Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#451) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#449) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a factory reset protection google fiókhoz van kapcsolva, ami lopás esetén ha gyalulják a telót addig nem engedi használni, még a korábbi, gyári visszaállítás előtt használt google fiókkal be nem lépnek...az frp lopás esetén ad védelmet ;) és ennek megkerülése nem legális

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#452) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#451) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mutass már erre nekem egy célzott jogszabályt légy szíves, mivel annak idején még az Odin is tudta kezelni a kérdést. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#453) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#452) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az odin sem hivatalos :DDD BTK 423-424 ;) és PH Alapelv III/2 és 10

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#454) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#453) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha erre akarjuk ráhúzni a témát akkor a ROM-olgatások 99%-át ebbe a témakörbe kéne vágjuk... gumiszabály.
Alapelvet szintén nehezen húzhatjuk rá erre.

De mondj egyébként jobbat, hogy tudsz kinyitni egy Hüvelyt, amit a gyártó egy vonással ios szintre butított. Érdekelne. :))

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#455) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#454) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

hát sajnos ez egy ördögi kör ugye...ha a gyártó adja ki hivatalosan a kódot, akkor legális, ha más úton szerzi meg, az illegális...ha a gyártó kód nélkül ad lehetőséget bootloader nyitásra, az is legális...

sajnos legálisan már sehogy... gondolom okkal szűntette meg a bootloader nyitást

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#456) vndlczndr válasza st3v3np3t3r (#448) üzenetére


vndlczndr
tag

DISCLAIMER: Tényleg nem kötekedni akarok, csak szeretem a konstruktív vitát.
"DC Unlocker nem legális módszer, mivel képes a telefon védelmét deaktiválni"
Ebbe hadd kössek bele kicsit: attól, hogy a szoftver bizonyos funkciói képesek illegális műveletek elvégzésére, még a többi részének használata nem lesz illegális.
Szerk.: Ahogy a konyhakés használata is csak akkor lesz illegális, ha belevágom a szomszéd hátába.

G.

[ Szerkesztve ]

ex AtomNyúl

(#457) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#455) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Okkal? "stabilabb smoothabb működés akarunk" Terelés az újabb eszköz felé segítek...

Az eszköz használata nem lesz illegális szerintem míg nem tiltott mód használjuk azt fel...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#458) st3v3np3t3r válasza vndlczndr (#456) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nincs ezzel gond... ha kóddal van védve, azt hivatalosan a gyártó adhatja ki legálisan! a dc unlocker nem hivatalos...

a konyhakés majdnem jó hasonlat, de még sem ideillő... mivel a polgárok 99%-a tudja hogy a gyilkosság bűncselekmény, viszont csak 20-30%-a tudja szinte azt, hogy van a btk-ban info rendszerek ellen irányuló bűncselekmény is...

mint mondtam,sajnos ez egy nagy ördögi kör...

Micsurin valahol talán igazad lehet ebben is, hogy talán marketing fogás, de... és, a másik ok, hogy a bootloader nyitás régen tárt kapu volt a személyes adatokhoz, mivel kaput nyitott a telefon rendszeréhez... bár a mai fastboot rendszerek már nyitáskor/záráskor gyalulják a belső tárhelyet adatvédelmi okokból, de a régebbi fastboot rendszerek elvileg nem piszkálják... erről nagyon-nagyon hosszú eszmecserét lehetne lefolytatni...

de én azt mondom, döntsön belátása szerint... bár egy 3,5éves teló esetében meghagyhatta volna a gyártó a bl nyitás lehetőségét... van előnye is, hátránya is... ahogy az éremnek is 2 oldala van

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#459) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#458) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jelzem egyetlen Huaweihez sem érhető el a kód kérés így ez az egyetlen mód maradt a telo mentésére... részemről lezártam a témát viszont. :)

Ismét nagy respect a József körúti srácoknak, az a szerviz etalon kéne, hogy legyen ami a működést és a sebességet illeti vagy épp a ráhatást a budaörsiekre...! :R :R :R :R

Múlt hétfőn adtam le a telot (ünnepek ugye bezavartak a szerviz időbe) nagyon hamar merült készenlétben, mint a Titanic... és elég lötyögős volt már a Type-C (2-3mm oldalra) pedig nincs kerek 8 hónapos a telo. TypeC fülhallgató átka?... irány vissza Jackesre.

