Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) doc válasza temp123456 (#150) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem minden szolgaltatonal van mobilnetes csomag, ami teljesen fuggetlen a telefontol
nekem meg a t-mobilnal volt, de baromi draga volt (meg korlatos, ha jol emlekszem 5GB), raadasul mivel sokat vagyok kulfoldon, nem is kell folyamatosan, ezert jo a mostani: ha kell feltoltom, ha nem, akkor meg nem kerul semmibe :)

[ Szerkesztve ]

(#152) mukibuci válasza temp123456 (#150) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Sztem a havidíjas nethez sehol sem kell havidíjas teló :U Teljesen külön előfizetés. Ilyen szempontból teljesen mindegy, melyik szolgáltatóhoz mész, csak vállalnod kell hűséget. Jelenleg a legolcsóbb talán a voda 2GB csomagja havi fix 2500ér, ha elfogyott lassítanak..

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#153) temp123456 válasza mukibuci (#152) üzenetére


temp123456
tag

igen köszi, eljutottam ide én is mostmár :)
gondolom ez 2 éves husegnyilatkozatos
elso evben 2500ft/ho
masodikban 3000ft/ho
szemezgetek vele
annyira nem rossz,
T-nél látok még 1G-set 2000-ért de ahhoz aranykartyas elofizeteses telo kell

tobbet nem látok

köszönöm :R

(#154) vampire17


vampire17
addikt

Hali!

Van egy inviteles ADSL melle kapott 1 gigas mobilnetem (telenor halozatot hasznal). Tervezek venni egy samsung galaxy spica-t. (kartyafuggetlent, vagy pannonost). Az lenne a kerdesem, hogy tudom e hasznalni ezt a mobilnetet a telefonnal? Ugye ha a mobilnetes SIM van benne, akkor nem tudom hasznalni rendes telokent... ezt nem lehet valahogy megoldani? igazabol eleg lenne ha legalabb igy hivast tudnek fogadni, az nem lenne fontos h en tudjak hivni. (akkor kicserelnem a kartyat).

(#155) ere233 válasza vampire17 (#154) üzenetére


ere233
tag

Szerintem nem tudod használni úgy a telefonnal

(#156) ViZion


ViZion
félisten

jé, ez is egy mobilnetes topik. Volt már, fura, h itt egy új :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#157) manowarkill


manowarkill
tag

Előfizettem vodánál 1 év hűséggel Mobilweb Profira. Androidos telefonom van, netes fórumok alapján beállítottam netet (internet.vodafone.hu), mert az üzletben lévő szöszi csaj képtelen volt rá. Na a következő a problémám: kipróbáltam adatforgalomlekédezést, de csak a gprs forgalmat számolja, 3g forgalmat nem(NetCounterrel tegnapi forgalmam kb 10 mega volt). Gprs forgalom ugye mondjuk akkor van, ha metróban netezek, ott nincs 3g. Találkozott már valaki ezzel a problémával? Van egyáltlaán vodánál lehetőség az adatforgalom rendes lekérdezésére?

(#158) ReniCSi


ReniCSi
csendes tag

Sziasztok!
Abban kérem a segítségeteket, hogy mobiltelefonhoz érdemes-e venni mobilnet előfizetést(pl:1Gb=1990 Ft) vagy olcsóbb 3G-n keresztül mert nem tudom, hogy a 3G-n keresztül mennyi a kiszabott díj és azt sem, hogy mi szerint állapítják meg(percdíj,adatforgalom)?!?!?!?

Előre is köszönöm a segítséget!!

(#159) doc válasza ReniCSi (#158) üzenetére


doc
nagyúr

ez most olyan, mintha azt kerdezted volna, hogy erdemes-e autoval jarni, vagy inkabb benzint tankolj...
mit szeretnel? mire akarod hasznalni, milyen gyakran, hol, stb?

