Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Fritz Teufel válasza MrPetya19 (#2250) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Igen, a célnak az is megfelelhet. Például a Norton Utilities & Task Killer. Ez az SGS2-es készülékemen fut és 30%-os töltöttség mellett az általam előre beállított Power Saving üzemmódot indítja. Így picit tovább lehet húzni az agóniát.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2252) Fritz Teufel válasza Fritz Teufel (#2251) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Előre borítékolom, hogy a napokban majd picit felfut a topik. Kicsomagolják az ajándékba kapott kipróbálatlan gépeket és jönnek majd a problémákkal... de ne legyen igazam.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2253) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Ha valakit érdekel egy jó videó lejátszó, annak ajánlom az archos videot, és a playről a codec csomagot.(m4rk3t fejlesztőtől)

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2254) royalka


royalka
őstag

Sztetek a bemső memót ki lehet terjeszteni?? Gondolok itt egy EXT particióra... ? Pár gamét feltoltam és nincs helyem..:/

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2255) jFox válasza royalka (#2254) üzenetére


jFox
őstag

Én 2.2-es droidon a link2sd-t használtam erre a célra. De szerintem működik ics alatt is.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2256) royalka válasza jFox (#2255) üzenetére


royalka
őstag

Hát.... Ha az SD kártya alatt nem a belső memót értené akkor igen.. De így nem oké a buli.. Akár hogy formázom az SD-t Nem ismeri fel mert a belső memót veszi SD-nek... OHH SHIT... :W

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2257) cekkk válasza royalka (#2256) üzenetére


cekkk
veterán

Itt nem léteznek ilyen adatkezelés mint a : A2SD+, A2SD++, DSWS-A2SD+???

Általánosan kérdezem és félre nyomtam azért lett neked címezve :D Bocsi :D

[ Szerkesztve ]

(#2258) royalka


royalka
őstag

Ez így gáz.. Feltolok 2 gamét és tele van a memó, Sd-ről meg nem működik se a fostwanted, GTA és társai.. :Y :W

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2259) üszök válasza royalka (#2258) üzenetére


üszök
őstag

Létezik egy program amivel fel lehet cserélni a két memóriát, de az istenek nem jut eszembe.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#2260) royalka válasza üszök (#2259) üzenetére


royalka
őstag

:Y :Y :Y Hát ha eszedbe jutna kérlek írd meg!! :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2261) Fairplays válasza royalka (#2258) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Èn hosszas kutakodàs utàn a nertöl összeolloztam egy fàjlt ami kèpes a mi tabunkal azt müvelni, hogy felcsereli a beèpitettet a kuso sd-re! Kèsöbb feltudom rakni!

(#2262) greenmelon94


greenmelon94
tag

Leszedtem a képernyőről a gyári fóliát, de ilyen undorító ragadós trutyi maradt utána, járt más is így? :/

(#2263) Supra


Supra
tag

Sziasztok!

Nagyon-nagyon fontos lenne az eszközön egy rendes rootolt rom - fejlesztenék rajta.

Jelenleg a 20121128-as gadmei van rajta - ez erre a célra néha háromszor gyorsabb, mint az eredeti myaudio.
Viszont nem látja a soros adaptert, csak a linux kernel-en keresztül, amihez viszont root kellene. Szóval két nagy problémám van:

- tudtok valami módszert, amivel ez a rom, vagy az előző root-olható? kipróbáltam több féle ADB alapú módszert, de már az első utasításra denied-ot ad...

- olvastam még régebben valahol, hogy valaki portolt egy galaxy note romot rá: nincs ez meg véletlenül valakinek?

Esetleg ha valaki elvállalná, hogy meghackeli, az is járható út: garancia már rég nem érdekel. Ami még külön bosszantó, hogy a galaxy note-om simán látja mind a két féle soros portot, pedig annak nem is kellene tudnia a host módot :S

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2264) greenmelon94 válasza Supra (#2263) üzenetére


greenmelon94
tag

Ott van az első HSZ-ben a root leírása, gadmei rommal is ugyanúgy megy.

(#2265) royalka válasza Fairplays (#2261) üzenetére


royalka
őstag

Én várom nagyon. Kell neki ext particio? vagy elég a ft32-es sd kari egybe?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2266) royalka


royalka
őstag

Nah ezt ajánlották:

vold.fstab-ban át kell írni ezeket:
dev_mount sdcard ...
dev_mount sdcard2 ...

Erre:

dev_mount sdcard2...
dev_mount sdcard...

Előtte mindent másolj át a belső sd-ről a
microsd-re, a rejtett fájlokat is.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2267) Supra válasza greenmelon94 (#2264) üzenetére


Supra
tag

az ok, de nekem a gadmei-en nem nagyon akarta...
Megvan viszont az N7000-es rom átírat, és arra már felment...
(Gadmei_E8-HD_20121011_N7000Custom.rar)

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2268) Fritz Teufel válasza Supra (#2267) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Szia!

