Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46351) AMD Power válasza phaet0n (#46349) üzenetére


AMD Power
titán

Azért az csak nem... Mondjuk benzinesnél nem sűrű szerintem az évi 50K.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#46352) Motion_Blur válasza phaet0n (#46349) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Simán leképzelhető. És az sem akadály ha már le van lakva. Láttam 5 éves autót 30e km-el árulva úgy hogy beltér alapján kb. 200e volt benne.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#46353) AMD Power válasza Motion_Blur (#46352) üzenetére


AMD Power
titán

Én pl szombaton ültem egy Hyundai Getz-be. 2006 évjárat volt mint kiderült 70e km-rel.

Azt hittem ,hogy vagy 10 éves! :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#46354) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Ejj, mi mehetett itt... :(

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#46355) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Az új szilentek és stabilizátorkarok adtak ám rendesen a komfortnak (miután kicseréltettem őket), nem gondoltam volna, hogy ennyire szét tudja gányolni őket a fővárosi úthálózat:(

(#46356) Khelben


Khelben
nagyúr

Ez vajon miért ilyen olcsó?

(#46357) lajafix válasza Khelben (#46356) üzenetére


lajafix
addikt

nagy benzines motor
ami összkerekes
sokagt futott
automata

aki ilyet akar(és van pénze is) az már inkább a prémium szegmensben néz körül.

Rock'n Roll

(#46358) Khelben válasza lajafix (#46357) üzenetére


Khelben
nagyúr

164k km nem olyan sok, a mondeoban is 150 van és nem látszik rajta. Az a 250 LE-s motor a DSG váltóval viszont piszkálja a fantáziámat :)

(#46359) saguaro válasza Khelben (#46356) üzenetére


saguaro
tag

Ez egy tökéletes családi autó. :K

És alig drágább, mint amennyiért az én autómat eladtam.
Akkor lett volna ilyen ajánlat, lehet, hogy ezt veszem, és nem olcsóbbra váltok. :)

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#46360) lajafix válasza Khelben (#46358) üzenetére


lajafix
addikt

egy 3 éves kocsiban 164k a többségnek bizony sok, meg nem entelektüellek mint te :) . Már ez is közvetlen befecsis, csak a turbó hiányzik róla.

De lehet hogy elírták az árát, vagy kimaradt hogy van még egy kis hitel is...

Rock'n Roll

(#46361) latyak17 válasza tomcsi23 (#46354) üzenetére


latyak17
tag

És gondolj bele, hogy a bontó tárt karokkal várja az ilyen embereket.. lehet hogy épp olyan alkatrész került a kocsidba ami ilyen lopott autóból származik csak minden bizonyítékot leszedtek róla.. volt már ilyen "érdekes" autóüveggel doolgom ahol egy egyszeró drótkefével eltüntették róla a gyári számokat.. :C

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#46362) Atomgeszi válasza lorcsi (#46348) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Haveromnak ugyanilyenje van , kb ennyi kmel de valami baszott jó kocsi! :D Mondjuk eszik is mint az állat, de megy is mint a veszett ló:)

Amúgy az mitől lehet, hogy néha a vízhőfök mutató felmegy 90 és 100 közöttről 100 fok közelébe(addig van kb 2-3 lépcső és még ennyi marad is a pirosig) de csak pár mp-ig van ott utána visszamegy. 3 hónapja volt cserélve gomba, az rakoncátlankodhat?
96-os Opel Corsa

[ Szerkesztve ]

(#46363) giigz


giigz
veterán

Sziasztok!

Érdeklődnék, és a segítségeteket kérném a megoldásban. Mi a feladat? Konkrétan 3 opció jutott eszembe lehetséges megoldásokként.

1. Törve volt.
2. Átverés az egész, rengeteg rejtett hibája van, amiről elfelejtett írni.
3. 530k-ért találtam egy számomra mindenben tökéletes "best-buy" autót?

Erről lenne szó.

Szerk.: Ue. vonatkozik erre is.

Az ötleteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#46364) Atomgeszi válasza giigz (#46363) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nembaj, hogy az első ktg-nek van levizsgázva és csak 2 személy szállítható benne papíron?