(#160) ReniCSi válasza doc (#159) üzenetére


ReniCSi
csendes tag

naponta pár videót megnézni,néha rákukkantani a Gmail-omra Facebookra pár oldalt böngészni
kb ennyi
ja és ha számít T-s vagyok...
és csak délelőtt ill koradélután kéne itthon pedig menne wifiről

[ Szerkesztve ]

(#161) club1 válasza ReniCSi (#160) üzenetére


club1
veterán

3G-n, EDGE-n és GPRS-en keresztül ugyanannyiba kerül a net, csak míg pl. az index.hu 3G-n 4-5 másodperc alatt bejön, addig EDGE-n és főleg GPRS-en több perc. Azt kell első körben eldöntened, hogy a mobiltelefonodon akarod ezt az internet elérést, vagy laptopon/PC-n szeretnéd megoldani az internet elérését.

(#162) doc válasza club1 (#161) üzenetére


doc
nagyúr

azert ilyen hulyesegeket ne terjesszunk mar hogy 'tobb perc'...
rendszeresen netezek vonaton, ahol meg a GPRS jelerosseg is alig van, de teljesen jol hasznalhato forumozasra, olvasgatasra

(#163) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Egy 100megás mobilnetcsomag hírolvasás, fórum, mail, facebook stb használatával Opera Mini-vel "mennyire elég" 1 hónapban?

[ Szerkesztve ]

(#164) doc válasza Blaise (#163) üzenetére


doc
nagyúr

ha kikapcsolsz minden flash-t, es tenyleg keveset hasznalod, akkor talan-talan
de a 100MB ma mar baromi keves
en 500MB-s csomagot szoktam 45 napra, flash plugin fel sincs rakva, hetente ket-harom alkalommal hasznalom talan 1 orat forumozni, igy eleg

(#165) club1 válasza doc (#162) üzenetére


club1
veterán

Ha jól emlékszem említettem az index weblapját, ami most pillanatnyilag 2.6 MB. Mivel nem derült ki, hogy PC-n (külön előfizetésként), vagy mobilon (szolgáltatásként) akarja a posztoló használni a mobilnetet, automatikusan a PC-t feltételeztem (ők vannak többen). Ott pedig nem szokás kikapcsolni a böngészőben a képek megjelenítését, meg az egyéb csilivilit.
Ha nincs kedved utána számolni: GPRS-el egy óra alatt kb. 14 MB forgalmazható.

(#166) doc válasza club1 (#165) üzenetére


doc
nagyúr

az index fooldala (index.html) jelenleg 149KB
egy GPRS kepes telefon 3+1-et alapul veve kb. 40kbiten tud letolteni, vegyuk ennek mondjuk a 80%-at, ami siman tarthato es gyakorlatban is stabilan biztosithato, ez 32kbit, vagyis 4KByte/sec, vagyis bo fel perc kell az index folapjahoz, ez kb. a leglassabb megoldas
az EDGE ennek legalabb 3-4-szerese sebessegben, vagyis 10mp boven eleg kell hogy legyen
az lehet, hogy ekkor meg nem lesznek kepek de a szoveg ott van, felteszem az ember azert nez hiroldalt, hogy a hireket lassa, nem Kiszel Tunci bozontos szemoldokeben akar gyonyorkodni. ha megis, akkor meg megvarja mig letoltodik a kep, vagy rakattint hogy nagyban nezegethesse :)

arrol nem beszelve, hogy mint mondtam, boven van gyakorlati tapasztalatom mobilnet-ugyben, es sehol nincsenek 'tobb percig' tarto oldalbetoltesek (na jo, mikor beer a bakony dombjai koze a vonat, akkor 0-ra esik a terero, es tenyleg percek kellenek, de ez baromi mas tema :) )

itt a Telenor hivatalos, gyakorlati adatokon alapulo szamai

(#167) club1 válasza doc (#166) üzenetére


club1
veterán

Aha. És az index főlapja egy index.html-ből áll, nincsenek scriptek, képek, stb. A telefonom is csak hülyeségből mutatja a 2.6 MB-ot. Továbbá - ha már hülyeségeket írónak titulálsz - illene észrevenni, hogy változatlanul másról írsz mint én.

