Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Sziasztok! Jelenlegi Telekomos flottámból kilépnék, mert csak nálam maradt a kártya munkahelyváltás után, vagy elfelejtették, vagy nem érdekli őket, hogy benne maradtam a flottában, de persze ezt magamnak fizetem. kb havi 2800-3000 forintért van egymást közt ingyenesség, 4+áfa percdíj, 8 óra lebeszélhetőség, 2 giga net. Kissé már unom, hogy sem telefont nem tudok kihozni, sem bármit intézni, simet cserélni stb mert nem én vagyok az ügyfél. Jelenlegi munkahelyemen lenne egy Telenoros flotta, egymás közt ez is ingyenes (feleségemnek is volt eddig is, itt is lenne), bruttó 1778 a havi díj, 11,43 a percdíj, a net pedig választható, 1,6GB 1254Ft, 3GB 1619 és ami engem leginkább érdekelne böngészésre korlátlan minden másra 10 giga hipernet 21 ára 2787Ft. Készüléket lehet kihozni, én lennék az előfizető. A 2 giga netem mindig elfogy jelenleg 2-3 hét alatt. Amitől félek: Telenor a szolgáltató, hallottam már korrektségi problémákról, egyre zsugorodó szolgáltató, nem ismerem a lefedettségét (Pest megye keleti része, de a fővárosban ritkán járok), drágábbak a készülékek és kamatot számolnak a részletfizetésre ha jól tudom. Váltsak vagy ne váltsak? Azt még nem tudom az előző flotta tulajdonosa mit fog mondani ha besétálok, hogy "Heló, 5 évig megmaradt a flottátok", a számot remélem tudom hozni.

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés