Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) Joachim


Joachim
tag

Tisztelt Honor!
Várható-e hogy jelenik meg olyan készülék a Honor 8 után, ami Dual Active Sim kezeléssel rendelkezik majd? Hihetetlen számomra, hogy egyetlen gyártó újonnan megjelent készüléke sem tartalmazza ezt a számomra nélkülözhetetlen funkciót! Nem szívesen váltanék más gyártó készülékére és szerintem ezzel nem vagyok egyedül... Huawei P20 Pro-t is azonnal venném, ha DSA lenne!

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#202) petyametyo válasza Wisdom13 (#199) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Amennyibe a TMX-be javították akkor ez "normális"

Joachim De az se az :U

[ Szerkesztve ]

(#203) Micsurin válasza petyametyo (#202) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Honor 8 az dual active. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#204) gringo77


gringo77
csendes tag

Kedves Honor !!!

A következő kérdések merültek fel:
A Honor 10-ben elől van az ujjlenyomat olvasó esetleg szoftveresen nem lehetne a képernyőbe is beleépíteni vagy ez inkább hardver+szoftver (képernyő touch érzékenysége) együtt???

Az AI mennyire érzékeny szemüvegre vagy kontaktlencsére esetleg szemműtét vagy arcplasztika során újból be kell állítani ???

Válaszokat előre is köszönöm :-)

Redmi Note 10 5G 4/128GB Global, Lenovo Legion Y520 i5/16GB/250GBSSD/1TBHDD/GTX1050

(#205) petyametyo válasza Micsurin (#203) üzenetére


petyametyo
aktív tag

A Huawei P20 Pro-ra értettem hogy az se az ,sajnos :U

(#206) Joachim válasza petyametyo (#205) üzenetére


Joachim
tag

És ha a Honor 8 az utolsó mohikán, akkor hamarosan veteránnak számító készülékkel kell élnem a további életem!?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#207) nrg_52 válasza Joachim (#206) üzenetére


nrg_52
addikt

Vagy jarkalsz 2 telefonnal, mint en. 😄

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#208) m1lan válasza kali (#183) üzenetére


m1lan
őstag

Honor 8 tulajként én nem érzem, hogy annyira elkényeztetnének minket a frissítésekkel, pedig nem sokkal a megjelenése után vettem. A telefon fénykorában például egyáltalán nem törték magukat. Az utóbbi pár hónapban rendszeresen nyomatják a biztonsági frissítéseket, de az Oreo kapcsán például nagyon megy a sunnyogás. A kínaiak már tesztelik, mégsem erősíti meg senki, hogy a nemzetközi változatra is érkezni fog, és az azért nagyon csúnya lenne, ha ebben a kategóriában csak egy főverzió járna 2 éves támogatási ciklus alatt... Hozzáteszem, engem nem zavarna különösebben, tökéletesen teszi a dolgát a jelenlegi szoftverrel is, de az időtállóságán nagyot lódítana a 8.0, főleg a Project Treble miatt.

Az mindenképpen pozitívum, hogy a kisebb patchek nagyon szépen kikupálták a kamerát, és a rendszer gyorsasága is csak jobb lett. Egy dolog változott negatív irányba a Nougat óta, az pedig az üzemidő... :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#209) Micsurin válasza m1lan (#208) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kína nem tesztel. "Offísől" kint van már nem log verziók. Nézz rá FF-ben nyugodtan, vicc....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#210) malnabokor válasza Micsurin (#209) üzenetére


malnabokor
senior tag

Google fordítóval bemerészkedtem a kínai HiHonor fórumra, és még javában tesztelik, annyira, hogy ott is tucatjával kérdezik, hogy mikor lesz elérhető.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#211) petyametyo válasza Joachim (#206) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Egyenlőre sajnos úgy néz ki :U

(#212) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Én sajnos azt látom, hogy a Huawei/Honor páros is kezd felzárkózni a "nagyok" mellé árképzésben, ügyfélkezelésben, és negatívumokban.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#213) Micsurin válasza malnabokor (#210) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor érdekelne miért került le róla a log címke. :DDD
Akkor meg kettes variáns nem lesz abból semmi....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#214) Honor_HU válasza gringo77 (#204) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

A képernyőbe épített ujjlenyomat-olvasó egy külön hardver, amit ráadásul a jelenlegi IPS technológia mellett nem is lehet megvalósítani, így az biztos, hogy a Honor 10-be nem kerülhet bele szoftveresen.

