Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#251) Micsurin válasza Sanki (#250) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De ha kint lesz én vihogók majd a szkeptikusokon! :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#252) Citroware


Citroware
addikt

Fellépett egy probléma a Honor 9-emen, a jobb felső sarokban megjelent egy sárga folt (illetve színtől függ, milyenné alakul).

Mi lehet a gond és hogyan oldható meg?

[ Szerkesztve ]

(#253) Sanki válasza Citroware (#252) üzenetére


Sanki
addikt

Beégett a kijelző, mehet garanciával a szervizbe.

(#254) Lackooo84 válasza Sanki (#253) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem inkább nyomja valami hátulról, de a lényeg ugyanaz, szerviz. :D

The Truth is out there...

(#255) Honor_HU válasza malnabokor (#243) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Egyelőre nincs itthon beta program, EU-s teszt viszont szokás szerint lesz, érdemes figyelni a nemzetközi oldalainkat!

(#256) Citroware válasza Sanki (#253) üzenetére


Citroware
addikt

Az az érdekes, hogy nem néztem olyan tartalmat, amin bármilyen ilyen alakú objektum ott lett volna.

(#257) JoeCockBill válasza Citroware (#256) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

a ragasztó sárgult meg, ips betegség

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#258) Micsurin válasza Honor_HU (#255) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hoppá, ez official? Hogy Oreo EU teszt lesz?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#259) Honor_HU válasza Micsurin (#258) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Nem biztos, hogy a fent felsorolt eszközök mindegyikére, ennek kapcsán érdeklődünk egy kört az anyacégnél, hogy hivatalosat tudjunk mondani.

(#260) Lackooo84 válasza Honor_HU (#259) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:((( Most már jó lenne tisztázni, mert kezd uncsi lenni ez a csiki-csuki...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#261) Sanki válasza Citroware (#256) üzenetére


Sanki
addikt

Nem a grafika ég bele, hanem a ragasztó a hő hatására megsárgul. Sajnos több gyártó és telefon is érintett lehet.

[ Szerkesztve ]

(#262) WaG_Gaming válasza Lackooo84 (#260) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Eddig minden rendben megy... A Honor 8 orosz modelljére már elérhető az Oreo. Ezek után szerintem pár napon belül Magyarországra is megérkezik. :))

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#263) Honor_HU válasza Lackooo84 (#260) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Érdeklődtünk egy kört az anyacégnél az ügyben. A bétákkal kapcsolatos összes információ a Honor Beta Club Facebook-csoportban elérhető, nyilvános, tehát csatlakozni sem kötelező a friss infókért. Egyébként akinek Honor 10-ese van, azok számára GPU Turbo tesztet tud intézni a cég, akit ilyesmi érdekel, nyugodtan írjon akár privátot is.

(#264) Bazsee71 válasza Honor_HU (#263) üzenetére


Bazsee71
őstag

Különösebben nem hoz lázba az Oreo, de ez a fajta kommunikáció finoman szólva is kezd komikus lenni.

(#265) dragonfx


dragonfx
veterán

ez a honor 10 melegedés súlyos tényleg?

illetve 9 lite és 7x van valakinek? fotokat szeretnék kérni

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#266) 007Csaba


007Csaba
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e, vagy volt-e valakinek olyan problémája a Honor 8-al, vagy más Huawei termékkel, hogy elment a wifi, bluetooth, és a hotspot is? Volt egy 404 végű rendszer frissítés, és azóta nem jó... Próbáltam már hálozat vissza állítást, gyári beállítás vissza állítást, de semmi... Mi ilyenkor a teendő? Tudna valaki a gyártó felé szólni?

(#267) Micsurin válasza 007Csaba (#266) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerviz. Az lesz a legegyszerűbb! :)
Mivel FR nem hatotta meg jó eséllyel nem szoftveres téma, csak egybe estek kb a dolgok.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#268) Bagoly01 válasza dragonfx (#265) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Én nem tapasztalom.

(#269) albiosz


albiosz
őstag

Sziasztok!

Kolléganőmnek van (elvileg) Honor 7 készüléke, de gondolom hasonló a logika minden Honornál. Mivel az a topik kissé kihalt, bedobnám ide is.

Valamiért nem értesíti a VIBER, ha új üzenet érkezik, csak az alkalmazásba belépve látja, ha írtak.

