Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) rumos14 válasza rakal (#6800) üzenetére


rumos14
nagyúr

és a PTI88? az még jobb, nem? ne haragudj, de nem tudok nem cinikus lenni.
természetesen az a lényeg, hogy te elégedett vagy a készülékkel, de a korábban leírtakat fenntartom, ez egy koppintós "cég", saját termékek nélkül. a honlapjuk (első 2 linket próbáltam [link]) nekem pont nem jött be, biztos véletlen...
amúgy ilyen PTI88-ak helyett akkor már sztem jobb választás egy PSP vagy egy PDA, és nem is lesz lényegesen drágább.

(#6802) kisbuba válasza ponti_ak (#6795) üzenetére


kisbuba
tag

A sony-val /6 seria /kapcsolatban annyi kérdésem lenne, hogy hangerőre milyen teljesitményt tud?
Tudom ez relativ dolog, de nekem jelenleg csak egy nokia-6300 telom van, ami nem éppen tartozik a hangerő királyának. Teszteket, vagy vélemény szeretnék róla hallani, ugyanis hétvégén megyek egy sony-centerbe. Adattárolásra is alkalmas, illetve mit bir az aksija?
Mit jelent a DRM? Most utána nézve az A sorozatot tekintve ár-érték arányt nézve megér annyit?
Segitségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6803) gelbelex válasza SOAD19 (#6797) üzenetére


gelbelex
őstag

Mondjuk engem is már csak a hangminőség érdekel

Engem is. És érdekes tapasztalatot szereztem..

A Fuze sokkal jobban/szebben szól, mint az előző lejátszóm, az MPIO FG100 (Philips-chippel). Mégis jópár zeném elszürkült. Hallgatom őket, és valami nem jó. :F
Majd hallgatok valami mást, és leesik az állam, annyira jól szól a Fuze! :C

Mi lehet a baj? :F
Gondolkodtam, aztán rájöttem...:

Az FG100-zal az eq-t rendesen használnom kellett, mélyet és magasat ki kellett emelnem, nem torzította el a hangképet ( :C ), imádtam is a hangját.

Aztán lett a Fuze... Ez mélyebb (sokkal!) mélyeket, és magasabb magasakat képes megszólaltatni, ezért sokkal laposabb (majdnem-flat) eq-t használok. A mélyebb mélyeket és magasabb magasakat tartalmazó zenék ugyanis túl sok mélyet/magasat nyomnának, ha többet emelnék ki. Így viszont a kevésbé mély mélyeket és kevésbé magas magasakat tartalmazó zenék nem szólnak olyan jól, mint korábban, az MPIO-s időkben... Ez van. :((

A különböző zenékhez (albumokhoz) különböző eq-beállítást használni (állítgatni) nincs kedvem, a Fuze-on macerás.

Feketepont a Fuze-nak: csak egy user-eq van. :O (A Sony-kban legalább kettő.)
A kiöregedett FG100-ban még az elnevezett (Rock, Pop, Jazz, stb. 6(!) darab) eq-beállításokat _is_ kedvemre módosíthattam/elmenthettem. Sőt, a lejátszón dedikált gomb van az eq-váltásra!! :C

A Fuze-ba miért nem lehetett ezt beleírni? :O A gyári preset-ek nem érnek egy kalap sz.rt sem. Az egyetlen user-gombot pedig inkább eq-váltásra használnám, mint "Add to playlist"-re, vagy "Song Rating"-re... :O
Remélem, egy későbbi firmware-be beleteszik. Talán.

Sajnos vannak ilyen bénábban szóló (egyébként nagyon értékes) zenék is, nem tudom, miért...
Talán olcsóbb stúdióban játszották fel, vagy bénább hangmintákat használtak? Vagy a hangmérnök táskarádióra keverte inkább, nem hifi-re? (Célcsoport?) :F Ehh.

