Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114701) szasanyi válasza pendre54 (#114698) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt a kört már én is megfutottam, és a következő a helyzet: csak arra a hardverre van hazai garancia, amit a hazai nagyker/kisker árúsít, és tőlük vetted meg. Gyártó garancia is csak számlás vásárlás követő termékregisztráció után (ennek is van időkorlátja, ZOTAC-nál pölö 28 nap) ehetséges de azt itthon nem lehet intézni. EVGA, ZOTAC, stb. megegyezik abban, hogy a számlát fel kell tölteni a termék regelésekor, különben csak regisztrálva van de a gyártói garancia nem él.
Van(nak) az HA-n akik vállalnak ilyen-olan garizatatást, abba nem mennék bele, mert nem ismerem a részletek sem az embert. A fentiek viszont biztosak, mert azokat felhasználói tapasztalatok illetve a gyártó support válasza igazolta.

DudeHUN: köszi!

[ Szerkesztve ]

(#114702) kwzatz válasza XuChi (#114690) üzenetére


kwzatz
őstag

Ne dőlj be ennek. Van kb. 3-4 AAA játék, ahol Nightmare/Ultra/Übermegafasza helyett csak high-on lehetnek a textúrák, és ráadásul még a különbséget is alig lehet látni. :D

(#114703) pendre54 válasza szasanyi (#114701) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi az infót, az első mondatodban leírtakkal tisztában voltam. A számla feltöltős regisztráció is még megoldható( az Amazon csak küld számlát ;] ), de onnan hogyan tovább? Magyarán, ha gond van, hová kell küldeni, és kell-e valami előzetes levelezgetés, stb., illetve van-e infód arról, hogy nagyjából mennyi idő egy ilyen procedúra?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#114704) szasanyi válasza pendre54 (#114703) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha gond van, arrok a regisztrál fikódon keresztül írsz a supportnak hogy mi a gond (ott már látják a regisztrál terméket, számlát, mindent). A garanciális ügyintézéshez megmondják, hogy a te esetedben pontosan hova kell visszaküldened (a saját költségedre) és ha valóba hibás és garanciális a probléma akkor ők a javított (de inkább másik, új) kártyát már díjmentesen küldik neked. Nyilván külöld, nyilván nem 1-2k lesz de pölö az INTEL-től (az elküldéstől számított) 1 hónapon belül küldte a vadi új, dobozor csere szerverprocit.

[ Szerkesztve ]

(#114705) Csupingo válasza szasanyi (#114704) üzenetére


Csupingo
veterán

Azt szokták mondani, ha nagyon érzékeny vagy a minőségre, akkor érdemes amd-t választani. Az állítólag jobban megoldja a kadenciahelyes lejátszást is. Ebből a szempontból az rx 550 lehet a jobb. Esetleg kérdezz be a htpc topikba, vagy valami hasonlóba is.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#114706) szasanyi válasza Csupingo (#114705) üzenetére


szasanyi
félisten

Rendben, köszi! Nekem is derenget vmi hasonló ezért (is) kérdeztem rá.

(#114707) Winne


Winne
nagyúr

Ezen az 580-on még mindig gondolkodom, írtátok, hogy jobb lenne hazai kiskeres, ez azt jelenti, hogy ennek az Alzásnak a gariztatása macerás lehet? Számlát gondolom tudnak adni cégre is, ugye?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#114708) szasanyi válasza Winne (#114707) üzenetére


szasanyi
félisten

Alza, eMAG garancia - saját tapasztalatom szerint - jobb mint az átlag, egyeseknél (iPON, PCX) klasszisokkal jobb! Ürlap kitölt, ~2 nap múlva küldik a futárt az általad megadott címre és elviszi, majd 1-2-3 hét múlva (a BF, karácsony és egyéb körülmény befolyásolja az időintevallumot) jön a csere, Amennyiben nincs uo. csere és nem kérsz mást, 1 héten belül visszautalják az árát. Én ezt tapasztaltam többször is, és igen van számla (cégre is) az ezen nem változtat.
Jelenleg a legjobb RX850 ajánlat 4GB és 8GB esetén.

