Hirdetés

2020. november 27., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)

(#451) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#449) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

a factory reset protection google fiókhoz van kapcsolva, ami lopás esetén ha gyalulják a telót addig nem engedi használni, még a korábbi, gyári visszaállítás előtt használt google fiókkal be nem lépnek...az frp lopás esetén ad védelmet ;) és ennek megkerülése nem legális

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 64GB White / Huawei Matebook D15 R7 / Keep Calm Vape On / PH! app a GPlay áruházban / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#452) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#451) üzenetére

Micsurin
veterán

Mutass már erre nekem egy célzott jogszabályt légy szíves, mivel annak idején még az Odin is tudta kezelni a kérdést. :)

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#453) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#452) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

az odin sem hivatalos :DDD BTK 423-424 ;) és PH Alapelv III/2 és 10

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 64GB White / Huawei Matebook D15 R7 / Keep Calm Vape On / PH! app a GPlay áruházban / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#454) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#453) üzenetére

Micsurin
veterán

Ha erre akarjuk ráhúzni a témát akkor a ROM-olgatások 99%-át ebbe a témakörbe kéne vágjuk... gumiszabály.
Alapelvet szintén nehezen húzhatjuk rá erre.

De mondj egyébként jobbat, hogy tudsz kinyitni egy Hüvelyt, amit a gyártó egy vonással ios szintre butított. Érdekelne. :))

[ Szerkesztve ]

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#455) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#454) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

hát sajnos ez egy ördögi kör ugye...ha a gyártó adja ki hivatalosan a kódot, akkor legális, ha más úton szerzi meg, az illegális...ha a gyártó kód nélkül ad lehetőséget bootloader nyitásra, az is legális...

sajnos legálisan már sehogy... gondolom okkal szűntette meg a bootloader nyitást

[ Szerkesztve ]

(#456) AtomNyúl válasza st3v3np3t3r (#448) üzenetére

AtomNyúl
csendes tag

DISCLAIMER: Tényleg nem kötekedni akarok, csak szeretem a konstruktív vitát.
"DC Unlocker nem legális módszer, mivel képes a telefon védelmét deaktiválni"
Ebbe hadd kössek bele kicsit: attól, hogy a szoftver bizonyos funkciói képesek illegális műveletek elvégzésére, még a többi részének használata nem lesz illegális.
Szerk.: Ahogy a konyhakés használata is csak akkor lesz illegális, ha belevágom a szomszéd hátába.

G.

[ Szerkesztve ]

(#457) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#455) üzenetére

Micsurin
veterán

Okkal? "stabilabb smoothabb működés akarunk" Terelés az újabb eszköz felé segítek...

Az eszköz használata nem lesz illegális szerintem míg nem tiltott mód használjuk azt fel...

(#458) st3v3np3t3r válasza AtomNyúl (#456) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

nincs ezzel gond... ha kóddal van védve, azt hivatalosan a gyártó adhatja ki legálisan! a dc unlocker nem hivatalos...

a konyhakés majdnem jó hasonlat, de még sem ideillő... mivel a polgárok 99%-a tudja hogy a gyilkosság bűncselekmény, viszont csak 20-30%-a tudja szinte azt, hogy van a btk-ban info rendszerek ellen irányuló bűncselekmény is...

mint mondtam,sajnos ez egy nagy ördögi kör...

Micsurin valahol talán igazad lehet ebben is, hogy talán marketing fogás, de... és, a másik ok, hogy a bootloader nyitás régen tárt kapu volt a személyes adatokhoz, mivel kaput nyitott a telefon rendszeréhez... bár a mai fastboot rendszerek már nyitáskor/záráskor gyalulják a belső tárhelyet adatvédelmi okokból, de a régebbi fastboot rendszerek elvileg nem piszkálják... erről nagyon-nagyon hosszú eszmecserét lehetne lefolytatni...

de én azt mondom, döntsön belátása szerint... bár egy 3,5éves teló esetében meghagyhatta volna a gyártó a bl nyitás lehetőségét... van előnye is, hátránya is... ahogy az éremnek is 2 oldala van

[ Szerkesztve ]

(#459) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#458) üzenetére

Micsurin
veterán

Jelzem egyetlen Huaweihez sem érhető el a kód kérés így ez az egyetlen mód maradt a telo mentésére... részemről lezártam a témát viszont. :)

Ismét nagy respect a József körúti srácoknak, az a szerviz etalon kéne, hogy legyen ami a működést és a sebességet illeti vagy épp a ráhatást a budaörsiekre...! :R :R :R :R

Múlt hétfőn adtam le a telot (ünnepek ugye bezavartak a szerviz időbe) nagyon hamar merült készenlétben, mint a Titanic... és elég lötyögős volt már a Type-C (2-3mm oldalra) pedig nincs kerek 8 hónapos a telo. TypeC fülhallgató átka?... irány vissza Jackesre.