(#6804) gelbelex válasza kisbuba (#6802) üzenetére


gelbelex
őstag

A 32ohm-os PX200-at a 61x meghajtja annyira, hogy már túl hangos legyen...

(#6805) Tendd válasza gelbelex (#6803) üzenetére


Tendd
tag

Nemtudom mikor vetted a Fuze-dat de érdemes próbálgatni a beállításokat. Nekem az U3-on 2 hónap után sikerült beállítani megfelelően úgy az eq-t és a különböző effektek, hogy összhangban legyenek, és minden zeneszémra ez legyen a legjobb beállítás. Szóval érdemes vele babrálni.

(#6806) gelbelex válasza Tendd (#6805) üzenetére


gelbelex
őstag

A Fuze-ban az egyetlen effekt az eq... :D
Vagy kiemelem a mélyeket (magasakat), vagy nem.
(Ha az U3-ból lenne (legalább) 8-gigás, lehet, hogy azt vettem volna... :) )

(#6807) kisbuba válasza gelbelex (#6804) üzenetére


kisbuba
tag

Volt még az előző írásomban néhány kérdés.
Ezekre tudna valaki esetleg válaszólni? :)

(#6808) Dagaddt


Dagaddt
aktív tag

Hi!

Megvettem a Sansa Clipemet csak egy gond van: azt írja egyből fel kell teljesen tölteni!
Most be van dugva de nem tudom mikor kész!???
Azt akkor jelzi valahogy ugye?

mert már fenn van egy ideje. Nem tudom pontosan de min. 3órája.

Szerintetek mikor huzhatom le?

D°°ci

(#6809) ponti_ak válasza rakal (#6800) üzenetére


ponti_ak
addikt

Kérlek, hogy keresd meg a post-omban azt a szót, hogy "rossz". :) Alsó(közép) kategóriát írtam, ami a Telszar típusú hulladékok miatt talán valóban túlzás volt egy kicsit. Ugyakkor azt IS hozzátettem, hogy nincs vele tapasztalatom (meg az Alcor Lux-hoz se). Nem ajánlok olyat, amit nem ismerek, de ettől még lehet róla véleményem. Egy biztos: a support nélküli DAP-ok _számomra_ nem lehetnek felső kategóriásak (lehet, hogy ez hülyeség, de Te sem mondhatod, hogy ez bíztató jel..).

Szíved joga a PTI-t favorizálni, és biztos vagyok benne, hogy jó szándékkal és jó szívvel ajánlod másnak is. Sőt, el is hiszem, hogy ez így van, és megértem azt is, hogy szerinted az (egyik) legjobb választás, de az általam látogatott tesztoldalak (abi, dapreview) közül egyik sem írt még soha a márkáról (korábban küldtél már linket - webáruház véleményével-, amit elolvastam, és mondtam is, hogy nem rossz, de ettől még nem sorolom egy kategóriába a nagyobb nevekkel - főleg anélkül hogy próbáltam volna).

A lényeg, hogy megfelelő lejátszót találjon a kérdező. :)

(#6810) ponti_ak válasza kisbuba (#6802) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia,
A sony-val /6 seria /kapcsolatban: hangerőre milyen teljesitményt tud?
Elég. Nagyobb fejhallgatókhoz nem feltétlenül, de hordozható fejesekhez (50ohm-ig) szvsz biztosan.

Teszteket, vagy vélemény szeretnék róla hallani, ugyanis hétvégén megyek egy sony-centerbe.
Nos, gugli a barátod, itt a topikban is van balra fent egy kereső, de kezdésnek linkelek pl. egy angol nyelvű tesztet az egyik kedvenc oldalamról.

Adattárolásra is alkalmas, illetve mit bir az aksija?
Adattárolás: Asszem igen (Nem biztos). Üzemidő: A610-es 24órát megy egy töltéssel, kb.

