Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110334) lemusz


lemusz
addikt

Üdv! Szerintetek van létjogosultsága ma a 4GB-os RX560-nak? HD7750 óta nem volt AMD kártyám, tehát már kb 5 éve, így kissé bizonytalan vagyok. 1050Ti-t nagyon túlárazottnak érzem még mindig, 1050 már kevésbé az, viszont zavar a 2GB vram, 3GB-os verzió pedig árban kb 1050ti szint, szóval semmi értelme így, pedig amúgy érdekelt volna. GTX 1060 3GB-ot adtam el egyébként, mert úgy éreztem nem használom ki eléggé + jól jött a lé 6 magos rendszer kiépítésében. CSGO és PUBG a két fő játék @ very low beállításokkal. Naplóztam pubg-t, rendre 1,7-1,9GB között használta beállításaimmal a VRAM-ot, emiatt ódzkodok a 2GB-os GTX 1050-től, mert a megmaradó szabad VRAM nagyon szűkös lenne, nem is nagyon lenne. Gondolkodom még 4GB GTX 960-ban is, de már nagyon nehéz garisat találni, 40K-t meg nem szívesen adnék ki 3 nap próbagarira. Innen jött az ötlet, hogy talán RX 560 4GB... AMD-t megerősíteni látszik az is, hogy egyébként sem voltam megelégedve az nvidia driverekkel az utóbbi 1 évben: csgonál régit volt jobb használni, pubg-nél újat... Érdekelne AMD-nél lehet-e már driverből 'előre renderelt képkockaszámot' állítani? Régebben ati tray toolssal kellett force-olni, flip queue size volt a neve azt hiszem. Ma hogy van ez? csgo-hoz fontos beállítás lenne ez. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.