Az első HSZ-ben közreadott exploit mindegyik 4.0.4-es ROM-ra jó.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2269) greenmelon94 válasza Supra (#2267) üzenetére


greenmelon94
tag

Szerintem ott valami más a bibi, a tapasztalatok alapján megy azzal is. :K

(#2270) this is life válasza Fritz Teufel (#2268) üzenetére


this is life
Ármester

Na ujra raktam a rendszert ,szuzen hagyva minden, es igy 1ora 30 percet megy egy ora toltessel aztan kikapcs,a telepites elott recovery es ful wipe volt,de az akkumulator kijelzes nem eledt fel..Januarban megy miskolcra a tablet....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2271) pimespo válasza this is life (#2270) üzenetére


pimespo
csendes tag

Sziasztok!
Az én gépem is hasonló hibát produkál, egész éjszaka töltöm,de csak maximum 1 órát bír működni akkumulátorról,utána hirtelen kikapcsol. Ilyenkor már csak a töltővel lehet feléleszteni.

[ Szerkesztve ]

(#2272) this is life válasza pimespo (#2271) üzenetére


this is life
Ármester

Akkor'mind kettonke kinyult ,mint gyalogbeka az uthenger alatt :-) ismeros a kep amit linkeltel,szerintem lesz meg rosszabb uzemidonk is,...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2273) 5zilárd


5zilárd
csendes tag

Egyébként nekem nincs gond az üzemidővel, de olyan 90-80%ig "lassabban merül", vagyis úgy mutatja a jelző, de még utána is jó ideig elmegy. Szóval szerintem nem egy ponttól merül nektek gyorsan, hanem az egész... :(

Erőt érzek a zavarban..

(#2274) royalka válasza royalka (#2266) üzenetére


royalka
őstag

:W Nem akar összejönni. :O

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2275) pimespo válasza this is life (#2272) üzenetére


pimespo
csendes tag

Na igen, ez nagyon akkumulátor hibának tűnik.

(#2276) this is life válasza pimespo (#2275) üzenetére


this is life
Ármester

Na az enyem mar csak 1ora 7 percet bir
40% nal se szo se beszed,kifogy a szufla az akksibol.:( de addig se acelos az uzemido...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2277) 5zilárd válasza this is life (#2276) üzenetére


5zilárd
csendes tag

Nyomás a szervizbe

Erőt érzek a zavarban..

(#2278) this is life válasza 5zilárd (#2277) üzenetére


this is life
Ármester

Hat az lesz ,a jovo evet azzal kezdem...nagyon csendes a topik,senki nem a kapott ilyen kutyut karacsonyra ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#2279) üszök válasza this is life (#2278) üzenetére


üszök
őstag

Még nem találtak ide :-)
Meg már elég rég lekerült a kínálatból.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#2280) pimi50 válasza üszök (#2279) üzenetére


pimi50
aktív tag

Szerintem csak midenhol kifogyott, vagy baromi drága, vagy előrendelhető. Nomeg eléggé körbejártuk a "témát". Majd ha jön a 4.1, vagy a 4.2 vagy a 4.x :N !

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#2281) Supra


Supra
tag

Nah, akkor csökkentsük a csendet :-)

Nekem továbbra is profi ember kellene, mégpedig:
Soros portot maceráló alkalmazást írok, ami egy slimrom-os galaxy note-on már működik. A probléma az, hogy a myaudio-n se soros portként, se USB eszközként nem érhető el az adapter (bár egy monitor program látja a linux kernelen keresztül de fogalmam sincs, hogyan.).

Azt írták az okosok, hogy a drivert le kell fordítani az adott kernelhez (jelen esetben ez a pl2303.ko lesz) és be kell tenni a system/lib-be (ha már ugye nem tudok eleve olyan kernelt fordítani, amiben benne vannak a szükséges dolgok.

Viszont én egy windows-os ember vagyok, ezt meg sem akarom próbálni. tudtok valakit, aki ebben segíteni tud?

Köszi előre is!

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2282) pimi50 válasza Supra (#2281) üzenetére


pimi50
aktív tag

Sajnos nem tudok segíteni, csak kiváncsiskodom: a soros porton vezérelni akarsz valamit? Ha igen, mit?

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#2283) royalka


royalka
őstag

Nah Fairplays kolega elküldte azt a fájl-t amivel meg lehet cserélni a belső memót az SD karival. Így már nagyobb játékokból is fér rendesen (amíg az SD kárty bírja hellyel). A fájl helye a system/etc mappában van. Én előtte mindent átmásoltam a belső memóból az SD kártyára, így nem volt semmi gubanc..
vold.fstab

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2284) Supra válasza pimi50 (#2282) üzenetére


Supra
tag

Pontosan :-)

Első körben egy PIC fog lógni rajta, aztán szinte minden, a lakástól az autón keresztül az erőművig minden :-)

A PIC végzi a digitalizálást, meg jó sok ki/be menete van (84, konkrétan) Az android meg végzi a dolog érdemi részét...

[ Szerkesztve ]

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2285) pimi50 válasza Supra (#2284) üzenetére


pimi50
aktív tag

Ahh...
Örülnék, ha időnként megírnád, hol tartsz. Addig is szurkolok.

