Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#651) st3v3np3t3r válasza dewill79 (#649) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A dc unlocker nem tamogatja a honor play-t.felismeri az application porton com6on,de ennyi,de read bootloader codera unknown error(375) hibát dob... sanszos hogy ezt a telefont már nem lesz lehetőség babrálni. amúgy a fejlesztői menüben az oem feoldás kapcsoló inaktív,tehát gyárilag le van tiltva...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#652) Robigépész válasza Black_Raven (#637) üzenetére


Robigépész
csendes tag

Nagyon köszönöm a segítséged..... :R elfelejtettem visszajelezni! Így már tényleg működik rendesen. :DD

(#653) luckynick


luckynick
csendes tag

sziasztok

most vásároltam honor 7s telót, és bekapcsolás utántól rögtön feltünt, hogy a navigációs sávból eltünnek időnként a gombok, a háromszög marad, a kör és négyszög eltünik, ami hol előkerül hol nem

erre valakinek van ötlete? tegnap vásároltam extreme digitalban, vajon visszaveszik?

és amikor eltünnek a gombok, nem tudom lehúzni pl ezt sem

[ Szerkesztve ]

(#654) csako válasza luckynick (#653) üzenetére


csako
veterán

- (bocsi, nem akartam válaszolni)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#655) st3v3np3t3r válasza luckynick (#653) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

egy tipp, a főképernyő app adatait töröld ki majd indítsd újra a telót,lehet segít, ha nem, akkor drasztikusabb megoldásként marad a gyári visszaállítás

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#656) luckynick válasza st3v3np3t3r (#655) üzenetére


luckynick
csendes tag

köszi megpróbálom,

viszont teljesen új telefon, és első indulás után rögtön előjött ez a bug, akkor is lehet értelme visszaállitani?

(#657) Black_Raven válasza luckynick (#656) üzenetére


Black_Raven
veterán

igen, mert helyre rántja az sw-t, jobb lenne mindenképpen azt, mert ha nem lesz jó, akkor kuka, vissza a feladóhoz.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#658) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok! Kb 3 hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy Honor Play-nek! Eddig Sony-m volt csak, ezért megszoktam hogy a zenelejátszó kényelmesen működik, de ami azen a telefonon megy az vicc kategória... Elindítom a zenelejetszást akkor minden király. Na de... amint valami értesítést kapok akkor a zárképernyőn, már visszaléptetni nem tudom a zenét... ja meg bedobja legfelülre nehogy elérje az ember 1 kézzel... Az már mellékes hogy az értesítési panelen egyáltalán nincs zene visszaléptetés... Na mondom oké, a Honor (Huawei) - nek nincs tapasztalata ezen a téren. Töltöttem is le egy másik zenelejátszót, De hogy lehet alapértelmezettnek beállítani és a gyárit teljesen megszüntetni?

[ Szerkesztve ]

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#659) Black_Raven válasza speed3456 (#658) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Szerintem, az a vicc kategória, hogy a 3 hónap alatt nem vetted a fáradságot, hogy megtanuld a telefonod használatát. De fikázni azt tudsz.:(Akkor most az analfabéták számára is leirom. A zárképernyőre érkező értesitést, zenehallgatás közben, egy nagyon bonyolult eljárással eltüntetni úgy lehet hogy, Ráteszed az ujjad az értesitésre, és elhúzod jobbra és máris nyomkodhatod a gombokat! Az alapértelmezés még ennél is komplikáltabb: Beállitások>>Alkalmazások>>jobbra fent 3 pötty>>Alapértelmezett alkalmazások.
Akkor most ki a vicc kategória?:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#660) speed3456 válasza Black_Raven (#659) üzenetére


speed3456
aktív tag

Azthiszem félreértettél! Nagyon szeretem a telefont és teljesen meg vagyok vele elégedve. Semmi fikázás nem volt szerintem a szövegemben csak egy észrevétel amit még nem tudtam kiküszöbölni. Mellesleg amit írtál alapértelmezett alkalmazásoknál pont a zenelejátszót nem lehet állítani.