Ma lett frissítve, ergo holnap átvevős.

Harmadjára vittem be hozzájuk a H8-at. Mindháromszor 3-4 nap alatt korrekt munkát végeztek.*

*1. hibás hátlapi ragasztás.
*2. -"- ismét... ezután tökéletes lett, ki érti....
*3.Akku téma.

[ Szerkesztve ]

(#460) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#459) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

tudok róla :DDD

(#461) Ádám László

Ádám László
újonc

Kedves Bog!
A kédésem az lenne, hogy a GPU turbó frissítésként érkezik? Autómatikusan frissül, vagy manuálisan a telefon. Honor 9-ről lenne szó. Most telepítettem egy teljes legfrissebb csomagot és ez manuálisan ment. Most szeptemberi frissítésű android van. Köszönöm a választ!

(#462) baji

baji
tag

Sziasztok!

Tegnap sikerült beszereznem egy Honor 8X-et. Eddig nagyon tetszik a telefon, azonban lenne egy kérdésem ami lehet inkább a chrome böngészőhöz kapcsolódik mint a telefonhoz de hátha tudtok segíteni. Egy Samsung S7 Edge volt előtte és amit szerettem benne hogy a honlapokra be tudtam jelentkezni ujjlenyomattal, itt azonban miután beírtam a felh. nevet és jelszót nem ajánlja fel ezt a lehetőséget mint az előző telefonnál. Igaz ott a Samsung saját böngészőjét használtam amit lehet erre is le lehetne tölteni de első körben jobban örülnék neki ha a chrome-al sikerülne. Van erre valami trükk esetleg?

(#463) st3v3np3t3r válasza baji (#462) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

chrome-beállítások-jelszavak, nézd meg, hogy a jelszavak mentése be van-e kapcsolva, illetve az automata bejelntkezésnél van-e pipa... újjlenyomatos belépést nem kezeli a mobilos chrome

(#464) baji válasza st3v3np3t3r (#463) üzenetére

baji
tag

Köszi a választ. Igen ezek megvannak és meg is jegyzi a jelszavaimat illetve ki is tölti amit kell, csak ujjlenyomattal jobban tetszett dolog de ezek szerint az nem fog. Mondjuk nem annyira életbe vágóan fontos :)

(#465) st3v3np3t3r válasza baji (#464) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

felesleges dolog,főleg ha zárolva van a készülék...

(#466) Honor_HU

Honor_HU
Hivatalos

Sziasztok!

A Honor idén kiállóként vesz részt a Hungexpón megrendezésre kerülő PlayIT-en a jövő hétvégén (2018.11.17 és 18), mindenképp érdemes lesz kilátogatni, ugyanis a kipróbálható termékeken kívül gamereknek szóló, egészen exkluzív ajánlattal is készülünk a rendezvényre!

Fórumozóinknak két darab páros jeggyel tudunk kedveskedni. Egynapos belépőről van szó, ami bármelyik nap felhasználható. Ezúttal a gyorsaság dönt: nem kell mást tenned, mint (ha el tudsz jönni), kommentelj ide, hogy neked kell, és a leggyorsabbaknak már küldjük is a további információkat.

(#467) Micsurin válasza Honor_HU (#466) üzenetére

Micsurin
veterán

Hello!

Engem mindenképpen érdekelne, ha a páros jeggyel nem csak fórumtársat lehet vinni.

Ha bárkit lehet vinni magammal mindenképpen érdekelne! :R :)

Köszi!

(#468) Honor_HU válasza Micsurin (#467) üzenetére

Honor_HU
Hivatalos

Elnézést, ha félreérthető volt, a két darab páros jegyet természetesen úgy értettük, hogy egy-egy fórumozó egy-egy szabadon választott vendéggel van meghívva. Az egyik ezek szerint te vagy. :)

(#469) malnabokor válasza Honor_HU (#468) üzenetére

malnabokor
senior tag

Szintén érdekel :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#470) kali válasza Honor_HU (#466) üzenetére

kali
legenda

Szia,

Köszönettel jelentkeznék, ha belefér még a keretbe.