[ Szerkesztve ]

(#168) doc válasza club1 (#167) üzenetére


doc
nagyúr

vannak scriptek es kepek, de az oldal lenyege, vagyis a szoveges tartalom a html-ben van, a CSS-ek es scriptek, a kepekrol nem beszelve csak korites. persze hogy masrol irok. de nehogy azt mondd, hogy te addig nem nezel ra az oldalra, nem allsz neki olvasni a tartalmat, amig minden egyes kep meg reklam be nem toltodik...

de a temat illetoen a lenyeg: NEM kell perceket varni egy-egy oldal betoltesere mobilnetezes kozben. persze nem erdemes full flash oldalakat nezegetni, de egy atlagos bongeszes, forumozas soran teljesen jol hasznalhato az EDGE, sot akar a GPRS is

az adatforgalmon meg lehet segiteni ugyes trukkokkel, pl. az Operaval (ropteben tomoriti a kepeket, igy lenyegesen kisebb mennyisegu adatot kell lehuzni, meg be lehet kapcsolni a csak cache-elt kepek mutatasat is az 'extrem' sporolashoz)

(#169) ReniCSi


ReniCSi
csendes tag

mindenképpen mobiltelefonon használnám mint írtam itthon van net és itthon pl wifin keresztül mobilon is neteznék...
és még azt szeretném tudni, hogy a mobilnet előfizetés melyiket használja(EDGE,GPRS,3G)???? :F

[ Szerkesztve ]

(#170) doc válasza ReniCSi (#169) üzenetére


doc
nagyúr

amit a telefonod tud, illetve amit talal (pusztarocsoge-alson nem lesz 3G, nagyobb varosokban viszont siman)

[ Szerkesztve ]

(#171) ReniCSi válasza doc (#170) üzenetére


ReniCSi
csendes tag

tehát amit tud a telefonom azon keresztül és ezután fizetem a havidíjas mobilnetet vagy simán havidíjba beszámítva?(igazából mostanság veszek X10 mini pro-t és eddig nem használtam ezt a "technikát" ezért vagyok noob a témában :F )

(#172) ferkoboy


ferkoboy
aktív tag

Sziasztok!

Mit javasolnátok? Térerő-gond esetén, vidéken.
T-Mobile-tol kapott kis stick-et érdemes más modemre cserélni? Ha igen, milyenre?

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Üdv: Ferkó

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#173) club1 válasza ferkoboy (#172) üzenetére


club1
veterán

USB hosszabbító kábel (ablakhoz vezetéshez), betenni egy parabola közepébe a stick-et, venni hozzá kompatibilis 3G routert, és a routert a lakásban/házban úgy elhelyezni, hogy a legjobb vétel legyen. Kint ház előtt jó a vétel? Ha ott sem, akkor a fentiek sem segítenek sokat... UMTS hálót időnként látod?

(#174) doc válasza ferkoboy (#172) üzenetére


doc
nagyúr

T-mobillal nalam meg csatlakozni sem tudott (videki falu), a Pannonos stick-kel tokeletesen mukodik a net :)

(#175) club1 válasza doc (#174) üzenetére


club1
veterán

Pedig általában fordítva szokott lenni (a Nokia UMTS cellái elég karcsúk). Mondjuk vidéken meg pont a Vodafone vezet UMTS-ben, nagyjából azért mert a Huawei rágyúrt a távolságra...

(#176) doc válasza club1 (#175) üzenetére


doc
nagyúr

a Vodafone-nal meg beszelni is alig lehet nalunk :D nevelopam regi telefonja egyfolytaban csipogott mikor nalunk volt, mert neha-neha talalt tererot. az uj telefonnal mar tud beszelni is, komoly elorelepes :D

(#177) ferkoboy válasza club1 (#173) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Vidék-falu. Helyszín a mező / gyümölcsös. Router kizárva, áram sem igazán van. Egy Niva tetején kellene vadászni térerőt. Hallomásból úgy tudom, hogy Pannon(vagy Telenor) vagyon jobban arrafelé. Nem nagy adatcsomagokat kellene küldeni, de fontos lenne, hogy legalább menjen.