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#661) Black_Raven válasza speed3456 (#660) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miért nem lehet?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#662) speed3456 válasza Black_Raven (#661) üzenetére


speed3456
aktív tag

Hopp ezt benéztem.. Én kérek elnézést és köszönöm a segítséget! :R

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#663) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Édesapámnak új telefont szeretnénk venni és a Honor 10-et néztük ki neki. Én egy Honor 8-at használok idestova 2 éve és teljesen meg vagyok vele elégedve. Árkategóriában is ez tűnik befutónak, tudom, hogy Honor topik, de akár egy régebbi P10 lehet alternatíve a Honor 10 mellett? Illetve, lesz majd Honor 11 idén vagy azt megkaptuk a View 20-al?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#664) Micsurin válasza Zoona (#663) üzenetére


Micsurin
nagyúr

11 tuti nem lesz ha lesz is utód ide a bökőt, hogy az H 20 lesz, esetleg 30.

Honor... Huawei mindegy a pénzed ugyan oda folyik be.
Én a P10-et választanám abból kiindulva nálunk apám hardcoreuser a szó szoros értelmében, kell neki a tiszta fémház garázsban satupad, motor mellett szerelő állvány nem szeretik az az üveg telok. :)
Emellett az is bitang jó készülék mind a mai napig, a H10 mellet az szól, hogy gondolom zsír új lenne ergo még 2 év gari van rajta.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#665) Zoona válasza Micsurin (#664) üzenetére


Zoona
aktív tag

Igen új lenne. Honor 10 vagy P20 lesz valószínűleg. Amelyiket jobb elhozni a T-ből. Én édesapám nem hardcore user, nagyon max internet peca közbe

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#666) Micsurin válasza Zoona (#665) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem az elmúlt négy évből bármelyik közép felső kategóriás telo időtálló már. :)
Egy éves a H8-cam amíg nem leheli ki a lelkét egészen biztosan marad... 2. szervizre végre tökéletesen egybe tették a körúton a srácok. Konkrétan mindenre elég, normál keretek közt játékra, navival bír bő 3 órát egész jó még mindig a kamerája és még emberi méretű...

Kettő közül mondjuk én a P20-at választanám, a fő szériának mindig kicsit komolyabb a szoftveres támogatottsága. (xda / xda lab)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#667) Zoona válasza Micsurin (#666) üzenetére


Zoona
aktív tag

Nekem is most lesz 2 éves a H8 céges, elég sokat nyúztam imádom most is. De apának régi a telefonja és nézünk neki újat, majd eldönti az árak alapján hogy H10 vagy P20 ő ez alapján fog dönteni. Csak a H10 100e a P20 150e.

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#668) batai15


batai15
félisten

Sziasztok az emui agresszív ram kezelésével lehet valamit kezdeni ?honor 10em van de néha elég idegesítő .

(#669) beluga válasza batai15 (#668) üzenetére


beluga
kezdő

A kérdés, mi az idegesítő. Már P9 Lite-on is ez volt a gondod.
Lollipop óta használok EMUI-t, és most Pie-on sincs olyan konkrét problémám, mint neked volt-van. Amit nem szeretnék, hogy bezárjon, azt nem is igazán zárja be, simán kizabáltatom a RAM-ból, ha akarom (egy-egy bugos ROM-ot kivéve, de azok engem nagyjából elkerültek). Tehát így nem agresszív. Az már más kérdés, hogy amit hagyok neki magától bezárni, azt látszólag hamar megteszi. De ez relatív, sokan csak a futó alkalmazások által foglalt RAM-ot nézik, a gyorstárazottat nem, és régen a rendszer is csak ezt mutatta pl. widgeten, alkalmazásváltóban. Illetve ha nem hagy elég szabad helyet rendszer, a fluiditás látja kárát.
Összegezve én úgy érem el a számomra optimális helyzetet, hogy csak pár feltétlenül fontos appot hagyok ki az optimalizálásból. Ez ROM-onként, EMUI-verziónként kicsit más, de az ismert dolgok. A másik, hogy alapból lehető legkisebbre veszem a maradék RAM-felhasználást. FB Lite, Gmail Go, pár appból régebbit használok, letiltok, ADB-vel uninstallálok mindent, ami nem kell. Jelenleg így 3 GB RAM épp alapfelhasználásra elég PIe-on. Nougaton kicsit jobb volt a helyzet, de kb. hasonló. Talán pofoznak még rajta, de megállapítható, hogy csak kompromisszumokkal tehető ideális közelivé a RAM-kezelés 3 GB-nál, 4-nél, gondolom, egy fokkal könnyebb vagy többet lehet engedni. Ha valakit zavar az újratöltögetés, akkor szerintem így járhat el. Nehéz az egyensúly, mert újratöltöget, vagy döcögés a vége, ha túl sok app marad védett, vagy épp mi az optimalizáció eszköze, neve.

