Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78051) Tier78


Tier78
csendes tag

Sziasztok. Van vkinek tapasztalata, véleménye az Aerocool Hive v3 házról?
[link]
Egy i3 6100, Mikro ATX alap, 2 x 3,5 HDD, 2 x 2,5 SDD netezős gép menne bele. VGA nélkül.
Alternatíva még a SilverStone Fara H1 M [link]
BitFenix Nova Mesh SE [link]
Ha elég jó az Aerocool, akkor ár miatt az lenne :DD
Kicsi, olcsó netezős izé, és a tetején legyen 3 USB csati. Ennyi az elvárásom kb.. Köszi.

(#78052) Rowon válasza forguet (#78048) üzenetére


Rowon
veterán

Megmondom őszintén egy compact házat keresek, ami meshes elejű és nincsenek benne olyan funkciók, amik nekem nem kellenek. Számomra valami ilyesmi kellene:

1. 5,25"-ös slotok száma 0.
2. RGB 0.
3. Szigorúan csak ATX méretig.
4. Elöl és hátul férjenek el a 140-es ventik.
5. Fekete szín.
6. TG.
7. Nem horrorisztikus ár.
8. Egy alap kábelmenedzsment.
9. Férjen be egy Alpenföhn Brocken 3 (165 cm magas).

Nos, ez a ház valami ilyesmi, az RGB-t nyilván nem kötném be, de elég gagyinak tűnik. Ennyi pénzért sokat nem is várok tőle, de maga a szerkezete, a kialakítása az kb. pont olyan, mint amit elképzelnék.

Lehet rendelek egyet, lehet nem. Nem tudom. Agyalok erősen. Ez az Aerocool nem egy nagy nevű házgyártó cég.

Az általad ajánlott Bitfenix Nova Mesh, Phanteks Eclipse P400A mind nagyon király házak, csak ez a dagadt Brocken nem fér bele... :DDD A Matrexx 55 meg már túl nagy. Tudom, sok a problémám, de jó döntést akarok hozni.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#78053) forguet válasza Rowon (#78052) üzenetére


forguet
Topikgazda

@Rowon
Hja, akkor mást én sem nagyon látok ebben az árfekvésben ami megfelel minden igényednek.
És mondjuk a non-RGB változata csak 23e ennek az Aerocool Graphite-nak

Az ajánlottak közül, ha a Nova Mesh túl nagy, a következő kategória már a H510 flow illetve a Fractal Focus 2, de ezek már 36-38e-es árban vannak.

@Sadguy
Jó kérdés, a ház adataiban nincs feltüntetve, a Pcpartpickeren meg csak 1 ilyen gép van, abba mondjuk egy 12,8 cm-es ROG STRIX 580 befért.
Jól értem h most ilyen házad van?
Valszeg az a legbiztosabb, ha leméred, mennyi hely van a jelenlegi kártyád és az oldafal síkja között.

[ Szerkesztve ]

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78055) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Erről az oldalról merjek rendelni házat szerintetek: [plaza] ?
Valakinek esetleg tapasztalata? köszönöm :R

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#78056) MaddeNNNN válasza Ramoskaa (#78055) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Utánvét van, maximum nem küldenek semmit.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#78057) Ramoskaa válasza MaddeNNNN (#78056) üzenetére


Ramoskaa
senior tag

átvételkor nem tudom ellenőrizni, lehet a csomagban 1 gagyi ház is, de szerintem teszek vele egy próbát :)

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#78058) MaddeNNNN válasza Ramoskaa (#78057) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Online rendelésnél a kézhezvételtől számítva 14 napod van bármilyen indok nélkül elállni a rendeléstől. Ez jogszabály.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#78059) SadGuy válasza forguet (#78053) üzenetére


SadGuy
újonc

@forguet
Igen, ez a jelenlegi házam és gpu csere lenne. Lemértem de necces rendesen is, meg "állítva" is :F

(#78060) Rowon válasza forguet (#78053) üzenetére


Rowon
veterán

A Nova Meshbe nem fér bele a CPU hűtőm (dagi Brocken 3). Pedig egy pacek kis ház lenne.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#78061) forguet válasza Rowon (#78060) üzenetére


forguet
Topikgazda

Jaja bocs a matrexx 55-re gondoltam

@Sadguy: esetleg vagj ki kartonbol egy akkora darabot, rakd ra a mostani vga-ra es nezd meg ra tudod-e zarni az oldalat
Vagy beszeld meg a vga tulajjal h probalhasd ki :)

[ Szerkesztve ]

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78062) Tier78 válasza Tier78 (#78051) üzenetére


