Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Androidos telefonra rendelnék kis netcsomagot. (Valószínű ZTE Blade)
500Ft náluk a havi 100Mb adatforgalom.
Kérdés az, hogy napi kétszer betölteni a PH fórumot és válaszolni egy-egy privátra elegendő-e ez? Esetleg Gmail-re ránézni.
Például egy PH fórum főoldal betöltése mennyi adatforgalommal jár? Abszolút nem vagyok ezekben képben :) :R

(#452) Triondor válasza dave93 (#451) üzenetére


Triondor
csendes tag

Szerintem emiatt ne aggódj, mert a 100Mb után elvileg nincs túlforgalmazási díj. Húgom t-mobilnál vett 1000es havidíjért 100 mb netet a telefonjára, és a 100 mega után csak lassul a net(de még úgy is szépen használható). Amúgy a 100 mega nem sok mindenre elég, egy fórum oldal átlag 100-200kbyte forgalmat hoz, egy erősebb oldal 0,5-1 mega... Én a helyedben annak járnék utána, hogy van-e túlforgalmazási díj. De nem hinném, elvégre mindig szorosak az ilyen versenyek a szolgáltatóknál

(#453) dave93 válasza Triondor (#452) üzenetére


dave93
őstag

Sajnos van. Az 500Ft elég kedvező szerintem, viszont ha ezt túllépem 32Ft/Mb.
A következő csomag 1500Ft és 500Mb, itt nincs túlforgalmazási díj, csak az amit említettél, lassítás. Ez viszont már nem biztos hogy megérné nekem, rendben van hogy 5x annyi adatforgalom, de 1500Ft/hó már kicsit húzós, kb annyit telefonálok egy hónapban.

(#454) club1 válasza dave93 (#453) üzenetére


club1
veterán

Marha egyszerű: Első hónapban kipróbálod, hogy mire elég 100 MB, ha nem jössz ki belőle, lemondhatod vagy nagyobbra válthatsz. Nekem 100 MB arra elég, hogy minden 30 percben a telefonom ellenőrizze a két email fiókomat, és az új email-ek fejlécét letöltse. (Plusz időnként egy-egy fontos levelet le is töltök a telefonra vele.) Így nagyjából pont 90-100 MB között végzek havonta.
A http://www.djuice.hu/klikk -et már kihasználtad?

[ Szerkesztve ]

(#455) mricemen


mricemen
csendes tag

Mobil internet...agh...talán jó helyre tévedtem.
Az ablakba szeretném lógatni usb-s internetstickem - a távolság kb 2-3 m - mivel ott sokkal jobb a vétel (lefedettség).A gépem maradna a helyén... Megoldható a művelet hosszabbítással ?Nem fog a távolság miatt esetleg ismételten gyengülni a vételi jelem?
3m-es kábel kéne. Lehet ilyesmit kapni?Érdemes ezen a megoldáson gondolkodnom? :F

(#456) Jamby18 válasza mricemen (#455) üzenetére


Jamby18
senior tag

Én is így használom, lassan 2évre, de látom rájöttél a dolgokra. Sokkal jobb lesz a vétel vegyél 3métereset viszont figyelj a minőségre kezdetben egy 200ft-os 1,8m-el próbálkoztam és nem igazán hozta a várt hatást, még olyat is csináltam, hogy megblankoltam és egy molexről kicsit megturbóztam (áramerősség) az 5V-ot hátha az a baja, de nem.
Azután vettem egy sokkal sokkal jobb minőségűt. Az ár és vastagság a mérvadó. A mostani kb. olyan vastag mint egy számítógép 230 tápkábel a régi egy PS/2 vezeték vastagságra hasonlított!

