Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5386) mhorvat válasza WonderCSabo (#5382) üzenetére


mhorvat
senior tag

Ismét megköszönöm segítséged, de az általad küldött linket már végigolvastam, kipróbáltam, nem működik, többek között azért, mert egy 2006-os cikk, mely FF 2-höz készült. De valóban ez a Google első találata az általad leírt keresési kifejezésre.
Mindegy is, nem szeretnék piszkálódni, csupán azt akartam mondani, hogy nem úgy tettem fel a kérdést, hogy előtte nem néztem kicsit utána. És mivel nem találtam meg a megoldást, azt hittem teljesen triviális, akárcsak az IE 7-be, ezért nincs szükség plusz eszközre. De találtam egy cikket, ahol a FF-ot pontosan az iménti probléma miatt ócsárolják, miszerint nem lehet tetszőleges keresőt beállítani.

Majdnem minden jobban tetszik eddig a Firefox-ban, mint IE 7-ben, de úgy vélem ez egy elég nagy hiányossága még a programnak. Persze lehet, hogy csak nekem, vagy kevés embernek, de én speciel igen gyakran használtam (használnám itt is), hogy az Árgéptől kezdve a kedvenc Torrentoldalad keresőjéig mindent beállíthattál oda pofon egyszerűen.

Őszintén remélem, hogy figyelmetlen voltam és van működő megoldás a problémára, vagy lesz a közeljövőben.

Uff. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.