Tier78
csendes tag

A 78051 kérdésemre egy vélemény? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#78063) forguet válasza Tier78 (#78051) üzenetére


forguet
Topikgazda

Szia!
Szerintem azért nem válaszolt senki, mert nincs vele tapasztalat.
A másik kettőt bátran veheted, azok rendben vannak ár/érték arányban (én inkább erre indulnék)
De amúgy ha tetszik külsőre az Aerocool ház, rendeld meg, max ha gyenge, visszaküldöd elállással (csak az meg macera)...Ja és ha emellett döntesz akkor kéretik ide is visszajelezni a tapasztalatokról :)

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78064) Rowon válasza forguet (#78063) üzenetére


Rowon
veterán

Az Aerocoolról jut eszembe, hogy megrendeltem a Graphite típusnéven futó házat, mellé 3 darab Noctua NF-A14 Chromax fekete ventivel együtt. Ha megjön minden és összerakom, csinálok vele egy stressztesztet és küldök róla képeket.

Elég büdzsés ház, sokat nem várok tőle, de hátha valakinek bejön majd.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#78065) Tier78 válasza forguet (#78063) üzenetére


Tier78
csendes tag

Köszi. Még egy kérdés. A Merlinharverről [link] van tapasztalata vkinek?

(#78066) forguet válasza Tier78 (#78065) üzenetére


forguet
Topikgazda

Megbízhatóak, lehet tőlük rendelni bátran.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78067) Rowon válasza Tier78 (#78065) üzenetére


Rowon
veterán

A jelenlegi házamat (Nanoxia Deep Silence 2) és a CPU hűtőmet is (Alpenföhn Brocken 3 Black Edition) tőlük rendeltem. Én bírom őket. A webáruház chat felületén is rájuk írtam már és ott is válaszolnak.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#78068) asd2121


asd2121
újonc

Sziasztok.

Új gép építését tervezem házzal kezdeném a dolgot.Mindenképp robosztus házat szeretnék, hosszú időre venném és túlélne pár gépfejlesztést is reményeim szerint, fontos lenne, hogy nagy vga valamint magas procihűtő is elférjen benne.Hűtés kiemelten fontos. Ezen felül a következő paramétereknek kellene megfelelnie a "kicsikének":

-2 db 200mm-es fan front porszűrővel vagy ennek támogatása,úgyis normálisabb ventiket kapna.
-üveg oldallap
-3,5" 2db+ 2,5" 2db kerülne bele

Én keresgélek egy ideje de nem igazán találok megfelelőt. Összegnek legyen 50k de ha 80-ért van az igényeimnek megfelelő ne tartsátok magatokban.

Köszönöm a segítséget előre is.

(#78069) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Sziasztok!
A hónapban esedékes lenne számomra egy gépházvásárlás.
Az alaplap ATX méretű B450 GAMING PLUS MAX. 1db SSD és 1db HDD. 2db GPU-m van. Egy Windforce X3-as GTX780 és egy AMD Instinct MI8.
És a fekete leves: A processzoron egy 120-as Arctic Liquid Freezer I 120 van. Az AMD Instinct MI8-on viszont egy Corsair H110 Hydro Series 280-as víz. Szükségem lenne egy gépházra amely elég "kicsi" ahhoz, hogy a 280-as víz előre elérjen.
VAGY
Elég nagy ahhoz, hogy a gépház aljára lehessen felszerelni a 280-as vízet.
PLUSZ: jó lenne ha a 120-as víz nem hátulra kerülne.
Semmi csicsa nem kell de jó lenne ha kamrás felépítésű lenne és normális kábel menedzsmentet lehetne véghez vinni.
Keret max 30, nagyon max 40k. Ez például jó lehet? Elér előre a két hűtő?

[ Szerkesztve ]

(#78070) forguet válasza asd2121 (#78068) üzenetére


forguet
Topikgazda

Ha ragaszkodsz a 2x20cm-es ventihez akkor valóban nagyon leszűkülnek a lehetőségeid
Van a Lancool 215 ami egy tök jó kis ház de nincs elöl porszűrője csak maga a mesh (nekem amúgy ez nem lenne visszatartó erő, egy rakás prémium háznál sincs elöl szűrő mert egy jó minőségű mesh front megoldja)
Van még a CM HAF500, de egyrészt ennek sincs elöl porszűrője, másrészt meg ennyit (60e+) nem ér
Van ami 2x20 meg porszűrő is, HAF700 EVO, csak 250e HUF :DD
Mivel pontos értékeket nem adtál meg a cpu hűtőhöz meg a VGA-hoz, az még árnyalhatja a képet majd - ajánlom figyelmedbe az összefoglalóban lévő ház adatbázist!