[ Szerkesztve ]

(#457) 7ER válasza mricemen (#455) üzenetére


7ER
aktív tag

Szia.
Hála istennek én már ezeken évekkel ez előtt túlestem.
A modemek nagyon érzékenyek a kábel hosszúságára. Van, amelyik 1-2 m-nél többet el sem visel. Vagy csak ideig-óráig. Aztán jönnek a furcsaságok: Nem ismeri fel a modemet, szolgáltató ledob a hálózatról ... És mind ez, a legelképzelhetetlenebb alkalmakkor jön elő.
Ha javasolhatom, vegyél aktív USB kábelt. Ez általában 4,5-5méter.
A legolcsóbb 3e Ft körüli aktív kábel is 100 szor jobb, mint egy 2m-es vagy annál hosszabb passzív kábel.
Vannak hangzatos passzív kábel reklámok, amik az aranyozott csatlakózót és a veszteségmentes kábelt hirdetik. De mint tudjuk: Veszteséges passzív kábel nincs. Pláne ha a szálak közötti interferenciát, kapacitást, ellenállást is figyelembe vesszük.
Szóval. Aktív USB kábel. Ez kell neked.

(#458) orpheusone


orpheusone
csendes tag

Üdvözlet!
Olyan kérdésem lenne hogy érdemes e a mobilnetet
multiplayerre használni,vagy tulajdonképp pillanatok alatt olyan horribilis adatforgalmat generál,hogy a havi adatforgalmi keret el is száll pár nap alatt?
A world of tanks-al játszanék,sajnos a munkahelyen nincs nyilt wifis net,igy mobilnettel lehetne csupán megoldani,a telefonomon 8 gigás netet használok tmobile-os,kiváncsi vagyok mennyi adatforgalomba kerülhet a dolog.

köszi előre is a választ:)

(#459) Jamby18 válasza orpheusone (#458) üzenetére


Jamby18
senior tag

Én akkor is tudtam multizni mikor le voltam korlátozva tehát 124/124kbit. Sőt még a Ventrillo is ment alatta.Teljes sávszélen bőven elleszel olyan 50megát csinálsz így 1 óra alatt persze ha 12kb/s kihasználja.
Viszont mobilnet nem igazán alkalmas multizni én coddal nyomtam de az istenért se tudtam 100alá vinni a pinget ami sok.
Opticon 225 amit adtak hozzá 2008ban azzal 140-148ping 1km-re a toronytól ablakba lógatva a torony felé, 2,8m hosszabbítóval.
Vettem 1éve egy ZTE MF637 modemet azzal sikerült 100 közelébe vinni ugyanígy a toronyra rálátva.

[ Szerkesztve ]

(#460) orpheusone válasza Jamby18 (#459) üzenetére


orpheusone
csendes tag

érdekes,mert amikor igy túlfutottam a limiten,és lekorlátozott valami piszkosul lassúvá vált a net,telefonon is,de számítógépen meg használhatatlanul lassan töltötte be az oldalakat,youtube halál..szóval korlátozva nemtünt használhatónak.
csak 50 mega? nemtűnik soknak.a ping meg..otthon töltöttem lefele torrentel 980kbyte/s körüli sebességgel ami miatt a wotban 160 körülire ugrott a ping,de neméreztem egetrengető külömbséger,hogy játszhatatlan lenne a válaszidő,igazából fel sem tünt a külömbség a szokásos 60hoz képest..
akkor a 8 giga elegendőnek tűnik.

kösz a választ,gyors volt :)

(#461) Something_


Something_
őstag

Üdv!
Munkámhoz kellett vennem egy mobil internetet. Telenor hipernetre esett a választás, Hipernet21-es csomagra. 80%-ban otthonról használnám, viszont a lakásban szinte 0 térerő van, mert leárnyékolják a falak. Az erkélyre érve, erősödik a jel, 3-5 megát tudtam mérni speedtesten. Viszont hogyha felemeltem a laptopot és a tető felé tartottam, mértem 9-12 mb-t is. A stick modem ZTE 688A HSPA+.

