Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) Fr@nkieWilde válasza Stirbi (#5950) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Aham, hátha a teljesítményben annyival nem jobb a DX, mint a DG, akkor valszeg ez marad, mondjuk a vga hűtéssel szerintem sem lesz baj, másoknál a CF és az SLI is hasonló helyzetet eredményez, sőt azok még talán jobban melegítik egymást.

Nekem végül is az alaplapi hangkarival csak zenehallgatásnál voltak bajok, ott viszont nagyok, mert a zene úgy hullámzott, mint a tenger, szörnyű dinamikája van. hangok jönnek aztán eltűnnek, csak úgy, hát kiakasztó, aztán volt egy régi sound blasterem, betettem meg hozzá win7 64 bithez a kx drivert, mert a gyári nem jó win7-re, de a játék alatt egy árva hang sem jött ki a hangszórókból, zene és film okés volt és sokkal szebben is szólt, mint az alaplapi, de a játékkal nem tudom mi lehetett, lehet csak nem tudtam jól beállítani a kx drivert :F
nem tom :(

mert ha az jó lenne, akkor nem is vennék másikat.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#5952) Stirbi válasza Fr@nkieWilde (#5951) üzenetére


Stirbi
addikt

Nálam zenehallagatáshoz kellett a DS, megvagyok vele elégedve, egy z2300as-ra tolja a hangot, hát lágyabban és selymesebben szól, mint az alaplapi realtek az biztos.
Remélem megleszel vele elégedve :K .

(#5953) Fr@nkieWilde válasza Stirbi (#5952) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Én is remélem, szerintem kedden be is szerzek egyet, aztán írok a fejleményekről.
Köszi a segítséget. :K

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#5954) printpro


printpro
csendes tag

Tervezem egy xonar dx beszerzését, és érdekelne van-e valakinek tapasztalata ASIO-val.
Milyen késleltetést sikerül elérni? a gyári driver mennyire használható? vagy asio4all-t kell / lehet használni. A cél részemről olyan 10ms lenne.

(#5955) televana


televana
csendes tag

Sziasztok!

Kinéztem egy Asus Xonar DG hangkártyát, csak azt nem tudom, hogy az optikai kimeneten támogatja-e az 5.1 -et? Főként filmnézésre használnám, max játékra, ha támogatja...
(csak optikain tudom rákötni a rendszererre, mivel nincs külön bemenet jack-rca megoldásra)
A sima L-R RCA-n keresztül meg nem csinál az erősítő 5.1-et ? :U

Ha valakinek van benne vmi tapasztalata, annak segítségét előre is köszönöm!

(#5956) dudika10 válasza televana (#5955) üzenetére


dudika10
veterán

A DS kell neked, nem a DG.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5957) Fr@nkieWilde válasza Stirbi (#5952) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

No hazahoztam a hangkártyát és hát nem akarom elkiabálni, de eddig úgy tűnik minden okés vele. Végre valahára megszűnt az a "hullámzás", amit az integrált "nyújtott" :C

A mély az nagyon betyáros, nagyon szépen szól :K

A szoftverrel még ismerkednem kell, de eddig tetszik a dolog.
Ajánlom mindenkinek. :K

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#5958) Archer válasza Fr@nkieWilde (#5957) üzenetére


Archer
őstag

A DG-t vetted? Szerintem ennyi pénz nem luxus egy hangkártyáért, minden gépben ott lenne a helye legalább egy DG-nek ahol kicsit is komolyabban hallgatnak zenét.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5959) Fr@nkieWilde válasza Archer (#5958) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Igen a DG-t vettem, többet nem szerettem volna áldozni rá, mert nagyon sok minden másra is kell a pénz, a fizu meg kevés sajnos.
De az alaplapi hangkártya egyszerűen förtelmes volt, úgy hullámzott a zene, mint a víz és ha már sok hang volt jelen a zenében, egyszerűen, olyan volt, mintha kipukkadtak volna a hangok és "eltűntek"... Hát mondom ez nem állapot, úgy voltam vele beszerzek egy másik alaplapot, meg még nem volt ATX méretű lapom sosem, és ezt is szerettem volna kipróbálni, erre az asus lapjának a hangkártyája sem volt jobb, ráadásul non-stop kék halálozott, mert a ramokkal nem jött ki jól :N (még vindóz telepítés közben is), aztán vissza a régi lapom. és el kezdtem nézegetni mi lehet a probléma forrása a hanggal. Azt is gondoltam, hogy hangfal, de mikor rákötöttem az mp3 lejátszómat (ami azért elég jófajta: Cowon U5) tökéletesen szólt az a szám, ami az alaplapnál pocsékul szólt. ekkor a hangfalakat kipipáltam, majd betettem egy régi sound blastert kx driverrel és láss csodát: az már szépen szólt, csak nem tudtam beállítani, hogy játéknál is legyen hang, ne csak filmnél, meg zenénél.
Ekkor elhatároztam, hogy megveszem a DG-t, és egyenlőre bevált a dolog, bár én nem "komolyabban" hallgatok zenét, nincs is komoly cuccom zenehallgatáshoz, :N de nagyon ingerel ha valami csúnyán szól, nem is tudok közben a zenére figyelni :N .
Szóval igen 6,5k megér, úgyhogy ha valaki ilyen összegeben venne kártyát ezt vegye. :K