Viszont általánosságban, ha nem ragaszkodsz a 20cm-es ventikhez (mert amúgy 3db 14-essel is lehet operálni és legalább olyan jó mint a 2x20), akkor egy rakás nagyon jó ház is bejöhet a képbe, pl Phanteks P500a, Fractal Meshify 2, Lancool 3 mesh, BQ Silent Base 802

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78071) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Lian Li LanCool III-ról? Elgondolkoztam a Define 7 leváltásán egy szellősebb modellre és a LanCool III tetszik a legjobban eddig kinézetre, habár jobb lenne, ha lenne nem üveges változatban is. :)

i9 / 4080 / 32"

(#78072) forguet válasza Steve_Brown (#78069) üzenetére


forguet
Topikgazda

Sztem el kene ernie, a 120-ast oldalra tudod vezetni a 280-ast meg elore.

Mindazonaltal en inkabb olyat neznek ahol fentre tudnad tenni a cpu aiot...ajanlom figyelmedbe a bitfenix nova mesh, mattrexx 55 mesh hazakat 30e alatt.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78073) Steve_Brown válasza forguet (#78072) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Deepcool MATREXX 55 MESH pont olyannak tűnik mint amilyet keresek. Szerinted akkor elér előre az AMD krátyán lévő AIO? talán kicsit több mint 30 centi a csöve.

(#78074) forguet válasza pigatt (#78071) üzenetére


forguet
Topikgazda

Nagyon rendben van a haz. Gamers nexus is tesztelte es nem igazan tudtak negativumot felhozni (ami naluk magy szo) csak h vajon milyen hosszu eletuek lesznek az amugy vagany mechanikai megoldasok
Mondjuk ebben az arsavban mar marhajo hazak vannak, pl ha szempont a tele oldallap, torrent compact, meshify 2

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78075) forguet válasza Steve_Brown (#78073) üzenetére


forguet
Topikgazda

Csak 43.5 cm a haz melysege, no way h ne erjen oda. Gondolom kb a vga kozeperol szamolod a 30+ cm hosszt

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78076) pigatt válasza forguet (#78074) üzenetére


pigatt
őstag

Köszi a választ! Fractal minőséget szeretem, de se a meshify, se a torrent nem tetszik. :(
A meshify király lenne, ha a rács az elején nem dombornyomott lenne, hanem egyszerű sík felület. A torrent meg nekem már túl csicsa! :)
Azt hiszem maradok a Lancool III mellett.

i9 / 4080 / 32"

(#78077) MaddeNNNN válasza pigatt (#78076) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Meshify 2 elolapja azert nem olyan veszesen 3D

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#78078) Rowon


Rowon
veterán

Sziasztok,

Nanoxia házakról hallottatok-e már?

Nekem az van és megmondom őszintén azt hittem, hogy már nem is gyártanak házakat, legalábbis magyar forrásokból én nem igazán látok sehol vadiúj házakat, azonban németországi webáruházakban lehet kapni és a honlapjuk is él.

Ez a ház elég pofásan néz ki. [link]

Egy dolgot biztosan állíthatok az általuk gyártott házról. Hogy piszkosul nehezek, mert brutális mennyiségű anyag van bennük.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#78079) MaddeNNNN válasza Rowon (#78078) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Ennyi pénzért lehet kapni minőségi házakat, amik nem lutrik. Összefoglalóban lévő táblázatban nyugodtan tudsz válogatni.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#78080) forguet válasza pigatt (#78076) üzenetére


forguet
Topikgazda

Akkor mondok meg egyet: pop air
Szinten van teli oldallap de itt sima a mesh elolap
40e-es arral sztem most az egyik legjobb ar/erteku haz (szubjektiven, en ezt vennek ha most vennek hazat, ez a minimal design nagyon bejon)

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78081) Rowon válasza MaddeNNNN (#78079) üzenetére


Rowon
veterán

Azt nem mondanám, hogy lutri, egyszerűen csak meglep, hogy ennyire nem hallani már róluk. Anno a Linus Tech Tips is készített velük interjút. [link]

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#78082) Steve_Brown válasza forguet (#78075) üzenetére


Steve_Brown
aktív tag

Hát én most a Bitfenix Neosomba bepróbáltam ami 42 centi mély és szerintem nem ér el az elejéig ha berakom a slotba. Ez lényegében egy R9 NANO, nem lóg túl a PCIE sloton.

(#78083) pigatt válasza forguet (#78080) üzenetére


pigatt
őstag

Az XL változata nem rossz, ha bele kell kötni akkor az nem tetszik benne, hogy felülre nem fér el a 360-as radiátor.