A kérdésem a következő:
Keresgélés után, rátaláltam egy jelerősítő antennára. (http://www.fortunagsm.hu/vmchk/TARTOZEKOK-+36-70/942-0255/Antennak/Magneses-antenna-jeler%C5%91sit%C5%91-ZTE-MF668/MF631-USB-modemhez-11-dB.html)
Ez vajon normális megoldás, kirakom a tetőre, jól fog jönni a jel, vagy olyan szarnak a pofon megoldás? (megszakad, elveszti a jel jelentős %-át, stbstb)

Egyetlen egy db forgalmazót találtam kimondottan ZTE modemhez, ezt a Heffner márkát.

Ha esetleg van valakinek tapasztalata, véleménye az antennáról, azt szívesen fogadom.
BP, XVI. kerületből van szó, a nyílt után (a háztól 10 méterre 12 mb a sebessége a 21 mb-s mobil net-nek)

Visszaolvastam pár hozzászólást és láttam az USB hosszabbítós megoldást. Ezen én is gondolkodtam, 10 méteres aktív USB hosszabbítón, de gondolom a stickbe csatlakoztatható antenna jobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#462) club1 válasza Something_ (#461) üzenetére


club1
veterán

Én nem bízom az antennákban. (Vagy bejönnek, vagy nem, az x méter kábellel rendelkezők pedig többnyire elveszítik a kábelen azt a nyereséget, amit az antenna nyer.) Inkább beszereznék egy olyan WLAN routert 10e Ft-ért, amibe az usb stick-et bedugom, és onnantól WLAN-on keresztül netezek. A routeres megoldásnak egy hátránya van: A router közelében kell lennie tápellátásnak.

(#463) Something_ válasza club1 (#462) üzenetére


Something_
őstag

Mint mondtam, a lakásban nincs térerő, a tetőre/ereszre kellene kiraknom ahol maxon jön a HSPA+. Egy wifis routert nem nagyon helyeznék ki.

(#464) club1 válasza Something_ (#463) üzenetére


club1
veterán

Én az erkélyben gondolkodtam (nálam is így működik a router egy éve éjjel-nappal). És természetesen ott is lehet a plafonhoz közel rögzíteni a routert. De ha ragaszkodsz az antennához, lelked rajta. Mint írtam, nekem a kábele és annak hosszúsága nem tetszik... Majd ne felejtsd el megírni az eredményt.

(#465) Something_ válasza club1 (#464) üzenetére


Something_
őstag

Az a baj, hogy nem elég az erkélyre sajnos:S
Holnap megyek az antennáért és nagyon reménykedem. Azon vagyok, hogy a sticken van erre lehetőség, akkor csak jó lesz:)

Ha esetleg nem jön be az antenna akkor a 10 méteres aktív usb hosszabbító játszik?

(#466) club1 válasza Something_ (#465) üzenetére


club1
veterán

Modemje válogatja. Ált. működnek, de meg kell oldanod a modem víz- és páramentesítését. Előbbit könnyebb, utóbbi akkor oldható meg, ha a modem folyamatosan megy, egyébként hidegben rögtön a kikapcsolást/kihúzást követően jelentkezik házon belül a pára.

(#467) Something_ válasza club1 (#464) üzenetére


Something_
őstag

Üdv!

Féltem, megvettem, féltem, kipróbáltam, nagyon örülök.

Nagyon fasza kis antenna ez! A lakásban 0 térerő van! Még EDGE sincs. Antennát kiraktam az eresz felé és 6-8-10-12 mbps jön speedtest szerint. Sokat használtam ma munka miatt, nem dobja el a kapcsolatot, nem lassul be.

Szóval ajánlom nagyon!

(#468) club1 válasza Something_ (#467) üzenetére


club1
veterán

Örülök, hogy bejött az antenna. Én nem bíztam benne...

(#469) Something_ válasza club1 (#468) üzenetére


Something_
őstag

Én nagyon tartottam tőle. De hál isten, jól szuperál. Ha egész nap nem csinált semmi szarságot, akkor valószínűleg már nem is fog szerintem.

