Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70751) vepe válasza pchuszar (#70750) üzenetére


vepe
senior tag

Maximálisan egyetértek. :K

(#70752) MurdR


MurdR
veterán

Nyugi srácok, ha meleg lesz, akkor úgy is dobok még bele ventiket :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#70753) bigrob


bigrob
őstag

Hello, Szia, Hello!

Thermaltake Core X5-re hajazó, fektetett alaplapos házat esetleg tudnátok ajánlani olcsóbban, ATX méretben? (inkább fekete, de fehér is szóba jöhet)
AMD 3700X lesz a lakója gyári hűtővel kezdésnek (később ha lesz más akkor Noctua, de nem valószínű), lap még nincs eldöntve, VGA sincs, 1db NVME SSD, 1db SSD, 1db HDD. Illetve nem lét kérdése az üveg oldal sem, ha van akkor örülünk ha nincs akkor nincs.. :D

Köszi!
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#70754) abridabri válasza bigrob (#70753) üzenetére


abridabri
veterán

Fektetett alaplapos haz alig van ,de ATX meretben pl : Cooler Master HAF XB

(#70755) Lacitusz


Lacitusz
kezdő

Hello.
Van valakinek valami infoja a Coolermaster q300p mini toronyrol? Arrol a lilarol amelyiknek fogantyujai vannak.

Mennyire stabil? Nagyon zorgos?
Van benne huzat? El lehet benne ferni? Barmi egyeb?
Koszi.

(#70756) rasotamas válasza Lacitusz (#70755) üzenetére


rasotamas
veterán

Az csak egy Q300L felturbózva 4 fogantyúval. Megér 8000 felárat? Ha rajta van az a műanyag előlap még a légáramlást is lelfogja.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70757) Yany


Yany
addikt

Szerintetek ez a csávó hogy a toszba rakta fel a Kraken X62-est a ház tetéjbe?

A leírás kerek perec azt írja, hogy felül csak 240-es hűtő lehet max. Akkor most hogy?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#70758) pchuszar válasza Yany (#70757) üzenetére


pchuszar
csendes tag

A leírás szerint belefér. 14. oldal (amit küldtél abban), ott a furat 140-re, és mivel a 120 is befér radival, így csak a lefelé lévő helyhez kellett igazodni... szerintem...

Bár ez csak akkor lehetséges, ha előre nem teszünk radiátort... (mert az a hely fenn hiányozna)

[ Szerkesztve ]

A tehetség hozza a pénzt, de a tudás tartja a zsebedben...

(#70759) Yany válasza pchuszar (#70758) üzenetére


Yany
addikt

Sajnos ez nem ennyire egyszerű. Simán el tudom képzelni, hogy a radi már belelóg a VRM-ekbe. Ha valaki le tudná csekkolni a méreteket, az sokat segítene.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#70760) Mofli válasza Yany (#70759) üzenetére


Mofli
csendes tag

Sziasztok.

Nekem Meshify C házam van egy Corsair H100i V2 hűtővel. Most megnéztem és a 240-es radi is épp hogy elfér hosszában és felülre biztos, hogy nem megy be a 280-as radi ventivel meg pláne nem. Szerintem az a radi is 240-es csak lehet, hogy a pumpa van az X62-ből.

(#70761) Lacitusz válasza rasotamas (#70756) üzenetére


Lacitusz
kezdő

Nem tudom, mivel a q300l sem ismeros. De lehet mert van hozza pluszban ket color venti is.
Meg hat a fogantyuk. Ami nem lenne rossz. Nem tudom hogy csak design, vagy funkcionalis kapaszkodok e, de amit neztem mas fogantyus hazakat, azok eleg draga, es eleg sulyos pancelszekrenyek voltak.

(#70762) Yany válasza Mofli (#70760) üzenetére


Yany
addikt

Köszi szépen az egyértelműsítést. Akkor viszont az Nh-D15-ösnél maradok asszem. Vagy megjön a józan eszem és "beérem" egy Mugennel. :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#70763) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok. Szeretném az új konfigomat egy pofás kis házba tenni, tudnátok ajánlani házakat? a lap ATX (MSI B450 tomahawk), Ryzen 5 2600/3600, a hűtőt még nem tudom, VGA majd a nem referenci rx5700xt lesz. Ami fontos hogy jó minőségű legyen a ház, szeretném ha ablakos is lenne. A keret 30e forintig mozogna.Szívesen fogadok akár cpu hűtő + ház tippeket is ami passzohat egymáshoz, esetleg milyen egyéb hűtőt lenne érdemes venni még az adott házba. NZXT H500-t néztem az tetszik, de nem láttam nagyon itt ajánlva.

