Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47451) #53667584 válasza Ronyman (#47448) üzenetére


#53667584
törölt tag

Eléggé szokatlan igény 🙂 Videót flashre? Flashből futtatható exe fájlt?

(#47452) Cheesy


Cheesy
őstag

Több alkalommal 40-50 pdf filet kell nyomtatnom.
Van-e olyan (lehetőség szerint portable) progi ami esetleg tud 15-nél többet batch nyomtatni?

www.vakbelmutet.hu

(#47453) Kempetlen válasza Ronyman (#47448) üzenetére


Kempetlen
tag

Úgysem fogják végignézni. A YouTube-on legalább látod, hogy hányan és meddig nézték a videót. Itt, ha beletekerni se tudnak, max újrakezdeni, akkor összességében még kevesebb lesz a videók nézettsége. Egy ilyen Flash alapú, beletekerősdi-mentes EXE csak a kukában landolna (vannak tanár ismerőseim, azért tudom, hogy mi a helyzet).

Egyébként olyat tudsz csinálni, hogy streameled a videót, tehát szépen összegyűjtöd a csoportot egy időzített, privát YouTube link alá, és szépen levetítet nekik az anyagot.

(#47454) Dr.NX válasza Cheesy (#47452) üzenetére


Dr.NX
addikt

Fájlok kijelölése, jobb gomb, nyomtatás. Akár sima Adobe Acrobat Reader DC-vel is. Nem jó?

Elfogadom a sütiket.

(#47455) Dluinet válasza Dr.NX (#47454) üzenetére


Dluinet
nagyúr

asszem ilyenkor csak 8 vagy 12 fájlt nyomtat maximum

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#47456) Dr.NX válasza Dluinet (#47455) üzenetére


Dr.NX
addikt

Jé, tényleg korlátos. Nálam 15-nél még van nyomtatás opció, 16-nál eltűnik.

Elfogadom a sütiket.

(#47457) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!
Egyelőre gondolkodom még a megfelelő verzión, de lehet a flash alapú dolog járható lehet.

Kempetlen: Nem egyszerű a feladat,. Youtube tud olyat, hogy feltöltök (akár pénzért) egy videót és akinek engedem az megnézi és lehetőleg valamilyen naplófájlt is mutat, hogy megnézte?

(#47458) Kempetlen válasza Ronyman (#47457) üzenetére


Kempetlen
tag

Csak statisztikát mutat, nem konkrét felhasználókat - tudtommal.

(#47459) cigam válasza Dr.NX (#47456) üzenetére


cigam
félisten

Fura limit, de van rá megoldás.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#47460) Fire/SOUL/CD válasza #75501312 (#47446) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Sajnos bizonyos oldalakról nem lehet ilyen WebCopy alkalmazásokkal sem menteni.

Abban tudok neked segíteni, hogy megadod, annak az említett másik oldalnak a címét és meglátom mit tehetek. (A most linkelt oldalról már csokorba szedtem az összes kép linkjét (a nagyfelbontású direktlinkeket))

Az lenne jó, ha használnál olyan letöltésvezérlőt, amibe be lehet illeszteni csoportosan linkeket vagy ha úgy tetszik importálni tudna szöveges állományból URL címeket...

Van ilyen böngészőkiegészítő is pl. Firefox-hoz, Download All Sources néven, ami nagyon egyszerűen működik, pl text fájlból (amit majd küldök) kijelölöd az összes direktlinket és copy/paste-el meg beilleszted az addon-ba és már szedi is le az összes linkről a képeket ezerrel...

Szóval ha gondolod, várom a másik oldal linkjét privátba, szívesen segítek.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#47461) Cheesy válasza Dr.NX (#47454) üzenetére


Cheesy
őstag

Nem hiába írtam a 15 fájlos limitet...

cigam:
A registrys mókolást megtaláltam már régebben, de sajnos céges gép így az kiesik. Ezért lett volna jó a portable app... ha van.

www.vakbelmutet.hu

(#47462) Dluinet válasza Cheesy (#47461) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nem próbáltam, de talán segít:
PDFsam Basic-kel egyesíted egy fájlba, és azt nyomtatod ki.

De talán egyszerűbb a nyomtató ikonját kirakni az asztalra, és tizenötösével ráhúzni az ikonra a fájlokat.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#47463) Wolfskin válasza r4pt0r (#47382) üzenetére


Wolfskin
őstag

powercfg -lastwake

köszi, ezt kikísérletezem, hogy az ismert dolgok közül minek mi a neve, és ha azon kívüli, meglátjuk.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#47464) Fire/SOUL/CD válasza Wolfskin (#47463) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#47465) Kempetlen


Kempetlen
tag

Az XRECODE3-ról vannak tapasztalaitok? Jóféle konverter?

(#47466) Vesa


Vesa
veterán

Játékból mivel tudok jó minőségben screenshot-ot készíteni? "Összefoglalós" ShareX az egyetlen?