[ Szerkesztve ]

(#114709) Speed® válasza Winne (#114707) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Laptopszalon hazai, Alza viszont nagyobb cég..mindkettőnek vannak előnyei. Én jobb a biztos mindkét helyről rendeltem, amelyik jobban megy, marad :)

(#114710) Kelvin válasza Winne (#114707) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha cégre kéred akkor maximum 40 nap a gariztatás, ki is használják :D Mondjuk a 30-at is ha nem céges vásárlás.
Más, szerintem 4gb rx580-at már ne vegyél.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#114711) -ZeeZee- válasza Winne (#114707) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Csak egy kis megjegyzés, ha tudod, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam: cégnek csak 1 év gari van, az alzás 570 580 4GB 2 év, az 580 8GB 3 év gari, ha magánszemélyként veszed.

[ Szerkesztve ]

(#114712) syberia válasza Kelvin (#114710) üzenetére


syberia
veterán

Mi a gond vele, túl olcsó? ;]

https://howbad.info/

(#114713) kolopele válasza sitotomi (#114691) üzenetére


kolopele
nagyúr

Annyiért soknak tartom az árát, akkor már inkább egy használt 1060 3GB 55-60 körül, de már 6GB - ost is találsz 75-80 - ért itt az aprón. A lényeg hogy jó két év gari legyen rájuk.

(#114714) Kirir


Kirir
tag

Egy i5 3570k processzort milyen videókártyával lehet kihajtani amd és geforce vonalon?

(#114715) TheNewDawn válasza Kelvin (#114710) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Én inkább pont az ellenkezőjét javasolnám mindenkinek, hogy 8gb os RX 580 at ne vegyen :)

(#114716) TheNewDawn válasza Kirir (#114714) üzenetére


TheNewDawn
addikt

A nagyon max az szerintem az RX 580/1060, de nyilván lesz néhány olyan prociigényes játék amibe benne fog hagyni valamit, de ennek ellenére akkora az előnye az 1050 ti vel szemben, hogy igy is megéri beletenni.

(#114717) MZsoltee válasza Kirir (#114714) üzenetére


MZsoltee
veterán

Válts 1155 i7-re akkor felbonts függvényében egy 1070/1080-ra is elélg.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#114718) Kelvin válasza syberia (#114712) üzenetére


Kelvin
őstag

Nyilván nem azért :DDD , ő most szeretne új kártyát venni és még élvezni egy darabig (1-3 év). Egy 3-4Gb-os kártya már most is kezd kevéske lenni fhd-n.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#114719) Speed® válasza Kirir (#114714) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha OC is van 4.5 körül, akkor felbontásfüggően egy 1070 sem para.

(#114720) kwzatz válasza Kelvin (#114718) üzenetére


kwzatz
őstag

Ahogy írtam fentebb, kb. 3 játékban van így (mármint a 4GB), és ráadásul ott sem számít, mert nagy különbség nincs. Mihez kevéske szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#114721) TheNewDawn válasza Kelvin (#114718) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem a 4 gb kevés és lesz kevés 3-4 év múlva hanem a kártya ereje. Ha 3-4 évig szeretne valaki FHD ba kompromisszummentesen játszani, akkor oda nem a 8gb os 580 a megoldás, hanem minimum egy 1080 at kell venni, mert az 580 ereje kb kuka lesz 2-3 év múlva, ha 20 gb vram lenne benne akkor is.

Szóval ezért nem vennék 8 gb osat, mert arra az 1-1,5 max 2 évre amig elég az 580 ereje, addig elég lesz a 4 gb vram is :)

(#114722) kwzatz válasza TheNewDawn (#114721) üzenetére


kwzatz
őstag

"mert arra az 1-1,5 max 2 évre amig elég az 580 ereje"
Én erre sem vennék mérget, hogy 1080p-ben annyira növekedni fog a gépigény, az utóbbi években mintha kicsit lelassultak volna a dolgok. A GTX 970 4 éves kártya, az r9 290 5 éves és még simán el lehet velük pötyögni (messze nem minimum grafikán). Nem véletlen, hogy próbálják az embereket a nagyobb felbontások felé terelgetni, annak érdekében, hogy a drágább kártyákat is vegyék.
A többit én is úgy látom, ahogy te.

