön-e erre??

bár gondolom sajna nem-mivel a 8X később jött és az jön is erre

[ Szerkesztve ]

(#389) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
Adott egy Honor 6x amire valaüi custom romot kellene feltenni. De ahog olvasom a Huawei beszüntette a BL nyitást,van valami módszer hogy valamiféle ne gyári romot rakjunk rá? Gyárival az a baj még fr után is hogy a kamera vagy elindul vagy nem de leginkánb a teló folyamat restartol miatta. Szerviz nem foglalkozik vele.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#390) Honor_HU válasza petya2012 (#388) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Sajnos a Honor Note 10 itthoni piacra kerüléséről még semmilyen hivatalos információ nincs. A Honor 8X természetesen elérhető lesz nálunk is!

(#391) petya2012 válasza Honor_HU (#390) üzenetére


petya2012
őstag

köszi a választ

A Note10-re beruháztam volna :)

(#392) Ftomek


Ftomek
csendes tag

Tisztelt Honor_Hu!

Tisztelettel kérdezném Honor 9-re mikor érkezik frissítés? Jelenlegi utolsó hivatalos a .....368, júniusi biztonsági javítással! Edigitálos hivatalos magyarországi forgalmazású készülékem van.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#393) Black_Raven válasza Ftomek (#392) üzenetére


Black_Raven
veterán

A "Legfrissebb teljes csomag letöltése" opcióval próbáltad már?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#394) rob2174 válasza Ftomek (#392) üzenetére


rob2174
tag

Ez engem is és gondolom minden Honor 9 tulajt érdekelne.... Kaphatunk rá választ?

(#395) nonsen5e válasza rob2174 (#394) üzenetére


nonsen5e
addikt

Tegyetek rá Resurrection Remix-et.
Ezen van már szeptemberi biztonsági frissítés is, bloatware meg semmi. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#396) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Honor_HU-nak van hozzáfűzni valója, hogy miért lett átlépve az Oreo a 8-ason?

B405(N),B406(nonreleased),B407(N) *,B521(O),B410(N),B412(N)
Majd a 412-vel észlelte Honor 8 topkilakó és egy XDA tag, hogy az Oreo már nem elérhető.

Bármi info, hozzáfűzés? :F :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#397) Ftomek válasza Black_Raven (#393) üzenetére


Ftomek
csendes tag

Persze próbáltam :((

(#398) Honor_HU válasza rob2174 (#394) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

A mi adatbázisunk szerint a Honor 9 (STF-L09)-re a 8.0.0.375(C432) verzió a jelenleg elérhető legfrissebb.

(#399) nrg_52 válasza Honor_HU (#398) üzenetére


nrg_52
addikt

Igen ezt mi is latjuk ff-ben, csak jonni nem jon egyenlore.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#400) rob2174 válasza Honor_HU (#398) üzenetére


rob2174
tag

Így van OTA frissítés 368as,júniusi biztonsági javítások... Vagyis 4 hónapja nincs ota frissítés. A T mobilnál vásárolt független készülék amit Telenoros stimmel használok. Amúgy teljesen elégedett vagyok vele, csak Azok a fránya frissítések 😥

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.