Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) eckmester


eckmester
tag

Szerintetek mennyire megbízható az Antutu és a Quadrant eredménye ? Azért kérdezem, mert minél újabb ROM-ot rakok fel, annál gyengébb eredményt kapok. A Gadmei 11.28-ra adja a legkevesebbet.

(#2302) royalka válasza eckmester (#2301) üzenetére


royalka
őstag

Most ezt csak szigorúan az én véleményem :U , DE nem az számít hogy mennyire gördülékeny + meg hogy mennek rajta a gamék? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2303) eckmester válasza royalka (#2302) üzenetére


eckmester
tag

Ebből a szempontból egyformák, nem érzek köztük különbséget.
A wifi-vel meg a két maggal egyiknél sincs gondom.

[ Szerkesztve ]

(#2304) pecsekroli


pecsekroli
csendes tag

Sziasztok!Neked most mi van fent eckmester?nekem a 11.28 gadmei gyári...és nem az igazi...csak a 09.23 +phantomot nem próbáltam...Neked volt wifi +mag problémád?azt látom h Neked nincsenek ilyen gondjaid...Köszi!

(#2305) Supra válasza pimi50 (#2296) üzenetére


Supra
tag

Nem bizony! Radásul még engedélyeztetni meg ISO-ztatni is kell majd, az lesz majd hervasztó...

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2306) plityo válasza eckmester (#2303) üzenetére


plityo
tag

szerencsés ember... :)

(#2307) Supra


Supra
tag

Nagyon vigyázni kell ezekkel a szintetikus tesztekkel (is)!!

Konkrétan a quadrantról írták, hogy nem veszi figyelembe, hogy a képkockák között mennyi idő telt el, csak azt, hogy x idő alatt x képet rajzolt - vagyis teljesen érzéketlen a lagra!

Egyébként a nagyobb lag általában működési hibát is jelez - de hogy fejlesztői oldalról is támogassam, a MyAudio rom és a Gadmei között - nem grafikus alkalmazás - futási idejében láttam 3x-os különbséget!!!

És egy szubjektív: szerintem NAGYON nem mindegy, hogy akad-e...

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2308) eckmester válasza pecsekroli (#2304) üzenetére


eckmester
tag

Én úgy látom, hogy a két legjobb a Phantom ROM módosítatlanul és a Gadmei 10.26+ Phantom build.prop.

(#2309) eckmester válasza Supra (#2307) üzenetére


eckmester
tag

Mi volt a gyorsabb ?

[ Szerkesztve ]

(#2310) pecsekroli válasza eckmester (#2308) üzenetére


pecsekroli
csendes tag

Nekem a 10.26nál is elment a wifi illetve gyengébb volt a hang és a kép is....reméljük egyszer lesz jobb is:-)..

(#2311) Supra válasza eckmester (#2309) üzenetére


Supra
tag

A gadmei természetesen (vagy sajnos)...

A note-ról portolt romot nem mértem külön, érzésre kicsit gyorsabb - de ugye az aztán le van csupaszítva! Ráadásul még én is kidobáltam belőle, amit nem tartottam feltétlen fontosnak: a különbséget ez is okozhatta.

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2312) greenmelon94 válasza Supra (#2311) üzenetére


greenmelon94
tag

Azt a Note romot megosztanád velünk? :)

(#2313) Fritz Teufel válasza greenmelon94 (#2312) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia!

Sosem volt eltitkolva: link

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2314) Supra válasza greenmelon94 (#2312) üzenetére


Supra
tag

Persze, de csak saját felelősségre!!!

A rendes android beállítási folyamattal indul, és tud magyarul is. Alapból 1.2 Ghz-en van limitálva, de engedélyezhető az 1.5Ghz (én a CPU masterrel csináltam) - viszont nekem nem volt teljesen stabil.

Azt viszont most néztem, hogy nincs benne bluetooth - szóval sok mindenre nem jó.

http://www.sg-1.hu/Gadmei_E8-HD_20121011_N7000Custom.rar

Telepítés a szokásos módon.

ui: az elveszített garancia és működőképesség tekintetében kérdezze meg forgalmazóját és sorstársait :-)

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2315) Supra válasza Supra (#2314) üzenetére


Supra
tag

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Már nem tudom törölni, de egyenlőre NE TEGYÉTEK FEL!