Hol, melyik beálíltásban nézelődjünk? Xiaomi esetében pl. az akkukímélőt kell kilőni, de itt nemt találok ilyet.

FB Messenger rendben értesíti.

(#270) Lackooo84 válasza albiosz (#269) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Honor 8-on (nougat) Beállítások - alkalmazások - beállítások (fogaskerék) - speciális hozzáférés - optimalizálás mellőzése - itt tedd az engedélyezett alkalmazások közé. Talán nálad is hasonló lesz.

The Truth is out there...

(#271) albiosz válasza Lackooo84 (#270) üzenetére


albiosz
őstag

Köszönöm szépen, nemsokára kipróbáljuk! :)

(#272) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Nem lenne rossz mobil ez a Honor 9, de... Azért az vicces, hogy a fém keretről pár hónap alatt jön le a festék. A kijelző karcolásokkal tele, pedig tokban hordom.

(#273) badrian250


badrian250
tag

@Honor_HU:

Olyan problémám van, hogy a Honor 8-as készülékemen a Chrome vagy Gmail megnyitásakor a telefon csökkenti a fényerőt, automatikusan. Tegnap kaptam vissza szervizből, kapott új elő-hátlapot, usb-t, meg a szoftvert legyalultam hardresettel, most a B405-ös verzió van fent Emui 5.0.1-el. Szervizelés/szoftverreset előtt nem volt ilyen gondom, pedig mindig az aktuálisan legfrissebb szoftver volt fent.

Az lenne a kérdésem, hogy erre várható valami megoldás? Sok külföldi és itthoni fórumon olvastam a problémáról, de nem találtam megoldást rá!

Köszönöm!

(#274) Micsurin válasza badrian250 (#273) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Opera flow.

H8 topik is rendelkezik keresővel...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#275) nrg_52 válasza Micsurin (#274) üzenetére


nrg_52
addikt

Es aki mast akar hasznalni? Az szokja meg? 😀

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#276) MNMLSP válasza joefasalasso (#227) üzenetére


MNMLSP
csendes tag

Meg tudnád esetleg mondani, hogy a Smartshop-nál miért nem garanciális?
Írtam nekik és Chat-en azt válaszolták, hogy 2 év gyártói garancia vonatkozik a Honor és Huawei készülékekre náluk.
Úgy kérdeztem, hogy direktben a Huawei/Honornál is intézhetem e a garanciát Magyarországon, és azt válaszolták hogy igen.
Örülnék ha megosztanád velem a tapasztalataid, mert még nem rendeltem meg :) Köszi előre is.

(#277) badrian250 válasza Micsurin (#274) üzenetére


badrian250
tag

Néztem a Honor 8 topicot is, de nem volt rá válasz. Hiába tettem fel az Operát, nem oldotta meg, sőt, észrevettem hogy akkor is elveszi a fényerőt, ha megnyitom az smseim, stb. Érdekes, de Facebooknál és Messengernél nem csinálja...

(#278) VaDy


VaDy
tag

Sziasztok, frissen vasarolt H10es mobilommal kapcsolatban ket kerdes is felmerult bennem.
1) A fenyerot lehetseges valahogy boostolni? Napsutesben nagyon gyenge.
2) A gyari kameraalkalmazasnal letezik h csak 4:3as meretben tudok fenykepeket loni?

(#279) Micsurin válasza badrian250 (#277) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Opera != Opera Flow.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#280) kali válasza VaDy (#278) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Auto vagy manuális fényerővel használod a készüléket?
Az auto maximum magasabb fényerőt tud, mint a manuális maximum. (Nem csak ennél a telefonnál és nem is csak Huawei/Honor készülékeknél van így.)

badrian250: Szia, vannak olyan alkalmazások, amik az alapbeállítástól függetlenül is változtatják a fényerőt annak függvényében, hogy milyen (sarkítva: sötét vagy világos) tartalmat jelenítenek meg.

[ Szerkesztve ]

(#281) VaDy válasza kali (#280) üzenetére


VaDy
tag

Manualisan szoktam huzni, sose gondoltam volna hogy automatan a max erosebb lenne!

Es kamera? Nagyon idegesito h nem tudok 18:9 keparanyban fotozni.