(#70764) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Üdv,

Szeretnék egy új házat venni eddig kinéztem ezeket:

Phanteks ECLIPSE P350X
NZXT H500

Mindkettővel a probléma,hogy AIO felülre nem igazán lehet szerelni csak előre viszont az NZXT elöl eléggé légzárt így nem tudom oda rakni egy AIO-t mennyire előnyös.
Phanteknél még talán, de nem tudom a ramom lehet túl magas és beleütközne a venti.

Ezeknél nagyobb méretű nem nagyon játszik max kicsit magasabb lehetne. :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#70765) tvamos


tvamos
nagyúr

Sziasztok! Megint en...
Az van, hogy a fiamnak ez a haz tetszett meg: [link]
Jo ez, vagy beszeljem le rola?

Ez a konfig menne bele: [link]

Asszem inkabb itt vennem meg: [link] Ez vadi uj, garis, meg minden...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#70766) abridabri válasza tvamos (#70765) üzenetére


abridabri
veterán

Hatareset ,azert a 7970 eleg kazan kartya .Ha nem lesz semmi tuning akkor vallahato, OC hoz mar airflow haz kellene.

(#70767) tvamos válasza abridabri (#70766) üzenetére


tvamos
nagyúr

Koszonom a segitseget!

Nem lesz tuning, de ez a kartya egy tuningolt gep bontasabol van. Szeretnem, lehetoleg meg az iden lecserelni mondjuk egy GTX 1060-ra, mert nem nagyon bizom ebben a kartyaban.

Ha van jobb ajanlat ebben az arkategoriaban, ami hasonloan klafa, akkor talaln arra el lehet teriteni a gyermeket...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#70768) MurdR válasza tvamos (#70767) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem egy ilyen CM HAF házban volt a 7970, nem okozott neki gondot a melegedés. Egy kis kozmetika ráfér, de nagyon jó kis kuckó: [link]

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#70769) ribizly válasza MurdR (#70768) üzenetére


ribizly
veterán

Az az oldalsó venti hely kb. verhetetlen, ha VGA-t kell hatékonyan hűteni. Nálam HAF X-ben is igen jól teljesít, ha kell. Annyi, hogy a HAF-okban nem sok AIO vizes cucc fér el, de ha arra nincs igény, akkor nagyon frankó házak.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#70770) abridabri válasza tvamos (#70767) üzenetére


abridabri
veterán

12k kategoriaban nem sok jo haz van ,de meg ezt szoktam javasolni :
Zalman S2 +elore 2db 12cm venti plusszba.
Viszont itt csak plexi az oldallap es a CPU huto magassaga is csak 156mm lehet.

A CM HAF -ek is baromi jo hazak, csak a porszuro hianya fajo pont . Plussz gondolom a fiad ablakos hazat szeretne .

[ Szerkesztve ]

(#70771) MurdR válasza abridabri (#70770) üzenetére


MurdR
veterán

A CM HAF porszűrős házikó eredetileg. Legalábbis nekem mindenhol volt benne.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#70772) rasotamas válasza tvamos (#70765) üzenetére


rasotamas
veterán

Én azt a f*s kártyát eladnám pár ezresért aprón, vennék egy 5 ezres használt házat (nekem már 2-szer is sikerült ennyiért Cooler Master 690-est kifogni) a többi pénzért meg egy RX570 vagy GTX1060 3G.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70773) MurdR válasza rasotamas (#70772) üzenetére


MurdR
veterán

fosnak nem mondanám, de valóban egy kazán a 250 wattjával :DDD
A 1060 3/6GB viszont valóban az egyik legjobb használt videokártya aprón a 30-40ezres ársávban.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#70774) Dyde válasza tvamos (#70767) üzenetére


Dyde
aktív tag

Előttem rasotamas nagyon pontosan leírta a tutit. Sokkal jobban ki lehet használni azt a plusz pénzt, ha az élmény a lényeg. Hidd el az új ház nem ad annyi pluszt, mint hogy tud játszani olyan játékokkal amik eddig el se indultak :K