úgy néz ki, hogy nem engedi visszatenni a gyári gadmei romot (sem)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Úgy néz ki, hogy ennek rendes CWM-je van, menüvel, ami nem kompatibilis a régi rommal.
Szólok ha van megoldás!

[ Szerkesztve ]

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2316) Fritz Teufel válasza Supra (#2314) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A ROM cserebere nem befolyásolja a garanciát. Ez a ROM teljesen megfelelő a készülékre, a kékfog azért hiányzik, mert a kínai E8HD-ben nincs a fedélzeten. A Note ROM-ot egy kínai srác portolta a saját gépére.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2317) Fritz Teufel válasza Supra (#2315) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Valamit nem jól csinálsz, minden további nélkül le tudtam cserélni annak idején. Többször is egymás után.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2318) eckmester


eckmester
tag

A tv2-n most hirdette a Myaudio a tabunkat, talán még kapható lesz valahol.

(#2319) Rosep


Rosep
senior tag

Ha valakit érdekel: ez most 25e Ft a Penny-ben. 7" 1024x600 IPS. A leírással ellentétben microUSB-s. A menüben lehet kapcsolni a GPS-t, de nekem gynús hogy nincs benne.
Tesóm vett egyet. Fél órát nyomkodtam. Szerintem átlagos dolgokhoz tökéletesen elegendő. Angry Birds rendesen futott. Bár csak az első rész első pályáját néztem. Áruház működik, Maps felment rá.

(#2320) Supra válasza Fritz Teufel (#2317) üzenetére


Supra
tag

Hát, akkor akit érdekel, a fenti link újra él.

SAJÁTFELELŐSSÉGRE!!!!

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2321) Supra válasza Fritz Teufel (#2316) üzenetére


Supra
tag

Hát,

Van valami ötleted?

ezeket próbáltam felmásolni rá, mindháromra azt mondja a CWM, hogy "signature verification failed" , :-(

808DCC_404_2012_09_23.zip
808DCC_4.0.4ROM Gadmei 20121026 (1).zip
E8-HD 1.5G主频_60.M6_E8HD-T3_gadmei_64pin_516MHZ_9662_20121128.zip

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2322) Miksz válasza Supra (#2321) üzenetére


Miksz
tag

hmmm.... zip-ként vagy kicsomagolva próbáltad ?

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#2323) Supra válasza Miksz (#2322) üzenetére


Supra
tag

Ha azt mondom, hogy kicsomagolva, akkor kitiltatsz innen? :-) mert akkor megérdemelném...

De komolyan, persze, zipként...

Valami olyanra gyanakszom, hogy ez a galaxy note eredeti signature-jét várja :S
Ja, és vissza is ellenőriztem...

Most ezt fogom kipróbálni: http://www.slatedroid.com/topic/40477-gadmei-e8-hd-12ghz-latest-fw-october-23/

[ Szerkesztve ]

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2324) this is life válasza Supra (#2323) üzenetére


this is life
Ármester

Probald ugy hogy az egesz akcio,marmint a rom csere elott nyomsz egy wipe data/cache/media -t ,utana amikor bebootol a tablet a buildpropnal engedelyezed az osszes rwx-et ,aztan mehet a rom csere,egyszer en is belefutottam olyanba mint te,es csak igy engedte cserelni,a romot egy ujraformazott kartyara tettem es sikerult. Addig csak a nyug volt vele,visszadobott meg mindenfele hibauzenet jott elo,illetve a fekvo robot piros felkialto jellel.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2325) Supra válasza this is life (#2324) üzenetére


Supra
tag

Erre már én is gondoltam, de most ki is próbáltam: sajna nem jó...

De azért köszi az 5letet!

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2326) eckmester válasza this is life (#2324) üzenetére


eckmester
tag

Nekem úgy tűnik, hogy ez a Rom az 1,2Ghz-es verzióhoz van, ami szerintem nem jó a miénkhez.

(#2327) zsolt64555 válasza Supra (#2321) üzenetére


zsolt64555
csendes tag

ezt az üzenetet én is megkaptam akkor mikor a zip fájlba build.prop ot cseréltem.
tehát ha módosítod a gyári tartalmat a romnak akkor irja ki ezt!!!!!!!! :K

csak telepítés után, root-al
vagy
ha van linux-od "dsxda_android_kitchen-t" tudom ajánlani!!!!

