Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98151) Sörike válasza DR|FTK|NG (#98145) üzenetére


Sörike
tag

Végre elvileg most van egy vevő a tápra, így kicsit kibővült a keret. Most ez a kettő lenne a választási lehetőség:
Cooler Master GX-Lite 500W 4000Ft
FSP Hexa HE-500 8000Ft
Akkor szerinted az FSP?

[ Szerkesztve ]

(#98152) Graphics válasza Sörike (#98151) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elsőben gyenge belsővel max tűzijáték lenne...

FSP!

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98153) csanadjatek


csanadjatek
tag

Sziasztok, még egy kérdés.

Van most egy régi gépből egy Delta (electronics) DPS-350AB tápom. A fentebb említett konfigot egy rövid ideig vihetném vele, próba célzattal? A Delta elvileg jó, de nem tudom, meg vannak-e benne a megfelelő védelmek, a frissen vett MoBom meg nem akarnám szétbarmolni.

Köszönöm. :R

(#98154) Graphics válasza csanadjatek (#98153) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elbírja :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98155) süttyő válasza Graphics (#98128) üzenetére


süttyő
tag

Értem, köszönöm szépen a fáradozásodat!
A ventije hangos, illetve cicergő hangot ad. Venti cserét gondoltam neki először, ajánlottak is be quiet silent wings 2 tipusút, De ezek után elbizonytalandotam. :D
Egy i5-4440 van benne 8gb társaságában, videókártya vásárlása előtt állok, ezért érdeklődtem hogy menni fog-e még ezzel a táppal. gtx 1060 vagy rx480 lenne a befutó, de ha cserélnem kell a tápot akkor lefaragok a költségből, és megy egy rx470.

(#98156) Graphics válasza süttyő (#98155) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Koros, tehát cserélj tápot.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98157) csanadjatek válasza Graphics (#98154) üzenetére


csanadjatek
tag

Remek. :R Akkor egy kis bejövő pénzig csak házat kell szereznem... megjegyzem, nem könnyű E-ATX házat szerezni... köszönöm a gyors válaszokat. :R :R :R

(#98158) DR|FTK|NG válasza süttyő (#98155) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Én egy ilyen géphez már a kora miatt is lecserélném.
Amúgy elbírná, de egy tíz éves tápegység akárhogyan is nézzük, tíz éves.

(#98159) süttyő válasza Graphics (#98156) üzenetére


süttyő
tag

Úgy lesz! :R
Mit ajánlanál helyébe? fsp hexa+ 400, vagy egy 300w körüli be quiet, elbírná az emlitett konfigot?
Előny lenne ha halk lenne. Kicsit alergiás vagyok a zajos ventire, ezért is idegesít a táp hangja.

(#98160) DR|FTK|NG válasza süttyő (#98159) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Be Quiet! Pure Power 9 300W, 350W, 400W > 3 év
Be Quiet! Pure Power 9 400W CM > félmoduláris, 3 év
Cooler Master G450M, G550M > félmoduláris, 5 év
Seasonic S12II 430, 520 > 5 év

(#98161) Viktor8.


Viktor8.
tag

Sziasztok!

Egy Be Quiet! System Power S7 400W táp elég ehez a konfighoz?

Alaplap: ASRock M3N78D
CPU: AMD Athlon II X4 630 3.1ghz
RAM: 2x4GB HyperX 1333mhz
VGA: Sapphire R9 380x NITRO 4GB
HDD: Hitachi 500GB
SSD: Kingston V300 120GB

"Amerre járok lebegnek kavicsok, kövek, sziklák, nyílnak virágok és visszafelé folyik a víz."

(#98162) DR|FTK|NG válasza Viktor8. (#98161) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szia.

Igen. :K

(#98163) Gordiann


Gordiann
őstag

Üdv

Gyors kérdés:
Adott 3 táp közül kellene választanom:

Be Quiet B8 350W
Be Quiet 8 400W
Be Quiet L8 300W Bronze+

Utóbbiak picit drágábbak mint az első, de nem lényegi.

Melyiket válasszam?
A gépem intel i5 750 , Nvidia GTX 750, 2 HDD, semmi komoly nagy fogyasztású rész nincs benne.
Elég akár a 300-as?

SZERK: eddig FSP 400-val ment, de sajnos tönkre ment...

[ Szerkesztve ]

(#98164) DR|FTK|NG válasza Gordiann (#98163) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szia.

A második az System Power, vagy Pure Power?
Az eddigi információk alapján az L8 300w legyen(és elég :K ).