Ha az AI alatt az arcfelismerésre gondolsz, jó eséllyel nem kell újra beállítani (szemüveg, borotválkozás, stb. többszörösen tesztelve van), de ha semmiképp sem ismer fel egy nagyobbnak mondható változás után, akkor természetesen töröld a régit és állíts be egy újat.

dawid92 kérdésére: Elsődlegesen a minél látványosabb fotók elkészítésére szolgál az AI, színekben gazdag, különleges, azonnal megosztható képek készülhetnek vele, a jövő pedig egyelőre biztosan az algoritmus finomításában keresendő.

[ Szerkesztve ]

(#215) Joachim válasza Honor_HU (#214) üzenetére


Joachim
tag

Tisztelt Honor!
Az általam felvetett dual active sim kérdésre esetleg tudnak valamilyen biztató válasszal szolgálni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#216) Joachim


Joachim
tag

Most látom, hogy az újonnan megjelent Huawei Mate RS Porsche Design a maga 1600 EUR-os ára mellett sem tudja a Dual Active kártyakezelést... Számomra felfoghatatlan, egyben mélységesen csalódott vagyok!
Úgy cikkeznek róla, hogy ebbe most minden tudását beletette a Huawei. Valóban?
És tényleg ilyen kevesen vagyunk, akinek elvárás az említett feature?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#217) malnabokor válasza Joachim (#216) üzenetére


malnabokor
senior tag

Nyilván nem látom a jövőt, de ez a funkció is olyan, mint az 5" körüli csúcstelefonok, vagy a fizikai billentyűzet, rétegigény, nem nagyon fog visszatérni. Valószínűleg megvolt a felmérés, hogy a dual standby a legtöbb felhasználónak bőven elég, nem éri meg a processzorokba bepakolni a funkciót, így már nincs is olyan hardver nagyon ami támogatná.

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#218) kali válasza Joachim (#216) üzenetére


kali
legenda

Egyre inkább nem preferálják már az aktív kétkártyás telefonokat a gyártók, és ez nem csak a Huawei készülékeire igaz.
A jövőben nem/sem érdemes számolni (mérvadó gyártóknál legalábbis), hogy olyat dobjanak a piacra, ennek oka van, amit ha akarnak, akkor megosztanak a vásárlói táborral, de inkább nem, vagy legalábbis nem részleteiben.

[ Szerkesztve ]

(#219) realist válasza Honor_HU (#112) üzenetére


realist
őstag

Szemben az idézett válasszal úgy tűnik mégiscsak lesz AIS.

[link]

"A Honor 10-tulajdonosok pedig nem csak a cég sikerének, hanem egy új szoftverfrissítésnek is örülhetnek, a legújabb verzió elektronikus képstabilizálást és Amazon Assistant szolgáltatást hoz a kamerába és parti módot a mobilos zenéléshez."

Lehet tudni mikor érkezik a frissítés?

(#220) realist válasza realist (#219) üzenetére


realist
őstag

Vagy félreértem és az új "funkció" EIS és nem AIS lesz?

(#221) Honor_HU válasza realist (#220) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Igen, az EIS-ről van szó, ami a COL-AL10 8.1.0.120(C675CUSTC675D2) frissítéssel érkezik a mi régiónkba is hamarosan.

A dual active kérdésre egy mondattal visszatérve: a technológia, ahogy tűnik el a mobilokból, úgy lesz általánosságban egyre drágább és mivel a hagyományos antennarendszernél körülményesebb beépíteni, így mérlegelni kellett, hogy a felhasználók valóban elengedhetetlennek érzik-e a funkciót, így került ki végül. A jelenlegi tervek alapján azt lehet látni, hogy egy Mate-szériás Huawei lehet a következő eszköz a cégen belül, ami megkapja a dual active-ot.

(#222) Prowler válasza Honor_HU (#221) üzenetére


Prowler
senior tag

Kedves Honor_HU, a View 10 is meg fogja kapni az EIS-t a következő frissítéssel vagy ez csak a Honor 10 kiváltsága marad a jövőben is?

Veremivadék Undorkutya

(#223) Joachim válasza Honor_HU (#221) üzenetére


Joachim
tag

Köszönöm a megtisztelő és részben megnyugtató választ! Bár teljesen elégedett vagyok a Honor 8-cal, azért várom a következő dual aktív készülékét a Huaweinek!
Csak végső esetben váltanék más gyártó készülékére.
Magamból indultam ki, hogy mennyire elengedhetetlen a felhasználók számára a két aktív kártya. Privát és céges kapcsolatokat nem szeretnék keverni, nagyképű sem lenni azzal hogy jelenleg 2571 kontaktom van..
Két telefonnal járkálni pedig visszalépés lenne.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#224) Lackooo84 válasza Joachim (#223) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nekem csak azért kell a dual aktív, hogy fel tudjam magamat hívni.... :DDD

The Truth is out there...

