Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#619) Predator... válasza ragazzo (#618) üzenetére


Predator...
tag

Első körben;) érdeklődési köröm...informatika - Televízió és film...
namost hobbim az hogy egésznap ülök a gép előtt kb...azért jelentkeztem info szakra mert az érdekel...de érettségi után maradtam a suliban...Mechatronikai Technikusi szakon....ez volt az első évem és tegnap előtt kiléptem....későn kapcsoltam h jah....ez nemis olyan szak hogy gépeket szerelünk/javítunk meg ilyesmi hanem heggesztünk...műszaki rajzokat csinálunk CAD/kézzel...fémesztergálunk...tehát mindenből kapunk egy kicsit ami után eldönthetem h melyik ágon megyek tovább felsőfokon...namost már érettségi előtt is forgott a felyemben a kamerázás...és ezért megyek át szeptembertől videó-operatőr szakra.
Eddigi munkahelyi nézelődéseimmel oda jutottam h raktárban vagy jobb esetben számtech. boltban tudnék elhelyezkedni...biztos máshol is...de ez az ami jól fizet(raktárban) vagy pedig érdekel és élvezem(számtech. bolt vagy talán helpdesk, vagy ilyesmi...) remélem értesz;)

számtech boltba beadnám e jelentkezésem de eddig még nem találtam olyat hogy álláslehetőség van számtech boltban....egyik ismerősöm kérdez rá ma egyik volt munkahelyén(sztech. bolt)

ha te is tudsz ilyesmit akkor privi jöhet vagy hsz.....vagy msn: predator880@hotmail.com

köszeee

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.