(#670) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Honor10 telefonom van.
Az arcfelismerő rendszerrel nem ok valami. Bekapcsoló gomb megnyomásával és képernyő felhúzása után bárkinek feloldódik a telefonom. Mit állítottam el?

(#671) beluga válasza ProEvoFan (#670) üzenetére


beluga
kezdő

Ha magát a képernyőzárat nem kapcsoltad ki, akkor esetleg a smart lockot vagy az intelligens feloldást kapcsoltad be. Megadtál megbízható helyet, eszközt vagy viselésérzékelést. Hirtelen ez lehet magyarázat.

(#672) ProEvoFan válasza beluga (#671) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:R
Viselésérzékelés be volt kapcsolva.

(#673) beluga válasza ProEvoFan (#672) üzenetére


beluga
kezdő

Szuper. Amúgy szerintem smart lock jó cucc, én használom az összeset adott esetben. Sokkal kényelmesebb. Kocsiban, otthon, gyaloglás közben nem kell feloldani. Egyéb esetben meg úgyis zár. Ha meg kétesnek érzem a helyzetet, rendszergazdaként zárom a képernyőt dupla koppal, mielőtt lerakom. Ilyenre azért elég ritkán van szükségem. De nem árt, ha be van állítva.

(#674) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Általában szoftveresen meddig támogatja a Honor a saját készülékeit?
Gondolok itt a Honor 10re.

(#675) Micsurin válasza ProEvoFan (#674) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy főverzió.

Ha akkora nép harag lesz a dologból mint a H8-nál talán kap egy másodikat, de ott a release verzió plusz 1 bizt. friss a rekord.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#676) ProEvoFan válasza Micsurin (#675) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A főverzíó alatt mit értesz?
Emui 9 vagy Android 9?Ugye ezek vannak már rajta.Talán az android10et is megkapjuk?

(#677) beluga válasza ProEvoFan (#676) üzenetére


beluga
kezdő

Egyet biztos, igen. A főverzió az Android főverzió, EMUI-nál együtt mozognak, most már számban is, szóval lényegtelen a megkülönböztetés. De a németeknél lehetett olvasni, hogy átgondolják az egész frissítési politikájukat. Abba az irányba mennek, hogy nehezítik a mókolást, viszont javítják a támogatást, és a felsőbb kategóriákban szó volt két új főverzióról, mint az említett Honor 8-nál. Eddig az volt a kivételes, lehet, ez lesz az alap. Persze én ezt nem tudom megígérni, de napirenden van. De az egy főverzió és a két év biztonsági frissítés meg szokott lenni, középkategóriában is, már ha az egyes készülék nem ragad meg valamelyik builden, amit még mindig nem ért teljesen senki. :D Azért alakul is.

[ Szerkesztve ]

(#678) Micsurin válasza ProEvoFan (#676) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy 10-es droidban én már semmiképpen nem reménykednék. :N

Főverzió -> droid főverzió, és ez Huawei nem Xiaomi nem tudom eddig hol mint volt szó arról, hogy frissebb EMUI droid verzió váltás nélkül de ilyen egészen biztosan nem lesz túl gyakran szerintem.

Úgy látom még vannak optimisták, helyes pár év és már nem lesztek azok.... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#679) beluga válasza Micsurin (#678) üzenetére


beluga
kezdő

Nem optimizmus, leírtam, amit olvastam.

Speciel nem is érint, mert két évnél tovább sosem lesz nálam telefon. Akinek igen és számít a friss droid, az vegyen mindig akkor és olyan modellt, ami az épp legújabbal jött ki. Mint a Honor 10 Lite most. Annak lesz a legtovább friss rendszere. Ősszel már neki nem szabad eggyel régebbivel érkezőt vásárolni, mert pár hónap múlva kapja az újat, és lehet, hogy soha többet semmit.

(#680) Micsurin válasza beluga (#679) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vagy csak vegyen telefont amit nem célja a gyártónak iOS szinte butítania... :)

Mikor egy Substratum még Andromeda pluginnal is haldoklik akkor ott komoly problémák vannak ám a motorház alatt.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#681) beluga válasza Micsurin (#680) üzenetére


beluga
kezdő

Biztos így van, ahogy mondod, csak nem látom az összefüggést az eredeti főverzió-frissítési kérdéssel.

[ Szerkesztve ]

(#682) namito


namito
csendes tag

Honor8 esetén B416 romról miért nem lehet B562 Oreora frissíteni?