(#470) Free04


Free04
tag

Üdv!

Laptophoz kellene mobil net, levelek megnézéséhez, skypehoz, böngészéshez.
Nem vagyok otthon a témában, nem szeretnék nagyon melléfogni, megköszönném ha ajánlanátok pár opciót.

(#471) zoltan24


zoltan24
csendes tag

Helló segitséget szeretnék valakitől kérni.
1 éve van vodás internetem eddig semmi bajom nem volt vele,nagyrészt megy éjjel nappal,magától szinte soha nem szakadt meg a kapcsolat,de kb 2 hónapja a kapcsolódási időm eléri a 24 órát néha még plusz 1 percet elmegy a net viszont nem bontja a kapcsolatot csak egyszerűen elmegy! Hiába várok nem jön vissza akkor én bontom ,kapcsolódom és 24 órán keresztül megint semmi gond vele.
A szolgáltató állítja hogy nekik ehez semmi közük nálam van a gond!!!Tűzfal,vírusirtó szokott ilyen problémát okozni mondják ők!
Újra telepítettem a rendszert, nem raktam vírusirtót,kikapcsoltam a tűzfalat és a hiba ugyan úgy fennáll.
Amikor megszűnik a kapcsolat az eseménynaplóba (Windows 7) ez olvasható:
Az NTP-ügyfél nem tudott manuális társat beállítani időforrásként, mert DNS-névfeloldási hiba történt a következőn: ''. Az NTP-ügyfél 3473457 percen belül újra fog próbálkozni, utána pedig kétszer olyan hosszú időt állít be az újrapróbálkozások között. A hiba a következő volt: A kért név érvényes, de nem található a kért típusú adat. (0x80072AFC)
Előtte meg még ez:A(z) TCP/IP NetBIOS támogató szolgáltatásnak sikeresen el lett küldve a(z) leállítás vezérlő.Ok: 0x40030011 [Operációs rendszer: Hálózati kapcsolat (Tervezett)]

Szeretném ha segítene valaki ha egyáltalán valóban nálam van a hiba!

https://hasznaltpc.eu/

(#472) 7ER válasza zoltan24 (#471) üzenetére


7ER
aktív tag

Így már én is jártam többször is. Én frissítettem a modem szoftverét és rendbe jött. Próbáld meg te is.

(#473) zoltan24


zoltan24
csendes tag

Azon már túl vagyok ,de az sem oldotta meg a problémát!

https://hasznaltpc.eu/

(#474) GuardianLord


GuardianLord
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Egy gondolat bánt engemet! A mobil modemem! Van egy vodafonos K3765-ösöm. Ami mondjuk hogy tökéletesen mükszik is. CSAK! azóta van egy tablet pc-m amire fel is mászott szépen ahogy kell, ám mivel tablet így usb-s egér és billentyű is kell hozzá időnként. Ám a modem kedvenc tevékenysége hogy levág minden más usbt ami az usb hub 2.0-on van még rajta. Minden más tökéletesen megy a modem nélkül és a modem is tökéletesen megy minden más nélkül. Klassz. csak ép egyszerre nem hajlandó! Ha usb hub 1.0-ásra csatlakoztatok mindent akkor meg nem veszik össze semmivel. Csak a hajam öszül a külső tároló sebeségétől. :(

Van valakinek ötlete mi végett is van ez így?

előre is kössz a választ
GL

Ancient's GuardianLord of STYX

(#475) pecze


pecze
aktív tag

Üdv Emberek!

A problémám a következő:
Van egy USB stickem a mobilnethez (Vodafone), ami, mikor bedugom el is indítja a segédprogramját, meg fel is tudok csatlakozni, de egy deka adatforgalom nem megy át rajta. Mellékesen még létrehoz egy hálózati kártyát a kapcsolatok között, de azt írja rá, hogy egy hálózati kábel nincs bedugva.