(#98165) Gordiann válasza DR|FTK|NG (#98164) üzenetére


Gordiann
őstag

L8 és 8 is System Power elvileg..

SZERK: egyébként miért jobb röviden az l8?
Egyébként köszönöm:)

[ Szerkesztve ]

(#98166) Szilard7


Szilard7
csendes tag

Sziasztok!

Lehet kicsit off, elnézést.
Van egy 500-as sima FSP Hexám. 2 éve használom és ezidő alatt végig fenn állt ez a kis hiba, ami a következő: 100% hogy indul a gépem bekapcsoláskor, de ha áramtalanítanék netán, akkor csak nehezen tudom életre kelteni, átlagban 5-10 próbálkozás után veszi fel/adja le a feszültséget a táp az alaplaphoz. Ezzel együtt lehet élni, ritkán húzom ki a dug.aljból, de érdemes lenne megcsináltatni? Nem horror összegből, de szívesen elvinném egy hozzáértőhöz.

(#98167) MMIX


MMIX
addikt

FSP ATX-400PNR-I, teszt, fcenter.ru
Q-Dion QD400 80+ (FSP, talán HCN vagy HHN)
Super Power Codegen 400W (model:450V)
Navan NKS-500W



Codegen (model:450V)

[ Szerkesztve ]

(#98168) DR|FTK|NG válasza Gordiann (#98165) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nem-nem. :N :D

Az L8 Pure Power lesz, a másik az System Power.

Az L8-ban(300w, 350w, 400w, vagyis a 430w fölöttiek nem, azok HEC belsősök - az új Pure Power-ekben, Pure Power 9, már mindvégig FSP belső van, és itt a 400w-os és az afölöttiek FSP Raider belsősök) és a System Power S7-ben(akármelyik, 400w fölött FSP Raider belsős) FSP EPN belső lakozik, a többiben HEC. dqdb összefoglalta, hogy mi a baj a HEC-cel: [link]


Szilard7(#98166)
Szia.

Ha nem lenne sok a javítás összköltsége(legyen mondjuk max 5k), akkor nekem megérné. :K
Bár ha újkora óta csinálja, és még van rá garancia, akkor visszavinném a boltba.

[ Szerkesztve ]

(#98169) AeSDé Team válasza DR|FTK|NG (#98148) üzenetére


AeSDé Team
őstag

+ Köszi!

Vajon egy GTX 980 Ti alá is elég lenne ennyi kakaó, vagy annak azért jóval több kell? Ahogy mondtam, még nem vagyok biztos :D
A procim eszik szenzor adatok alapján LinX-el terhelve 105W-ot, nem tudom az ágak hogy működnek pontosan, de e mellé kb. azt a 250W többletet még bírnia kellene, nem?
A táp 120W + 336W + 16.1W-ot tud. Melyikbe kellene beleférni?

[ Szerkesztve ]

(#98170) Sörike


Sörike
tag

FSP Blue Storm II 500W vélemények?

[ Szerkesztve ]

(#98171) zolee0307 válasza Sörike (#98170) üzenetére


zolee0307
őstag

Jó, de már régi.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#98172) Gordiann válasza DR|FTK|NG (#98168) üzenetére


Gordiann
őstag

Nagyon köszönöm a segítséget!
L8 300W Pure Power lett, meg is vettem, tökéletesen teszi a dolgát.
Halk is, bírja is, és így azt is tudom miért jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#98173) DR|FTK|NG válasza AeSDé Team (#98169) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szívesen. :)

Ennél a tápegységnék tápegységeknél egy darab 12V-os ág van, amit több részre osztottak biztonsági okokból. Ha összeadod a kettő maximális terhelhetőségét(18A, 18A), akkor az nagyobb, mint a 12V-os forrás ereje(34A), ez a "rugalmassága"(jobb szó nem jut az eszembe most :D :( ) miatt van.
Az egyik ág megy mondjuk a CPU-hoz, alaplaphoz, a merevlemezekhez, SSD-khez, optikai meghajtóhoz, a másik meg mondjuk a VGA-hoz. Ha jól tudom, a Hexa 500-nál is így van a 12V-os ágok eloszlása.

Egyébként el kéne bírnia a GTX 980 Ti-t. :K


Gordiann(#98172)
Szívesen. :)

(#98174) Roflcopter


Roflcopter
csendes tag

Sziasztok!