[ Szerkesztve ]

(#683) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Lesz egy kis összejövetel a Honor szervezésében jövő hét csütörtökön estefelé, lehet nyerni ezt-azt, meg dumálni, meg kajálni, meg kipróbálni Honor cuccokat, szóval van még hely bőven, aki csatlakozna hozzánk, az írjon akár ide is.

[link]

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#684) zozor76 válasza Bog (#683) üzenetére


zozor76
tag

Jeleztem a linkelt oldalon, hogy ha maradna hely, szívesen csatlakoznék.:)

(#685) Bog válasza zozor76 (#684) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, gyere, várunk, írok majd privátot!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#686) darkmann válasza namito (#682) üzenetére


darkmann
őstag

Jó kérdés!...és B521-ről miért nem lehet??!

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#687) HunyadyG válasza Bog (#1) üzenetére


HunyadyG
csendes tag

Sziasztok!

Ősszel kapacitásvesztés miatt kicseréltettem garanciálisan az akkumulátort a Honor 8-as készülékemben, de mostanában azt vettem észre, hogy 20% töltöttségről egy éjszaka alatt teljesen lemerül használat nélkül.
A telefon már több mint 2 éves, de ettől eltekintve nagyon jó állapotban van, az akkumulátorcsere után még kiegészítő garanciát is kaptam.

Szerintetek megjavíttassam abban a reményben, hogy most jó akkumulátort tesznek bele, vagy váltsak inkább?

Üdv:
HunyadyG

(#688) Sanki válasza HunyadyG (#687) üzenetére


Sanki
addikt

Küldd vissza megint garanciában.

(#689) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

A Honor Play már nagyon kifutósorba került. Ennek a típusnak lesz utódja?

(#690) Micsurin válasza Dhampir (#689) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kilenc hónapos lesz hó végén de már kifutott, egyre jobb a hüvely lassan a gari idő se fog lejárni az early birdökről de már lekerülnek majd a polcokról az adott típus darabjai. :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#691) Honor_HU válasza Dhampir (#689) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Egyelőre még biztos piacon marad, és természetesen a támogatása is aktív marad, noha az ára tényleg csökkent, 90 000 forint alatt szerintünk rendkívül jó vételnek mondható. Új modell ezen a vonalon egyelőre még nem jön, a jelenlegi információk szerint a Honor 10 utódjára lehet számítani a nem túl távoli jövőben.

(#692) Dhampir válasza Honor_HU (#691) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, kérdésem feltevése óta/után már nekem is Honorom van (Honor Play) és nagyon tetszik. Szépen, gördülékenyen dolgozik kezem alá a Play. :)

Tokot viszont több üzlet felkeresése után sem kaptam hozzá, muszáj lesz webshopból rendelni. :-(

(#693) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

üdv mindenkinek...

Honor 6-ot használtam 3 évig, imádtam. én speciel nem tudtam belekötni a 3 évem alatt... azt le kellett cserélnem, így a cpu magszámából kiindulva lett egy P8 Lite (2017).. hiba volt... nagynehezen átéltem vele 3 évet és megfogadván 1,5 év Lite után, Honor lesz a következő innentől kezdve.. így váltottam egy Honor 10-re....
nagyon remélem, hogy visszatér az az "érzés" amit megszoktam/szerettem a H6 kézhezvétele/használata után... kiv leszek a H10-re...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#695) - = Zk = - válasza Dhampir (#694) üzenetére


- = Zk = -
félisten

idekint, UK-ban P8 a neve, dobozon is... tudom, sok néven jelent meg eme csodakészülék :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#696) Dhampir válasza - = Zk = - (#695) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezt nem tudtam. A Play-re gondoltál? :F Lásd a honlapját.

(#697) - = Zk = - válasza Dhampir (#696) üzenetére


- = Zk = -
félisten

neeem, a P8 Lite-ra :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#698) lorcsi


lorcsi
veterán

a honor 8 és a 9 között szoft támogatottságban van jelentős különbség?
az újításokra miylen gyorsan fogják megkapni ?

(#699) Sanki válasza lorcsi (#698) üzenetére


Sanki
addikt

H8-ra csak oreo van, 9-re pedig már jön a pite is.

(#700) Kerni62


Kerni62
tag

Sziasztok! Milyen trükkel lehet fülesen hangerő ill. dinamikát növelni? Xiaomi után nagyon gyatra a Honor 8X. Köszi

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.