(#471) pogi1 válasza Honor_HU (#468) üzenetére

pogi1
tag

Tisztelt Honor.hu!
A segítséged szeretném kérni egy Honor 10 felhsználói útmutató kérdésben.Sajnos sehol nem találok magyar nyelvű útmutatót a Honor 10-hez,mint a Honor 8-hoz vagy a Honor 9-hez.Ha ebben tudnál segíteni azt megköszönném.PDf fájlra gondoltam ha van.

(#472) retroid válasza Honor_HU (#466) üzenetére

retroid
senior tag

Üdv!

Amennyiben lehetséges elfogadnék én is

iPhone 11

(#473) t1 válasza Honor_HU (#466) üzenetére

t1
addikt

Ha nem kelt el engem is érdekelne :)

(#474) Micsurin válasza t1 (#473) üzenetére

Micsurin
veterán

Szerintem még tuti nem kelt el még ki se küldték a részleteket! :)

Ez egy kis Huawei / Honor bait de nem rossz! :D

Csak azt sajnálom most nem lesz Veletech is egy időben.

[ Szerkesztve ]

(#475) malnabokor válasza Honor_HU (#466) üzenetére

malnabokor
senior tag

A belépők melyik kategóriába tartoznak? :)
(Illetve elnézést kérek, hogy az előző (#469) hozzászólásban olyan röviden jeleztem, csak siettem, nehogy lemaradjak :) de nagyon örülök, hogy van ilyen lehetőség!)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#476) Honor_HU válasza Honor_HU (#466) üzenetére

Honor_HU
Hivatalos

Micsurin és malnabokor volt a két leggyorsabb, őket illeti az ajándékjegy. Felveszem veletek a kapcsolatot privát üzenetben!

(#477) Honor_HU

Honor_HU
Hivatalos

Gratulálunk újfent a nyerteseknek, akik már megkapták hétvégi belépőjüket. Mobilvásárláson gondolkodó gamereknek mindenképpen érdemes követni a holnap induló rendezvényt, de már a mai Edigital-Black Friday-re is több ajánlattal készültünk, a Honor 7S 2/16 GB-os változata 29 990 forintért vehető meg, a felsőkategóriás Honor 10 pedig 4/128 GB-os változatban érhető el 124 990 forintért!

(#478) pogi1 válasza Honor_HU (#477) üzenetére

pogi1
tag

Tisztelt Honor_HU!
Kétszer tettem fel önnek egy tiszteletteljes kérdést.Nagyon nehezére esne válaszolni egy igent vagy egy nemet.Azt hittem ha ide írok mert ez egy Honor topik ahol hivatalos személy képviseli a céget akkor legalább válaszra méltat egy hivatalos személy a Honortol

[ Szerkesztve ]

(#479) Micsurin

Micsurin
veterán

Kár, hogy csak egy szimpla kis álló Honor stand van kint meg egyedül egy vagy két hostes. Nincs rendes nagy Huawei stand?! :(

(#480) Honor_HU válasza pogi1 (#478) üzenetére

Honor_HU
Hivatalos

Keresünk megoldást a problémára, a munkahét első napjaiban jelentkezünk a PDF-fel kapcsolatban. Egyébként a gyári HiCare alkalmazásban ott van a komplett kezelési útmutató, spotlight keresővel. :)

[ Szerkesztve ]

(#481) Black_Raven válasza Micsurin (#479) üzenetére

Black_Raven
addikt

Ne legyünk telhetetlenek, kis ország kis stand.:D

........Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#482) Takvan válasza Honor_HU (#480) üzenetére

Takvan
tag

A H10 felhasználói útmutató engem is érdekelne. A HiCare ben nem találtam meg mindent amit kerestem. Most vásároltam egy Honor 10 -es készüléket, és mintha nem lenne rajta minden gyári alkalmazás. Az ismertetőket, bemutatóvideókat nézegetve több alkalmazást látok, amit én nem találok a készüléken. Többek között a távirányítót (okos vezérlőt) sem. Nincs az eszközök között és a hozzáadásnál sem jelenik meg. Arra gondolok ami a mobilarénás teszt végén lévő videóban is látható 7:05 -nél.
Vagy ez mégsem gyári alkalmazás? Akkor honnét lehet letölteni? Én sem a Google Play -en, sem a Huawei AppGallery -n nem találtam.