Mit jelent a DRM? Most utána nézve az A sorozatot tekintve ár-érték arányt nézve megér annyit?
DRM: Digital Rights Management = Netről letöltött zenéket is lejátsz'. Ár/érték: Ez relatív. Ha rendes IEM fülhallgatóval adják, jó árban akkor igen (a füles kb 6-8k-t ér).
üdv

(#6811) SOAD19 válasza gelbelex (#6803) üzenetére


SOAD19
addikt

"Mondjuk engem is már csak a hangminőség érdekel" - Ez az állításom kicsit túlzott, mert azért számít a kinézete is(minőségi érzet is), de a legfontosabbnak a hangminőséget tartom mostmár. Nem úgy, mint egy évvel ezelőtt. :U Pl.: Hiába lenne a legjobb hangminősége a #6789 hsz-ben bemutatott lejátszóknak, valószínűleg mégsem venném meg. :U Tudom, divatmajom vagyok! :B

[ Szerkesztve ]

(#6812) Dagaddt


Dagaddt
aktív tag

Sansa-sok!

Segítség!

A Clip nem látja a számokat amiket feltöltöttem rá. Mi lehet a megoldás?

Meg eleve a gépem sem látja meghajtóként és így macerásan a mediaplayerrel (amit egyébként nem is használok) raktam fel a zenéket.
Mit lehetne tenni, hogy lássa a gép meghajtóként?
(Ja a settingsben nekem nincs USB menüpont)

D°°ci

(#6813) ponti_ak válasza Dagaddt (#6812) üzenetére


ponti_ak
addikt

Win Media Player 11 (WMP) feltelepít (XP SP2 alá), vagy Firmware Upgrade, amivel már lesz USM menüpont, és választható lesz az UMS mód, s ezután már "sima" pendrive-ként felismeri az OpRendszer.
Én ez utóbbit javaslom, mert egyszerűbb lesz az életed, és Flac támogatást is nyerhetsz általa. (Folder-támogatást így sem kapsz, de legalább nem leszel WMP-hez kötve..)

A Fw-Upgrade lépéseit keresd a topik több pontján (és vesszőjén... :D )
Sok sikert, üdv: ponti

[ Szerkesztve ]

(#6814) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!

Szeretnék a barátnőmnek venni egy mp3 lejátszót karácsonyra, csak teljesen tanácstalan vagyok a márkákat illetően.

Maximum 8000 forintot szánok a dologra (csóró vagyok, ez van). Melyiket ajánlanátok? :F

[ Szerkesztve ]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#6815) SOAD19 válasza D4rkm4n (#6814) üzenetére


SOAD19
addikt

Én Sandisk Sansa Clip-et vennék ennyiért. Nagyon jó véleménnyel vannak róla itt a fórumon. De, ha nem jön be a külseje, akkor talán már lassan kaphatók lesznek itthon is a Creative Moo-k. Ezek biztos bejönnének barátnédnek?! :D

(#6816) D4rkm4n válasza SOAD19 (#6815) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Valamilyen boltot tudsz ajánlani ahol meg tudom venni? :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#6817) SOAD19 válasza D4rkm4n (#6816) üzenetére


SOAD19
addikt

Nem tom, h Te hol laksz?! Én debreceni vagyok. Keress rá a google, depo.hu, argep.hu-n, vagy nézd meg a környékeden lévő üzletek kínálatát is, hátha árulnak. Esetleg az itteni hozzászólások között is.

De, azért várj még más véleményére is.

Sok sikert! :K

[ Szerkesztve ]

(#6818) renato válasza D4rkm4n (#6816) üzenetére


renato
aktív tag

én is azt vennék annyiért... :U
ennél lentebb viszont ne, és mást se.