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#5960) macera2 válasza Archer (#5958) üzenetére


macera2
aktív tag

Hi Archer!
Ezzel a DG-re vonatkozó megjegyzéseddel bogarat ültettél a fülembe. Az ÁRGÉPEN nézelődve, DG, és DG Bulk típusokat láttam. Szerinted jelent ez valami különbséget?

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#5961) Fr@nkieWilde válasza macera2 (#5960) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Igen. a bulk az oem, csak zacskó van hozzá, a sima DG az full dobozos, ennyi a difi a kettő között.
Tehát 200 Ft-ot megér a sima DG dobozzal, meg mindennel.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#5962) macera2 válasza Fr@nkieWilde (#5961) üzenetére


macera2
aktív tag

Kösz az infót.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#5963) Archer válasza Fr@nkieWilde (#5959) üzenetére


Archer
őstag

Én anno az Asus SupremeFX kártyáját hasonlítottam össze a D2-vel, ég és föld volt a különbség. A DG ettől ugyan gyengébb de az alaplapinál mindenképpen jobban szól, nem csináltál vele rossz üzletet. Hangkártya miatt kár is lett volna alaplapot cserélni bár állítólag a mostani lapokon már egész jó integráltak vannak.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5964) Roliiii


Roliiii
aktív tag

Hello.

Azt szeretném kérdezni, hogy olvastam a Xonar DS-röl, hogy gyárilag valami gagyi műveleti erősítővel adják, de még így is érdemes megvenni? Vagy inkább más karit vegyek? Ilyen 10eft körüli kari kéne.

Előre is köszi.

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#5965) dudika10 válasza Roliiii (#5964) üzenetére


dudika10
veterán

Fogadni mernék rá, hogy logouton olvastad. Egy ember egyszer leír egy hülyeséget és máris mindenki komolyan veszi. :O ,

Az NE5532-t nagyon sok helyen használják. Költséghatékony és használható megoldás, boltban is 100 forint alatt beszerezhető. Használható gond nélkül, de olyan műveleti erősítőt rakhatsz bele amilyet csak akarsz. Én például egy opa2604ap-vel használtam, ami önmagában 1500 forint ha valaki venni akar.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5966) Fr@nkieWilde válasza Archer (#5963) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Hát én nekem egy ilyen lapom volt a mostani előtt és az integrált kártyája kenterbe verte ezt a mostani integráltat.
Így újonnan sem volt drága ez a kártya, és az biztos, hogy többet, sosem használok integrált hangkártyát. :N

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#5967) Roliiii válasza JoHnni (#50) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Ha a vga alatt közvetlen van egy low profil hangkari attól még jól hűl majd a vga?

[ Szerkesztve ]

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#5968) JackFeryll válasza Roliiii (#5967) üzenetére


JackFeryll
őstag

Egy komolyabb hűtést igénylő kari alá én nem tenném be.