Kipróbálva egy másik gépen, a hiba nem jelentkezik, a hálózati kártya gyönyörűen virít és normálisan, azt írja, hogy csatlakoztatva.

Kipróbáltam az összes USB porton a kártyát, de mindegyiken ugyanez a probléma. Tudom, hogy nem a stick a hibás, de mi lehet a gép baja. Egyik napról a másikra történt a baleset, úgy, hogy több hónapja semmilyen új szoftver nem került a rendszerre.

Remélem valakinek van valami ötlete, mert nekem már csak a rendszer újratelepítése jut eszembe. Előre is köszönöm, ha valaki megosztja gondolatait a témában

[ Szerkesztve ]

(#476) 7ER válasza pecze (#475) üzenetére


7ER
aktív tag

Ezek rejtélyes dolgok. Nekem van 2 PC. Az egyiken XP, a másikon W7, a laptopon szintén W7 van.
Egyedül az xp-n megy rendesen. A másik kettőn egyáltalán nem működik, vagy csak időnként látja a modemet, de azt is csak egy pillanatra. Orvosolni nem tudtam a dolgot, ezért vettem egy 3G.s routet és az minden további nélül és biztonsággal kezeli. Hát ilyen a technika. A szolgáltató meg eladja a modemet meg a laptopot csak éppen használni nem lehet. Mármint a laptopot és a modemet együtt.
Most az okosabbjai mondhatják: Drájver, drájver ... Ugyan. Már mindent kipróbáltam és nem ér semmit. Szerintem egyes PC-k és laptopok USB portjával van baj, úgy sz@r ahogy van. Én kérdeztem már a szervízt is és nem tudják a megoldást. Azért vettem laptopot meg 3G modemet, hogy mobil lehessek az internettel. Ez nem jött be. Az a véleményem, hogy olyan laptopot kell venni, amibe a modem be van építve. Ilyen van a lányomnak és neki semmi gondja. -Hát ez van.

(#477) club1 válasza 7ER (#476) üzenetére


club1
veterán

Az okosabbja mondhatja azt, hogy ne a szolgáltató által adott buta drivert és szoftvert használd, hanem - ha meg tudod szerezni - a gyárit. Ilyen pl. a Huawei modemek esetében a Mobile Partner a driver csomagjával együtt. Nekem azzal még 64 bites Win7-en sincs problémám...

(#478) 7ER válasza club1 (#477) üzenetére


7ER
aktív tag

Már ezen is túl vagyok régen. De engem már nem érint ez a rejtett hiba. Van ahol megy, van ahol nem.

(#479) DiVaD


DiVaD
senior tag

Sziasztok!
Kaptam ajándékba egy ZTE MF626-os modemet, ami elvileg T-Mobile-os. Viszont a problem az, h elvileg levan tiltva...kuka vagy ha unlock akkor a másik kettővel használható? Esetleg Imei csere? :U már ha létezik hozzá....

(#480) DiVaD válasza DiVaD (#479) üzenetére


DiVaD
senior tag

beraktam a t-s kártyámat ubuntu 9.10 alatt és nem bírt csatlakozni....:\ akkor kuka? vagy esetleg a T-nél tehetek egy próbát? :U

(#481) Kabóca1 válasza DiVaD (#480) üzenetére


Kabóca1
csendes tag

Unlock után még vodafone hálózaton használhatod vagy külföldön bárhol! Ubuntu alatt nem is biztos, hogy megy!

Ne ragaszkodj semmihez az életben amitől nem tudsz fél perc alatt megválni ha a zsaruk befordulnak a sarkon!

(#482) 7ER válasza DiVaD (#479) üzenetére


7ER
aktív tag

Ha az IMEI le van tiltva, akkor sehol a világon nem tudod használni. Esetleg egy érvényes IMEI szám csere lehet a megoldás. Persze nem biztos, hogy kivitelezhető és talán meg sem éri a kínlódást. Pár ezer Ft-ért lehet venni...

