Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52051) 4Grider válasza szunyika (#52050) üzenetére


4Grider
nagyúr

Már most van jobb...

(#52052) negroli73


negroli73
újonc

Miért melyik a jobb annál!? :((

(#52053) DrBubo77 válasza negroli73 (#52052) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

KÜF Bumm? :F

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#52054) negroli73 válasza DrBubo77 (#52053) üzenetére


negroli73
újonc

KÜF Bumm csomag a yettelnél van, nem!? Az a baj most én is a korlátlan besz, és 50GB adatban vagyok. A telekomtól jöttem át. De van hogy pl a Messengeren videó hívásban beakad a kép azóta. Előtte ilyen nem volt. Vajon miért!? :F

(#52055) 4Grider válasza negroli73 (#52054) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálam nem akad még autópályán haladva sem.

(#52056) negroli73 válasza 4Grider (#52055) üzenetére


negroli73
újonc

Igen? Te is a Yettelnél vagy?

(#52057) 4Grider válasza negroli73 (#52056) üzenetére


4Grider
nagyúr

Reagáltam volna ha nem ott lennék? (Mondjuk nálam az autóban 5G router van, ami össze tud fogni 4-5 db 4G frekvenciát is egyszerre.)

[ Szerkesztve ]

(#52058) Pityu8998


Pityu8998
újonc

Telekomos flottát tudtok ajánlani, ami saját néven van, hogy Magenta-1 be be lehessen vonni? Akár privátban is küldhetitek.
Köszönöm!

(#52059) DrBubo77 válasza Pityu8998 (#52058) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

Szerintem flottás számot nem lehet Magenta 1-be bevonni. De talán jön valaki, aki Telekom flottában van és tud pontosabban válaszolni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#52060) #76055552 válasza Pityu8998 (#52058) üzenetére


#76055552
törölt tag

Korábban (1 évvel ezelőtt) amikor beszéltem a mohosz-osokkal, akkor azt mondták, hogy a csomagok bevihetőek magenta1-be.

(#52061) whited


whited
addikt

Sziasztok
Perpill 3 vodafone előfizetés van amit használunk családban (red free)
A saját számom céges lesz, így az kiesik de a másik kettőt így már drága lenne tartani
Tudnátok ajánlani flottát?
1-5GB net elég és korlátlan beszéd :R

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#52062) #76055552 válasza whited (#52061) üzenetére


#76055552
törölt tag

- netfone 1GB + korlátlan beszéd 4000
- küf 50 GB + korlátlan beszéd 5000
- voda ügyfélmegtartó: korlátlan beszéd + kialkudott net (általában 5GB): 3500 vagy 4500 vagy 5500, attól függ mennyire vagy ügyes alkudozó, és milyen ügyintézőt fogsz ki a túloldalon.

(#52063) sifarr válasza DrBubo77 (#52059) üzenetére


sifarr
senior tag

Szerintem flottás számot nem lehet Magenta 1-be bevonni.
Katolikus flottát be lehet vonni. A flottás díj nem csökken, de az otthoniak igen.

(#52064) DrBubo77 válasza sifarr (#52063) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

Köszi az infót. Telekomnál csak lakossági előfizetésem volt 2 évig, mert náluk vettem telefont hűséggel.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#52065) MADcat válasza DrBubo77 (#52059) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Be lehet vinni. MÁV-ost vittem be. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#52066) Statikus válasza MADcat (#52065) üzenetére


Statikus
senior tag

De ugye a Magentába bevit mobil előfizetés díját már nem csökkenti, csak a vezetékest?