(#5969) jaffa 2843 válasza Roliiii (#5967) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

nekem az előző lapomnál ugyanez volt a helyzet, és a kari verdeste a 100fokot néha.. most meg 70fok is alig van a vga-n

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5970) Roliiii válasza jaffa 2843 (#5969) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Hát 2 nap és kiderül, talán anyi szerencsém van, hogy a ház oldalapján van egy 12cm-s venti a vga nál :D de már kezdek félni...:D

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#5971) Archer válasza Roliiii (#5967) üzenetére


Archer
őstag

Necces, legalább 1 de inkább 2 slotot érdemes kihagyni alatta, hogy hozza az elvártat a hűtés. Tapasztalat. Ha lehet, inkább variáld át az elrendezést.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5972) Roliiii válasza Archer (#5971) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Nemtudok mit variálni egy micro atx be :S anyit teszek majd, hogy a nagyobb teljestitményü ventit teszem az oldallapba :S anyit tudok, hogy ps el egymásra mértem méretarányosan és a venti feléig ér be, de az is jó hir, hogy rev 3-as hütö van rajta(5770), meg nem az a tipus amikor körbe vannak a lamellák, mert akk tényleg megrekedhet a meleg ott, így csak attol félek hogy elég levegőt tud-e majd beszivni. :S

Max joljár valaki, hogy lesz olcson egy jó karija, egy 8e ért csak elmegy majd :)

[ Szerkesztve ]

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#5973) Fr@nkieWilde válasza Roliiii (#5972) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Teljesen felesleges aggódnod, már csak azért is mert a videókártyáknak még 100'C közelében is stabilan kell menniük, az 5770-ed egy low profil külsejű hangkártya hatására és terhelés alatt sem melegszik fel addig az tuti.
Am. nekem egy ilyen microatx lapom van, benne egy ilyen két slotos vgaval és közvetlenül alatta a DG hangkártya.25'C-os szobában az értékek a következők az aida 64 szerint:

Holnap készítek egy képet 100% terhelés alatt is.

A házban elől és hátul is csak 1-1 8-as hűtő van, de mivel tetőtérben lakom sokszor van 30'C is, an akkor beteszem a 14-es hűtőt oldalra, azért az nem árt.

Holnap jelentkezem a terheléses képpel.

Remélem tudtam segíteni.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#5974) Fr@nkieWilde válasza Fr@nkieWilde (#5973) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Jah hát, akkor mit szóltok az SLI megoldásokhoz??? :K :DDD

Hát itt mennyi lehet a hőfok, és pedig ezt nem lehet másképp bekötni. :K

Csak nyugi, nem lesz ott gond. :K

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#5975) schawo válasza Roliiii (#5972) üzenetére


schawo
titán

Van egy Sapphire 3850-es VGA-m (már a tartalék gépbe száműzve). Amikor 2008 januárban beüzemeltem, majd lefordultam a székről, mert terhelés alatt 100-105 fok között melegedett, cserébe viszont nagyon csendes volt. Írtam is AMD-nek, hogy mi a bakfitty. Erre válaszolták, hogy oda se neki, mert ez teljesen normális, a GPU-k nem CPU-k, ezek 140 fokig károsodás nélkül stabilak, továbbra is használjam nyugodtan.

Gondoltam, hogy akkor nesze nektek, ha bedöglik megy garira, és két éven át nonstop (7/24) ment rajta a folding@home (persze csak akkor, amikor épp nem játszottam rajta), két teljes éven át folyamatosan 100 fok felett tartva a GPU hőmérsékletet. Meg se kottyant neki. VGA cserekor tartalék gépbe került, és azóta is tökéletesen szuperál.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5976) Roliiii válasza schawo (#5975) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Nah betettem, a hangminőséggel még nem foglalkoztam, csak a hőmérséklet adatokkal.

Hangkari nélkül:

Hangkarival:

Szóval durván 10 fokot ment feljebb, ez a gyengébb oldalventivel van, de a nagyobbik venti csak 2 fok javulást hozott úgyhogy visszacseréltem, mert így halkabb a gép :U (Nagyobb=1200rmp & 94,2m3/h Kisebb=800rmp & 60,4m3/h)
Hátul van a nagyobbik elöl és oldalt 1-1 kicsi és ez az egész egy Aerocool PGS Qs-200 házban van.