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#47467) Fire/SOUL/CD válasza Vesa (#47466) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

How to Take Screenshots of PC Games [6 Methods]
Valamelyik módszer csak jó lesz...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#47468) Fire/SOUL/CD válasza Vesa (#47466) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja, meg a sima/mezei PrintScreen gomb is megfelelhet (képernyő tartalmát a vágólapra teszi, csak be kell illesztened egy mezei képszerkesztőbe, pl az MSPaint-be (Windows része))

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#47469) Kempetlen


Kempetlen
tag

Tudtok mondani egyszerű videokonvertáló és videovágó programot? Fizetős is lehet - amennyiben megtalálom a megfelelő helyeken.

A Handbrake és a VSDC ugranak a magyar nyelv hiánya miatt valakinél (persze, a kényszer nagy úr lesz). A Freemake Converter-t próbáltam, de még mindig szar; félig angol, tele van reklámmal, vízjelezi a videókat.

[ Szerkesztve ]

(#47470) Dr.NX válasza Kempetlen (#47469) üzenetére


Dr.NX
addikt

Any Video Converter
Régebben sokat használtam, akkor tetszett.

Elfogadom a sütiket.

(#47471) Kempetlen válasza Dr.NX (#47470) üzenetére


Kempetlen
tag

Köszi, megnézzük.

(#47472) #53667584 válasza Kempetlen (#47465) üzenetére


#53667584
törölt tag

"This software uses code of FFmpeg"
Szóval ez csak egy ffmpeg frontend.

(#47473) cigam válasza Cheesy (#47461) üzenetére


cigam
félisten

https://www.doc2prn.com
https://www.freewarefiles.com/Multiple-PDF-Printer_program_24346.html

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#47474) Vesa válasza Fire/SOUL/CD (#47468) üzenetére


Vesa
veterán

Köszönöm! A PrintScreen valamiért nagyon csúnya képeket készít, ezért szeretnék egy rendes programot. Megnéztem amit ajánlottál, sajnos egyik sem jó. W7 alá kell, a játék nem Steam-es, AMD nem játszik, nVidia GE pedig nincs telepítve, mert telemetriázik vadul. Akkor maradok a ShareX-nél.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#47475) Kempetlen válasza Dr.NX (#47470) üzenetére


Kempetlen
tag

Úgy látom, vagdosni, egyesíteni is tud. Akkor már csak ki kell tanulnia kicsit a felületet és jó lesz az illetőnek.

(#47476) atoszmester válasza Kempetlen (#47465) üzenetére


atoszmester
tag

Szeva,

Én megvettem a licencet, nagyon jó program. Ha jól emlékszem, 15 dolcsi volt, annyit bőven megér. Nagyon sok extra van benne, pl. 5.1-es hangból akarsz 2.0-át, akkor be tudod állítani hogy melyik 2 csatornát használja. Szinte minden audio formátumot ismer, mondjuk ez egy jó audio konvertáló programnál alap. Amivel a többi fölé nő, hogy DTS-CD-ről is leszedi a hanganyagot, valamint a DVD-Audio formátumról is (nem összekeverve az Audio DVD-vel).
Valamint nagyon jól konfigurálható, tudsz hozzáadni egyedi kodeket, mint ahogy a képen látható, be lehet állítani AAC-nél hogy melyik kodeket szeretnéd használni.

Ha van egyéb kérdésed, csak bátran tedd fel, ha tudok akkor válaszolok :)

(#47477) Kempetlen válasza atoszmester (#47476) üzenetére


Kempetlen
tag

Köszi! Nem magamnak kerestem, költeni meg biztos nem fogunk rá, illetve annyira komoly nem kell, amit ne tudna a foobar2000 megcsinálni. De jó tudni róla.

(#47478) atoszmester válasza Kempetlen (#47469) üzenetére


atoszmester
tag

Videokonvertáló programból a mások által ajánlott Any Video Converteren kívül ami még jó az a VidCoder. Teljesen a HandBrake-re épül, ingyenes, van benne magyar nyelv, portable verzió is elérhető, szóval tökéletesen passzol a NeszeTools-ra :))

(#47479) Kempetlen válasza atoszmester (#47478) üzenetére


Kempetlen
tag

Korrektül hangzik. A HandBrake-nél egyszerűbbnek tűnik a felülete (bár az sem vészes), úgyhogy esélyes egy Nesze felvételre így, a magyar nyelvvel együtt. :)

[ Szerkesztve ]

(#47480) Lajkó


Lajkó
őstag

Üdv. Motorkerékpár színválasztó programot keresek.
Olyasmire gondoltam, mint az autós játékokban amikor színeket lehet váltani, meg winileket felpakolni.
Köszi előre is a válaszokat! :R

(#47481) Kempetlen válasza Lajkó (#47480) üzenetére


Kempetlen
tag

Photoshop

(#47482) daninet


daninet
veterán

Sziasztok!
Olyan programot keresek ami a következőt tudja:
Megnyomok egy billentyű kombót és anélkül hogy másik programba váltana vagy új ablakot nyitna stb tudok rajzolni a képernyőre.
Nyomok egy escapet és eltűnik. Nem akarom menteni. Nem kell screenshot. Nem kell új ablak. Csak rá akarok firkálni az aktuális nézetre és kilépni.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#47483) Kempetlen válasza daninet (#47482) üzenetére


Kempetlen
tag

ZoomIt

Alapból a Ctrl+2-re rajzol az aktuális képernyőre és Esc-el kilép. A Shift, Ctrl, Tab gombok kombinációival különféle formákat, nyilakat is rajzol. Az R, G, B, O, Y, P gombokkal változtatod a színt. Indítható automatikusan a rendszerrel a system tray-ben.