(#70775) rasotamas válasza MurdR (#70773) üzenetére


rasotamas
veterán

A teljesítménye rendben lenne, és lehet vele játszani, de nagyon régen volt már 2012, 250W irreális fogyasztás ehhez a teljesítményhez. Egy 75 wattos 1050Ti kenterbeveri.
Nem önmagában f*s, hiszen játszani lehet vele, van egy relatíve elfogadható teljesítménye, hanem a korát, fogyasztását, alternatívákat számbavéve megtartani egy nagyon f*s döntés. Amellett szerintem max 1-2 éve lehet hátra, de nem vagyok jós, csak feltételezem. Ha doboza mindene megvan eltenném a vitrinbe és 10 év múlva eladnám 50 ezerért.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70776) tvamos válasza rasotamas (#70775) üzenetére


tvamos
nagyúr

Se doboza, se hûtôje. Két kártyát kaptam, az egyik rossz, a másik jó. Reméltem, hogy karácsonyig kihúzza, akkor veszünk egy 1060 ti-t. De túl sok a gond vele... gondolkodom egy kicsit ezen.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#70777) MurdR válasza Dyde (#70774) üzenetére


MurdR
veterán

Az rendben, de senki nem is beszélt 50ezres házakról.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#70778) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Az NZXT H700 és a Fractal Design Define R6 közül melyiket javasolnátok inkább?

Köszi!

Van más jobb alternatíva ebben az árkategóriában?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#70779) Yany válasza freelanced (#70778) üzenetére


Yany
addikt

Mi a jobb, az alma vagy a körte?
A traktor, vagy a bmw?

Mihez?

"Mennyi a kamat?"

Ilyenkor mindig elfilózok, hogy hogy nem jut el odáig a kérdező fejben, hogy rajta kívül senki más nem ismeri a körülményeket. :U

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#70780) rasotamas válasza MurdR (#70777) üzenetére


rasotamas
veterán

És egy ilyen "budget" gép esetén csak egy 50 ezres ház fölösleges pénzpazarlás?
A 20 ezres is, sőt. Mivel a játékélményre nincs közvetlen hatással én fölösleges kiadásnak tartok minden fillért a házra, amíg pár ezerért kapni aprón normálisan szellőző házakat.
Nyilván egy új 300 ezres gépet már valami normális házba tennék, de amíg használt Sandy meg Ivy Bridge gépekről van szó addig a fenti véleményemet fenntartom.
Szerelni egyszer kell, túléli az ember, hogy hogy néz ki az egy 6-7 éves gépnél szinte irreleváns, innentől kezdve a háznak 2 funkciója van:
- fizikailag tartania kell az alkatrészeket, (merem remélni hogy ezt a házak 99%-a sikeresen teljesíti)
- és szellőznie kell, minél jobban, minél pormentesebben.
Ez a két output van a pénzedért.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#70781) freelanced válasza Yany (#70779) üzenetére


freelanced
addikt

Lényegében megválaszoltad a kérdésem, köszönöm.

Nem volt érdemes túlbonyolítanom.

Nyilván vannak házak amik egyáltalán nem ajánlottak pl anyaghasználat stb miatt.

Viszont a válaszodból ítélve a kettő vélhetően azonos kategória lehet, nagyobb hibák nélkül.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#70782) MurdR válasza rasotamas (#70780) üzenetére


MurdR
veterán

10ezer forintról van szó, nem 20-ról. A kérdező is annyiért linkelt házat, amit kinézett a fia.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#70783) tvamos válasza abridabri (#70770) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nezegettuk ezt az S2-t, az is tetszik neki, es, ha jol latom, abban van 3 venti gyarilag. Azon gondolkodom, hogy elore tehetnem a harmadikat, hatra meg vennek bele egy combosabb legszallitasut. (Erre gondoltam: Phanteks PH F120SP) Halk nem lesz, de legalabb szellozik. Es nem koltunk tobbet.
A plexi oldallap nagyon jo lenne, mert arra egyszerubb lenne dinot graviroztatni. Vagy mittudomen... pokember...

(#70772) rasotamas
"Én azt a f*s kártyát eladnám pár ezresért aprón, vennék egy 5 ezres használt házat (nekem már 2-szer is sikerült ennyiért Cooler Master 690-est kifogni) a többi pénzért meg egy RX570 vagy GTX1060 3G."