Igazából, ha Define 7-re lehetne kapni Vented ajtót és nem csak az XL-re az már nem lenne rossz.
Tudom... tartsam nyitva, vagy szedjem le. :)

Nem szóltam már van. [link]

[ Szerkesztve ]

i9 / 4080 / 32"

(#78084) <Adamsky> válasza Corvin0716 (#77900) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szia / sziasztok!

Egy UP a kérdésnek: milyen a be quiet Pure Base 600?
Jó pár házat megnéztem, és most méret, tudás, beszerezhetőség (egy csomó házat nem lehet kapni :( ) okán nekem is ezen akadt meg a szemem.

Tapasztalat / észrevétel?

(#78085) forguet válasza <Adamsky> (#78084) üzenetére


forguet
Topikgazda

Szia! Én 2022-ben ilyen házat nem vennék - zárt, melegedős, ill nekem nem tetszik h van benne 5.25-ös slot elöl - de lehetnek olyan igények amikre ez a ház jó válasz...pl ha nem rak bele az ember sok melegedős alkatrészt. Ennél többet nehéz mondani mert nem ismerjük az igényeidet.
Olvasd el az összefoglalót :)

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78086) <Adamsky> válasza forguet (#78085) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... mert nem ismerjük az igényeidet." - jogos!

Nos nagyjából ez menne bele:
Motherboard: Asrock B550 Steel Legend
CPU: AMD Ryzen 5 5600X
CPU Cooler: be quiet! Pure Rock 2 (BK006)
GPU: GIGABYTE GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 192bit LHR (GV-N3060EAGLE-12GD 2.0)
SSD: Samsung 980 500GB M.2 PCIe (MZ-V8V500BW)
RAM: Corsair VENGEANCE LPX 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz CMK32GX4M2D3600C18
Power Supply: Seasonic FOCUS PLUS 550W Platinum (SSR-550PX)
... ezeken felül egyéb igények:
• min. 2db 3,5"-es hely
• 2db 2,5" hely (SSD-nek)
• 1db 5,25"-ös hely (DVD) – ezt el tudom engedni ...
• a front panelen min. 2db USB 3
• a front panel vagy felül a rövidebbik (!) oldalon / "élen" legyen v. az előlapon
• ajtó (ami eltakarja az optikai meghajtót, ha van)
• fekete v. ezüst szín, nem "ablakos", led-ek sem kellenek
• az egész design legyen visszafogott, letisztult ***
• 45 × 50 cm-be (ma. × mé.) jó lenne, ha beférne **
• csendes legyen (tuning nem valószínű, de ettől függetlenül nyáron se főjenek meg benne az alkatrészek → HDD)

**: egyelőre ennyi hely van, de keresem a módját, hogy hogyan tudnám kicsit átalakítani a bútort. A lényeg, hogy, ha lenne valami nagyon tuti vétel, akkor jöhet 45 cm felett is, de mélyebb semmiképp se legyen.

***: amiket néztem ...
Jonsbo UMX4: tetszik, de beparáztattak, hogy nem szellőzik rendesen. Ehhez képest a Noctua egyik videójában passzív háznak ajánlják
Jonsbo QT01: így szemre az ideális ház, csak épp nem lehet kapni
Corsair 100R Carbide Series Silent Edition fekete: kapni se nagyon lehet, de a nagy talpakkal együtt, már kilóg a méretből 445 mm → 470 mm
Antec VSK 10: kis ház, kapni nem lehet, nincs 5,25"-ös hely
Antec P5: elvileg nem rossz, de ennél meg lehetne nagyobb (hogy jobb legyen a hűtés)
be quiet Pure Base 600: nem tűnt rossznak, de ezt ugye Te nem ajánlod

(#78087) Rowon válasza <Adamsky> (#78086) üzenetére


Rowon
veterán

Jó minőségű 140-es PWM ventilátoroknál tudsz játszani a fordulatszámmal, hogy kellemesen halk legyen és azért mozgassa is odabent a levegőt. Én még egyszer hangszigetelt házat nem vennék, mert a jelenlegi is egy kazán.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#78088) MaddeNNNN válasza Rowon (#78087) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Nem kell ahhoz pwm-es venti. Az az alaplap DC módban is le tudja vinni 30% körülire a rá kötött ventiket.

#78086

<Adamsky>

Csak maradsz a drága alaplapnál? Bár örülök, hogy tetszik a Steel Legend de amennyi pénzt kérnek érte most annyiért sajnos egyáltalán nem éri meg. Ahhoz a konfighoz bőven elég lenne a Pro4 vagy valamelyik olcsóbb MSI is.

