Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91683) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
fHD felbontásra, nem ultra-szuper beállításokra mi az, amit újban érdemes venni nekem? Nem sok AAA címmel játszom, amikkel igen: MWO (nVidia-t kedveli, 950.el elvan, 280X-el kicsit jobb volt, ezeknél erősebb kellene), Witcher III, Lichdom: Battlemage, BF 3 kb. a legkomolyabbak, amikkel játszom. Kompromisszumokra hajlandó vagyok (effektek, árnyékolás, AA, víz, tükröződések), cél a 50+ fps, 60-on fixálni szoktam a maxot.
Amiket néztem:
1050Ti@4GB: nem tudom, ez hol van a 280X-hez képest. MWO-ra tutira elég lenne, Witcher kérdéses
1060@3GB: mindenki riogat, h kevés a 3 GB. Olvastam olyat is, h a játékok alacsonyabb felbontású textúrát töltenek csak be, ha nincs elég ram. Tehát az fps nem minden, de nem tudom, ez mennyire látványos. 1060@6GB árban határeset már...
470@4GB: szintén MWO és a 280X-hez képest a teljesítményét nem vágom. Árban ez már 1060 szint...
470@8GB: szerintem értelmetlen párosítás, fix me...
480@4GB: árban határeset erősen
480@8Gb: ára 4 Gb-hez képest nem sokkal több, ehh... van-e értelme fHD-ra ilyesminek? :U

1060 3 GB volt a terv, de felvitték erősen az árát. Árban megfelelőként 1050Ti vs. 470@4GB a kérdés, de ha ere nem érdemes váltani, akkor várok egy hónapot inkább. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.