Ket dolog van. Neki az eleg, ha elindul a jatek, viszont ne legyen a haz karcos, vagy ilyesmi... (ez mondjuk nekem magas, de mindegy. Szereztem most egy hasznalt hazat, valami Dell asztali PC, nekem az tokeletes lenne.) Illetve jobb lenne karacsonyra venni egy combosabb kartyat 6GB RAM-mal, gondolom az tovabb kitartana, es konnyebben beleferne akkor 70, mint most 40.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#70784) Kacsapecseny


Kacsapecseny
csendes tag

Sziasztok,
Msi b450m mortar
BitFénix Formula Gold 550
SAPPHIRE RADEON RX 590 8GB NITRO
azt hiszem ezek kellenek a méretekhez(csak annyi, hogy a szélessége max 22 cm lehet sajna). egyenlőre csak alap léghűtése van, de késöbb akarok vízhűtést.
a keret 20k. Mit ajánlotok? Lehet használtan is. RGB, nem nagyon számít, de nem is ellenzem őket.
Előre is köszi :R

Isten bizony, ateista vagyok!

(#70785) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Sziasztok

MiniITX házat keresek.
NZXT H200i a kiszemelt. Van esetleg pro kontra? Tudtok ajánlani alternatívát?
Üveg oldallap nem preferencia.

Köszi szépen.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#70786) abridabri válasza QwErTy42 (#70785) üzenetére


abridabri
veterán

Optimum Tech tesztelte a H200at.
Nyugodtan veheted,jo haz az ITX -ek kozott.

Kacsapecseny
A 22cm max szelessegbol kovezkeztetve szamitogep asztalba lenne bezarva a haz ?
Elol -hatul tud csak szellozni vagy felette is van hely ?
Vizhutes alatt mire gondolsz ? Rendes epitett viz (tobb helyet igenyel) vagy AIO ?

(#70787) QwErTy42 válasza abridabri (#70786) üzenetére


QwErTy42
addikt

Köszi szépen!

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#70788) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
Ennek a kis confignak szeretnék egy kuckót.

Alaplap
MSI B450 TOMAHAWK
CPU
AMD Ryzen 5 2600 BOX
Memória
G.Skill DDR4 3000 16GB Aegis CL16 - Fekete KIT (2x8GB)
Táp
Seasonic Focus Plus 550 Gold
HDD
Toshiba P300 High-Perfomance 1TB [3.5"/64MB/7200/SATA3] HDWD110UZSVA
SSD
Samsung 860 Evo 250GB [2.5"/SATA3] MZ-76E250B/EU
VGA
SAPPHIRE PULSE Radeon RX Vega 56 8G HBM2
Iró,olvasó
ASUS SDRW-08D2S-U LITE DVD író külső fehér dobozos

Ház
Egy ilyet néztem ki.
SILVERSTONE RL06BR-PRO fekete-piros ablakos 25 ezer Ft körül van.
Úgy olvastam az itteni tapasztalókból,meg tesztekből,hogy elfogadható ventik vannak benne.

Esetleg tudnék a ház árából faragni ? Más fajta esetleg? Amibe normális ventik vannak,az is jó,ha belemegy a DVD író és akkor változtatok.

Köszönöm.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#70789) actions9 válasza abridabri (#70742) üzenetére


actions9
tag

Pl. ebben a házban elég a 3 venti?

(#70790) abridabri válasza actions9 (#70789) üzenetére


abridabri
veterán

eleg :K

(#70791) QwErTy42 válasza QwErTy42 (#70787) üzenetére


QwErTy42
addikt

Asszonypajtás rávilágított hogy lehet hogy mostani Bitfenix Shinobi házamnál nem sokkal-sokkal kisebb a H200i.
NCASE M1 még talán tetszene is de félek, hogy ratyi a szellőzése. Arról nem is beszélve hogy 1. nem lehet kapni itthon 2. mocskos drága.
Van a két méret között valami vállalható ami néz is ki valahogy és nem 70k?

Az is lehet hogy tojok rá és marad a H200i. :/

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#70792) actions9 válasza abridabri (#70790) üzenetére


actions9
tag

Köszi :R

(#70793) freelanced


freelanced
addikt

A Fractal sem tökéletes, úgy beragadt a Define R6-nál az egyik csavar, hogy nem lehet kiszedni egyáltalán.