Ezt a tápegységet készülök megvenni: Enermax Revolution XT II 650W ERX650AWT
Arra volnék kíváncsi, hogy ez a tápegység megbízható? Van-e róla valakinek valami tapasztalata, észrevétele/véleménye?

(#98175) DR|FTK|NG válasza Roflcopter (#98174) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szia.

Új tápegység, alig van róla teszt, CWT belsős, de Enermax tervezésű.

Jól bevált tápegységek, hasonló árkategóriában, hasonló jellemzőkkel:
-Be Quiet! Straight Power 10 500W CM > félmoduláris, 5 év
-Corsair RM550x > félpasszív(nem kikapcsolható, azaz alacsony terhelésen mindig megy a ventije), teljesen moduláris, 10 év
-EVGA G2 550 > félpasszív(kikapcsohlató), teljesen moduláris, 10 év
-EVGA GS 550 > félpasszív(kikapcsolható), teljesen moduláris, 5 év
-Seasonic G450, G550 > félmoduláris, 5 év
-Super Flower Leadex Gold 550> félpasszív(kikapcsolható), teljesen moduláris, világít, fekete, fehér és szürke színben kapható, 5 év

Ha jól tudom, ilyesmi géphez kell:
-i7 6700
-Asus GTX 1070 Strix
-1db WD Red
-1db 2,5" SSD
-Zalman Z9 Neo

Ehhez bőven elegendőek azok, amiket írtam. :K

[ Szerkesztve ]

(#98176) topjoyy


topjoyy
tag

Sziasztok!

Ezek közül melyiket érdemes venni?
CHIEFTEC IARENA GPB-500S 10500
FSP HEXA+ ATX DESKTOP 14500
COOLER MASTER ELITE POWER BLACK 600W

(#98177) DR|FTK|NG válasza topjoyy (#98176) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szia.

Az FSP Hexa+-ot. Nagy valószínűséggel a 400w-osat kapnád.
Egyébként ajánlottam már FSP Hyper (S) 500-at, én ezt venném, akár más boltból is, kicsit többért is, ezzel lazábban mehet a tuning is.

[ Szerkesztve ]

(#98178) Taifa Díaz válasza DR|FTK|NG (#98177) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Azt mondanám, hogy az iArena-t NE :N

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#98179) DR|FTK|NG válasza Taifa Díaz (#98178) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Igen, és jó nagy ívben elkerülni, mint a Cooler Master Elite Power-t. :))

(#98180) Graphics válasza DR|FTK|NG (#98179) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez az új iArena, ami elvileg Sirtec belsős :)

Ugyanaz a belső mint a Force Series-ben, csak nincs plecsni, ha azt ajánljuk, akkor szerintem ezt is...

Bocs , benéztem GPC-re gondoltma :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98181) jdealer97


jdealer97
csendes újonc

Sziasztok!
Mia véleményetek ezekről a tápokról??
Melyik érné meg leginkább? Játékhoz használatos gépbe szeretném!
Köszia a segítséget :)

CORSAIR CX600M 600W MODULAR (23K)
FSP RAIDER 650W (23K)
THERMALTAKE TR2 S 700W (12K)

(#98182) Graphics válasza jdealer97 (#98181) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

írd le a gépet. Mert így nem tudunk ajánlani.

Konfighoz ajánlunk, nem játékhoz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98183) jdealer97 válasza Graphics (#98182) üzenetére


jdealer97
csendes újonc

Egyenlőre még nincs meg ... CSak apránként szedem össze a darabjait...
De a tervet leírom.
Alaplap Asrock H110M-HDS/H110M-HDV, Gigabyte H110M-S2H/H110M-S2HP (ezek a jelöltek csak még nem döntöttem)
Proci Core i5-6600
8gb ram
HDD WD 1Tb Blue
VGA GTX970 4GB

Cooler Master G450M (FÉLmoduláris), Be Quiet! System Power S7 450W, Seasonic Eco 430W, Super Flower FX Bronze (SF-450P14HE) 450W, FSP Hexa+ 500W Ezeket már ajánlották egyszer nekem ..de gondoltam megkérdezem ezeket is...

[ Szerkesztve ]

(#98184) Graphics válasza jdealer97 (#98183) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

FSP Hyper 500
Cooler Master G450/550
Seasonic S12II-520

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98185) jzsolt25 válasza Graphics (#98150) üzenetére


jzsolt25
csendes tag

Köszönöm szépen.