(#282) kali válasza VaDy (#281) üzenetére


kali
legenda

Jellemzően csak auto módban engedik nagyon magas fényerőn működni a gyártók a kijelzőt, így valamilyen szinten biztosított, hogy csak akkor és addig menjen a tényleges maximumon, amikor és ameddig valóban szükség van rá az érzékelő/rendszer szerint is.
A kamerát adott típusú készüléknél nem néztem, de 4:3 az alap szabvány, a gyártók pedig saját belátásuk szerint adnak mellette/helyette 16:9-et vagy az újabb 18:9-et, elvétve 1:1-et - ezeket nem minden felbontáshoz -, így ez változó. (Nálam így néz ki jelenleg a Mate 10 Pro-n: Link)

[ Szerkesztve ]

(#283) Corsa02 válasza badrian250 (#273) üzenetére


Corsa02
őstag

Ez a fényerő csökkentés már meg volt a 6-os droidnál is csak szerintem nem tűnt fel. Ilyen az összes Honor 8 amit én eddig láttam, az enyém is csinálja. Állítólag valami energiacsökkentési "fícsör", értelmét én sem látom, engem mondjuk nem zavar. A Honor 8-as topicban ha rákeresel utána tudsz olvasni, már sokszor volt téma.

The Truth Is Out There --->

(#284) ClioRS


ClioRS
őstag

Sokat agyaltam, hogy írjak vagy ne, de csak kikívánkozik....

Szóvalhogy ez van a kezdő hozzászólásban:
"A Honor igyekszik majd a felmerülő kérdésekre gyorsan válaszolni." Ez úgy mégis miben nyilvánul meg? :U Mert kb ugyanott vagyunk mint bármelyik telefon topicjában, hogy pár ember akik beleásták magukat a fórumokból, vagy rájöttek saját maguktól dolgokra, ők válaszolgatnak. Ennek mi értelme?

(#285) Honor_HU válasza ClioRS (#284) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Szia,

Természetesen örülünk, hogy megfogalmaztad az ezzel kapcsolatos aggályodat, és érthető az is, hogy te ezt alapvetően értelmetlennek látod, de látni kell, hogy ide szerencsére olyan, rendkívül hasznos és érdemi tapasztalattal rendelkező felhasználók is érkeztek, akik sokkal komolyabb szinten használják a termékeinket, és a termékfórumoknak köszönhetően rengeteg egyéb tapasztalattal is találkoztak. Azon lehetünk a legkevésbé meglepődve, hogy ők gyorsabban reagálnak ezekre a felvetésekre, mint mi.

A Honor fórum célja a mi oldalunkról többek közt az, hogy a felhasználók problémáit-megoldásait eljuttassuk közvetlenül a gyártónak, akik aztán – ha itt nem születik rá azonnali válasz, mint az előző pár esetben – reflektálhatnak, remélhetőleg úgy, hogy az a nap végén mindenkinek jó legyen. Emellett pedig igyekszünk a sokszor emlegetett frissítési igényekkel is lépést tartani, most például örömmel várnánk privátban olyan Honor 10 felhasználók IMEI számait privátban, akik szeretnék előzetesen kipróbálni a funkciót, akár ma is tudnánk küldeni OTA-t.

(#286) Micsurin


Micsurin
nagyúr

LMAO. Most leköptem a monitort. Remélem vízálló volt. :DDD

Ugyan azok az értelmetlen kérdések hétről hétre. Nem is értem miért nem járnak ide gyakrabban. A másik fele meg olyan kérdés amiről nem kapnak infot. ClioRS nem tudnak többet mint mi, sőt aki XDA-n és és itt Ph!-n "tölti a második életét" az sokkal előrébb van mint ők. A márka képviseletek sose kapnak infot csak a már hivatalos dogokról... két héttel később a bejelentést követően. (Lásd B406 june update a H8-ra ami végül semmivé lett ugye néz ki, Finder van, Ota nincs.)
Ennek fényében mire válaszoljanak?

Meg jövőbeni készülékekről faggatják őket...

Emellett én is lepke piszoknak érzem ezt a topikot inkább nevezném ASAP EMUI SoS topiknak... de komolyan. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#287) ClioRS válasza Honor_HU (#285) üzenetére


ClioRS
őstag

Köszönöm a választ.