Nem tudom mi lesz vele, de bosszantó... :W

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#70794) Illye


Illye
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani csendes, alsó tápos, ablak nélküli, jó szellőzésű házat? Árban kb. 15-20.000.-Ft között. Melyik a legjobb választás?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv.: Illye

50.000Ft jóváírás Gránit bank, okostelefonos számlanyitáshoz! Részletekkel kapcsolatban keress Privát üzenetben!

(#70795) abridabri válasza Illye (#70794) üzenetére


abridabri
veterán

A csend es a jo szellozes egyutt nem fog menni(ha csend alatt a hangszigetelest ertetted). A ketto kizarja egymast. Azt egyedul a 70ezres Silverstone FT05 haz tudja.

Kompromisszum : kozepes szellozes ,de hangszigetelt :
Fractal Define C 25k
Fractal Define S 25k

Egyebkent milyen alkatreszek mennek bele ?

(#70796) Yany válasza abridabri (#70795) üzenetére


Yany
addikt

Sőt, GN tesztben kiderült, hogy a csendes ház hangosabb, mint a szellős, ha ugyanazt a hőmérsékletet akarod elérni mindegyikben. Nem emlékszem már melyik tesztjükben volt és melyik házzal, de ők extrém alaposak ilyen méréseknél.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#70797) Zoli Durden


Zoli Durden
csendes tag

Sziasztok!
Még pár ezer forint hiányzik az ingyenes házhoz szállításig és arra gondoltam, hogy a hiányzó
gépházat is innen veszem meg:
https://kazycomputers.hu/
A segítségeteket szeretném kérni, hogy 15 ezer Forintért milyen gépházat ajánlanátok a kazy honlapjáról?
ATX alaplap, R5 2600 gyári hűtővel, 1+1 HDD és SSD. A VGA még nincs megvéve, de egy
normál méretű, 2 ventillátoros lesz.
Segítségetetek előre is köszönöm szépen!

(#70798) ribizly válasza abridabri (#70795) üzenetére


ribizly
veterán

Én azon az állásponton vagyok, hogy, érdemes inkább egy jól szellőző házat (Meshify C, H500P Mesh, HAF, ...) és halk cucokkal teletömni. Ésszel persze, hogy a megfelelő túlnyomás okán csak azokon a helyeken mehessen be por, ahol tervezett és takarított. A "hangszigetelt" házak a bennük lévő eszközök élettartamára a legtöbbször nincsenek jó hatással.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#70799) Yany válasza ribizly (#70798) üzenetére


Yany
addikt

Abszolút egyet értek mindennel, amit itt írtál. Annyival egészíteném ki, hogy a legjobb (a pozitív relatív légnyomás mellett), ha minél távolabb van egymástól a ki- és bemeneti szellőztetés, hogy egyfajta "aerodinamikai rövidzár" ne alakuljon ki (cirkuláló és egyre melegedő levegő-folyosó). Emiatt érdemes arra törekedni, hogy befelé minél lentebb és előrébbről, kifelé meg minél hátrébb és fentebb legyen a légáram. Sok házban pl. a ház tetején legelől is van kifelé és az előlapon legfelül is lehet befelé venti. Ezzel csak az a baj, hogy azok ott egymással fognak "kavarni". A másik hiba az szokott lenni, hogy a ventik mellett hagynak lukakat. Ott is faszán ki tud alakulni cirkuláció. Én azokat beragasztottam szigszalaggal. Minél pontosabban megadod, hogy hol mehet ki és hol szívjon be, annál kevesebb por és annál hűsebb levegő megy keresztül a házon.

Meshify C esetében meggyőződésem, hogy ha csak két venti van elől (akár 120-as, akár 140-es) a maradék likakat érdemes elfedni. És akkor az aljára is tennék ventit, hogy mindenképp legalább 3 venti tolja befelé a levegőt. Kifelé 2 venti bőven elég, valójában a levegőnek nem is igazán van szüksége rá, vagy legalábbis nem amiatt, hogy kijusson a levegő, megy az magától is, viszont abban segítenek a kifelé ventik, hogy a háztól és a beszívó ventiktől minél messzebb tolják a meleget.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#70800) rasotamas válasza Zoli Durden (#70797) üzenetére


rasotamas
veterán

Én innen a Házon belül az ATX szekcióból szemezgetnék.
Miért ragaszkodsz az ATX-hez? valami miatt kell? A lapok 98%-a már microATX méretben is teljes funkcioanalitású, max nem tudsz bele 2 videokártyát tenni. És általában az ATX drágább.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.