(#98186) slick-adam


slick-adam
aktív tag

sziasztok!

félig off hozzaszolas következik:
adott egy par napja ( :( ) összerakott gep (lasd alairas), amiben a Seasonic táp volt egyedül csak régi (max. 2 eves, alig hasznalt, kb 1 evet dobiban pihent).
tegnap levettem a gep oldalat, atraktam a procihütö ventillatorat egy masik pozicioba, visszazartam, bekapcsoltam a gepet, tökeletes. elinditottam egy Prime95-öt, a hömersekletet tesztelendö, aztan...

gepet vissza akartam tolni a helyere, nagyon ovatosan, ahogy szoktam, igy bekapcsolt allapotban es par centimeter utan KIKAPCS. nem volt csattanas, nem volt füst, nem latok egesnyomokat, ... de nem is kapcsol be azota. nem villannak a fenyek az alaplapon, semmi.

nem vagyok HW guru. jol sejtem, hogy a PSU-nak annyi? vagy hogy tudnam ellenörizni müszerek nelkül mi a gond? basszus azon a gepen dolgozok, szetvet az ideg. mondjatok, hogy a PSU es nem halt meg semmi mas...! :(

----------------------

nagyon gyorsan kene tap nyilvan. Amazon-tol tudnek leggyorsabban rendelni, nincs oriasi kinalat naluk es most hirtelen nem tudok 150+ euros tapot becsettinteni.
- Be Quiet! Straight Power 10 500W semi-modular
- Be Quiet! Pure Power 9 500W semi-modular

ezek elfogadhatok lennenek? nyilvan a Pure verziot preferalnam, ha azt mondjatok az is okes keszülek. a Straight 25 euroval dragabb.

elöre is köszi a valaszokat!

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#98187) slick-adam válasza slick-adam (#98186) üzenetére


slick-adam
aktív tag

meg kis info a teljes kephez:

nem tudom regebben is hangos volt-e a tap terheles alatt, de uj gep miatt eleg sokat füleltem mostanaban es pont tegnap meg delutan jatek (Crysis3) közben vettem eszre, hogy elegge süvitett a tap ventije. meleg volt a szobaban, az igaz, de közeleben se jarhattam a full terhelesnek. GPU 150W-ot cibalhat max es 70%-on ketyegett, proci elegge pörgött, de a 300-350W összterhelest ketlem, hogy meghaladtam volna. es a tap ugye 620-as...

jatek utan azonnal elcsendesedett.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#98188) norba69 válasza slick-adam (#98186) üzenetére


norba69
senior tag

Az új táp rendelése előtt még kipróbálnám egy másik tápkábellel, hátha csak az kontaktos.

(#98189) Graphics válasza slick-adam (#98186) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Cseréld ki a tápkábelt, szerintem az kontaktos

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98190) DR|FTK|NG válasza slick-adam (#98186) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szia.

A csatlakozók jól vannak bedugva? Elképzelhető, hogy eredetileg csak lazán kötötted össze a kábeleket, és a mozdítástól annyival kijjebb csúsztak, hogy már nem érintkeznek az érintkezők.
Én kipróbálnám egy másik tápkábellel is, lehet, hogy az a ludas, mint ahogy a többiek is írták.

Úgy tudod megnézni, hogy a tápegység megy-e, hogy összekötöd a 24 pin-es csatlakozó zöld pin-jét az egyik feketével, valahogy így(mindegyik más csatlakozó legyen lekötve a gépről):

Esetleg megmérheted feszültségmérővel, hogy rendben vannak-e a feszültséged, és akár egy pl izzót is ráköthetsz, hogy megnézd, hogy (kisebb) terhelés alatt is rendben van-e.

Jó esetben nem vitt magával semmit sem, mint ahogy egy jó minőségű tápegység esetén elvárható.

A két tápegység közül(Be Quiet! Pure Power 9 500W CM és Be Quiet! Straight Power 10 500W CM) közül mindegyik rendben van. Az utóbbi javára szólhat az öt év garancia(a másikra csak három van), illetve a halkabb működés, viszont a másik javára a teljesen fekete kábelek szólnak.