(#46365) amargo válasza lajafix (#46360) üzenetére


amargo
addikt

Én nem értem miért sok?
Mitől lesz sok ennyi? Nem hiszem, hogy bármi baja lenne ennyitől a motornak.. vagy tévedek?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#46366) LuckyL válasza Atomgeszi (#46364) üzenetére


LuckyL
őstag

tgk.

cryptot minden termékemért elfogadom

(#46367) LuckyL válasza giigz (#46363) üzenetére


LuckyL
őstag

1.1 benzinesek
borzasztó gagyi járgányok ezek
ezeknek az új ára se nagyon volt 2-2.2 milla fölött
5 kiló reális értük 8-9 évesen
már aki ilyet akar annak.... :U

cryptot minden termékemért elfogadom

(#46368) LuckyL válasza amargo (#46365) üzenetére


LuckyL
őstag

csak a korához képest sok
aki nem használja sokat, annak még akár 10 évig is jó
de aki szintén menne vele évi 50 ezret, annak már sok a km, mert azért nagy távolságokra elmenni nem az igazi egy 3-400k-t futott verda
kellemetlen ha lerobban veled a világ végén

cryptot minden termékemért elfogadom

(#46369) m3tr0 válasza giigz (#46363) üzenetére


m3tr0
senior tag

Szia,

az első 206-os Van, azaz kis tehergépjárműnek lett gyártva, szerintem eléggé törve volt a bal ajtót és a hátsó ajtót nézve...Abszolút felejtős, plusz a már említett tgk. vizsga miatt is.

A másik jobban néz ki képről, de én nem ajánlom a 206-ost 1.1-es motorral, volt a családunkban egy ilyen, borzalmas volt pedig szalonból vásárolták.
Kb. évi 12.000 km-t se mentek vele, de a váltója zúgott mint az állat, futóműve kikészült stb. :U

(#46370) latyak17 válasza m3tr0 (#46369) üzenetére


latyak17
tag

Aki ilyesfajta kisteherautót keres/akar venni vagy bármilyen tehergépjárművet,autót motort keressen meg engem mert olyan adatbázzis dolgozom amit fórumba nem közölnék de privát üzenetben szívesen elmagyarázok! Aki NEM akar ilyen autóval vagy esetleg más személyutóval pórul járni és megér neki egy üzenetet csak szóljon! Nem biztos hogy sokat spórol a vételáron, de ha utána 50ezer km mulva moort kell cserélni mert a kis édes 90 ezres autó motorjába 290 ezer volt akkor már megtérül az ár!!

:R :R

latyak17

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#46371) giigz


giigz
veterán

(#46364) Atomgeszi: Azzal még nem is lenne problémám. :)

(#46367) LuckyL: Pontosan, ilyet akarok! :C

(#46369) m3tr0: Sajnos a 206 a kedvenc autóm, ezért nem hiszem, hogy másmilyet fogok venni. Talán még az Opel Astra G jöhet szóba. :D

[ Szerkesztve ]

(#46373) giigz válasza zolynet (#46372) üzenetére


giigz
veterán

Ez nagyon durva kocsi!! :)) :C

[ Szerkesztve ]

(#46374) dízelracer válasza zolynet (#46372) üzenetére


dízelracer
senior tag

Élőben nagyon patent az autó. Semmi kontár mókolás nincs rajta. Lenne felesleges 2,5millám autóra elképzelhető, hogy megvenném.

(#46375) LuckyL válasza giigz (#46371) üzenetére


LuckyL
őstag

te tudod :)

cryptot minden termékemért elfogadom

(#46376) Zozzant válasza zolynet (#46372) üzenetére


Zozzant
addikt

... mi lenne, haladok tovább szépen 90-el:) buckaföldre minek ez a dög?? áh

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#46377) hobizoli válasza giigz (#46373) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez meg annyira nem is, van ebbol RS4 is, az gyarilag 380lojj.

több drón kell ;P

(#46378) VR6-Fan válasza hobizoli (#46377) üzenetére


VR6-Fan
veterán

pimpelt S2-esek könnyebb kisebb ;]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#46379) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Pillanatra elgondolkodtam azon, hogy autót veszek 4misiért...

[link]

Elég durva váltás lenne Yarrisról.... de tényleg filózok rajta. Beteg? :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#46380) tomcsi23 válasza Dare2Live (#46379) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez is 5 lityit enne, csak nem 100 km alatt. :P

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#46381) Khelben válasza Dare2Live (#46379) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ültél már ilyenben? Vesebetegeknek kiváló terápia, de autózásra a magyar utakon elég korlátozottan alkalmas.