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#2286) Supra válasza pimi50 (#2285) üzenetére


Supra
tag

Hát, köszönöm :-)

Az első erőmű januárban indulna, de abból már semmi nem lesz. De ha minden jól megy, nyárra 3 másikon cseréljük le a vezérlést - és a 808DCC lassan elindul a világhírnév felé.

Már persze ha összebarátkozik az USB-Serial adapterekkel...

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2287) cekkk válasza Supra (#2284) üzenetére


cekkk
veterán

És milyen plc?
Mondjuk ennek már van is szép androidos vezérlése :DDD

(#2288) Supra válasza cekkk (#2287) üzenetére


Supra
tag

Vannak szép dolgok, csak amikor egy Daikin hőszivattyú 3 milliós árából majd 1 millió a vezérlés, akkor úgy elgondolkodik az ember...

A teljes rendszer saját, a PIC-en saját program fut, saját tervezésű panelben. Az már szinte végleges állapotban van - a PIC softwaret a fenti probléma (és három halott BT adapter miatt) nem tudom véglegesíteni, és így az android alkalmazással is lassan haladok... Majd meglátjuk, a V2-nek már saját programnyelve is lesz.

Csak ez a hülye kernel...

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2289) cekkk válasza Supra (#2288) üzenetére


cekkk
veterán

Ha már ilyen drága ez az egész, és te is wines emberke vagy akkor miért nem wines tabletre csináljátok, gondolom ekkora ipari felhasználás mellett, nem az vágná haza a költség vetést, és lehet jobb is lenne mint ez az kínai vacak. Ez az iparba nem való. Elszórakozni otthon igen, de ahol fontos dolgokat végeznek én oda ezt nem engedném :B :B

(#2290) Supra válasza cekkk (#2289) üzenetére


Supra
tag

Megfordult a fejemben... De valljuk be, irányítás technikába maga windows nem való. A windows HW úgy kerül 5x annyiba, hogy nem ad hozzá pluszt, sőt: nem nyitott rendszer, a windows8 meg béta, és drága, új, és ha bukik, írhatom újra a programot.

Ha meg nem válnak be ezek a cumók, akkor van még a piacon 10-20%-al drágábban is, és nem kell félni attól, hogy egy 150-250 ezres eszközről veszítem el a garit, illetve kell otthagynom a préri közepén, -20 vagy +45 fokban.
Így pl. betehetek kettőt a rendszerbe, egyszerre már csak nem döglenek meg - és akkor még mindig nincs annyiban, mint egy rendes telefon! :-)

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2291) cekkk válasza Supra (#2290) üzenetére


cekkk
veterán

Jó persze te tudod, de én nem bíznék erre semmit :D
Ezek a gyártók nem fordítanak annyi figyelmet a minőségre mint a nyugatiak akik kint gyártatnak.

De ahogy mondani szokták bátraké a szerencse :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2292) plityo válasza cekkk (#2291) üzenetére


plityo
tag

+1 :) én erre a technikára semmi komolyat nem mernék bízni, de még androidra se nagyon... instabil szerintem. akkor már inkább iOS, azt ritkábban láttam kifagyni. persze nem értek hozzá, nyilván az nem hackelhető ennyire. meg egyébként is riszpekt Supra. keep it going!

(#2293) MrPetya19 válasza plityo (#2292) üzenetére


MrPetya19
addikt

De az ios-t futtató készülék drága. Az nem fagy le, csak megmagyarázhatatlan dolgokat csinál.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2294) plityo válasza MrPetya19 (#2293) üzenetére


plityo
tag

egy ipari beruházásnál, ahol milliós vezérlésről beszéltünk, 40 ezer Ft vagy 200 ezer Ft ugyan mindegy...

(#2295) Supra


Supra
tag

Akárhogy is, android vagy IOS, mindkettő linux alapú, és mindkettő kicsontozható egy root után, úgy, ahogy egy windowst sajna nem lehet, vagy csak nehezen.

Az android előnye a java alapúság, illetve a rugalmasság: végső kétségbeesésben X86-on is futtatható (http://androidx86.org), de az IOS minőségű hardver is aránylag olcsón elérhető.

CSillagkapu rajongók ide -> www.SG-1.hu

(#2296) pimi50 válasza Supra (#2295) üzenetére


pimi50
aktív tag

Először azt hittem, hogy az erőművet említve viccelsz, de most már látom, hogy a fele sem tréfa!

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#2297) royalka


royalka
őstag

Sztetek nem kéne módosítani az 1 Hsz-t? Én a Biuld.prop és a vold.fstab ot tenném bele, Vagy felesleges úgy se lesz már ilyen a piacon? :U

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2298) plityo válasza royalka (#2297) üzenetére


plityo
tag

sztem meg a 4.2-es ROM linkjét kéne belerakni. :-)

(#2299) pimi50 válasza royalka (#2297) üzenetére


pimi50
aktív tag

Szerintem lesz még a piacon, sok az előrendelés.
Ó, az a 2.4-es ROM. Csak azt tudnám feledni... :W

Néró egészen új megvilágításba helyezte Rómát...

(#2300) royalka válasza plityo (#2298) üzenetére


royalka
őstag

Adj egy linket.. ;]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.