(#483) pogi1 válasza Honor_HU (#480) üzenetére

pogi1
tag

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#484) rob2174 válasza Takvan (#482) üzenetére

rob2174
tag

A legjobb alkalmazások közt van az okos vezérlő Legalábbis A honor 9 nél

(#485) ipszilon76 válasza Darksiders84 (#2) üzenetére

ipszilon76
újonc

Sziasztok!

A feleségemnek Honor 10 van,én viszont a 8x-el "szemezek" ebből adódóan a kérdésem az lenne ,hogy a 10 gyors töltőével tölthetem a 8x-et? Nem csinálok vele kárt?

Köszi & Üdv

(#486) st3v3np3t3r válasza ipszilon76 (#485) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

semmilyen kár nem származik belőle...

(#487) Takvan válasza rob2174 (#484) üzenetére

Takvan
tag

Nálam legjobb alkalmazások sincsenek. Ha a beállításoknál a főképernyő stílusának az alkalmazás listát választom, akkor listában sem találom az okos vezérlőt.

(#488) Black_Raven válasza Takvan (#487) üzenetére

Black_Raven
addikt

És nem tünt fel a vásárlásnál, hogy a 30$-os ár picit bestbuy egy Honor10-ért? :D

(#489) Takvan válasza Black_Raven (#488) üzenetére

Takvan
tag

Nem, mert kicsit drágább volt! :N
Egyébként az Alza-n rendeltem akciósan. :)

(#490) Black_Raven válasza Takvan (#489) üzenetére

Black_Raven
addikt

Jól van, akkor megnyugodtam.:D A Honor10 topikban kérdezted már? Mert lehet előbb kapnál segitséget..

[ Szerkesztve ]

(#491) Takvan válasza Black_Raven (#490) üzenetére

Takvan
tag

Igen, de ott még nem reagált senki. Azért írtam ide is, mert elvileg a cégtől (Honor) is szokott itt lenni valaki.

[ Szerkesztve ]

(#492) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#490) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

szerintem az az okosvezérlő app nem gyártó specifikus termék

(#493) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#492) üzenetére

Micsurin
veterán

Alap EMUI alkalmazás ha minden igaz.

(#494) Black_Raven válasza Takvan (#491) üzenetére

Black_Raven
addikt

Láttam már hogy ott is kérdezed. Ha gyári app akkor egy FR vissza hozná, de az mindent töröl, tehát menteni mindent előtte. A legegyszerűbb megoldás, addig is tölts le a Playről egy távirányitó appot és rögtön tudod használni. Aztán csak elmondják hol a gyári.:) amúgy a Beállitások>> Alkalmazások és értesitések>>Alkalmazások>>Továbbiak(3pötty)>>Rendszerfolyamatok mutatására koppintva minden app előkerül és ellenőrizheted hogy ott van e az okos vezérlő vagy mi a neve.:D

[ Szerkesztve ]

(#495) Micsurin

Micsurin
veterán

Görgess végig még lesz drive linkkel is APK.

Google Q híreket érdemes figyelni ha meglépik a soflaunch / pre-release Treble ROM-okat.

[ Szerkesztve ]

(#496) kali válasza Micsurin (#493) üzenetére

kali
legenda

Így igaz, eddig minden megfelelő Huawei/Honor készüléken ott volt gyárilag, amik a kezembe kerültek, nekem a Mate 10 Pro-n is ott figyelt, most néztem meg a feleségem Honor View 10 telefonját, azon is megtalálható alapban:

[ Szerkesztve ]

(#497) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#493) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

utána néztem, huawei app itt találtam meg link én is

(#498) Takvan válasza Black_Raven (#494) üzenetére

Takvan
tag

Ott sem találtam.

(#499) Takvan válasza Micsurin (#495) üzenetére

Takvan
tag

Kösz, megpróbálom telepíteni.

(#500) Takvan válasza kali (#496) üzenetére

Takvan
tag

Nekem nincs az alkalmazás listában.

De más is hiányzik, pl. party mód, tűkör, amit így látok, és a translater-t is utólag telepítettem, mert az sem volt. :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nagy Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.