(#2328) Supra válasza zsolt64555 (#2327) üzenetére


Supra
tag

Van valami checksum a zip-ben, emlékeim szerint, ezért dob hibát - módosított zip esetén és most is. Ez elvileg arra van, hogy csak a gyártó által kiadott cuccot engedje feltenni.

Közben kipróbáltam a rom managert, sajna úgy néz ki, hogy a CWM része rossz a romnak.

Hát, akkor jöhet a balta, aztán vagy jó, vagy megy szemétbe az egész. Veszek valami olyan modelt, ami fenntvan az XDA-n.

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2329) Supra válasza eckmester (#2326) üzenetére


Supra
tag

Szerintem az 1.5Ghz csak legenda.

Lehet hogy annó volt ilyen, szerintem ezek nem azok. Már csak azért sem, mert a gadmei eredeti, 1.5-ös rom is csak 1.2-n megy (root nélkül).

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2330) Fritz Teufel válasza Supra (#2329) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Egyrészt nem legenda, másrészt huncutkodás a magyar nyelvvel és valójában átverés. A leírásokban anno szó szerint ez szerepelt: "akár 1,5GHz" abban az akár szócskában bújik meg az ördög. Ez azt jelenti, hogy a processzor képes futni 1,5GHz-en is, de a gyár nem állítja az órajelet állandó 1,5-re, mert instabillá válik (gondolom a melegedés miatt), valamint idő előtt elöregedhet. De, akár képes az 1.5GHz-re...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2331) Supra válasza Fritz Teufel (#2330) üzenetére


Supra
tag

Hát, akkor ugyanarról beszélünk :-)

Az, hogy ez most fordítási hiba, vagy valami más, az ebből a szempontból mind1: mind 1.2-n fut: én kipróbáltam az 1.5-öt, és úgy fagyott bele, hogy magában állt bekapcsolt képpel az aztalon.

Mivel nem akartam pákával nekimenni, hagytam lemerülni - de mivel csak a képernyő ment, délután hattól este 11-ig nem merült le: reggelre igen, akkor be lehetett kapcsolni.

Tehát én kiegészíteném, azzal, hogy akár 1.5-ön is mehetne, HA kifognád a megfelelő CPU-t, és megengednék neki :-)

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2332) Supra


Supra
tag

Ééééééééééés, igen, SIKERÜLT!

Ennyire még nem örültem kínai nyelven induló tabletnek :-)

A 1011-es firmware hibáját javító megoldás itt is működik - gyakorlatilag ráveszi a tabletet, hogy az Sd kártyáról bootoljon, és ezen a módon már nem kavart be a note rom.

Ez volt a leírás:
http://translate.google.com/translate?depth=2&hl=nl&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=en&twu=1&u=http://bbs.gadmei.com/forum.php%3Fmod%3Dviewthread%26tid%3D18544%26extra%3Dpage%253D1%2526filter%253Dtypeid%2526typeid%253D6%2526typeid%253D6

Rendkívül bonyolult, elavult hibás, és érthetetlen leírás - de a módszer működik :-)
Ha valaki nem boldogul vele, és szüksége van rá, szóljon, segítek :-)

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2333) jFox válasza eckmester (#2318) üzenetére


jFox
őstag

Ma én is láttam a reklámját. Meg valami alkalmazást is emlegettek, az vajon mi lehet? Hozzácsapják a Networktv-hez a Supertv2-t? Vagy lesz egy külön app, amin mondjuk hd-ban lehet nézni Supertv2 tartalmakat? Remélem akkor nem csak a Fórró nyomont.... :U
Mindenesetre a marketing osztály jól működik, bár a support is ilyen erős lenne...

