Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7030) SOAD19 válasza ottoarc (#7005) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi, de már "felesleges" elolvasnom, mer ma hívott fel uncsim, h sunyiban vett, elmondása szerint egy ilyen masinát. :( Pozitívumnak csak azt tartom, h 10k-ért 4 Gb-ot kapott. Nincs mit szépíteni, elárult! Én ajánlom neki a Clip-et, meg mesélem neki, az mp3-as infókat. Erre meg bemegy egy üzletbe, ahol kinézet alapján, meg hogy van egy kis kijelzője megveszi ezt. :W Pedig elmondtam neki, h nincs értelme ilyen kis kijelzőn videókat nézni, meg kíváncsi vagyok, h milyen minőségben játszik le videót. (nem vagyok e tekintetben túl optimista). Pedig már múltkor abban maradtunk, h nem mp4, hanem mp3 kell. :(((
Ja meg ott vette, ahol át akartak b@szni a Meizu akksigarijával, pedig ezt is meséltem neki és ezek után oda megy vásárolni, az a faszkalap eladó meg biztos nyomta a rizsát, h milyen professzionális lejátszó az előbb linkelt példány.

Sorry, a kitörésemért! De el kellett vkinek mondanom. :O :U :W :F :(((

Mod: Azért remélem nem lesz annyira gáz ez a PTi, vagy legyen az és visszakérjük a pénzt és akkor majd vesznek szépen egy clip-et. A remény hal meg utoljára! :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.