Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16651) Svájcinéger válasza LamaCube (#16646) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát akkor hűsítsd csak a hab testedet belül és kívül egyaránt. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16652) Mappa


Mappa
addikt

- Hogy hívják?
- Kovács Gültem.
- Hm??????
- Amikor megszülettem, anyám azt mondta apámnak: Legyengültem. Mire apám: Legyen!

ez mekkora fos :DDD de már 5 perce szakadok rajta :DDD :D

nem kötelező megadni

(#16653) LackoMester válasza Mappa (#16652) üzenetére


LackoMester
addikt

hmmm....elég gyenge egy vicc.... ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16654) Svájcinéger válasza Mappa (#16652) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát ez már tényleg olyan szar, hogy már jó. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16655) albert8 válasza Svájcinéger (#16654) üzenetére


albert8
addikt

Sopronban tud valaki jó kajáldát? az se baj, ha olcsó. Valaki töltött ott hosszabb időt?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#16656) Svájcinéger válasza albert8 (#16655) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerintem ott sok jó kajálda van. Nem mostanában jártam arra. Mikor utoljára voltam, akkor sem ettem. :D

Eddig legjobb statom böfögőben: [link]

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16657) Mappa válasza albert8 (#16655) üzenetére


Mappa
addikt

Mekdonálc :D

nem kötelező megadni

(#16658) albert8 válasza Mappa (#16657) üzenetére


albert8
addikt

Ételre gondoltam, nem műanyagra...

Svájci: Hát találtam egy kettőt, de nem tudok semmi pontosat.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#16659) Svájcinéger válasza albert8 (#16658) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerintem ott nem nagyon engedhetik meg maguknak, hogy szar kaját tegyenek eléd. Az osztrák nem megy vissza többet oda. Sopron már nyugat. Unokatesóm ott tanult. Mindig el volt ájulva Soprontól, hogy az ország legjobb helye. És az összes ismerősöm, aki odajárt.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16660) Mappa válasza albert8 (#16658) üzenetére


Mappa
addikt

nah :D

nem kötelező megadni

(#16661) Mappa


Mappa
addikt

hát ez kész

nem kötelező megadni

(#16662) Svájcinéger válasza Mappa (#16661) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Noooormális ???

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16663) busman


busman
addikt

Újabb két xar film:After Earth,Pacific Rim...még letölteni sem érdemes. :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#16664) LamaCube


LamaCube
addikt

Újra itthon! Leégtem, mint a rongy :DDD
És itt egy jó hír:[link]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16665) Winne válasza LamaCube (#16664) üzenetére


Winne
nagyúr

Jujdevárom! :Y

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16666) LackoMester válasza LamaCube (#16664) üzenetére


LackoMester
addikt

anyagilag vagy testileg :F :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16667) LamaCube válasza LackoMester (#16666) üzenetére


LamaCube
addikt

Bőrileg :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16668) busman válasza LamaCube (#16667) üzenetére


busman
addikt

A te bőröd kellene,hogy bírja...nem? :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#16669) Winne válasza busman (#16668) üzenetére


Winne
nagyúr

Miért vastag neki? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16670) LamaCube


LamaCube
addikt

Kapjátok be :P :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16671) LamaCube


LamaCube
addikt

Ez lemaradt ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16672) busman válasza LamaCube (#16671) üzenetére


busman
addikt

:R

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#16673) Winne válasza LamaCube (#16671) üzenetére


Winne
nagyúr

:Y :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16674) Raidon válasza LamaCube (#16671) üzenetére


Raidon
őstag

Hat ez iggen fasza :DDD

Beled is :P :C :R

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#16675) Mappa


Mappa
addikt

Vadállatok jó film

nem kötelező megadni

(#16676) LamaCube válasza Mappa (#16675) üzenetére


LamaCube
addikt

Megnézem. A kedvenc rendezőm rendezte. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16677) Winne válasza LamaCube (#16676) üzenetére


Winne
nagyúr

Anno én is megnéztem, többet vártam tőle..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16678) LamaCube válasza Winne (#16677) üzenetére