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#178) club1 válasza ferkoboy (#177) üzenetére


club1
veterán

Ez falvanként változik. Az biztos, hogy az én alföldi kutatóhelyem közelében a Vodafone a legjobb (néha még UMTS-t is össze tudok ott vadászni). A másik kettő EDGE-vel ad, pedig a Pannonnak a közeli (1.5 km) faluban van UMTS cellája, de olyan gyenge, hogy a falu határáig sem ér.
Tény, hogy a Pannonnak van a legnagyobb EDGE lefedettsége, a tapasztalatom az, hogy azt nem nagyon kell Magyarországon vadászni (inkább csak hegyek, nagyobb dombok között nincs).. Az is tény, hogy lakossági lefedettségben a T a legerősebb UMTS-ben, de területi lefedettségben a Vodafone leelőzi. A Vodafone-nak viszont nincs EDGE-je, tehát ha nem tud nálatok UMTS-t adni, akkor keservesen lassú (GPRS).
Tehát összefoglalva:
GPRS és EDGE lefedettsége együtt a T-nek a legnagyobb.
EDGE lefedettsége a Telenornak a legnagyobb
UMTS (3G) lefedettsége (területi alapon) a Vodafone-nak a legnagyobb
UMTS (3G) lefedettsége (lakosság alapon) a T-nek a legnagyobb
Eldugott helyeken a Vodafone a leggyengébb, mert az ország területének kb. 5%-át még GPRS-el sem fedi le.
Jellemző sebességek:
UMTS (HSDPA) le 1-2 Mbps vidéken, városokban 1-4 Mbps, fel 1 Mbps (ha tudja a modem)
EDGE 100-150 kbps
GPRS 40 kbps

(#179) ferkoboy válasza club1 (#178) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Köszönöm a segítséget!
Ezek szerint valami jobbfajta kártyafüggetlen modemet kellene beszereznem, s kideríteni, hogy melyik szolgáltató kedvez nekem az adott területen.

Modemre javaslat esetleg?

Üdv: Ferkó

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#180) club1 válasza ferkoboy (#179) üzenetére


club1
veterán

A legjobb vételt notebookok beépített 3G-s WWAN vevőivel lehet elérni, mert az ilyen notebookokba a keretbe elég jó/nagy nyereségű WWAN antennákat szerelnek. A második legjobb vételt a hordozható (akkumulátoros) 3G routerekkel lehet elérni. Aztán ott vannak a 12V-os szivargyújtóról üzemeltethető 3G routerek (én ilyet használok egy független E630 adatkártyával), így a terepjárótól el tudok menni 20-30 méterre. Utána jönnek a modemek. Itt a Huawei USB-s modemjeit ajánlanám a leginkább, mert USB-hosszabbítóval lehet velük jelet vadászni. Viszont pont ez a hátrányuk is: Nagyon kilógnak a notebookból.

(#181) ferkoboy válasza club1 (#180) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

A kilógás a notebookból nem gond. Az nem zavaró. :)
Routert elvetném így elsőre. Az anyagi ráfordítás sem mindegy jelen pillanatban.

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#182) skiny83


skiny83
aktív tag

Sziasztok! T-comnál van mobilinternetem, megyek egy hétre németországba ott használhatom vagy sem? Vagy csak kurva drága lesz mert nem magyar hálózaton használom? Aki tudja kérem írjon elég sürgős lenne. Előre is köszönöm!

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#183) doc válasza skiny83 (#182) üzenetére


doc
nagyúr

hasznalhatod, aztan mikor hazajossz, adhatod el az autot, hazat, anyost hogy kifizesd a szamlat :D
vegyel kint feltoltos mobilnetet, bemesz barmelyik Aldiba es kapsz par euroert. mondjuk a terereje ritka sz@r sok helyen, de varosokban elvileg nem lesz vele gond

(#184) skiny83 válasza doc (#183) üzenetére


skiny83
aktív tag

saját egyik sincs jelen pillanatban. sajnos vagy nem sajnos az más kérdés.. :)

köszönöm a gyors választ, így semmiképp nem viszem, igazából akkora szükség nincs is rá csak a laptopot amúgy is viszem hogy legyen mire rátölteni a fényképeimet és felmerült mint lehetőség.. ..jó tudni hogy van ilyen lehetőség vészhelyzetre bár nem hinném hogy a sasfészek környékén túl jó térerő lenne..

mégegyszer köszönöm! :R

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#185) ViZion válasza skiny83 (#184) üzenetére


ViZion
félisten

Németbe rengeteg helyen van ingyenes wifi, ill. pl. cukrászdába kajálsz és kapsz a hálójukhoz egy kódot... szal mobilnet nélkül sem a világ vége dajcsland... :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#186) DarkSmile


DarkSmile
tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban hogy milyen mobilnetet vegyek? :F
Vodafone, Telenor vagy T-Mobile?
Erre kellene: Oldalak böngészése, e-mailezés, MSN, ilyen lightosabb dolgok, semmi 10-20 gigás letöltés... :)
Nagyjából Baranya, Somogy és Tolna megyében használnám.
Melyik szolgáltatónál találok ezen igényeimnek és lefedettségnek megfelelő viszonylag olcsó csomagot?