Ma lett frissítve, ergo holnap átvevős.

Harmadjára vittem be hozzájuk a H8-at. Mindháromszor 3-4 nap alatt korrekt munkát végeztek.*

*1. hibás hátlapi ragasztás.
*2. -"- ismét... ezután tökéletes lett, ki érti....
*3.Akku téma.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#460) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#459) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

tudok róla :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#461) Ádám László


Ádám László
újonc

Kedves Bog!
A kédésem az lenne, hogy a GPU turbó frissítésként érkezik? Autómatikusan frissül, vagy manuálisan a telefon. Honor 9-ről lenne szó. Most telepítettem egy teljes legfrissebb csomagot és ez manuálisan ment. Most szeptemberi frissítésű android van. Köszönöm a választ!

(#462) baji


baji
tag

Sziasztok!

Tegnap sikerült beszereznem egy Honor 8X-et. Eddig nagyon tetszik a telefon, azonban lenne egy kérdésem ami lehet inkább a chrome böngészőhöz kapcsolódik mint a telefonhoz de hátha tudtok segíteni. Egy Samsung S7 Edge volt előtte és amit szerettem benne hogy a honlapokra be tudtam jelentkezni ujjlenyomattal, itt azonban miután beírtam a felh. nevet és jelszót nem ajánlja fel ezt a lehetőséget mint az előző telefonnál. Igaz ott a Samsung saját böngészőjét használtam amit lehet erre is le lehetne tölteni de első körben jobban örülnék neki ha a chrome-al sikerülne. Van erre valami trükk esetleg?

(#463) st3v3np3t3r válasza baji (#462) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

chrome-beállítások-jelszavak, nézd meg, hogy a jelszavak mentése be van-e kapcsolva, illetve az automata bejelntkezésnél van-e pipa... újjlenyomatos belépést nem kezeli a mobilos chrome

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#464) baji válasza st3v3np3t3r (#463) üzenetére


baji
tag

Köszi a választ. Igen ezek megvannak és meg is jegyzi a jelszavaimat illetve ki is tölti amit kell, csak ujjlenyomattal jobban tetszett dolog de ezek szerint az nem fog. Mondjuk nem annyira életbe vágóan fontos :)

(#465) st3v3np3t3r válasza baji (#464) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

felesleges dolog,főleg ha zárolva van a készülék...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#466) Honor_HU


Honor_HU
Hivatalos

Sziasztok!

A Honor idén kiállóként vesz részt a Hungexpón megrendezésre kerülő PlayIT-en a jövő hétvégén (2018.11.17 és 18), mindenképp érdemes lesz kilátogatni, ugyanis a kipróbálható termékeken kívül gamereknek szóló, egészen exkluzív ajánlattal is készülünk a rendezvényre!

Fórumozóinknak két darab páros jeggyel tudunk kedveskedni. Egynapos belépőről van szó, ami bármelyik nap felhasználható. Ezúttal a gyorsaság dönt: nem kell mást tenned, mint (ha el tudsz jönni), kommentelj ide, hogy neked kell, és a leggyorsabbaknak már küldjük is a további információkat.

(#467) Micsurin válasza Honor_HU (#466) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hello!

Engem mindenképpen érdekelne, ha a páros jeggyel nem csak fórumtársat lehet vinni.

Ha bárkit lehet vinni magammal mindenképpen érdekelne! :R :)

Köszi!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#468) Honor_HU válasza Micsurin (#467) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Elnézést, ha félreérthető volt, a két darab páros jegyet természetesen úgy értettük, hogy egy-egy fórumozó egy-egy szabadon választott vendéggel van meghívva. Az egyik ezek szerint te vagy. :)

(#469) malnabokor válasza Honor_HU (#468) üzenetére


malnabokor
senior tag

Szintén érdekel :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#470) kali válasza Honor_HU (#466) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Köszönettel jelentkeznék, ha belefér még a keretbe.

