Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#646) #51736960 válasza Rick (#645) üzenetére


#51736960
törölt tag

jelenleg munkanélküli vagyok :)

egyébként lehet hogy hülyeség, de kezdek rájönni hogy a pénz nem minden. pár éve nagyon pörögtem, éjjel-nappal melóztam (a reklámszakmában voltam) és bizony szép pénzeket akasztottam. most valahogy már nem érdekel, hogy hánymillás kocsival járok, vagy hogy meg tudok-e venni egy inget 50k-ért.
sokkal többet ér az, hogy azt csináljam amit szeretek (már ha van éppen munkám), és tök jó ha marad időm a csajomra/anyura/barátaimra.
régebben csomót (órákat) álltam dugóban naponta, és amióta el kellett adnom a kocsit, kezdek rájönni hogy milyen tök jó a metró és a villamos. ha meg éjjel jövök haza, akkor egye fene beülök egy taxiba.

a bugyiárulással kapcsolatban annyit, hogy ez nem az én világom, de ettől még nincs problémám azzal aki csinálja. én irodában ülő típus vagyok, aki minden hónap végén megkapja a pénzét oszt jóvan. nekem valahogy szükségem van egy munkahelyre, ahol elpunnyadhatok, és tudom hogy 8-tól 4-ig ott kell lennem és ezért cserébe x összeget kapok havonta, még akkor is, ha abban a hónapban kurvára nem volt kedvem melózni, és mindent a többiekre toltam át. (és persze a munkahely fizeti a tb-met és a nyugdíjat, fizetett szabadság stb...)

mod: EZ A 666. HOZZÁSZÓLÁSOM :)

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.