(#483) Kabóca1 válasza 7ER (#482) üzenetére


Kabóca1
csendes tag

Az előző hozzászólásom valós! 7ER kolléga nem jól tudja!

Ne ragaszkodj semmihez az életben amitől nem tudsz fél perc alatt megválni ha a zsaruk befordulnak a sarkon!

(#484) 7ER válasza Kabóca1 (#483) üzenetére


7ER
aktív tag

Arról van szó, hogy a modem le van tiltva. Tudomásom szerint az Unlock csak hálózat függetlenítés. A letiltás viszont IMEI (készülék egyedi azonosító)
szám alapján történik és nemzetközi egyezmény van rá. Tehát a készülék "feketelistára kerül".
Egyébként 3 fajta lista van.
Fehér: Probléma mentes készülék.
Szürke: Hibás. (Azaz: felesleges hálózati forgalmat generáló szoftver hibás készülék.)
Fekete: IMEI szám alapján letiltott (lopott, elveszett, nem kifizetett készülék)
Persze lehet, hogy a Voda "fogadja" ezt nem tudom.
Az viszont tény, hogy az IMEI szám alapján letiltott készüléket az Unlock (hálózat függetlenítés) nem oldja fel a feketelistáról..

(#485) Kabóca1 válasza 7ER (#484) üzenetére


Kabóca1
csendes tag

Magyarországon csak a Telenor és T-Mobile között van egyezmény ezért ha tiltják az eszközt az csak a saját (magyar) hálózatukra vonatkozik! Vodán és a többi külföldi hálózaton tökéletesen működik! Nincs ilyen nemzetközi tiltás! Ezért vándorolnak a drágább telefonok is a keleti blokkba! :D

Ne ragaszkodj semmihez az életben amitől nem tudsz fél perc alatt megválni ha a zsaruk befordulnak a sarkon!

(#486) #95904256


#95904256
törölt tag

Sziasztok!

Van olyan mobilinternetes megoldás ami a gép bekapcsolása után automatikusan csatlakozik? Esetleg egy Windows API hívásra elindul, lekézdezhető az állapota...

Szeretnék időnként a mobilhálózaton keresztül távolról elérni egy gépet és az azon futó programomat, anélkül hogy szükség lenne emberi beavatkozásra.

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#487) DiVaD válasza Kabóca1 (#485) üzenetére


DiVaD
senior tag

Köszönöm, igazából mobiloknál tudtam ezt a két utat (h voda fogadja azt ami a 2 t-nél fekete), csak ezt mobilnetre nem tudtam, h érvényes-e... bár szvsz megmarad microSD olvasónak, mert sajnos elég rossz a voda lefedettsége nálam.

(#488) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Nem nagyon olvasgattam a témában, de lenne egy hülye kérdésem. Ha most előfizetéses vagyok, és megrendelek egy netes csomagot, a legolcsóbbat 600ft-ért, amiben 30MB van, akkor meg lehet azt csinálni, hogy adatkábellel összekötöm a telefont a géppel és így számítógépen át használom egy-két oldal betöltésére?

(#489) club1 válasza Babetta-X (#488) üzenetére


club1
veterán

Persze. De a számítógépes böngészők jóval több adatforgalmat bonyolítanak alapból. A 30 MB nagyjából 10 index.hu főoldal megjelenítésére elég...

(#490) Babetta-X válasza club1 (#489) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Igen tudom, de talán a 32kb/s elég lesz valamire, vagy a nagyobb csomag 128-a.

