Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19754) stopperos válasza Laca0 (#19753) üzenetére


stopperos
senior tag

A sávszélességet nem tudom most tesztelni neked labor körülmények között. Arra ott a [hEX-Test Results] IPSec része becsülni. Mondjuk a hw offload bekavarhat, de tervezésnek jó.
Nálam T-Home kábel internet van (300/50) így csak a letöltést teszteltem. Az én oldalam egy hAP ac^2. A másik oldalon (hEX) pedig 300/300 van, de az eszköz generálta a csomagokat, ami nem ideális a processzor terhelés miatt. Ezek az eredmények:
[wg-TCP receive: 109.7 Mbps total average]
[wg-UDP receive: 125.5 Mbps total average]
Napközben nem lehet elérni a teljes sávszélességet, belső hálózatról kellene tesztelni, hajnalban. A hEX-en a csomaggenerálás is 84%-ra feltolja a processzort, de valójában inkább 40-50% körül lenne generálás nélkül a korábbi tesztek alapján.

Ez 70 emberre van tervezve, de egyidejűleg csak maximum 1-2 használ nagyobb sávszélességet (2-5 MByte/sec).

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.