LamaCube
addikt

Én, mint írtam már sokat nem várok egy filmtől se. Kikapcsolom az agyam azt, ha leköt, akkor nézem. Én már csak a sorozatokat várom nagyobb igénnyel. :K
Az ördög dublőre- ma este fogom megnézni. Na a trailer alapján jó kategória. Ja és ha minden igaz, akkor igaz történet.
Most töltöm az Óz a hatalmast- a gyerek kedvéért. nem sok jót írtak róla, de állítólag a látványvilága nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16679) Winne válasza LamaCube (#16678) üzenetére


Winne
nagyúr

Az Úz is egy hígfos, a gyereknek lehet tetszeni fog. A látványvilága sem jó, extrém mód túl vagy szaturálva oszt jónapot. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16680) Svájcinéger válasza LamaCube (#16671) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ez csak nekünk ? Csak most ? :D

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16681) LackoMester válasza LamaCube (#16671) üzenetére


LackoMester
addikt

köszi....

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16682) LamaCube válasza LackoMester (#16681) üzenetére


LamaCube
addikt

Busmannak és Winne-nek szólt! Persze csak vicc szinten. Igaziból egy forró AK csövet kellene nekik feldugni :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16683) Svájcinéger válasza LackoMester (#16681) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Amúgy hol készült eme remek fotó ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16684) albert8 válasza LamaCube (#16682) üzenetére


albert8
addikt

Hallod b@szki, úgy megnéznélek egy OTT-ban :Y

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#16685) Pickle Rick válasza LamaCube (#16671) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Nem nekünk, az asszonynak mutatott be aki a fotót csinálta. :D

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#16686) Mappa válasza Pickle Rick (#16685) üzenetére


Mappa
addikt

lehet rá is like-olt fácsén :DDD

;] ;] ;]

nem kötelező megadni

(#16687) LamaCube válasza Svájcinéger (#16683) üzenetére


LamaCube
addikt

Sümegen a várban. eredetileg a kollégáknak küldtem mms-ben, de itt is rászolgált 1-2 ember :DDD

albert8
Te perverz állat csak egy ilyen legyen rajtam és úgy nézegetnél :Y

Tanker

És milyen igazad van, tényleg ő csinálta mögötte meg egy német család csak nézett, mint a borjú az új kapura :DDD

Mappa

Oda nem tettem fel...még :D

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16688) Svájcinéger válasza LamaCube (#16687) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Gondolták, hogy: Micsoda elsöprő szerelem ! :C

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16689) LamaCube válasza Svájcinéger (#16688) üzenetére


LamaCube
addikt

:K :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16690) LackoMester válasza LamaCube (#16682) üzenetére


LackoMester
addikt

vágom, h. vicc volt.... :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16691) LamaCube válasza Winne (#16679) üzenetére


LamaCube
addikt

Most néztem meg. Nekem tetszett és szerintem direkt túl lett szaturálva, hiszen egy csoda világban játszódik. Nem mondom pénzt nem adtam volna érte, de így családdal megnézni nem volt rossz.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#16692) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

TS-nek kaput ? Ja, nem.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16693) Mappa


Mappa
addikt

[link] csudászár :DDD

nem kötelező megadni

(#16694) Svájcinéger válasza Mappa (#16693) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ez már vót valamikor régen, nem ? Amúgy nagyon komoly. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16695) tupacamaru válasza Svájcinéger (#16694) üzenetére


tupacamaru
veterán

Volt, de mindig jó megnézni. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#16696) Mappa válasza Svájcinéger (#16694) üzenetére


Mappa
addikt

este? szokásos 8-9 körül?

nem kötelező megadni

(#16697) Svájcinéger válasza tupacamaru (#16695) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Az elveszett ember...... :D

Mappa: jah. Röviddel 8 után elvileg.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#16698) Mappa


Mappa
addikt

[link] na erre a filmre leszek kíváncsi.

nem kötelező megadni

(#16699) Winne válasza Mappa (#16698) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem tetszett, sztem jó film. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16700) Svájcinéger válasza Mappa (#16698) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Na erre én is.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.