Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#551) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

Sziasztok, van egy Honor 8 prom kb 1 éves sincs, nos imádom a telefont viszont mocsok mód elkezdett kopni. :((( Szerintetek van értelme reklamálni?!

[ Szerkesztve ]

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#552) hoppy


hoppy
csendes tag

Honor 8-ra tényleg nincs július óta frissítés? 8.0.0.521 (C432) az utolsó, akárhogy is nézem...

(#553) Lackooo84 válasza hoppy (#552) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De van az 562, csak azt meg az 521-en nem dobja fel... :DDD Én is azon ragadtam.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#554) Sanki válasza hoppy (#552) üzenetére


Sanki
addikt

Elvileg rollback B412-re és onnan dobja fel a frisset.

(#555) Roland0224


Roland0224
senior tag

Sziasztok esetleg valaki tud a hátlapra üvegfóliát,hogy ne törjön (olyan könnyen)? Tokkal van használva a telefon.
Ugyan ilyen érdekelne p20-hoz is.
Vaszokat előre is köszi😃

(#556) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

EMUI 9 Stable Releases - xda

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#557) D@niel


D@niel
addikt

sziasztok,
olyan előfordult már veletek, hoggy hívás közben néhány perc elteltével nem hallani a másikat, és ezzel egyidejűleg a másik se hall benneteket? mindezt pedig teljesen random módon, tehát valamikor 5 perc után, valamikor 15 perc elteltével jön elő a probléma

nekem 8x-en tapasztalható a jelenség, kicseréltem a szolgáltatóval a régi sim-kártyámat, de most az első tesztnél negyed óra után ismét előjött a dolog, így le kellett tenni a hívást, de ha türelmes vagyok kb. fél perc után vissza szokott jönni a hang, viszont ez így akkor sem normális, kínai verziós, 2 és fél hónapos telefonnál

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#558) zsida.kornel válasza st3v3np3t3r (#556) üzenetére


zsida.kornel
tag

Sajnos még csak Ázsiában, remélem hamar ideér :)

(#559) st3v3np3t3r válasza zsida.kornel (#558) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ázsiában nov.10.én adták ki, ez már a többi régióra vonatkozik:)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#560) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#559) üzenetére


Black_Raven
veterán

ja persze, azért van a habokban.:D ráadásul FFből sem tudtam letölteni mert nem indul az in app proxy, gondolom nem véletlenül.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#561) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#560) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem elindult, de felesleges,mert úgy se rakja fel

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#562) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#561) üzenetére


Black_Raven
veterán

Elindult? nekem 7.9en nem.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#563) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#562) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

már régi verzió, de amúgy sem működik már emui 8.2őn, már csak tájékoztató funkciója vam

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#564) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#563) üzenetére


Black_Raven
veterán

De betolta OTAn? Mert hiába írtam át a wifit meg az APNt ff proxyra, el sem kezdte..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#565) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#564) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ezt írtam, emui 8.2őn már nem működik az FF, ha jól tudom 8.1ig működik csak... 8.2őn már csak tájékoztató jellegű funkciója van

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#566) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#565) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hurrá! :W

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#567) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#566) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#568) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Honor Play-re ma megindult az EMUI9 frissítés hazánkban...bár nekem még sehol semmi:)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#569) M3aN


M3aN
senior tag

Sziasztok! Most rendeltem egy Honor 8x-et 6/128Gb verzióban, kíváncsian várom és aktívan követem majd a csoportot. Jól megszolgált Mate 8-at vált majd.

(#570) Black_Raven válasza M3aN (#569) üzenetére


Black_Raven
veterán

Van saját topikja is!

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#571) csako


csako
veterán

Honor V20 (View 20) officially announced with 48 MP camera
Érdekes lett :C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#572) M3aN válasza Black_Raven (#570) üzenetére


M3aN
senior tag

Köszönöm, ismerem, és azért nézem majd ezt is, mert a saját topikja nem túl aktív. Remélem nem okoz ez nálad megrázkódtatást. :-)

(#573) Black_Raven válasza M3aN (#572) üzenetére


Black_Raven
veterán

Valahogy túlélem..:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#574) M3aN válasza Black_Raven (#573) üzenetére


M3aN
senior tag

Helyes, köszi :))

(#575) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

https://forum.xda-developers.com/honor-view-10/development/tool-huaweiupdater-update-to-emui-9-t3884904

Esetleg valaki próbálta már?

(#576) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

[link]
Eszerint már megy is fel az EMUI 9

(#577) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Nekem ezzel a módszerrel sem sikerült, leszedte, de a frissítés telepítése megállt 0%-nál, pedig minden jól ki volt választva

(#578) st3v3np3t3r válasza zsida.kornel (#577) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

milyen telód van?
honor play-en emui8.2vel nekem sem működött,3szor próbáltam,mind3szor hibára futott

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#579) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

View 10, be is szartam hogy na most brickeltem be de szerencsére azért be van biztosítva, olvastam XDA-n a hozzászólásodat.

(#580) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

nekem semmi hibát nem dobott, egyszerűen csak megállt 0 százaléknál(maga a telepítés résznél), néztem egy háromnegyed óráig hogy hátha de kihúztam a töltőt és láttam hogy amúgy nem fagyott le mert a töltésjelző ugye eltűnt, csak nem csinál semmit alapvetően. most megy neki az eRecovery és a hivatalos legújabbat visszadobom rá vele, ha nem sikerül meg majd kérek segítséget, neked biztos sikerült visszarakni :)

[ Szerkesztve ]

(#581) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Erre nem számítottam, az összes fájl, fotó, meg minden rajta maradt a telómon, szóval igazából el sem kezdte a telepítést kb. mert nem törölt le semmit, bár lehet hogy ez volt a gond hogy nekem kellet volna mindent törölni. Mondjuk most is teljes csomagot rakott vissza. Mennyivel egyszerűbb dolgunk volt mikor csak leszedtünk a huawei oldaláról, felraktuk az sd kártyára a dload mappába, aztán mindent csinált magától.