(#6819) BloodRay válasza Dagaddt (#6812) üzenetére


BloodRay
veterán

Lehet nincsenek kitöltve egyáltalán az id3tag adatok.
Egyébként én nem állítottam be, hogy meghajtóként lássa a gép, de így is sajátgépben ugyan olyan kényelmesen lehet kezelni, mint máskülönben total commanderben.
Persze első ahogy ponti is írta a firmware frissítés.
Firmwarek: link
Hajrá! ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6820) Raanu válasza bwoay (#4400) üzenetére


Raanu
csendes tag

Halihó emberek.
Lenne egy kérdésem a Samsung YP-K3JAB mp3 lejátszóval kapcsolatban.
Mikor megvettem nem volt töltve rá semmi energia, gondoltam majd akkor lesz mikor már kisüttetem az aksit és madj akkor tudom b*szkurálni. De már lassan 15 órája töltésen van és még nem töltött fel :S
Az lenne a kérdésem, h ez normális, azaz még töltenie kell vagy valami nincs rendben és cseréltessem ki?
Előre is köszi a válaszotokat
Raanu

(#6821) Raanu válasza vili13 (#6050) üzenetére


Raanu
csendes tag

Valaki nem tudja meddig kell elsőnek tölteni a Samsung YP-K3JAB mp3 lejátszót?

(#6822) Raanu válasza Raanu (#6821) üzenetére


Raanu
csendes tag

Olvastam, 15 óra az márbőven elé. Levettem, de nem csinál semmit :S se a resetre nem reagál, se a normális bekapcsolási módszerre.
Mi lehet a probléma? Mikor viszont tölt akor kijelzi, hogy az usb csatlakoztatva van és charging ...

(#6823) over1120


over1120
tag

Hy!

Tudnátok nekem ajánlani vmi mp3 lejátszót a lényeg h legyen kicsi, elfogadható hang, min 14 órát bírja az akksi, kb 4gb memó.

(#6824) Neptunfű válasza over1120 (#6823) üzenetére


Neptunfű
tag

Szia!
Nézd meg a Sansa Clip 4 gb-os verzióját. Sokan szeretik és dicsérik, egy jobb fülessel jó kis párost alkotnak! Van is teszt róla itt a Ph!-n Mondjuk árkategóriát nem mondtál.
Üdv!

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#6825) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ismertek olyan FM rádiós mp3 lejátszót amelyiken töltés közben is lejátszhatók a zeneszámok? Vagy usb-ről vagy tápról tölthető legyen.

(#6826) ponti_ak válasza Raanu (#6822) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia. Mit ír a töltésről a kézikönyve?
Illetve: nem lehet, hogy a gép USB-csatlakozójával van a gond? Másik csatlakozóban pl. próbáltad?

(#6827) ponti_ak válasza Raanu (#6822) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia. Mit ír a töltésről a kézikönyve?
Illetve: nem lehet, hogy a gép USB-csatlakozójával van a gond? Másik csatlakozóban pl. próbáltad?

(#6828) matyiGo


matyiGo
aktív tag

Nosh.

Kipróbáltam a hírös snsa clip -et. egy 4 gigás ezüst verziót. jó. a hangja átlagos elmegy, amiért nagyon király az a fehér zaj nélküliség, vagyis nincs háttér susogás. (cx 95) jó vele futni, jó zebből irányítani, ránézni, mert szép, megfogni nem mert a gombjai gagyisak.

Hangra simán hoz egy iaudio 5 szintet, talán egy icipicit gyengébb, de ez már csak izlés kérdése. ha valaki csak hangzásra megy még mindíg a meizu m3 -at javaslom mert hiába minden bugja, és a háttér susi (minimális) egyszerüen verhetetlen a hangzás.

a clip meg jó.

(#6829) SOAD19 válasza matyiGo (#6828) üzenetére


SOAD19
addikt

Tényleg ennyire jó lenne a Meizu M3-as hangja?! :C Remélem kicserélik a akkuját-t. Még két hétig van szervizben. :O

(#6830) matyiGo válasza SOAD19 (#6829) üzenetére


matyiGo
aktív tag

Hát... én nagyon szeretem, elvileg whitefül vagyok, illetve 3-4 éve még az voltam. szerintem sokkal teljesebbek és szebbek a mélyei, nagyon jó a hangleosztása és nagyon jól be lehet állítani a megfelelő hangképet. közép és magas tartományokban is kiváló. a hifi rendszer pl szebben szól vele mint egy iaudioval és szerintem a cx95-is csak ott azért kihallani a "susit"... én továbbra sem értem ezt az iaudio őrületet de tényleg. :F

mod: csak hát ezek a szerviz dolgok kiábrándítóak, bár nekem eddig még hibátlan. meg jobb volna egy faszább aksival...