Válaszotok előre is köszönöm!! :C
Üdv!

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#187) club1 válasza DarkSmile (#186) üzenetére


club1
veterán

Nézd meg, hogy ahol használnád van-e a Vodafone-nak 3G lefedettsége [link]
Ha van, akkor őket ajánlom (easy vagy nonstop csomag), de ha nincs, akkor a gázosan lassú GPRS miatt hatátozottan nem! Ha tehát nincs 3G, akkor a T relaxnet csomagjait (M-L-XL) ajánlom. Mivel mindhárom szolgáltató csomagjait használtam/használom, a harmadik szolgáltatót nem ajánlom, bár a legnagyobb EDGE lefedettségük nekik van.

(#188) p2p válasza DarkSmile (#186) üzenetére


p2p
csendes tag

Nézd meg milyen a lefedettség!
Település lista adott.
3G/HSDPA legyen az adott területen.
T-Mobile-t ajánlanám elsősorban.
Pannonra sok a panasz.
Voda meg gyík!

p2p Omnia II

(#189) doc válasza p2p (#188) üzenetére


doc
nagyúr

nem tudom hol van sok panasz a Pannonra, nalunk (videki falu) tokeletesen mukodik a mobilnetjuk, a t-mobil meg felcsatlakozni sem tudott :)

nagyon helyfuggo, meg kell nezni a lefedettseget (illetve ha van ra mod, valakitol kolcsonkerni egy kiprobalas erejeig)

(#190) eng-man


eng-man
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy laptopon dolgozom/netezek nappal munkhelyen lanon keresztül, este otthon wifin-routeren keresztül. Tök jól működik minden. Viszont van egy VF-os előfizetésem, ami mellé van 3GB net. K800i telefononm van. SonyEriccson Pc Siuite-tal BT-on keeresztül bármikor összekapcsolom a lapotopot a telefonnal, majd a siute-ban ->internetkapcsolat, ->kapcsolódás, akkor szépen kapcsolódik, s a telefnonon keresztül netezek. A mhelyen a céges helyi hálót is elérem.
s akkor most jön a kérdés: hogyan tudom ellenőrizni, hogy bedugott lan és csatlakozott VFMobilinternet esetében biztosan a telefonon keresztül netezek?
Valamint hogyan tudom ezt szabályozni vmi programmal, hogy mégis csak tudjak "átkapcsolni" hogy a lan felé menjen a netre.?
Lehet ezt programonként állítani? Ugyanígy érdekelne, hogy a levelezőprogramot is hogyan lehetséges szabályozni, hogy melyik netet használja.
Gondolom ez vmi proxy beállítás lehet.
van erre vmi jó manager program?

(#191) DarkSmile


DarkSmile
tag

Köszi mindenkinek, T-Mobile-al sikerült megoldani, tűrhető sebességgel és áron.

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#192) rroolleerr


rroolleerr
csendes tag

Hali,

van egy ZTE MF110 modemem. A mobilnet szolgáltató a Telenor. Gép: Asus Z92F. A gép megfelel a rendszerkövetelményeknek. A gond az, hogy a modemet a gép nem ismeri fel. Tegyük fel, hogy alapból nincs feltelepítve a modem. Ekkor a géphez csatlakoztatva bejön a telepítő és ekkor még a modem tartalmát megtudom nézni. Feltelepítés után, a modemet már nem ismeri fel a kezelő szoftver és a tartalmát sem tudom megnézni. Azt írja ki a kezelő program, hogy az eszköz nem található. A gépen négy USB csatlakozó van, egyikkel sem működik (Mind a négy csatlakozóba volt a modem és mindegyiknél külön fel lett telepítve, de semmi). A géphez használok egy USB egeret. Ezt szintén kipróbáltam mind a négy csatlakozóban, működik rendesen. Tehát ez a szar modemmel nem tud rendesen kommunikálni. Vírust a nod32 nem talált.
Másik Asus gépen próbáltam a modemet, ott ment rendesen. Megtalálta az eszközt is és a hálózatot is.