(#225) Micsurin válasza Lackooo84 (#224) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem meg arra, hogy legyen egy SIM amiről család haverok elérhetnek + suli, melo.

A másikat meg fenntartom az aktuális barátnőnek. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#226) clon válasza Lackooo84 (#224) üzenetére


clon
aktív tag

És felveszed :D vagy kinyomod és bosszankodsz, hogy "micsoda bunkó kinyomta" :DD

[ Szerkesztve ]

(#227) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Tudtok javasolni olyan helyet ahonnan garanciális Honor 10-et tudok venni? A Smartshop nem az sajnos. Ja és nem a 150-es kategóriában gondolkozom. :DD

Köszi... :R

(#228) nrg_52 válasza joefasalasso (#227) üzenetére


nrg_52
addikt

Hat, a normalis garit meg kell fizetni sajnos.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#229) Micsurin válasza nrg_52 (#228) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A mit? :DDD :DDD :DDD
Egy hét infó és csere készülék nélkül.
Három hónapos készülék másodjára ment be, ügyfélszolg:

" Üveg készülék, ragasztott hátlappal, benne van a pakliban jó eséllyel, hogy mindig el fog válni a hátlap valamennyire, ez ilyen. ":((( :O :DDD

Amíg így állnak a saját termékükhöz milyen gariról beszélgetünk?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#230) nrg_52 válasza Micsurin (#229) üzenetére


nrg_52
addikt

En elhiszem, hogy neked rossz tapasztalatod volt veluk, de nekem nem.

Elso alkalom: h8, sargulo kijelzo. Posta tmx, 1 heten belul jott a csereutalvany.

Masodik alkalom: h9 sargulo kijelzo. Bevisz reggel 9 fistphone. Aznap delutan 2-re kesz, elolap, hatlap, akkumlator, keret cserelve, makulatlan a keszulek.

Nekem ez normalis gari. 😄

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#231) Bazsee71 válasza Micsurin (#229) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nálunk is patent volt a H8 kijelzőcsere, 4 munkanap alatt lement. Samsunghoz képest ez egy álom (ott 2 hónap vitatkozás az ügyfélszolgálattal). :U

nrg_52: Vajon mitől függ, hogy utalvány vagy javítás?

(#232) nrg_52 válasza Bazsee71 (#231) üzenetére


nrg_52
addikt

Masodjara kerdeztem a szervizes sracot, de nem tudta megmagyarazni. Szerinte azert kaphattam elsore csereutalvanyt, mert eppen nem volt hozza alkatresz, igy a gyarto engedelyezte a cseret.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#233) Micsurin


Micsurin
nagyúr

TMX Update: Remek munka.

Mindkét készüléket pöpecül megcsinálták respect nekik.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#234) Bazsee71 válasza nrg_52 (#232) üzenetére


Bazsee71
őstag

Jövő héten megy az enyém is szervizbe, van egy folt a kijelzőn. Örülnék egy csereutalványnak, mert akkor meglépném a 10-est, de ha ezt kapom vissza akkor sem lesz duzzogás. :)

Micsurin: na végre, ez már kijárt. :)

[ Szerkesztve ]

(#235) clon


clon
aktív tag

A TMX nem volt a "legnépszerűbb" szerviz a múltban. Előfordulhat, hogy a körmére néztek bármilyen indok miatt (reklamációk, brand építés, leválás a Huaweitől, stb) ezért változtak vagy csak betartottak a szervizi előírások. Vélelmezhetően, ha nincsen elég alkatrész akkor mérlegelhető a csere vagy utalvány. Nem kis mennyiségben kelt el kishazánkban sem a H8 (meg a H9 is) így van esély a rendszeres és folyamatos szervizi dbszámra. Előfordulhat, hogy Xdb alkatrész rendelésre van lehetőség és ha csúszik a szállítás vagy összejönnek a javítandó telefonok akkor az előírt szervizidő nem tartható és ilyenkor előkerül csere vagy utalvány - azért az is vélelmezhető, hogy maga a gyártó sem bünteti a szervizt a csere miatt.

Valójában bármi az ok jelen esetben a "kárt" szenvedett tulajdonos jól jár akár a javítással akár más alternatív megoldással.