[ Szerkesztve ]

(#6831) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

#6825-ös kérdésemre tudna valaki válaszolni?

[ Szerkesztve ]

(#6832) SOAD19 válasza matyiGo (#6830) üzenetére


SOAD19
addikt

Hát igen, ha nem lenne meg az a bizonyos bug-ja egyike lehetne a bestbuy lejátszóknak. :W Ha meg van még, elküldhetnéd az általad kifejlesztett eq-t. Mondjuk én cx300-zal használom, így a magasakat jól felhúztam, a mélyeket lejjebb.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6833) P4czy


P4czy
csendes tag

Hali!
Szerintetek egy 10 éves lánynak milyen mp3 lejátszó felelne meg úgy 10k környéki árkategóriában? (lehetőleg legyen strapabiró!, aránylag egyszerű, meghát úgy összeségében normális, . ) Sajnos nem vagyok otthon a témában. Előre is köszi!

(#6834) BloodRay válasza P4czy (#6833) üzenetére


BloodRay
veterán

Mint visszább is olvasható Sandisk Clip, vagy valamelyik iRiver, Meizu ebben az árkategóriában.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6835) Raanu válasza ponti_ak (#6826) üzenetére


Raanu
csendes tag

Köszi a segítséget, de kiderült, hogy az összes samsung YP mittoménhanyas gyári hibás. Az aksival volt valami ;)
tegnap visszavittem és vettem egy másikat, ami viszont nagyon szuperál :D
http://www.consumer.philips.com/consumer/hu/hu/consumer/cc/_language_hu/_productid_SA3245_02_HU_CONSUMER
többet is tud, mint a Philips ;) Csak ez gombos, de rájöttem, h az sz*r ;)

(#6836) wmarci


wmarci
senior tag

Sziasztok!
Beszeretnék újítani egy Apple Ipod Nano 3. generációs (4-8GB-os) lejátszót a Cowon A2-m mellé. Tudom, hogy van már újabb generációs is, de nekem ez tetszett meg. Na most 2 kérdés merült fel bennem.
- Az első, hogy mennyire minőségi darab? Mennyire jó hangzása van mondjuk egy Sennheiser Cx500-al?
- Jah és igen. Milyen jackket használ ez az Ipod? (Remélem 3,5mm-est)
Köszi
Régen írtam már ide.:) Üdvözlet a régi arcoknak.(Rumos,Bwoay,Ponti_ak, Vili13)

(#6837) ponti_ak válasza vadászcsiga (#6825) üzenetére


ponti_ak
addikt

Szia, a leírtaknak a legtöbb mai lejátszó megfelel. A Sansa Clip illetve Fuze pl. erősen ajánlott, bár azok épp csak fali töltővel tudnak egyszerre működni is.

Más egyéb igény, elképzelés van? Üzemidő, típus, funkciók, szín, stb..

(#6838) ponti_ak válasza P4czy (#6833) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hm, hát.. a Clip szvsz pont nem a legstrapabíróbb. Anyagminőségben, illetve az összeszerelést tekintve én inkább jó közepesnek mondanám. Egy tízévesnek talán valamelyik irivert ajánlanám, innen. Vagy egy Creative Zen Stone-t, abban -ha jól emlékszem- van menüből állítható hangerő-korlát is.