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#5977) Archer válasza Roliiii (#5976) üzenetére


Archer
őstag

Ez szerintem bőven vállalható, azt hittem vészesebb lesz.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5978) Foxmulder89 válasza Foxmulder89 (#5941) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Senki :F

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#5979) Archer válasza Foxmulder89 (#5941) üzenetére


Archer
őstag

Nem sok tapasztalat van vele, nemrég jelent meg, itt a fórumon szerintem csak néhány embernek lehet ha van egyáltalán. Akár jó is lehet, külföldi tesztekben általában dicsérik meg van amelyik szerint szebben szól mit az Essence, én ezt azért fenntartással kezelném. Nekem Essence van, szerintem nagyon jó kártya és mások is elismerően beszélnek róla. Ezt csak azért írtam mert nagyjából egy árban mozognak de erről legalább már van (nagyrészt pozitív) tapasztalat. Persze ezekhez már komolyabb hangcucc is kell, hogy kijöjjön az olcsóbbakhoz viszonyított különbség. Amúgy a műveleti erősítő(k?) cserélhető(k?) rajta, más néven opamp, ezzel jobban testre lehet szabni a hangzást.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#5980) Locutus


Locutus
veterán

Sajna meg kell válnom lassan a szeretett Audigy4 PCI kártyámtól, és kéne valami más helyette.
Új alaplap lévén PCI Expresses, vagy integrált cucc kéne, és nem igazán szeretnék rosszabbat ennél.
ASUS maximus lapra integrált XFI az fasza? Vagy inkább külön kártya / és milyet?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#5981) dudika10 válasza Locutus (#5980) üzenetére


dudika10
veterán

Nem tudom melyikre gondolsz, de amikről én tudok azoknak közük nincs az xfikhez és maximum az ellenségemnek ajánlanám, de még neki se jó szívvel.

Asus Xonar DX vagy Xfi titanium lesz a Te barátod.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5982) Locutus válasza dudika10 (#5981) üzenetére


Locutus
veterán

Erre.
Valami supreme fx xfi 2-t ír.
Ez milyen szempontból nem jó? Mik a gondok vele?
Elég pici házba tenném, jó lenne megúszni az extra kártyát.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#5983) dudika10 válasza Locutus (#5982) üzenetére


dudika10
veterán

Ja ez csak egy sima integrált, azt hittem azokra gondolsz amiket régebben adtakegyes Asus lapokhoz.
Egészen valószínű, hogy ennek sincs semmi köze az Xfikhez. Írhattak volna inkább egy chip nevet, abból több derül ki...
Halvány lila gőzöm sincs, hogy mit tud ez az integrált, de az Asus lapok ilyen szempontból nem szoktak a helyzet magaslatán állni.
Egy Au4-hez viszont az integráltak visszalépést fognak jelenteni. Ha erősítővel használod akkor nem olyan vészes, de fül/fejhallgatóval jobban érezhető.

De ha kevésnek érzed utólag is vehetsz mellé rendes kártyát.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5984) Locutus válasza dudika10 (#5983) üzenetére


Locutus
veterán

Egy HD555 van rákötve, de van erősítős hifi is, csak az ritkábban.
Inkább arra gondolok, hogy pl a realteket övező játékokban tapasztalt fagyások, egyéb gondok itt nem jelentkeznek e?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#5985) dudika10 válasza Locutus (#5984) üzenetére


dudika10
veterán

Nem értek a lovakhoz, apám nyulakat tartott, szóval a játékokról majd valakivel mással tudsz beszélgetni.
Nekem az is új, hogy realtekkel gondok vannak játékokban. Quakeliveon kívül semmivel nem játszom.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5986) day2day


day2day
tag

Javaslatra itt is :

Gyors kérdés a tapasztaltabb emberkékhez:

létezik e olyan hangkártya (PCI v. PCI-e 1x), aminek van előlapi panelje (3.5 v 5.25) és a master hangerőt képes szabályozni?
Sajnos csak olyanokat találtam, amik képesek a headphone és a mic hangerejét potikkal szabályozni külön-külön, de olyat, ami a master volume-t igazítaná, azt nem.

Ötletek? :-)
Köszönöm előre is.

RIP, igazi Z szériás Sony Vaio. -nyugodj békében- :( Thunderbolt suxx.

(#5987) dlaccc


dlaccc
aktív tag

Leendő Logitech Z5500-amhoz szeretnék egy méltó hangkártyát. Digitálisan szeretném majd rákötni az 5.1-et. Nemrég kédeztem, akkor Asus Xonar-t javasoltak. Mi a többféle Xonar közt a különbség? Érjem be a 6000ft-os DG-vel vagy megér +ezretek pl. a DX?

(#5988) sysrq válasza dlaccc (#5987) üzenetére


sysrq
őstag

Vegyél egy optikai kábelt és kösd rá az alaplapi kivezetésre. (A cuccoknál MSI 890GXM G65 van, azon van ilyen.)

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#5989) Ati bá


Ati bá
csendes tag

Sziasztok!