(#471) pogi1 válasza Honor_HU (#468) üzenetére


pogi1
tag

Tisztelt Honor.hu!
A segítséged szeretném kérni egy Honor 10 felhsználói útmutató kérdésben.Sajnos sehol nem találok magyar nyelvű útmutatót a Honor 10-hez,mint a Honor 8-hoz vagy a Honor 9-hez.Ha ebben tudnál segíteni azt megköszönném.PDf fájlra gondoltam ha van.

(#472) retroid válasza Honor_HU (#466) üzenetére


retroid
senior tag

Üdv!

Amennyiben lehetséges elfogadnék én is

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#473) t1 válasza Honor_HU (#466) üzenetére


t1
addikt

Ha nem kelt el engem is érdekelne :)

(#474) Micsurin válasza t1 (#473) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Szerintem még tuti nem kelt el még ki se küldték a részleteket! :)

Ez egy kis Huawei / Honor bait de nem rossz! :D

Csak azt sajnálom most nem lesz Veletech is egy időben.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#475) malnabokor válasza Honor_HU (#466) üzenetére


malnabokor
senior tag

A belépők melyik kategóriába tartoznak? :)
(Illetve elnézést kérek, hogy az előző (#469) hozzászólásban olyan röviden jeleztem, csak siettem, nehogy lemaradjak :) de nagyon örülök, hogy van ilyen lehetőség!)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#476) Honor_HU válasza Honor_HU (#466) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Micsurin és malnabokor volt a két leggyorsabb, őket illeti az ajándékjegy. Felveszem veletek a kapcsolatot privát üzenetben!

(#477) Honor_HU


Honor_HU
Hivatalos

Gratulálunk újfent a nyerteseknek, akik már megkapták hétvégi belépőjüket. Mobilvásárláson gondolkodó gamereknek mindenképpen érdemes követni a holnap induló rendezvényt, de már a mai Edigital-Black Friday-re is több ajánlattal készültünk, a Honor 7S 2/16 GB-os változata 29 990 forintért vehető meg, a felsőkategóriás Honor 10 pedig 4/128 GB-os változatban érhető el 124 990 forintért!

(#478) pogi1 válasza Honor_HU (#477) üzenetére


pogi1
tag

Tisztelt Honor_HU!
Kétszer tettem fel önnek egy tiszteletteljes kérdést.Nagyon nehezére esne válaszolni egy igent vagy egy nemet.Azt hittem ha ide írok mert ez egy Honor topik ahol hivatalos személy képviseli a céget akkor legalább válaszra méltat egy hivatalos személy a Honortol

[ Szerkesztve ]

(#479) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Kár, hogy csak egy szimpla kis álló Honor stand van kint meg egyedül egy vagy két hostes. Nincs rendes nagy Huawei stand?! :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#480) Honor_HU válasza pogi1 (#478) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Keresünk megoldást a problémára, a munkahét első napjaiban jelentkezünk a PDF-fel kapcsolatban. Egyébként a gyári HiCare alkalmazásban ott van a komplett kezelési útmutató, spotlight keresővel. :)

[ Szerkesztve ]

(#481) Black_Raven válasza Micsurin (#479) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ne legyünk telhetetlenek, kis ország kis stand.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#482) Takvan válasza Honor_HU (#480) üzenetére


Takvan
tag

A H10 felhasználói útmutató engem is érdekelne. A HiCare ben nem találtam meg mindent amit kerestem. Most vásároltam egy Honor 10 -es készüléket, és mintha nem lenne rajta minden gyári alkalmazás. Az ismertetőket, bemutatóvideókat nézegetve több alkalmazást látok, amit én nem találok a készüléken. Többek között a távirányítót (okos vezérlőt) sem. Nincs az eszközök között és a hozzáadásnál sem jelenik meg. Arra gondolok ami a mobilarénás teszt végén lévő videóban is látható 7:05 -nél.
Vagy ez mégsem gyári alkalmazás? Akkor honnét lehet letölteni? Én sem a Google Play -en, sem a Huawei AppGallery -n nem találtam.