(#114723) Kelvin válasza TheNewDawn (#114721) üzenetére


Kelvin
őstag

Arra kérlek, hogy ne forgasd ki a szavaim. Már most pár játék ajánlott grafikai beállítások mellett megeszik nálam 5gb-ot. Ezenkívül ha 1-2 éven belül úgy dönt lesz egy monitor csere (nagyobb felbontás) akkor szerinted a 4gb mire lesz elég. Persze ha csak egy 1-2 évre tervezi akkor bb kompromisszumokkal.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#114724) TheNewDawn válasza Kelvin (#114723) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem forgatta ki senki, azt irtad 3-4 évre szeretne tervezni szó szerint, oda pedig továbbra is semmivel se lesz jobb a 8gb os verzió se semennyivel, mint a 4 gb os, leirtam miért. Arra igencsak kiváncsi lennék, melyik játék eszik meg 4 gb nál több vramot FHD ban ( hacsak nem a 100% os max grafikáról beszélünk de még ugy se nagyon van ilyen ) de nem szeretnék egy több oldalas offtopicot elinditani.

Főleg mert nálam pár napja egy RX 580 4 gb os verzió üzemel, és a létező legdurvább gépigényű játékokat tolom high grafikán, és még semmi nem evett meg 3, nagyon max 3.5gb nál több vramot :)
Ahol van kisebb probléma a folyamatos 60 as FPS el az meg nem a kártya vramja miatt van, hanem a proci miatt ( lásd AC Origins aminek kell minimum egy i5 8400 i3 3770 vagy Ryzen 1600 FHD ra is ) vagy épp a Forza Horizon 4, aminek meg a 8gb memória a kevéske.

[ Szerkesztve ]

(#114725) Kirir válasza Speed® (#114719) üzenetére


Kirir
tag

Van OC, 4,8 GHz-en lehet a processzort futtatni. Ezen gépen a vga kártyát és a monitort fogom cserélni, nem akarok cserélni semmi mást. Most el vagyok kucsit bizonytalanodva, hogy 1060, 1070, rx 580, rx 590, vega 56.

(#114726) Kelvin válasza TheNewDawn (#114724) üzenetére


Kelvin
őstag

Látom csak a magadét hajtogatod, úgyhogy rád hagyom innentől.
Azért korrigálok: "azt irtad 3-4 évre szeretne tervezni szó szerint" sehol nem írtam ilyet szó szerint...
A témánál maradva pedig az új AC, ajánlott beállításokon (nem maximum) 50 fps limittel is 4gb felett van:

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#114727) Hannibhál válasza TheNewDawn (#114724) üzenetére


Hannibhál
őstag

azért nem ír ki mert nem maxon nyomatod, másrészt 4gb-nál többet h írna ki, ha csak annyit tud használni?:)
Az én gtx 1060 3gb-osom is max 2,9gb-ot írt ki, pl gta5-ben vagy akár batman arkham knightban is még is laggolt:)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#114728) TheNewDawn válasza Kelvin (#114726) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Write only üzemmód ftw. Felhoztál a kb 100 AAA játékból egyet, bravó, arról nem is beszélve , hogy én high grafikáról beszéltem mindvégig, itt pedig very high van...

De ha valakinek ezért megéri a 20 ezres plusz kiadás, amiért a 100 ból 1 játéban high helyett very higra tudja tenni a grafikát, a maradék 99 ben pedig az átlag 60 helyett mondjuk 61 vagy 62 es fps t tud kicsikarni, akkor lelke rajta, megéri a 8 gb vram, minden más esetben nagyon nem, és elég a 4 is egyenlőre.
És igen, a következő 1-2 évben lesz még néhány, amihez kevés lesz, csakhogy ott a kártya ereje is kevés lesz, és nem (csak) a vram.