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2334) plityo


plityo
tag

Leírhatatlan kálváriák után megérkezett a tok a messze keletről. Nagyon szép (szerintem), totálisan passzol, gombok, hangszórók a helyükön. Nem bújtatós, hanem bepattintós, ennek következtében nem is mágnesesen zár. Feketét már nem tudtak szerezni, így döntöttem a fehér (és nem a kék) mellett. Majd ragasztok a hátuljára egy almát. :D

Képek:

[ Szerkesztve ]

(#2335) Apooca válasza plityo (#2334) üzenetére


Apooca
tag

Tetszős :)

Iphone 7 32 GB, Apple Watch 2, Space Gray, Ipad Air 16G Wi-Fi, Samsung UE32ES6560S, UE40H6400, Dell Latitude E5430

(#2336) bodazo válasza plityo (#2334) üzenetére


bodazo
tag

Megosztanád hogy honnan rendelted.

(#2337) JoHnni válasza bodazo (#2336) üzenetére


JoHnni
senior tag

Innen lehet rendelni tokot, van többféle,Itt pedig találsz pár képet a másik tokról.

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#2338) bodazo válasza JoHnni (#2337) üzenetére


bodazo
tag

Köszi linket. Bár én nem találom ezt a tokot rajta, biztos béna vagyok. De nekem nagyon bejön ez a bepattintós típus. Tudnál adni egy pontos linket a tokról.

(#2339) JoHnni válasza bodazo (#2338) üzenetére


JoHnni
senior tag

Keress rá a Patriot M80-ra, az ugyanaz mint a miénk. Ez az a tok amit keresel.

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#2340) royalka


royalka
őstag

Melyik Build.prop val engedi letölteni a chorome-t? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2341) eckmester válasza royalka (#2340) üzenetére


eckmester
tag

A Phantom 1.1-el engedi.

(#2342) royalka válasza eckmester (#2341) üzenetére


royalka
őstag

Egy linket adnál?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2343) Fritz Teufel válasza royalka (#2342) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

this is life barátunk kivette a build.prop-ot, amit egy root után szépen le tudsz cserélni ls nem kell feltenni az egész rom-ot. Íme a link.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2344) this is life


this is life
Ármester

BUÉK mindenkinek eme kis versikével :)
Csupasz seggel részegen
Feküdjél egy herpeszen.
Ne kívánjon nő többé soha,
Ne izgasson csupasz bula.
Mindezt csak úgy barátságból,
ne látszódj ki a hányásból!
Ne hidd hogy bunkó vagyok, ezért hát kiállok.
És még egyszer utoljára a pofádba kiáltok.
Semmi mást nem csinálok,
Csak boldok új évet kívánok!!

Attila

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2345) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

:C Boldog Új Évet Mindenkinek! :))

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2346) Fairplays válasza Fritz Teufel (#2345) üzenetére


Fairplays
aktív tag

B.U.É.K. !!!!

(#2347) eckmester válasza Fairplays (#2346) üzenetére


eckmester
tag

Eredményekben Gazdag Boldog Új Évet Mindenkinek!

(#2348) Miksz


Miksz
tag

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! :)

ZTE Blade a penge, MyAudio S8 808DCC, Sony Xperia M, Xiaomi Redmi 3S

(#2349) Imike_80


Imike_80
aktív tag

B.Ú.É.K.! :DD

(#2350) plityo válasza bodazo (#2338) üzenetére


plityo
tag

BÚÉK mindenkinek! :)

Itt a konkrét link, ezt rendeltem: http://www.go2tao.com/15057037434.html
Mint írtam, fekete már nem volt, aztán hogy azóta mi újság, nem tudom.

A fizetés volt kicsit komplikált, mert külön kell először kifizetni a tokot, amit meg is tettem PayPallal. Aztán a szállítást is kiszámolják, mikor beérkezik a go2tao-hoz a cucc, és azt is ki kell fizetni. Igen ám, csak a PayPal számlájukat közben befagyasztották, így a banki utalással próbálkoztam, amire az Erste bő 1600-at "ráhátékázott", aztán a kínai bank is levolt kb. ugyan ennyit, így az egy hét átfutási idő után kiderült, hogy kevés lett a pénz, ami érkezett. Utána regisztráltam a moneybookersnél, ahol a kártya hitelesítés megint egy külön történet. Na de végül csak sikerült kifizetni, így hozhatta a DHL. A végére a tok kb. 2000 Ft volt, hozzá a szállítás meg még egy 10-es a fizetési szopás miatt... ehhh. de legalább megvan, és pöpec.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.