[ Szerkesztve ]

(#6839) rumos14 válasza wmarci (#6836) üzenetére


rumos14
nagyúr

hello marci! rég láttunk errefelé, valóban. látom, minőségi PMP-t vettél, remélem elégedett vagy vele.
nos a nano egy fokkal gyengébb hangminőségben mint egy Cowon/iAudio, illetve az EQ-t sem állíthatod szabadon. szerintem azzal a szenivel bőven jó lesz a hangzás, és igen, szabvány 3,5mm-es jack-kel bír a nano.
de hogy valami konstruktív is legyen a hsz-emben, nano helyett esetleg Sandisk Fuze? sztem minden szempontból jobb.

(#6840) vadászcsiga válasza ponti_ak (#6837) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kössz a választ, más igényem nincs :) Ezek csak azért fontosak mert egy vendéglátó helyre lenne a lejátszó ahol nincs idő külön töltögetni az akksit mert egész nap szólna, tehát usb-re vagy tápra fel, zene bekapcs, azt' hagy szóljon.

(#6841) ponti_ak válasza vadászcsiga (#6840) üzenetére


ponti_ak
addikt

Ahamm. És (gondolom) hangfal lesz rákötve... Hát, végülis jó megoldás, ha emellett hordoznád is néha..

Note1: fali töltőt ritkán adnak MP3-lejtászóhoz, tehát azt külön kell megvenni.
Note2: mini-usb szabványú csatlakozóval ellátott lejátszó esetében (Fuze: NEM!) egy Motorola telefon fali töltője is kitűnően megfelel erre a célra. Sőt, az iAudio-kban (az U3-ban biztosan) menüből kapcsolható is a töltés (Off/Normal/Slow)
Note3: véletlenül épp van eladó iAudio U3-mas lejátszóm (lásd: aláírás), meg egy használaton kívüli Motorola töltőm is.. ha esetleg érdekel, keress meg.. :))

üdv: ponti

(#6842) wmarci válasza rumos14 (#6839) üzenetére


wmarci
senior tag

Hi,!
Igen, elég régóta megvan az A2-öm, nem is kell mondanom nagyon minőségi darab, megérte a pénzét.Sansát nem nagyon szeretem, de ez magán vélemény. Akkor maradok a jó bevált márkánál, vagyis Iaudio/Cowon-ban tudnál valamilyen kisebb, de minőségi ketyerét ajánlani? :) Látom a D2-t favorizáljátok sokan.
Zene céljából az megfelelő lenne? Vagy esetleg egy Iaudio 7?
Köszi a választ. :R

(#6843) renato


renato
aktív tag

hoppá :)
azért meglepett kicsit. remélem a cowon, és az iriver meg mindenki rádöbben, hogy kellenek ezek a kicsi, hordozható lejátszók is, mindamellett a hangminőségre kell nagyon rámenni...
egy kis készüléknél nem is számit a videólejátszás etc, tehát pláne arra kellene rámenni hogy szólaljon az meg. :)

szal hajrá. bár én még mindig a cowon s9-esét várom, de lehet nem éri meg majd a pénzét.
várni kell még valamennyit, mert nagyon új és drága még ez az amoled technológia is...
meg vicc, itthon 80 felett van a cowon o2??? sima kijelzővel?
akkor már inkább iriver spinn... 59-ért...

jah a legjobb 2008-as mp3 lejátszók :)
link

(#6844) renato válasza wmarci (#6842) üzenetére


renato
aktív tag

zeneileg sokan panaszkodnak a d2-re, nekem bejött nagyon nem vagyok profi, de egy seni hd555-öset is simán meghajtott, a kezelhetősége remek, ahogyan a kezelőfelület is, nagyon jó skinek vannak már rá, ami nem számit, de azért nah, hangulatos, stílusos tud lenni, sokáig bírja, plusz ha nem tudsz aludni egy jóbarátokat megnézni rajta simán meglehet :D
csak ne keltsd fel a nevetéssel a párodat, mert pofon lesz a vége ;]

szal én inkább d2-őt ajánlanám mint a 7-est.
amúgy szerintem egy u3 is remek választás, sokan adják el, vagy van ahol még újonnan van nagyon olcsón, nézz szét :) itt is van egy kolléga aki árul egy 512-est :)

én mostanság adtam el a d2-ömet, és nem tudom mikor és mit veszek még...
most mintha egy újabb lépcsőfokot élnének meg a plajerek, nagy felbontás, kijelző és funkcionalitás verseny dúl, a hangminőségre is már lehet alig lehet különbséget tenni, hiába, fejlődik a technika...