Valakinek valami tippje, ötlete?

(#193) ViZion válasza rroolleerr (#192) üzenetére


ViZion
félisten

ha a zeroCD nem fut le, akkor lehet, h pl. Daemon tools-al összegabalyodik.
Minden emulációt kapcsolj ki DT-ben, és akkor nem háttértárként fog működni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#194) rroolleerr válasza ViZion (#193) üzenetére


rroolleerr
csendes tag

A gépre egyáltalán nincs dm -sz feltelepítve. Amúgy a mobilinternetet használtam ezen a gépen már, míg pár napja valami miatt elkezdett szarakodni. Tehát a gépen az usb kommunikáció jó (egér, egyéb usb hardver működik), de mikor a modemet csatlakoztatom, akkor van gáz. Vagyis ha letörlöm a kapcsolat varázslót és úgy indul a gép, hogy nincs fent, akkor egyből bejön a telepítő szoftver. Ekkor a kütyü meg a modem még kommunikál usb-n. Mikor a kapcsolat varázslót feltelepítem, akkor már nem jó!!! Ugyan ilyen módszerrel másik laptopon telepítve a modemet megy rendesen. A két laptop fizikailag is egy helyen van (azonos szobában). Valami más ötleted nincs??

(#195) skiny83


skiny83
aktív tag

sziasztok! egy cimborámnak eltört az usb modeme (mobil internet), bement a t-mobile-hoz és azt mondták neki, hogy 30 ezerért cserélik. van valami költséghatékonyabb megoldás, hogy újra tudja használni a mobil internetét? köszi!

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#196) club1 válasza skiny83 (#195) üzenetére


club1
veterán

5 ezer Ft-tól rengeteg használt 3G modem található a neten. Google a barátod barátja! :)

(#197) ViZion válasza rroolleerr (#194) üzenetére


ViZion
félisten

revo uninstallerrel töröld a progit, ez kitakarítja a registryből is. Temp könyvtárat is töröl üresre. Eusing free registry cleaner egy teljesen biztonságos registry tisztító, sokat dolgozik, amit talál bátran töröld, ez tutira nem okoz gondot. Ezután restart, és újra próba, vagy esetleg ha van frissebb progi a gyártó oldalán, akkor azzal próbáld. Nálam a gyári sokkal jobb, mint a trémobilos progi, mondjuk telenornál más a keretprogram, de a stick driverét gondolom lehet azon kívül is frissíteni.

Amikor próbálod nézd meg mindkét gépen a sajátgép-jobb klikk-kezelés-eszközkezelő menüben, h mit és hogyan ismer fel a gép. A fenti ikonoknál klikkelj a nagyítós PC ikonra (HW változások keresése), hátha nem találja. Érdemes megnézni a futó szolgáltatásokat is, esetleg vmi ki van kapcsolva, ami kellene neki -de mivel működött korábban, ez nem valószínű.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#198) Gergő_


Gergő_
őstag

valaki használja a djuice feltöltőkártyás mobilnetjét?
Úgy en bloc meg van elégedve a szolgáltatással?
Esetleg tudtok ajánlani kedvező feltöltőkártyás netet( nem percdíjasat). :R

(#199) doc válasza Gergő_ (#198) üzenetére


doc
nagyúr

nekem regota megvan, az valtozo hogy milyen gyakran hasznalom (persze amikor nem, akkor nem kerul semmibe, szoval elfer...)
tokeletesen meg vagyok vele elegedve, BP-tol veszpremig vegig stabilan lehet netezni vele buszon es vonaton, a t-mobilos stickkel orultem ha neha-neha fel tudott csatlakozni fel percre
itthon (videki kis falu a bakony aljan) tokeletesen (bar csak lassan) mukodik, itt a T-stick mar csatlakozni sem tudott

(#200) Gergő_ válasza doc (#199) üzenetére


Gergő_
őstag

Köszi, ez megnyugtatott.
Az alcateles usb stickről van szó, vagy beépített modemmel használod?
A beépített modemekről azt hallottam, hogy a nagyobb antenna miatt sokkal jobb mint egy stick, jobban tartja a jelet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.