Hannibál : Igen, a 3 gb vram már határeset, és néhol már kevés lehetde azért egészen eddig még azzal is el lehetett lenni szinte mindig, ha nem max grafika volt a cél, mig a 4 az meg még pont elég egy ilyen erejű kártyának, 6 vagy 8 vramot feleslegesnek érzek egy 1070 /1070 ti szint alatt. Arkham Knight meg külön álllatfaj, én azzal még very lowon is szivtam anno, amig nem sikerült egy SSD t keríteni :)

[ Szerkesztve ]

(#114729) Csupingo válasza TheNewDawn (#114728) üzenetére


Csupingo
veterán

Csak érdekességképpen: ez a régebbi cod iw. 900p-ben, egy 4 GB-os gtx 960-nal, high beállítások közelében, de közel sem maxon. Vannak azért olyan játékok, amik szinte addig terpeszkednek a memóriában, amíg van hely. Viszont szerencsére ez nem minden esetben jelenti azt, hogy akadozni is fog emiatt a legtöbb játék. Bár már olyan játékok is vannak, amik bizonyos beállításokat nem is engednek bekapcsolni egy adott memóriamennyiség alatt, hiába bírná a gpu. Én sokat játszottam 512 MB-os gts 450-nel is. Nekem nem tűnt zavarónak ez a kevés memória, de vannak olyanok is, akik minden apróságot észrevesznek. Gondolom az akadozás inkább a játékmotortól és az adott helyzettől függ, nem csak a memória mennyiségétől. Biztos lehet okosabbra, vajsimábbra is írni egy játékot, csak nem mindig foglalkoznak vele, eltérő okokból. (Mondjuk ki tudja, mennyire pontosan jelzik a programok a videómemória használatát.)

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#114730) MZsoltee válasza Kirir (#114725) üzenetére


MZsoltee
veterán

Ha csak új játszik akkor:
580 4/8GB 62/78k alza Én a 4GB-ost venném.
vagy
Vega56 Külföldi oldalakon elvileg most jó áron megy. Nézz be a topicjába!

Ha használt kari akkor 90-95k között használt garis 1070.
A 6 GB-os 1060-ak felül vannak árazva. Nekem a fogyasztás nem számít igazán. Így ők részemről kizárva.
3GB-ost meg nem akartam venni, azt már keveslem. 590-es meg csak egy 580 tuning, nem éri meg a plusz árat, abból már használt 1070-et kapsz.
Ha nem 580-as lesz, akkor mindenképp gondolkodj el egy i7-esen főleg ha multizol is.

Hasonlóan gondolkodtam én is pár hete. Így lett a 2500k-ból 2600k (10k-ba került a váltás).
Vga terén nézegettem az 580-akat, de végül 90k-ért kaptam egy 1070-et még két év garival. Nem tudtam kihagyni.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#114731) Peddy789


Peddy789
őstag

Helo, kíváncsi vagyok mi a veteményetek, ha mondjuk hasonlo áron latok használt 1080-at vega 64et, mennyi pluszt ér meg a freesync ?
Ha tudom hogy nem fogom elérni a 100hz-et amit a monitorom tud, és valószínűleg 50-80 fps korul leszek a legtöbb játékban, amit a monitorom tudna kezelni.
Újonnan 495 euro lenne vega64, használtan latok 2.5 év garis 1080at, de hajlok rá hogy jobb ha várok még másik vega64-et. Jol gondolom?

(#114732) sitotomi válasza kolopele (#114713) üzenetére


sitotomi
tag

Köszi, nézelődök. ;)

(#114733) kolopele válasza Csupingo (#114729) üzenetére


kolopele
nagyúr

Jól mondod, nálam az 1080 Ti mellett is olykor akadozik SSD - n pl. az AC Odyssey, fps droppok, stb. Fenéket a memória az oka ennek. Az egyetlen módja ennek az elkerülésére az volna ha nem félkész játékokat adnának ki, mert ami így jön ki azt már a foltozgatások sem fogják helyrehozni (Dishonored 2, istenem........).