(#52067) MADcat válasza Statikus (#52066) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem. Az maradt annyi. Minden más csökkent. A net keret lett dupla, ami a számra be van állítva.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#52068) tetris


tetris
tag

Üdv. Blee -vel van valakinek tapasztalata? Régen Hungarobil -es voltam, átvittek mindenkit a Blee -be, határozatlan szerződés és írásban kell jelezni ha fel akarom mondani (onnantól 30 nap), ez meg is történt 12 napja egy email formájában, amely a regisztrált email címről ment, tartalmazta az érintett telefonszámot és a szerződés felbontására vonatkozó szándék kinyilvánítását.
Egyszer elértem telefonon az ügyfélszolgálatot, elmondása szerint 5 munkanapon belül válaszolnak a levélre, azóta semmi reakció (ez a levél küldésének napján volt).
Azóta se nem kapcsolnak ügyintézőhöz, se nem hívnak vissza, szerintem direkt kerülnek a felmondás miatt, ugye nem üldözési mániám van? :)
Ha letelt a 30 nap felmondási idő és addig nem tudok velük kommunikálni semmilyen formában, utána egyszerűen nem fizetem a számlát és jogilag történet vége, mivel én jeleztem feléjük? Vagy hogy működik ez? Valaki valami tipp esetleg?

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#52069) Pityu8998


Pityu8998
újonc

Telekomos flottákat tudtok még párat ajánlani? Privátba is jöhet, köszi!

(#52070) Statikus válasza Pityu8998 (#52069) üzenetére


Statikus
senior tag

Nem titok, Mérnök Kamara Telekomos flotta.
A sima publikus 1db előfizunál kedvezőbb, de amikor Magenta1-ed van, több előfizuval, nem biztos, hogy sokkal jobb, főleg, ha 5G és 2db multisim igényed is van.

(#52071) Lewzke válasza Statikus (#52070) üzenetére


Lewzke
őstag

Ez engem is érdekel. MMK tagnak lenni elég bármilyen mérnöki végzettség? Oda is kell éves díjat befizetni? Sok idő amíg elkészül a kártya amivel a Telekomhoz mész a flotta kedvezményért?
Köszi a segítséget előre is. :R

[ Szerkesztve ]

(#52072) Statikus válasza Lewzke (#52071) üzenetére


Statikus
senior tag

Ingyen tagság nincs, hacsak nem vagy elég öreg :) a honlapon van infó az éves díjról. Azt nem hiszem, hogy a jogosultság nélküli, tagdíj nélküli mérnököknek járna mérnökigazolvány. Ha kérhetem, ne azért akarj mérnök kamarai tag lenni, hogy olcsó legyen a havidíjad. Eddig miért nem voltál tag? Milyen mérnök vagy?

(#52073) Lewzke


Lewzke
őstag

Villamosmérnök vagyok és nem vagyok elég öreg :D. Hamarosan túlvészelem a költözési netnélküliséget és jobban utánaolvasok miért lenne jó nekem a tagság. Igazából az nem gond ha van tagdíj, csak legyen több ok miért, mert csak a flottáért gondolom nem érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#52074) Statikus válasza Lewzke (#52073) üzenetére


Statikus
senior tag

Simán a tagság nem ad semmit, legalábbis olyan előnyt nem, amitől több leszel, mint aki nem tag. Nem fogsz több fizut kapni, nem fognak előbb felvenni egy jó pozícióba azért, mert tag vagy. Ha pedig van tehetséged, szerzel jogosultságokat, na, onnantól van értelme az egésznek.

(#52075) Lewzke válasza Statikus (#52074) üzenetére


Lewzke
őstag

Lehet nem nekem való ez a tagság. A KÜF Yetteles elég jónak hangzik, mert a Telenor lefedettsége nekem mindig a legjobbnak tűnt beltérben, a Telekomhoz képest is, 50GB és belföldi korlátlan 5 ezerér 1 év hűséggel, szóval most ezzel szemezek, SIM-et ad a Yettel ehhez szerződés és számhordozás után? Van aki már KÜF-ös itt?

[ Szerkesztve ]

(#52076) Mikulásbá válasza Lewzke (#52075) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

KÜF Bumm-ban vagyok én is, ha megkapod az engedélyt a KÜF-től, azt kinyomtatod, aláírod, bemész a legközelebbi Yettel-hez, kapsz azonnal egy ideiglenes SIM-et, amit azonnal használhatsz a BUMM csomag szerint. Ez a leggyorsabb módja.