(#46382) Napfénysüti válasza Dare2Live (#46379) üzenetére

Egy barátomnak ilyen van. Nem rossz gép bár nekem a műszerfala már túl futurasztikus. Az ülései rohadt jók elöl, hátulra már annyira nem ültetnék felnőtt embert. :D Magyar utakra ahogy khelben írta nem a legideálisabb de hát ilyen autót nem is racionális döntés venni.

Més que un club!

(#46383) zoo8800 válasza Dare2Live (#46379) üzenetére


zoo8800
veterán

Eddigi hsz-eid alapján ez a kocsi abszolút nem neked való. Bár lehet, hogy átalakítaná a vezetési stílusodat ez a kocsi :))

rip and tear, until it is done

(#46384) neduddki válasza Dare2Live (#46379) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mit ossze rinyana hogy mennyi piozedbe kerul:- )))

udv

neduddki

mod: inklabb olvass tc hetvege fele:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#46385) 33as


33as
senior tag

A feleségem barátnőjének a 4-éves Seat Ibiza-ja nemes egyszerűséggel az autópályán menet közbe kigyulladt, és az eleje kiégett! :Y
Ja és persze hiteles volt. :o

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#46386) Napfénysüti válasza 33as (#46385) üzenetére

Ez azért kemény. :(

Més que un club!

(#46387) tomcsi23 válasza 33as (#46385) üzenetére


tomcsi23
veterán

Elég durva. :(
Lehet tudni esetleg, hogy elektromos probléma volt vagy valami más?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#46388) 33as válasza tomcsi23 (#46387) üzenetére


33as
senior tag

Nem lehet tudni, de lehet hogy most már ki se derül. :(
Még az a szerencse a szerencsétlenségbe, hogy volt casco-ja az autón de így is másfél milla bukó már most!
Mindig mondogatom, hogy inkább járjak egy 10-éves kocsival, minthogy 2-3 éves hitelessel. :U

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , Apple TV , Pixel 7a , Pocket 3 és Action 2 , Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#46389) gaborbol válasza 33as (#46385) üzenetére


gaborbol
őstag

Ez nagyon durva.

Munkatarsnom vette tavaly nyaron egy Jetta-t hasznaltan,a csajszi elettarsa Dave, aki nekem is baratom autoszerelo a WV-nel.

Rakovetkezo honapban lattam az autopalyan 3 kiegett jettat, ugy hogy nem latszott rajtk karambol nyoma, csak siman kiegtek.

Kerdezem Dave-t, hogy lehet ez? Motorterbe az uzemanyag cso alatt van egy muanyag baszas, az menet kozben ki tudja lukaszni a csovet, es ilyenkor elofordulhat, hogy kigyullad a kocsi ...Negyedmillio jettat hivtak vissza miatta...

Erdemes esetleg utannanezni, mert lehet a seatnal is volt visszahivas ez miatt pont 2007-2009 az erintett evjarat,Jetta is meg a golf is erintett volt.

Azt mondjak a 2006-2010 bogarnak is van hasonlo nyugje ott meg a szervo rendszernek a a rogzitoje tudja kilukasztani az uzemanyag csovet a motorterbe.

[ Szerkesztve ]

(#46390) Lajkó válasza trassher (#46318) üzenetére


Lajkó
őstag

Köszi a tippet! :R
Végül is ezt vettem meg! Suzuki 1.3 GL 3ajtós volt a linken. 205-re volt kirakva. Én 180-ért elhoztam!
Azóta kapott egy új akksit, és le lett cserélve benne az olaj, olajszűrő, légszűrő, és a bal-jobb hátsó kerékcsapágyak. Megvettem hozzá a vezérműszíjat is görgővel együtt, de az csak majd jövő héten lesz kipattintva belőle...
Egyébként itt-ott picit horpadt (Női sofőr?), de az alja, és a kidőrrenő hegesztve van, és alvázvédővel lekezelve. Meg ami a lényeg: -Szépen duruzsol! :B
Most perpillanat 300HUF környékén járok, de így legalább üzembiztos a kicsike!!

