Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) need


need
addikt

Üdv..
Ha esetleg nem jó helyre írnék küldjetek oda..
Bajban vagyok
Nem rég a T-Online hirdette laptopjait"Fijitsu Simens" m.társam vett ilyet én meg gyakoroltam rajta
biztonsági mentés vissza állítás de nem jött össze!
Nem áll fel a gép a vistára.
Van rajta egy rejtett partíció amit nem tudok elinditani..onnan kitudnám újra telepíteni
Hogy a jó francba tudom én azt elindítani vagy hogy tudok hozzá férni?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#22) Bordoi válasza need (#21) üzenetére


Bordoi
őstag

Ezt tényleg nem találtad el. :U
[link] esetleg [link].

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#23) need válasza Bordoi (#22) üzenetére


need
addikt

köszönöm az utbaigazítást:)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#24) fv82


fv82
tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm most fizetett elő mobilinternetre, de azzal hívott fel, hogy a gépbe bedugva figyelmeztet a win, hogy nem tud elegendő feszültséget adni az eszköznek. Miért lehet ez? Sajnos nem tudom egykönnyen kideríteni, hogy milyen XP és USB-k vannak a gépben. De alami athlonXP-s Asus alaplap.

Telefonszámot mindig hívható formátumban küldj!

(#25) Duffm4n


Duffm4n
csendes tag

Akár hdspa akár umts akár edge, Pannon mobilnetet ne vegyetek, a sok megszakadt letöltés a dühöngés, vagy az hogy a "nincs-csatlakoztatott-modem" hibaüzenet gyakori megjelenése, amit esetleg követhet egy system operation failed üzenet, (de lehet hogy az van előbb) károsíthatja a szívet, az agyat és az önbecsülést. Hogy egy játékot nem tudsz regisztrálni, mer el se indul a net, és ezért kérnek havonta hatezret. Ez jó hogy benne volt a szerződésben, de a minimum sebességet nem teljesítik (4kb/sec helyett 450-500 byte/sec)! Ha teljesítenék a minimumot, akkor meg mi ösztönzi őket arra, hogy az ígértet(és nem a maximumot) teljesítsék??? Hát :C ez télleg jó szolgáltatás. :( :(( :((( :O :W :DDD

(#26) lomha lepke válasza Duffm4n (#25) üzenetére


lomha lepke
tag

Ez a garantált minimum sebesség is nagyon kevés. Mennyi a maximum?

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#27) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok!

ismerősöm nevében írok,mert én sem vok tisztában a dologgal és a ti segítségeteket kérjük!
Pannon 5Gigás mobilnetje van és kérdése a következő:

elérheti-e az adatforgalma havi szinten az 5gigát ha csak myvip,mms ,iwiw ,thpoker ilyesmi oldalakra használják,de kb napi 7órát?

esetleg vmi jól működő adatforgalomszámláló progit tudtok ajánlani?

Köszi előre is

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#28) doc válasza Sickboy25 (#27) üzenetére


doc
nagyúr

ezek csurig vannak mindenfele flash-es meg egyeb szemettel, szerintem napi 7 ora aktiv netezessel siman meglehet az 5gb...
foleg ha youtube-ozik is...

(#29) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok!

ismimnek mobilnete van. pannon. 3G-s. azután szeretnénk érdeklődni, hogy hogy lehet megnövelni a TÉREREJÉT. ugyanis egy kővel kirakott pincébe költözött, és gyenge a vétel.
erről a termékről volna szó:

köszönöm.
üdv.Zk

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy mobil internetes adatkártyáknak/usb modemeknek van IMEI száma és/vagy MAC address-e?

Köszi.

(#31) doc válasza Andris_2 (#30) üzenetére


doc
nagyúr

imei szama van, az enyemre egy matricaval van raragasztva, ugyanugy mint telefonokon

(#32) odonye


odonye
csendes tag

sziasztok! Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy nem az én problémám csak valaki a segítségemet kérte, aki épp nincs net közelben. Vettek egy ilyen vodafone-os usb stick-et. Feltelepítették a vodafone connect lite(remélem nem tévedek, és jól írom) programot. jelzi, hogy talált hálózatot. De valamiért a gép nem ismeri fel a sticket. Szerinte nincs eszköz. Tud valaki segíteni, vannak itt általános ilyen jellegű hibák, amik megoldhatók? Köszönöm, előre is. Sajnos én sem tudok többet.

(#33) gsc73


gsc73
aktív tag

Sziasztok!

T-mobilos mobil internet esetén (laptop+usb-s kütyü, tehát nem telefonon keresztül) a gép saját publikus IP címet kap, vagy csak a csoportnak van egy?

Köszi!

g.

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#34) gsc73 válasza gsc73 (#33) üzenetére


gsc73
aktív tag

Válaszolok saját magamnak: nem kap saját publikus IP-t, így bizonyos alkalmazásokat (pl. ftp szerver, DC) nem lehet használni.... :(

g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#35) DjPremier


DjPremier
aktív tag

Üdv.Van egy ismim aki elöfizetett Voda Mobil internetre és számitogépen szeretne internetezni.Hogy kell beállitani,hogy menjen a net? XP-t használ. Elöre is köszi.

''A mennyország szép hely, de a pokolban több az ismerős.''

(#36) tgabort


tgabort
csendes tag

Sziasztok! A közeljövőben szeretnék mobilnetet vásárolni ( fősuli miatt). A kérdésem az lenne,hogy melyik szolgáltatót ajánljátok ? A másik pedig, hogy mennyire lehet ezen a mobilneten multizni ? :D

"Nincs igazság és hazugság. Minden az üveg színétõl függ, amin át nézzük."

(#37) doc válasza tgabort (#36) üzenetére


doc
nagyúr

pannon (feltoltokartyas, ha nincs nagy adatforgalmad akkor nagyon olcso, ha nem hasznalod akkor nem kell tolteni)

(#38) tgabort válasza doc (#37) üzenetére


tgabort
csendes tag

Köszi.... :R
Csak az a baj,hogy pont használni akarom :D

"Nincs igazság és hazugság. Minden az üveg színétõl függ, amin át nézzük."

(#39) #54715584 válasza kali (#8) üzenetére


#54715584
törölt tag

ez működik akkor is, ha én a freemail fiókomat használom? abban az esetben mi az smtp azonosító és password ha nincsen t-email-es e-mailem?

(#40) Huvi00


Huvi00
tag

Hello
Lenne 1 kis problémám mobilinternettel Tmobilos mobil netem van és nem müködik .Ugyértem felragtam Windoz 7 64 biteset és bedugtam a sticket és nem ismeri fel semmit nem irki muter gépén bedugom bejön1 kisablak és telepiti itt semmi :S most másik neten vagyok Tmobilnal anyitmontak nincs tesztelve driver win7 en de elvieleg futni kéne neki enyit montak valakinek valami ötlet ?PLS hELP

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.