[ Szerkesztve ]

(#114734) Kirir válasza MZsoltee (#114730) üzenetére


Kirir
tag

Csak új jöhet szóba (céges számlázás lesz). Újonnan nem jó az 1070 és az rx 590 ár/teljesítmény mutatója?

(#114735) Speed® válasza Kirir (#114725) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Te tudod a felbontást/keretet..1080Pre már egy 580 /1060 is elég lehet, feljebb már a 1070/V56/1080/V64/1080TI csapatból kell választani saját preferenciák mentén.

(#114736) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Valakinél nincs jósgömb? :DD Jó lenne tudni hogy a gtx 1060 6 gb ára is lemegy e a hetekben hónapokban.Annyira jó árakban mennek ezek az rx ek,hogy nem vagyok egy nagy gamer,de elgondolkodtam hogy lecserélem a kis Rx 460- am :)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#114737) Winne válasza szasanyi (#114708) üzenetére


Winne
nagyúr

+@(#114709) Speed(R): köszi, ez megnyugtató. :K

@(#114710) Kelvin: miért ne? Ez csak a jó ár miatt került képbe, 3 GB-os 1060-am van, gyk árában tudnám cserélni, ha jól számolom és újra lenne garim. A teljesítménye ahogy láttam kb uaz, bár az utolsó piros kártyáimnál mindig az volt a helyzet, hogy a zöldekkel - valszeg a driver miatt - jobban ment a játék. 1080 felett nem fogok játszani.

@(#114711) -ZeeZee- : azt tudtam, hogy vannak ilyen megkötések, ami nekem mindig fura volt, hogy mindig cégre vettünk dolgokat és mindig megkaptuk a rendes garjegyet a 24 - 36 hónapról. Változott valami mostanában? iPonról vettem kb mindenemet régen.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#114738) hipohondra


hipohondra
csendes tag

Sziasztok!
Full amatőr vagyok a témában, ezért is kérek segítséget.
Egyelőre csak tervezek, de szeretnék venni hamarosan egy új kártyát.

Kíváncsi lennék ti mit tudtok ajánlani nekem.

A paramétereim a következőek:

A keret: 30 és 40k között
Az alaplapom: Asrock 970 Pro3 R2.0
A processzorom: AMD FX 6300 Six-Core 3.5GHz
RAM: 12 Gb DDR3 1600MHz
A jelenlegi kártyám: GIGABYTE Radeon HD7750 1GB GDDR5 128bit (ennél szeretnék jobbat és újabbat, mert szegénykém már 7 éves)
A monitorom amivel használni szeretném: 24" AOC (1920×1080)
A felhasználás célja: Játék (szeretnék egy két újabb játékot kipróbálni pl.: Fifa 19, CoD: Black Ops 4, Madden NFL19) természetesen nem full grafon, mert tisztába vagyok a lehetőségeimmel. Videó szerkesztés, filmezés
Új / használt kártya: Újat szeretnék mindenképpen!

Előre is köszönöm a segítő szándékot!

Üdv: Hipo :) :)

-

(#114739) Speed® válasza hipohondra (#114738) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

RX560 és a GTX1050 mozog ebben a sávban, ha nincs valami akció.
1050TI lenne a legjobb, de sajna még nem 40ért dobálják, mint kéne.

(#114740) Csupingo válasza hipohondra (#114738) üzenetére


Csupingo
veterán

Új kártyából csak 2 GB-os rx 560, vagy 2 GB-os gtx 1050 van 40 alatt. 42-től van 4 GB-os rx 560, vagy 46-tól 3 GB-os gtx 1050.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#114741) Paxker315 válasza hipohondra (#114738) üzenetére


Paxker315
addikt

ez érdekes:

https://www.gearbest.com/graphics-video-cards/pp_607171.html?wid=1433363

amennyire én tudom, GB-ről priority line shippinget választva áfa-vámmentes a cucc, scak a szállítási költséget kell a termék árára rádobni. Valaki meg tudná ezt erősíteni v cáfolni? :)

bár ez így is 52ezer :U

[ Szerkesztve ]

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#114742) Barto


Barto
aktív tag

Szép napot mindenkinek!