(#52077) Lewzke válasza Mikulásbá (#52076) üzenetére


Lewzke
őstag

Ez jól hangzik, a 4G VoLTE alapból aktív vagy kérni kell a bekapcsolását? Nagyon köszi!

(#52078) Mikulásbá válasza Lewzke (#52077) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Minden be lesz kapcsolva.

(#52079) Papix válasza Lewzke (#52077) üzenetére


Papix
tag

Nekem kérni kellett. Pár perc volt az egész

[ Szerkesztve ]

(#52080) trec12 válasza Lewzke (#52077) üzenetére


trec12
addikt

Én bekapcsoltattam külön a volte-t, öcsém nem de kb. másfél hét múlva neki is aktív lett automatikusan. Kérd már ott az üzletben, hogy kapcsolják be. (Persze az is számít milyen a telód jó lesz-e vele, ha támogatott akkor tuti ha nem akkor is működhet gond nélkül)

[ Szerkesztve ]

(#52081) attiati


attiati
veterán

KÜF-nek milyen hátránya van?
Belépéskor milyen érzékeny adatokat kell megadni?

(#52082) juve600 válasza attiati (#52081) üzenetére


juve600
nagyúr

1. semmi
2. vércsoport és társait :)

(#52083) Gloob válasza Lewzke (#52075) üzenetére


Gloob
addikt

Sok KÜF-ös van itt. A csatlakozási engedéllyel besétálsz egy Yettel üzletbe, (vagy onlline intézed) és megkötöd a szerződést. Azonnal a kezedbe kapod a kártyát, egy 20-as számmal, amit azonnal használhatsz is. Adnak e-simet is, ha azt kérsz. A számhordozás általában 3 nap után következik be, este 8-12 között. Ennek elindulásáról, idejéről sms értesítést kapsz. A gyereknek éppen most van folyamatban a bumm csomag. Már mindent megkapott. Saját kérésre 28-án lesz a számhordozása.

Samsung Galaxy A52S

(#52084) petir válasza juve600 (#52082) üzenetére


petir
senior tag

A hajszál és köpet mintát kihagytad 😆

[ Szerkesztve ]

(#52085) Lewzke válasza Gloob (#52083) üzenetére


Lewzke
őstag

Köszönöm, jövőhéten nekilátok a KÜF csatlakozásnak és számhordozás kikérésének, a netfone számomra nagy csalódás lett, több okból is, az ügyfélszolgálat sokat hibázik, meg egyszer egy extra adatkeret volt gyanúsan kevesebb, mint amennyit igényeltem, meg úgy tapasztaltam hogy a telekom hálózat lefedettségben csak papíron ugyanaz mint a telenor, a valóságban nekem gyengébb volt.

[ Szerkesztve ]

(#52086) Gloob válasza Lewzke (#52085) üzenetére


Gloob
addikt

A csatlakozási engedély kb 5 perc alatt megérkezik akár hétvégén is! 😀 S számhordozáshoz a régi szolgáltatónál lévő adatokat nagyon pontosan kell megadni.
Ja, és még 5G is van, ahol elérhető, és ha a telefon tudja. Természetesen külön díj nélkül. Jön majd a VoWiFi is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#52087) Lewzke válasza Gloob (#52086) üzenetére


Lewzke
őstag

Hát ez fenomenális, tudtam volna, hogy ez ilyen "flottul" megy. Yettel átvétellel és második SIM kártya foglalatban így elég zökkenőmentesen hangzik a számhordozás dolog, gondolom a Yettel app is megy vele. Most el is végeztem a reget, majd még jelentkezem. :)

[ Szerkesztve ]

(#52088) Gloob válasza Lewzke (#52087) üzenetére


Gloob
addikt

Regisztráltál, kiválasztod a csomagot, megkéred az engedélyt, és még ma meg is kapod. Holnap pedig, ha van a lakhelyeden vasárnap is nyitva tartó Yettel üzlet, akkor irány oda. 😀 😀 Így megy ez! 😀
Apropó. Flottás voltál, ha jól olvastam. Kiadják a számodat? Saját néven volt a szám, vagy a flotta tulajdona?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#52089) attiati válasza juve600 (#52082) üzenetére


attiati
veterán

sima liba :)