(#286) Micsurin
Mondjuk azt, hogy próbálják meg ezt a "szép" trendet megváltoztatni. Sulykolni felfelé, hogy hallo, itt vannak emberek akik várnak infókat (hivatalos, nem kiszárogtatás), tessék már szépen átgondolni ezt. A felhasználó jobban érzi magát, és belőle lesz a nyereség. Nem a semmiből beszélek, nálunk is ezt csinálja az üzlet, próbál minél közelebb kerülni a vevőhöz kommunikációban is, nem csak a zsetont zsebre tenni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#288) Lackooo84 válasza Honor_HU (#285) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Konkrétan milyen funkciót lehet kipróbálni? Mert az lemaradt... :DDD

The Truth is out there...

(#289) kali válasza Lackooo84 (#288) üzenetére


kali
legenda

(#290) Honor_HU válasza Lackooo84 (#288) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Elnézést, valóban lemaradt, néhány kommenttel feljebb itt is megtalálható volt a felhívás, GPU Turbót lehet próbálgatni. :)

(#291) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,

Van egy Honor 7 Lite-m, és mostanában problémák vannak a töltésével. Néhány töltő szimplán kicsúszik a helyéről, van amelyikkel tölteni sem akar, amelyikkel igen, azzal is néha szakadozik a töltés

Van valakinek ötlete hogy pontosan mi lehet a probléma, és ha igen akkor kb. mekkora összegre számítsak javítás céljából?

(#292) Lackooo84 válasza kicsako (#291) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

USB portok általában külön kis panelen vannak ami filléres tétel. Itt a kérdés az, hogy mennyire körülményes szétszedni az adott készüléket.

The Truth is out there...

(#293) imslimcraig


imslimcraig
újonc

Sziasztok! Adott egy Honor 6x DualSim-es okostelefon amin az EMUI-nak az 5.0.1-es verzíója fut (Android 7.0).
A probléma ott kezdődik, hogy amikor engem hívnak akkor nem jelzi ki az illető telefonszámát. (senkiét sem, több telefonnal próbáltam, másoknak kijelezte a számot, nekem nem) Ugyanez akkor is ha be van írva névjegyzékbe.

A kérdésem az lenne, hogy erre van megoldás a telefon alaphelyzetbe állítása nélkül?

UI: Egyébként a telefon egy éve van meg, és ez a probléma körülbelül 2-3 hete jött elő. Fogalmam nincs mit nyomkodtam össze. Előre is köszönöm a segítséget. :)

(#294) Viktor0610 válasza imslimcraig (#293) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze.
A hívásbeállítások között keress olyat, hogy ismeretlen hívó elutasítás/feketelista/tiltólista, stb.

Bár lehet, te nem erre gondolsz... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#295) Lackooo84 válasza imslimcraig (#293) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Szerintem neked a telekomnál van kikapcsolva a hivószám kijelzés. kapcsold be. :D

The Truth is out there...

(#296) imslimcraig válasza Lackooo84 (#295) üzenetére


imslimcraig
újonc

Köszönöm a segítséget, már minden jó! :)) :DD :R

(#297) rozsgyi


rozsgyi
tag

Honor 7x-em van. Az normális, hogy nap közbenre elfogy az akku a teloban? Korábban egy xiaomim volt nagyobb akkumulátorral (azzal más és több gondom volt...) ami bőven kibírt másfél napi üzemidőt. Lehet, hogy ekkora különbség van a 3300-as Honor és a 4000-es xiaomi akku között?

(#298) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

Honor Note10-ről lehet tudni valamit mikor lesz kis hazánkban??

(#299) Viktor0610 válasza rozsgyi (#297) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze. Nem csak az akkun múlik, hanem azon is, mennyire (nem) takarékos a rendszer/proci/stb.

Samsung Galaxy A54

(#300) chros


chros
őstag

Hali! Telovasrlas elott allok: tudtok olyan, Huawei telot, amivel nincs gond, es az aksiido is kivalo?
Kivalo alatt ezt ertem (jatek, navi nelkul): 4 ora kijelzoido es tobb mint 1 nap (jobb esetben kozel 2) keszenleti ido.
(Most Huawei P8-am van (nem lite), de az aksiido siralmas: naponta 2x kell tolteni legalabb, ha hasznalja az emeber.)
Koszi!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.