Belső PCI-os hangkártyából mit ajánlanátok zeneszerkesztésre 50k-ig?
Ami kell: ASIO 2, nagyon jó hangminőség, alacsony latency.
Mondjuk egy ASUS Xonar Essence STX megfelelne vagy inkább az M-audio-kat vagy más márkát nézegessek?

(#5990) Locutus


Locutus
veterán

Most ez lehet hülye kérdés lesz, de:
Tegyük fel, hogy van nekem egy újfajta radeon kártyám HDMI stb kimenettel. Akkor azt HDMI-vel rákötöm a monitorra (U2410), amin meg van fülesnek stereo jack. Akkor ott nekem szólni fog a hangja bárminek? Nem is kell külön hangkártya? És milyen minőségben?
Illetve ugyanez működik DisplayPort kábellel is?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#5991) dlaccc válasza sysrq (#5988) üzenetére


dlaccc
aktív tag

Szóval szép hangja lesz azzal is? mert mindenki mondja mekkora minőségi ugrás van alaplapi és pl egy Xonar közt.. Hát nem tudom nekem az alap hangkarival is elég jó a hang de lehet botfülem van :B

(#5992) jaffa 2843 válasza dlaccc (#5991) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

nemide :D

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5993) sysrq válasza dlaccc (#5991) üzenetére


sysrq
őstag

Az optikai kimeneten nem érinti az alaplapi hangkártyát, az 5500 kis doboza veszi át a helyét. Ha kevesled a minőséget még mindig vehetsz mellé külön hangkártyát. (Szerintem nem fogod, én egy 5450-et használok így.)

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#5994) dlaccc válasza sysrq (#5993) üzenetére


dlaccc
aktív tag

Tényleg most esik le hogy a digitális jelet a dobozka alakítja "hallhatóvá" szóval tényleg nincs a hangkártyának szerepe. Szerintem akkor marad ami benne van.. még pár nap :)

(#5995) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg alaplapi hangkártyáról használok fejhallgatót és az a gond vele ha a hangkártya vezérlő felületén a kimenetet fejhallgatóra állítom szépen fel is hangosodik de csak a közép és a magas tartomány,a mély egyáltalán nem. Ha vonalszintű kimenetre van beállítva nagyon jó hangja van a fejesnek de egy kis hangerő még hiányzik..

Erre megoldás lenne egy hangkártya? Milyet ajánlotok hozzá? A fejes superlux hd668b és sokat hallgatok zenét,néha játszok couter strike-ok.

(#5996) jaffa 2843 válasza davidcsaba93 (#5995) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

nah azt az alaplapit nagyon gyorsan cseréld le valami Xonar-ra.. 668B meghálálja nagyon
szerintem olyan Xonar-ra válts amiben van Dolby Headphone (Xonar DS-ben asszem nincs), mert az játékokban nagyon jól jön.

játékot belövöd 5.1-re vagy 7.1-re, a hangkarit 6 vagy 8 csatornára és dolby headphone on

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#5997) neojohn


neojohn
csendes tag

Sziasztok!

Gyors kérdésem lenne:

Úgy döntöttem lecserélem a jelenlegi Audigy 2 hangkártyámat Xonar-ra.
A hangfalrendszer egy Z-5500-as és fontos,hogy a játékok menjenek DD5.1-ben vagy DTS-ben az optikai kimeneten keresztül.
Azt nem tudom, hogy melyik típust érdemes megvenni a Xonar-ok közül. A DS már van 6000-ért is használtan,de vannak drágább típusok is (DG,DX,D2X stb..)
Mi a különbség? Max 20000 Ft-ban gondolkodom,de ha felesleges a drágább típus,akkor jó lehet a DS is 6000-ért :)
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Köszönöm!

(#5998) schawo válasza neojohn (#5997) üzenetére


schawo
titán

Erre a Ds a legjobb. DTS encodert tartalmaz így a játékok is sokcsatornás hangot produkálnak. A Dc is jó lenne, az a te szempontodból annyiban más, hogy annak Dolby Digital encodere van.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5999) schawo válasza schawo (#5998) üzenetére


schawo
titán

Dc = DX :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6000) neojohn válasza schawo (#5999) üzenetére


neojohn
csendes tag

Az a baj a DS-el,hogy az csak DTS-t tud és Dolby Digitalt nem. Olyan kártya van,amelyik mindkettőt tudja egyszerre?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.