(#491) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Sziasztok !
A napokban határoztam el magamat,hogy szeretnék mobilnetet venni az Androidos telefonomra,jelenleg a Netcounter nevezetű app-ot használom wifivel,és abból eddig az jön le,hogy naponta csak 1,4mb netet használok.Szóval én a mobilnet csak facebookra,foursquerre,és twittere használnám.Az lenne a kérdésem,hogy most akkor hogy van ennek a menete ? Bemegyek az egyik T-Mobile üzletbe veszek egy új sim kártyát,mivel a mostani már elég régóta lejárt,és kérek hozzá mobilnetet ? Vagy ahhoz külön szerződést kell kötnöm ? Vagy ez hogy van ? Légyszi segítsetek,előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#492) Wasquez san


Wasquez san
csendes tag

Üdvözletem!

Van nekem egy huwaei k3765-ös stickem+voda előfizu.
A prolémám az, h torrenten kivűl minden megy az viszont abszolúte nem.
Felraktam a pfportchecker progit már végül és ami miatt van a prolémám, hogy
external ip-t megtalálja és utánna a ping resultnál rögtön megakad ezzel:
we were not able to ping your router
Ezekután a port check resultnál alap a your port is not open or not reachable.
Firewallok lelőve/uninstallálva voltak és úgyis ez. (ja, mint tcp mind udp-nél megakad)

Voda tiltja le itt a portokat vagy a stick?
Illetve hh még megpingelni se tud?!

Köszönettel.
Wsq.

-=*.*=- cat domiation

(#493) 7ER válasza Wasquez san (#492) üzenetére


7ER
aktív tag

Szerintem nálad a Voda tiltja a torrentet.
Egyébként a Vodafone és a telenor csak bizonyos "csomagok" előfizetése esetén engedélyezi a torrentet. (kisbetűs részletek.)
Ellentétben a T-mobile-al. Itt a letöltési keret erejéig torrentezhetsz is.

(#494) kelly7


kelly7
aktív tag

Szedett már szét valaki T-Mobile sticket? Újra kéne forrasztani az usb csatit rajta, de ahogy néztem roncsolás nélkül nem jön szét?

(#495) Kabóca1 válasza kelly7 (#494) üzenetére


Kabóca1
csendes tag

Milyen típus attól függ?

Ne ragaszkodj semmihez az életben amitől nem tudsz fél perc alatt megválni ha a zsaruk befordulnak a sarkon!

(#496) kelly7 válasza Kabóca1 (#495) üzenetére


kelly7
aktív tag

MF637

(#497) Kabóca1 válasza kelly7 (#496) üzenetére


Kabóca1
csendes tag

Szépen szét lehet pattintani! Az aljával kezd ahova a típus van írva meg az IMEI, az usb felől kezd! Ha az lejött ott lesz a két csavar, onnan már érteni fogod! Kicsavar, kipattint a felső fedél is és kész is! Sok sikert!

Ne ragaszkodj semmihez az életben amitől nem tudsz fél perc alatt megválni ha a zsaruk befordulnak a sarkon!

(#498) kelly7 válasza Kabóca1 (#497) üzenetére


kelly7
aktív tag

Köszi sikerült szétszedni, megcsináltam.

(#499) ZOLL30


ZOLL30
tag

Szeretnék segítséget kérni, a probléma a következő: mobilnetem van usb-s kütyü kivitelben és vásároltam nemrég egy androidos telót. a kérdés az, hogy meg lehet e osztani a notebookon úgy az internetet, hogy a telefonnal tudjam fogadni és így a telefonon is használni a netet? köszi

élni, és élni hagyni..

(#500) Alun


Alun
csendes tag

Sziasztok!

Létezik olyan mobilinternet, amivel jelentős lag nélkül (jó pingel) lehet online fps játékokat játszani? Kollégiumba költöztem, ahol a 5 MB kábeles net jut 50 főre...:( Ez sajnos még böngészésre is kevés, nem hogy játékra:(
Eddig a hipernet a nyerő, de a 20 GB letöltés havi 10 ezerért elég kevés. A 2 év hűségidő meg elég sok. (Akkor lenne 100 GB éjszakai letöltés, de csak belföldi oldalakra). Van valakinek valamilyen tippje?

Előre is köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.