(#582) st3v3np3t3r válasza zsida.kornel (#581) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez a módszer nem törli a személyes adatokat... nekem Recovery failed-del állt meg 0%on... leszedte a kijelölt 9.0.0.156-ot, a csomag ellenőrzésen át ment, tehát hitelesnek vélte, de mégsem tudta felrakni...de már tudom, hogy a firmware finderben semmenyire sem lehet megbízni ilyen téren... 1) kamut írt a fejlesztője,hogy az erecovery-s módszer támogatja mindegyik emui verziót,kivéve a 9est,2) a kijelzett update mérete is eltértő mint a valós,a ff azt írta, hogy a 9.0.0.156 3.86GB, közben tegnap reggel megkaptan HOTA-n és 3.96GB volt valójában

az FF egyetlen 1 dologra jó már csak, hogy előbb lehessen értesülni a frissítésekről mint hogy megkapjuk

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#583) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Hát igen, csak az a baj hogy nehéz kivárni mire megjön a frissítés.

(#584) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Apropo valaki találkozott olyan hibával hogy bluetooth eszközök hangminősége nem megfelelő? nekem van egy Roidmi 3s-em (FM transzmitter) és valahogy a telómmal a magas hangoknál úgy recseg hogy használhatatlan, más telókkal hibátlan, van egy QCY QY20 vezeték nélküli fülesem annál csak akkor veszem észre ha nagyon figyelek hogy a magas hangoknál valami nem tiszta és beserceg. szintén jó más eszközökkel, ezen kívül JBL Flip 3-al pl kristálytisztán szól, Pioneer MVH-S300bt fejegységgel szintén kristálytiszta, csak nem értem hogy miért lehet hogy valamivel serceg, mikor azok az eszközök más telókkal gond nélkül működnek. Azt is észrevettem a hogy a laptopomról hallgatva is ugyanez a téma, csak azóta az kapott egy 5.0-ás intel modult és így nem csinálja.
Valaki valami ötlet?

(#585) Black_Raven válasza zsida.kornel (#583) üzenetére


Black_Raven
veterán

Elvileg a tiedre is itt kéne lenni a Pitének, mert mi 3an együtt kapjuk(h10/hV10/Play)h10en láttam már, Play is megkapta, tehát a V10 a soron következő.:) Nálam jó a BT füles és hangszóró is.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#586) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

nekem sajnos se rendszerben se hicare-ben nem dobja fel :(

(#587) Black_Raven válasza zsida.kornel (#586) üzenetére


Black_Raven
veterán

P20pro topikban található, alternativ töltős megoldás sem dobja fel a Piet?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#588) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Rálesek

(#589) Black_Raven válasza zsida.kornel (#588) üzenetére


Black_Raven
veterán

[link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#590) zsida.kornel válasza Black_Raven (#589) üzenetére


zsida.kornel
tag

na ez nekem a hitelesítés után 0-nál úgy állt meg mint a szög, onnan se előre, se hátra :D
írta hogy ne nagyon nyomkodjam de kénytelen voltam újraindítani és visszarakni a régi verziót mert egy örökkévalóságig 0%-ot írt volna, annál pedig az oreo is jobb :D

[ Szerkesztve ]

(#591) Black_Raven válasza zsida.kornel (#590) üzenetére


Black_Raven
veterán

De ehhez nem kell az FF. Sőt semmi nem kell hozzá, csak a töltője. na meg wifi. Te az XDA-s módszert próbáltad nem?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#592) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

amit küldtél az a dns-es cumó, akkor lemaradtam valahol :D

[ Szerkesztve ]

(#593) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

erecoveryvel raktam vissza az oreót, amikor nem volt bent a routerben az FF dns-e akkor az oreót dobta a legfrissebbnek.

(#594) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

igen az xda-sat próbáltam. a FF dnsén keresztül erecoveryvel

(#595) Black_Raven válasza zsida.kornel (#594) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor jó, ahogy csináltad néha nézz rá, FF csak arra jó hogy nézed amikor átvált approvedre akkor már valszeg erecoveryben is ott van.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#596) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

már egy hete approvednek irja :W

(#597) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

de te most arra gondolsz hogy amúgy nem dobja fel de semmi átírogatás nélkül az eRecovery felfogja dobni?

(#598) Black_Raven válasza zsida.kornel (#596) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen azt mondom! a p20prosnak is úgy dobta fel, átírás nélkül.Nekem amikor átváltott approvedre, 6óra mulva lejött a Pite, karácsonykor.:) FF semmire nem jó, csak nézni de ha már írja, arra sem.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#599) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

a következő két hétben úgyis korlátozott lesz az időm, nemigen tudok majd ezzel foglalkozni, addigra meg lesz ami lesz, de az biztos hogy reggel az erecoveryben sem volt semmi.

(#600) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

a FF eRecovery-s módszer nem működik. a csávóka aki feltette xda-ra csak honor 10es képeket posztol,ugyan írja le ami az FF-ben van, viszont nem működik jópár embernél, se honor 10en, se honor play-en...

én azt mondom, várj, nekem a dec.20ai kiadástól számítva 11 nap volt mire megkaptam, volt aki 6napot várt,de volt aki csak 1 napot... türelem...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Honor topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.