Korábban kértem a segítséget az alábbi konfighoz:
Az alábbi konfigurációba keresek VGA-t, kérem a segítségeteket:
ASUS H87-PLUS (1150)
I5 4670
Kingstone HyperX Blue 2*4GB RAM
2 db SSD Kingstone V300 (tudom, van ettől jobb is, akkor erre volt kredit)
1 db Toshiba 500 GB
Chieftec 600w táp
Felbontás: 1680*1050 (előbb-utóbb lesz FHD)

Akkor a 1050ti-ben gondolkoztam, de javasoltátok, hogy kicsit toldjam meg (használtban gondolkodom), s akkor már 1060 3gb.

Azóta olvasgatok, s hasonló árban látok RX570-et (GV-RX570GAMING-4GD), ami elgondolkodtatott a tesztek alapján. Elzárkóztam először az ATI-tól, de..

A véleményetekre vagyok kíváncsi. Mit tanácsoltok? ~50.000 körül gondolkodok.

Nagyon szépen köszönöm.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#114743) MZsoltee válasza Barto (#114742) üzenetére


MZsoltee
veterán

Jó döntés az 570-es, ha használt 45k körül garival.
Esetleg az alza-s 580-on el lehet gondolkodni még, ha esetleg emelhető a keret.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#114744) kemalboy01 válasza kolopele (#114687) üzenetére


kemalboy01
tag

Nem tudom mi ez a nagy msi armor ellenesség nekem max 58 fokoks a karim és nem hangos.(56 foktól kapcsol be a venti kb.Bátran ajánlanám mindenkinek. Az 1070Ti best buy alzán ha még van belőle.

(#114745) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ahoj!

Ma reggel hozta a futár a Sapphire Rx 580-at.
Nem mondom, hogy túltolták a doboz tartalmát zafírék. :)
- VGA
- CD
- Install quide
- szivacs alul, felül

Mondjuk, nem is kell más voltaképp.

Na, de a kérdésem: Hol a bánatban lehet regisztrálni a kártyát? Én vagyok bamba, vagy eszerint
"For warranty service please contact your Dealer/Reseller, they will require proof of purchase which includes the original invoice/documentation."
csak az Alza-án keresztül megy? Nincs külön reghez kötött extra gari, vagy valami, él a 24 hónap és pont?

...elmúlik...

(#114746) Speed® válasza Argos (#114745) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Alzaval szerződtél, náluk tudsz gariztatni, ill. +garanciát venni, ha szeretnél.

(#114747) MZsoltee válasza Argos (#114745) üzenetére


MZsoltee
veterán

Még több is kelleténél:

- CD :F
- Install quide :F

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#114748) Argos válasza Speed® (#114746) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nekem is ez jött le, köszi a megerősítést!
Csak azért kérdeztem, mert anno az előző Sapphire kártyámat - 5750, azóta már az örök bitmezőkön kergeti a pixeleket :) - regelni kellett a gyári garanciához, az azóta már szintén halott SSC-on.

(#114747) MZsoltee:
Indeed... :DDD
Fejben megvolt a teljes mondat, miszerint nem kell más csak a kártya. :P

...elmúlik...

(#114749) kolopele válasza kemalboy01 (#114744) üzenetére


kolopele
nagyúr

Kérdés hogy milyen kártyád van, ugyanis nem mindegy mekkora fogyasztást kell hűtenie. 1070 - től már nem igazán ajánlott az Armor, legalábbis amelyeket én hallottam szerettek süvíteni, de a fórumokon is meg a tesztekben is írták róluk.

[ Szerkesztve ]

(#114750) dj79


dj79
senior tag

Sziasztok!

Erről a kártyáról mi a vélemény? Szerintetek vállalható az rx550-közeli árban? :R

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.