[ Szerkesztve ]

(#47484) Fire/SOUL/CD válasza daninet (#47482) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha esetleg Windows 10-t használsz, akkor a beépített Screen Sketch (WIN+SHIFT+S) nem felelne meg? :U
(Tudom, nem úgy működik, ahogy szeretnéd, de kb. 3-4 kattintás megnyitni/firkálni/bezárni)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#47485) Kempetlen válasza Fire/SOUL/CD (#47484) üzenetére


Kempetlen
tag

Ez nem igazán az, amit keresett.

[ Szerkesztve ]

(#47486) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

Múlt héten a win10 megadta magát és újra kellett telepítenem. Viszont a jelszavamat, amit használok és van benne & jel azt nem tudom beütni, csak ascii kóddal, mert valamelyik program használja gyorsbillentyűként...

Kérdésem létezik-e olyan program, ami kilistázná a billentyűket és egyszerűen megtalálnám. a Hotkey commandert, de lehet valami kétes oldalról, mert össze-vissza tölteni akart le mindent.

Köszi a segítséget!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#47487) Fire/SOUL/CD válasza Sickboy25 (#47486) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A beépített képernyő-billentyűzet nem jó? [kép] | [kép]

Kempetlen
Igen, igazad van, de ki tudja, lehet, hogy mégis jó lesz... :DDD
Sokan nem is tudnak a Screen Sketch létezéséről, most legalább kipróbálhatják...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#47488) daninet válasza Kempetlen (#47483) üzenetére


daninet
veterán

Ezt kerestem. Tökéletes :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#47489) Kempetlen válasza Fire/SOUL/CD (#47487) üzenetére


Kempetlen
tag

Én kipróbáltam, és soha többet nem használom. :) Teljesen érthetetlen és értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#47490) Fire/SOUL/CD válasza Kempetlen (#47489) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát a Varjakat és Hollókat (mert tudorok szerint nem ugyanaz), tesztelték...
Szóval az egyik okos, a másik meg nem (nem annyira)
Szóval inkább kussolj... ;] :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#47491) Kempetlen válasza Fire/SOUL/CD (#47490) üzenetére


Kempetlen
tag

Ha te tudsz akár egy jó beépített progit is, aminél nincs hatszor jobb 3rd party, legyen az bármilyn kategória, akkor hajrá... Itt van velünk a win 10 egy ideje, de én még nem fedeztem ilyet fel. De ezt már megszokhattuk az MS-től. A Visual Studio Code top kategóriás, de az is csak azért, mert valószínűleg külön team műve. Úgyhogy nem, nem kell nekünk semmiféle bill-kpmbináció, köszke.

[ Szerkesztve ]

(#47492) Sickboy25 válasza Fire/SOUL/CD (#47487) üzenetére


Sickboy25
addikt

nem veszi be itt sem, próbáltam.

Bár lehet érthetetlenül fogalmaztam, olyan progit keresek, ami kilistázza, hogy melyik program használ gyorsbillentyűt és hogy melyiket... Mert az a baj nem találom, hogy melyik települt rá az AlrGr + C- re...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#47493) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Nem röhög :)) házi p*rnót mivel érdemes titkosítani? :DDD

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#47494) Cs1csó válasza vacs (#47493) üzenetére


Cs1csó
félisten

Kapásból azt mondanám VeraCrypt.

(#47495) sztanozs válasza vacs (#47493) üzenetére


sztanozs
veterán

átírod a kiterjesztést, oszt jólvan :DDD
(én suhanc koromban dat meg war fájlokban tartottam a cuccot)

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#47496) Kempetlen válasza Cs1csó (#47494) üzenetére


Kempetlen
tag

VeraCrypt konténerfájl +1 :D

(#47497) Vesa válasza vacs (#47493) üzenetére


Vesa
veterán

+1 a Veracrypt-re, és legjobban tán akkor jársz, ha partíció szinten titkosítasz egy külön HDD-t.

A tudomány a valóság költészete!

(#47498) Kempetlen válasza Vesa (#47497) üzenetére


Kempetlen
tag

Attól függ, mekkora az anyag. :)

(#47499) Vesa válasza Kempetlen (#47498) üzenetére


Vesa
veterán

Ez igaz... :)

A tudomány a valóság költészete!

(#47500) #53667584 válasza vacs (#47493) üzenetére


#53667584
törölt tag

Cryptomator

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.