(#6845) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Hali! Anyumnak keresek lejátszót. Kritériumok: 2-4 giga (inkább utóbbi), min. 2,2"-os kijelző, min. 13 óra lejátszási idő (ha lehet, akkor sokkal több, de másodlagos), a legfontosabb: Jó diktafon képesség!!! Line-in előny. és a max ár ~25k.

E100-at néztem, de nem sok jót írtatok róla, épp úgy, mint a clix2-ről, ami nem is biztos, h neki való
Meizu M6 esetleg, de nem tudom, hogy mennyire érzékeny és jó a diktafonja, mert úgytudom, nincs rajta line-in.
Esetleg: Creative zen [link]

És hát más lejátszóról nem is igazán tudok, ami megfelel ezen kritériumoknak

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#6846) BloodRay


BloodRay
veterán

Megjött ma öcsém új Clip-je.
1GB-os változatot akartunk venni neki, persze a lehető legolcsóbban.
Google persze mit dob ki? :U Electro World. Na az a hely egy vicc. Mindenkit óva intek tőle előre is. Neten közzé tett áraik teljes kamuk, csak hogy finoman fogalmazzak.
Miután kiderültek E. W. vicces dolgai egy teljesen másik netes boltból rendeltem meg öcsémnek a lejátszót ami így házhozszállítással 7514Ft lett.
Ennyiért elképesztően jó vétel szerintem továbbra is Clip! :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6847) ponti_ak válasza BloodRay (#6846) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hm, én az E.W.-től 3 hete rendeltem Fuze-t, és csak pozitív tapasztalatom volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#6848) BloodRay válasza ponti_ak (#6847) üzenetére


BloodRay
veterán

Ahonnan én rendeltem 6,5k volt Clip(Elektro World-nél ez eleve 7k) +1000Ft az utánvétes házhozszállítás.
Elektro World-nél csak 9 ezer felett díjtalan házhozszállítás. Esetünkben ez utánvét esetén plusz 2500Ft-ot jelentett volna.
Azt meg elfelejtik megemlíteni, hogy boltban dupla annyiért árulják a cuccokat...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6849) ponti_ak válasza BloodRay (#6848) üzenetére


ponti_ak
addikt

Nem vitatom, hogy lehet olcsóbban is vásárolni (pl a logik.hu-tól), mint az E.W.-ben, viszont a felirat "Az Internet Áruház árai különbözhetnek az ElectroWorld hagyományos áruházainak áraitól." állandóan kint van az oldalon, a láblécben (nem túl feltűnő, és bevallom, nekem sem szúrt szemet elsőre, ezért nem is csoda, ha elkerülte a figyelmed). Persze a dupla ár valóban elég erős, és szvsz elég értelmetlen (meg emiatt biztos bosszantó) is, de hát ez van.
Az ingyenes kiszállítás értékhatára mindenhol más és más, pl az ExDig-nál is már 12k. :U

[ Szerkesztve ]

(#6850) BloodRay válasza ponti_ak (#6849) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért a "nem túl feltűnő"-t elég finoman fogalmaztad meg ezt te is tudod. :)
Bevallom én szeretek ott venni ahol a legolcsóbb. Nem szeretek fölöslegesen pénzt kidobni.
Magában az áruházban egyébként találkoztunk egy ismerőssel, ő meg is mondta kerek perec, hogy google szerint áraznak weboldalon.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.