(#46391) AMD Power válasza Lajkó (#46390) üzenetére


AMD Power
titán

Az tök jó... használd egészséggel. :R

Belinkelem ide ,hogy jártam ma én ezzel a megnézet autóval. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#46392) tomcsi23 válasza 33as (#46388) üzenetére


tomcsi23
veterán

Megérne egy kört futni porse hungáriával szerintem. Ez azért nem egy "belefér" hiba.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#46393) gaborbol


gaborbol
őstag

Multkor irtam, hogy valami kozep vagy felso kategoria kocsit szeretnek venni masodik autonak, azota annyit nezegettem a kocsikat,hogy most mar vegkepp nem tudom mit vegyek.

Este mar azok kaptam magam, hogy az S80-at nezegetem :(
Szepek es olcsok is, viszont ahogy olvasgatom fel lehet ugrani veluk a szoporollerre eleg konnyen.

Bepoccenek aztan veszek igy ilyet, egyszer elunk:
[link]
Tetszenek ezek a nagy hajok, kell egyet vennem megint, hianyzik a Buick nagy, csendes, nyugodt boszmesege.
Csak elotte megkerdezem a biztositot,hogy hogy fog a havidijj alakulni ennek fuggvenyebe :)

Vagy maradok a realitasok talajan es nezek egy 2004-nel fiatalabb galantot....

[ Szerkesztve ]

(#46394) !Overdose! válasza gaborbol (#46393) üzenetére


!Overdose!
őstag

Felétek miben más a Galant, mint az EU verzió?
Esetleg egy Acura TL? (V6 VTEC ;] )

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#46395) gaborbol válasza !Overdose! (#46394) üzenetére


gaborbol
őstag

Kulsore biztos masogy nez ki, meg csak ketfele motorral van 2,4 benzin 4 henger, vagy v6 3.8L es itt keszul helyben nem japanban.

[link]

Acura TL: jokat irnak rola, de majdnem ketszer annyi arban,es szuk hatul a hely.Olyan kell ami 4 felnottnek kenyelmes, akar hosszabb uton is.Inkabb nagy legyen, kenyelmes mint sportos, 110-nel jobban ugysem lehet menni itt sehol sem.

[ Szerkesztve ]

(#46396) Lajkó válasza AMD Power (#46391) üzenetére


Lajkó
őstag

Sajna vannak ilyen eladók! Oda kell figyelni, hogy mit vesz az ember! :K

és köszi! Pegig még azokat nem is soroltam, hogy: hátul körben Lumar fólia van műbizonylattal, pöpec Paragi dörrenő (Szép duruzsoló hanggal, nem üvölt!), egy csini gyári sportkormány, suzuki féle (fél)kagyló ülések, fordulatszám kijelzősre cserélt műszerfal, mp3-as Sony Xplod (SAL 3-utas hangszórókkal), zsír új téli gumikkal, és stb.... ;]
Egyenlőre úgy érzem, hogy ez egy nagyon jó vétel volt! :B

(#46397) Atomgeszi válasza Lajkó (#46396) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Már nem érhető el a hirdetés. Dobj pár képet! :)

(#46398) AMD Power válasza Lajkó (#46396) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt a jó tanácsot és mondatott máskor be fogom vetni!!

Gondolja át még egyszer, valóban minden hibáját felsorolta-e az autónak, mert ha a hosszú utazás végén derülnek ki további problémák és hiányosságok, kifizettetjük vele az útiköltséget.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#46399) Lajkó válasza Atomgeszi (#46397) üzenetére


Lajkó
őstag

Lehet, hogy majd jövő héten kattintok párat! :K
Addig is: -Melyik az a legnagyobb gumi méret, amit egy 1996-os, egyes Suzuki Swift-re rá lehet rakni? Gyárilag 155/70/R15 van rajta.
Venni szeretnék valami értelmes nyári gumit rá (akár alufelnivel), látok még plusz helyet, de nem tudom, hogy milyen szélesség/magasság fér el rajta pl. kormányozás miatt... :F

Jól tudom, hogy hosszú távokon használva a magasabb gumi kevesebb fogyasztást eredményez, illetve a szélesebb gumi jobb tapadást, és úttartást? Ezt így, csak józan paraszt ésszel gondolom... :U

(#46400) saguaro válasza Lajkó (#46399) üzenetére


saguaro
tag

Minél keskenyebb, annál kisebb a fogyasztás, minél nagyobb az átmérője, annál nagyobb erő kell hozzá, annál nagyobb a fogyasztás.
Gyárilag szerintem 155/70/R13 van rajta, Swiftre az jó is, maradjon nyugodtan.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.