(#236) rob2174


rob2174
tag

Kedves Honor_HU!
Az normális hogy OTA frissítés hónapok óta nem érkezik Honor 9 re?
Telekomos a készülék Telenoros kártyával,362 build márciusi 1. Android
biztonsági javítás.
Várható valami végre? Ez a Honoron vagy a szolgáltatón múlik amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#237) pászka válasza Joachim (#223) üzenetére


pászka
aktív tag

Én is pont ebben a cipőben járok. Először Honor 6 plus-om volt azt váltottam egy Honor 8-ra. A döntés két legfontosabb eleme a dual active megléte és a jó fotókészítő kamera. Én is meglepődve tapasztalom hogy mindenhol csak a dual standby-t építik be, de ahogy olvasom lehet hogy majd Mate pótolja ezt a hiányosságot, és én is az egyik kártyát a céges dolgokra a másikat pedig a magánéletemre használom. Szóval nem váltanék dual stanbyra. Úgy néz ki marad a 8-as honor még pár évig... aztán veszek majd még egyet ha nem jön ki olyan készülék ami megfelelő lenne ezen a téren is számomra.

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#238) eurolac válasza rob2174 (#236) üzenetére


eurolac
senior tag

Ugyan itt állok én is H9-el. :(((
Edigital-os vásárlás, nem szolgáltatós.

Eurolac

(#239) rob2174 válasza eurolac (#238) üzenetére


rob2174
tag

Ma reggel megérkezett a 366 OTA

(#240) Honor_HU válasza rob2174 (#239) üzenetére


Honor_HU
Hivatalos

Köszönjük a visszajelzést, elvileg mostanában minden Honor 9-nek meg kell kapnia!

(#241) eurolac


eurolac
senior tag

Ránéztem a frissítőre és nekem is kiírta a 366-os frissítést. Utána rányomtam valami elgondolásból a teljes csomag telepítésére és átváltott 368-ra, elvileg most az jön lefelé nekem.
.368 (C432) Full 3,15 GB
H9 Edigital-os.

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#242) rob2174 válasza Honor_HU (#240) üzenetére


rob2174
tag

Szia!
Azt nem értem már csak, hogy a gyors frissítés 366os, a teljes meg 368as build számú.
Ez mitől lehet, azt gondolnám szinkronban mozog a kettő.
A gyorssal telepítettem sikeresen a 366-ot, de ha most rábökök a teljesre nem kínálja fel a 368at.

[ Szerkesztve ]

(#243) malnabokor


malnabokor
senior tag

Tisztelt Honor_HU,

Most érkezett a hír, hogy holnaptól több korábbi Honor (és Huawei) készülékre lesz elérhető az Android Oreo/EMUI 8 (Honor 8, Honor V8, Honor Note 8, Honor Play 6X) béta tesztje. (Forrás: [link], illetve a hivatalos kínai club.huawei.com ). A kérdésem az lenne, hogy holnaptól itt Magyarországon is elérhető lesz a béta teszt?

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#244) Micsurin válasza malnabokor (#243) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Azt se fogják tudni mit akarsz. :DDD
Ők kevesebb infot kapnak fentről mint amit mi külföldről összekeresgélünk. :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#245) malnabokor válasza Micsurin (#244) üzenetére


malnabokor
senior tag

De bízom benne hátha lesz infó róla, végül is én pozitívan csalódtam a topikban, azért több hasznos, és új infó is volt itt, amire nem számítottam (pl a 64-es hozzászólásban leírt dolgok - mondjuk arra a júniusi frissítésre még van másfél nap :) de akkor is, előbb tudtunk innen róla, mint az XDA vagy FF, vagy a Honor Elite Membership dolog) - szóval én pozitívan állok hozzá, hátha feljebbről is már bővebben tudnak nyilatkozni cégen belül :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#246) Lackooo84 válasza Micsurin (#244) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Abban biztos lehetsz. :DDD

The Truth is out there...

(#247) oszzoltan


oszzoltan
csendes újonc

@Honor_HU Az EIS elérhető lesz a Honor View 10 számára is? És egyben a 8.1 is érkezik?

(#248) darkmann


darkmann
őstag

Az alábbi GizChina hír szerint a Honor 8 megkapja az EMUI8-at Android Oreo alapon június 30-ától kezdődően:
android-oreo-update-to-arrive-seven-huawei-devices
Ez a mi régiónkban forgalmazott Honor 8-ra (FRD-L09, FRD-L19) is igaz?

Csak most láttam, hogy már megelőztek... :Y

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#249) Micsurin válasza darkmann (#248) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Már ezzel ébresztettem a H8 topikot, páran tuti a halálf**ra kívánnak már ott az Oreozással. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#250) Sanki válasza Micsurin (#249) üzenetére


Sanki
addikt

:DD

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.