[ Szerkesztve ]

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#78089) <Adamsky> válasza MaddeNNNN (#78088) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Igazad van! Jó eséllyel nem lesz Steel Legend (hanem ASRock B550 Pro4 vagy ASUS TUF GAMING B550M-PLUS vagy MSI MAG B550M MORTAR). Kicsit becsapódtam az arukereson-n, mert ott írtak egy 55e Ft-s helyet. Annyiért már elgondolkoztam. De, kamu volt ...

Ház: most (épp :)) egy Fractal Design Define C-be szerelmesedtem bele. Cipőkanállal talán befér oda, ahová szánom. Az alternatíva egy Fractal Design Define 7 Compact volt, de egyrészt drágább, másrészt az az egy értékelés elég hasznosnak tűnt ahhoz, hogy a Define C irányába forduljak.

(#78090) forguet válasza <Adamsky> (#78086) üzenetére


forguet
Topikgazda

Látom h a zárt házak érdekelnek. Ezekben minimum 10 fokkal melegebb lesz, mint ugyanaz a konfig egy nyitott házban. Persze ez nem feltétlenül gond, nem mindenki tuningol, meg alapvetően 85-90 fokig nincs thermal throttling a gpu-knál.
Én azt mondom, ha találsz olyat, ami tetszik, vedd meg, aztán írd le a véleményedet nekünk.

Ha van nyitottság egy mesh házra, akkor a Fractal Pop Air majdnem minden igényedet kipipálja (sajnos azt nem, h elöl legyen az i/o panel):
- mérethatárba pont belefér (ill 45.4cm magas)
- letisztult design
- fekete, teli oldalfallal
- 5.25-ös bay, levehető mágneses előfallal DVD-írónak
- van 2 usb3.0
- És ami legfontosabb: szellős -> alacsony fordulat elég a ventiknek -> csendes

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78091) <Adamsky> válasza forguet (#78090) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszi! Nézegettem már ezt a Pop Air-t én is. Nem rossz, annak ellenére, hogy a led-es házak nem az én világom. Sajnos itt most tényleg milliméterekről van szó, és már a Define C is "csücskös". A dolgok jelen állsása szerint ez utóbbi lesz a befutó, de még alszom rá egyet-kettőt. :)
Azon agyalok, hogy vajon házat is lehet X (14?) napon belül visszaküldeni, ha az ember online rendeli? :U

(#78092) MaddeNNNN válasza <Adamsky> (#78091) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Persze, bármitől elállhatsz a kézhez vételtől számított 14 napon belül indok nélkül.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#78093) forguet válasza <Adamsky> (#78091) üzenetére


forguet
Topikgazda

A teli oldalfalas verzió, amit linkeltem, az nem LED-es :B
Egyszerű és nagyszerű, sztem nagyon eltalálták ezt a házat.

[ Szerkesztve ]

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78094) Rowon válasza MaddeNNNN (#78088) üzenetére


Rowon
veterán

DC módban a 30% a minimum? Nem, mintha nem tudnám megnézni magamtól, csak akkor nem lenne mit kérdeznem. :)

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#78095) MaddeNNNN válasza Rowon (#78094) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Nekem a Fractal Aspectek le tudnak menni 20%-ig, alatta már megállnak. A 30% általánosan szokott működni.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#78096) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok!
Milyen házat javasoltok amely aránylag normális porszűréssel rendelkezik?
ATX lap, vga R6800, 1db cd író, proci 3700x,
Nincs szükségem semmilyen csilli villi színes cuccra. Halk ventik, jó porszűrés, és természetesen jó szellőzés ami fontos lenne.
A keret 35-40k környékén.

[ Szerkesztve ]

(#78097) forguet válasza redingitell (#78096) üzenetére


forguet
Topikgazda

az 5.25-ös slot kicsit bekorlátoz
Az ajánlottak közül a fractal pop airre nézz rá, kissé kilóg a keretből, 42k legolcsóbban, de minden igényedet kipipálja.

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#78098) redingitell válasza forguet (#78097) üzenetére


redingitell
senior tag

Úgy néz ki, hogy belefér a keretbe egy meshify 2 compact. Gondolom megvehetem nyugodtan...

(#78099) MaddeNNNN válasza redingitell (#78098) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Meg persze, ha vágsz az elejébe 5.25-ös helyet.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#78100) redingitell válasza MaddeNNNN (#78099) üzenetére


redingitell
senior tag

Jogos, nem írtam, hogyha eltekintenék a cd írótol.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.