(#52090) Lewzke válasza Gloob (#52088) üzenetére


Lewzke
őstag

Másodjára kértem emailben mert az első csomagválasztásom nem volt ideális, gondolom úgyis az a csomag lesz aktív amit kinyomtatva viszek a Yettelhez. Rájöttem, hogy nekem fontosabb hogy legyen 30 SMS, mint a korlátlan beszéd mert a havi 275 perc nekem elég ügyintézni. Az aktív csomag tartalmazza ezt a 30 SMS-t ha jól nézem.

(#52091) Lewzke válasza Lewzke (#52090) üzenetére


Lewzke
őstag

Nem voltam flottás, csak netfoneos, ott hűség nem volt nekem semennyire. Saját számom volt végig.

[ Szerkesztve ]

(#52092) Gloob válasza Lewzke (#52090) üzenetére


Gloob
addikt

Igen, tartalmaz 30 sms-t. Nekem is az van. 3345 ft, 275 perc, 13 GB net, 30 sms. Nekem bőven elég! Most tartok 3 óra beszédnél, és 3 nap múlva megújul. 😀 Ez most elég sok, nem szokott ennyi lenni! 😀

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#52093) Lewzke válasza Gloob (#52092) üzenetére


Lewzke
őstag

Én a 7GB-ost választottam, mert csak ritkán értem el a 4 határát, valahol 5-6-ra megyek max fel. Az sms jól fog ügyintézni, mert nem mindig lehet elérni mindenkit, meg van óraleolvasás is sms-el.

(#52094) Avayasoft


Avayasoft
tag

Sziasztok!

A KÜF-ben flottán belül egymással ingyen beszélhetnek?

(#52095) Mikulásbá válasza Avayasoft (#52094) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

:K

(#52096) Lewzke


Lewzke
őstag

No megvolt a KÜF művelet, kaptam SIMet helyben ami a számhordozásig ideiglenes számon van, ilyenkor még nincs mobilnet vele? Majd számhordozás után megy csak?

(#52097) Mikulásbá válasza Lewzke (#52096) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Van, ami a csomagodban van, minden rendelkezésre áll. Csak ideiglenes számon.

(#52098) Lewzke válasza Mikulásbá (#52097) üzenetére


Lewzke
őstag

Edit: megjött. Lassan ;) Hát nagyon elégedett vagyok eddig ezzel a folyamattal, hétvégén lezajlott ez így, tiszta csoda.
Akkor a csajszi elszúrta, mert nem rakta a jó csomagot be, csak annyi van a szerződésen hogy aktív, de nem írja, hogy 7GB, direkt visszamentem megkérdezni, hogy ezzel biztos lesz netem? :D APN beállítva de nincs net vele, nincs kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

(#52099) Gloob válasza Lewzke (#52098) üzenetére


Gloob
addikt

Akkor most már van net a Yetteles kártyán? Térerő milyen? Jobb mint volt? Sebesség? A Yettel appban van sebesség mérő is. 😀

Samsung Galaxy A52S

(#52100) radamsky


radamsky
senior tag

Hello

olvastam a bevezetőt.....
2 számot el akarok vinni a netfontol..... 1-et biztos , lefedettség problémám van... miota áttértek vodafone hálozatra , bizonyos helyeken a lefedettség 0.. ahogy teszteltem a Pannon vagy Yettel is kapufa....
Egyedül a Tcom jele jön max hálozattal, legyen az beszélgetés, vagy net....
Bp XIII. kerület, kész röhely

Tud valaki olyan flotát ami T-com hálozatát használja??? nem baj ha hüség van.. 1 évet egye kutya aláirok....
nézegettem itt mik jöttek szoba... nekem olyan kell ami megbizható (voltam 6forintos :D)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.