[ Szerkesztve ]

(#98191) slick-adam válasza norba69 (#98188) üzenetére


slick-adam
aktív tag

és basszus tényleg. eszembe nem jutott volna kiprobalni...
talaltam egy tapkabelt szerencsere, igaz nagyobb lukakkal, mint az eredetin, de belement es müködik. huh! lehet, hogy a tap csatlakozoja sincs teljesen rendben, nem?

nagyon szepen köszönöm a gyors valaszokat! emiatt forgolodtam egy ejszakat feleslegesen.:)
mindig tanul az ember valami ujat.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#98192) Graphics válasza slick-adam (#98191) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne aggódj
Csatlakozókat meg dugb bele rendesen.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98193) slick-adam válasza DR|FTK|NG (#98190) üzenetére


slick-adam
aktív tag

köszi neked is, megjegyzem ezt a tippet.

amugy elegge furik a tap csatlakozoi. pl a 24 pines csati is tul feszes, nem is tudom beledugni az alaplapba addig, hogy bekattanjon, mert felek, hogy kettetörik a lap. de igyis nagyon benne van, ugy kell kitepni szinte.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#98194) Hani


Hani
aktív tag

Uraim,

a szent grált keresem: megfizethető, jó minőségű és halk tápot. Újonnan, garanciával.
Szín, modularitás, ilyesmi másodlagos.

A "Milyen asztali gépet vegyek?" topicban membrandj úr a következőket ajánlotta:
"fsp raider 550, xfx 550, seasonic m12 520W EVO"

Ezek jónak tűnnek, de nem annyira az az árkategória, amire eredetileg gondoltam - szeretnék valahol 15-16K (esetleg 17K) környékén megállni, ha van rá mód.

A gép, amihez kellene majd, semmi különösebb extra: MSI B150m Mortar lap, benne egy i5 5500, Samsung 840-es SSD, 1 TB WD green HDD, ODD, 8GB DDR-4, pár venti. Később kerülne majd bele egy RX 480 körüli videokártya, ha elrendeződik kicsit a piac. A ház egyelőre kérdéses, talán CM300, talán Zalman Z3 Plus, talán egy kiöregedett szerverház.

A napokban egy másik gépet is összeraktam (jóapámnak, DR|FTK|NG tanácsa alapján), abba egy Hexa+ 400 került. Ez jóapámnak még elég halk, de nekem már nem az - valami hasonló teljesítményű, de halkabb és cicergésmentes tápra lenne szükségem.

Esetleg egy Be Quiet! Pure Power L8 400W -os jószágot le tudok akasztani 17K környékén, de nem tudom, hogy érdemes-e, illetve hogy mi akad ebben az árkategóriában, ami érdekes lehet.

Köszönöm:

/Hani

[ Szerkesztve ]

(#98195) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Van egy Cooler Master Rs-500 PSAP-J3 tápegységen és nagyon sokszor csak felpörög teljes fordulatra 1-2 percig aztán teljesen elhalkul, de ezt össze vissza csinálja.
Mit lehet vele csinálni? Mert nagyon idegesítő, főleg este!

(#98196) DR|FTK|NG válasza Hani (#98194) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Szia.

A Be Quiet! Pure Power L8 400W megfelelne, habár már kifutó széria. Kicsit többért van Be Quiet! Pure Power 9 400W és Be Quiet! Pure Power 9 400W CM is, újabb széria, jobb belsővel(FSP EPN vs FSP Raider), mindegyik kábel fekete. Ez kicsit hangosabb a Pure Power L8-nál, de a HDD és egy házventi túlzajonganá.

Igen, a hang az fül függvénye. Engem néha az egy szem HDD-m hangja is zavar, néha pedig megnyugtat, amikor aludni akarod. :D
A cicergés az zavaró tényező, van olyan, hogy az egyik tápegység nem cicceg, a másik ugyan olyan pedig igen. A számítógépre nézve nem veszélyes: [link]


Zolix(#98195)
Szia.

A legegyszerűbb megoldás, amit tennék: lecserélni. Vagy visszaviheted a boltba, ha még van rá garancia, de nem biztos, hogy abban az időben is produkálja, amikor ott van.
Minőségileg se a legjobb ez a tápegység.

[ Szerkesztve ]

(#98197) Graphics válasza Zolix (#98195) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Biztos vagy abban, hogy a tap csinalja?

Ez egy FSP belsos Cooler Master, tehat a minosegevel nincs baj, max a koraval

DRIFTKING: Minosegevel nincs baj

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98198) Zolix válasza Graphics (#98197) üzenetére


Zolix
tag

Meghallgattam és biztos, hogy a táp erősebben is fújja a levegőt.

(#98199) Graphics válasza Zolix (#98198) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Milyen hardvert hajt a tap?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98200) Zolix válasza Graphics (#98199) üzenetére


Zolix
tag

Asus M2n32-sli Deluxe AMD 3800+ proci videokártya 7600gt a táp kb 2 éves

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.