(#483) pogi1 válasza Honor_HU (#480) üzenetére


pogi1
tag

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#484) rob2174 válasza Takvan (#482) üzenetére


rob2174
tag

A legjobb alkalmazások közt van az okos vezérlő Legalábbis A honor 9 nél

(#485) ipszilon76 válasza Darksiders84 (#2) üzenetére


ipszilon76
újonc

Sziasztok!

A feleségemnek Honor 10 van,én viszont a 8x-el "szemezek" ebből adódóan a kérdésem az lenne ,hogy a 10 gyors töltőével tölthetem a 8x-et? Nem csinálok vele kárt?

Köszi & Üdv

(#486) st3v3np3t3r válasza ipszilon76 (#485) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

semmilyen kár nem származik belőle...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#487) Takvan válasza rob2174 (#484) üzenetére


Takvan
tag

Nálam legjobb alkalmazások sincsenek. Ha a beállításoknál a főképernyő stílusának az alkalmazás listát választom, akkor listában sem találom az okos vezérlőt.

(#488) Black_Raven válasza Takvan (#487) üzenetére


Black_Raven
veterán

És nem tünt fel a vásárlásnál, hogy a 30$-os ár picit bestbuy egy Honor10-ért? :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#489) Takvan válasza Black_Raven (#488) üzenetére


Takvan
tag

Nem, mert kicsit drágább volt! :N
Egyébként az Alza-n rendeltem akciósan. :)

(#490) Black_Raven válasza Takvan (#489) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jól van, akkor megnyugodtam.:D A Honor10 topikban kérdezted már? Mert lehet előbb kapnál segitséget..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#491) Takvan válasza Black_Raven (#490) üzenetére


Takvan
tag

Igen, de ott még nem reagált senki. Azért írtam ide is, mert elvileg a cégtől (Honor) is szokott itt lenni valaki.

[ Szerkesztve ]

(#492) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#490) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szerintem az az okosvezérlő app nem gyártó specifikus termék

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#493) Micsurin válasza st3v3np3t3r (#492) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Alap EMUI alkalmazás ha minden igaz.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#494) Black_Raven válasza Takvan (#491) üzenetére


Black_Raven
veterán

Láttam már hogy ott is kérdezed. Ha gyári app akkor egy FR vissza hozná, de az mindent töröl, tehát menteni mindent előtte. A legegyszerűbb megoldás, addig is tölts le a Playről egy távirányitó appot és rögtön tudod használni. Aztán csak elmondják hol a gyári.:) amúgy a Beállitások>> Alkalmazások és értesitések>>Alkalmazások>>Továbbiak(3pötty)>>Rendszerfolyamatok mutatására koppintva minden app előkerül és ellenőrizheted hogy ott van e az okos vezérlő vagy mi a neve.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#495) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Görgess végig még lesz drive linkkel is APK.

Google Q híreket érdemes figyelni ha meglépik a soflaunch / pre-release Treble ROM-okat.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#496) kali válasza Micsurin (#493) üzenetére


kali
legenda

Így igaz, eddig minden megfelelő Huawei/Honor készüléken ott volt gyárilag, amik a kezembe kerültek, nekem a Mate 10 Pro-n is ott figyelt, most néztem meg a feleségem Honor View 10 telefonját, azon is megtalálható alapban:

[ Szerkesztve ]

(#497) st3v3np3t3r válasza Micsurin (#493) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

utána néztem, huawei app itt találtam meg link én is

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#498) Takvan válasza Black_Raven (#494) üzenetére


Takvan
tag

Ott sem találtam.

(#499) Takvan válasza Micsurin (#495) üzenetére


Takvan
tag

Kösz, megpróbálom telepíteni.

(#500) Takvan válasza kali (#496) üzenetére


Takvan
tag

Nekem nincs az alkalmazás listában.

De más is hiányzik, pl. party mód, tűkör, amit így látok, és a translater-t is utólag telepítettem, mert az sem volt. :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.