Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sharp4


sharp4
őstag

Sikeresen lehúztak még egy bőrt a szériáról. Legalább az exportálás, importálás lehetőségét kapnánk meg!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#2) HKorn


HKorn
addikt

Már vártam a tesztet, pont ezt az órát nézegettem, de így marad a MagicWatch 2. Az jobban meggyőzött, habár hasonlóak.

Illetve ennél az aláselemzés rész érdekelt volna, tud-e mondjuk apnoe-t felismerni?

Run&Ride

(#3) ribarszki


ribarszki
őstag

Korrekt cikk. Sokáig tervben volt a GT2 os, mert tetszik az óra, de főképp a wifi hálózaton való hívás,értesítés miatt Actice 2 lett.
Jó lenne a GT2, de tényleg van mit fejleszteni rajta. Való igaz, ez ár emelkedéssel is járna. Meglátjuk a GT3-at..

(#4) beyruth82


beyruth82
veterán

Vártam a tesztet mert tetszett az óra és a jelenleg használt honor band 5 karkötőt akartam lecserélni egy komolyabb eszközre (oneplus 7T prohoz használnám)de elbizonytalanított néhany dolog ☹️
Pl a pulzusmérés pontatlansága amit a cikkben írnak eléggé lehangoló.Ez az egyik legegyszerűbb funkció és még ez se megbízható?A 15 ezer ft-os HB5-öm felkaros vérnyomásmérővel ellenörizve rendszeresen tűpontos értékeket hoz időnként 1-el kevesebb vagy több bpm-et mutat maximum.Fontos az alvásfigyelés mert nagyon rossz alvó vagyok és ebben is elképesztően pontos a HB5 (elalvás,felébredés idejének és éjszakai ébredések számának tekintetében legalábbis).Ki tudja ebben mennyire lehet pontos a watch gt2e?Biciklis edzéseket mérnék vele amiben nyilvan fejletebb mint a hb5 és az üzemideje is jobb de ez megér több mint 60 ezret?Hát nem tudom....
Értesítéseket nem használom hb5-ön és a folyamatos bluetooth kapcsolatot sem (naponta párszor szinkronizálom csak ) különben jó ha 4 napot bírna kb.Watch Gt 2e-n viszont kihasználnám 24 órában a bluetooth kapcsolatot és ertesítéseket is kérdés hogy a 1,5-2 hetes üzemideje folyamatos 0-24-es bluetooth kapcsolattal és minden értesítés bekapcsolásával értendő?Ezt jó lenne tudni.Nem szivesen váltanék huawei/honor vonalról mert nekem nagyon bejön az egészség appjuk ezért ha ez nem akkor marad a karkötő.

[ Szerkesztve ]

(#5) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

"Még fájóbb az NFC és az érintésmentes, csuklómozdulatra történő mobilfizetés hiánya ... "
A GT2 tudott ilyet? Lehet én értem félre, de a szövegkörnyezetből nekem ez jön át.
Sőt, tovább megyek. Android-on egyáltakán működik ez az órás-NFC-s fizetési lehetőség?

(#6) Noukoum válasza <Adamsky> (#5) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem működik.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) AliceWake válasza Noukoum (#6) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Garminnál (Venu és Vivomove Luxe) bizonyos szolgáltatók kártyáival kiválóan működik.

Non omnis moriar.

(#8) Noukoum válasza AliceWake (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor sry, ha jól tudom a google pay és a samsung pay továbbra sem támogatott itthon. Nem értem miért nem lehet ezt is egységesíteni.

Szerk: Ez a bizonyos szolgáltatók kártyái mit takar?

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) <Adamsky> válasza AliceWake (#7) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... kezdeményezhetünk Garmin Pay fizetést, ahol az appban megadott PIN kód beütése után már érinthetjük is az órát a terminálhoz."
Jól értem, hogy minden egyes fizetés előtt PIN kódot kell bepötyögni a telefonon? Mert ez így akkor minden csak nem kényelmes és gyors.

(#10) Gömbike válasza Noukoum (#8) üzenetére


Gömbike
senior tag

Pl. Revolut

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#11) <Adamsky> válasza <Adamsky> (#9) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Azt hiszem megtaláltam a választ. Gondolom ez most is így működik.
Mondjuk a Vivomove Luxe-on biztos kell a telefon is, különben a pass code-ot nem lehetne bevinni.

[ Szerkesztve ]

(#12) repvez


repvez
addikt

nézegettem ezeket az okosorákat, de mindig valami kimarad azokbol a funkciokbol ami miatt nem vettem még.
a GT2 közel állt hozzá, gondoltam, hogy ez a frissitett verzió majd talán megfelelö lesz, de a cikk olvasása nem gyözött meg.
A pulzusmérő pontatlansága az edzések nem exportálhatoak NFC hiánya. nincs hangjelzés. és nem ébreszt rezgéssel

Arról jó lenne pontos infó, hogy a zenét akkor tudja e telefon nélkül lejátszani vagy sem, mert a cikben azt irták igen ,de a hivatalos leirásban a megjegyzések között ez áll:

"Csak MP3 és LC-AAC formátumok támogatottak a WATCH készülék helyi lejátszásához. A zenelejátszáshoz csatlakoztatni kell egy Android telefont és legalább 2 GB tárhely szükséges hozzá. A zene hallgatásához Bluetooth fülhallgatóra van szükség."

Tehát most kell a telefon vagy nem?

Azt nem értem, hogy hogyan terveznek okosórákat, ha olyan hasznos funkciok hiányoznak vagy nem mukodnek ugy ahogy a való életbe használná a felhasználó.
ÉS nem hinném, hogy egyéni izlések miatt hiányolja valaki azokat a dolgokat,m ert már több generáció ota kimaradnak belöle ilyen dolgok vagy nem egyszerre jelenik meg .

(#13) beyruth82 válasza repvez (#12) üzenetére


beyruth82
veterán

El is siklottam a nem ébreszt rezgéssel rész fölött.Ezt bármelyik filléres okoskarkötő hozza.Ez elég gáz....

(#14) repvez válasza beyruth82 (#13) üzenetére


repvez
addikt

azért azon pontositok, mert ha jol értettem a cikket, ott azt irja, hogy rezegni rezeg, csak olyan gyenge , hogy senki nem ébred meg rá.

(#15) HKorn válasza repvez (#12) üzenetére


HKorn
addikt

Tulajdonképp a te igényeidet a GT2 kiszolgálja, mert ébreszt rezgéssel, tud telefon nélkül zenét lejátszani és van hangjelzés is, mivel annak van hangszórója.
Egyetlen pont maradt ki, az exportálhatóság, de szerintem ha nem buzul az ember Stravával, akkor az túlélhető. Úgyis megvan minden egy helyen a Health appban.

Run&Ride

(#16) taptaq válasza HKorn (#15) üzenetére


taptaq
aktív tag

Healt beta appal megy az exportálás is, de akkor kell a kínai reg. is hozzá. Benne van az appban a gpx fájl mentési lehetőség. Remélem nem értettem félre a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#17) <Adamsky> válasza taptaq (#16) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Benne van az appban a gpx fájl mentési lehetőség."
Igen? Melyik verzióval? Leírás / forrás? Nekem van kínai regisztrációm, esetleg rá tudnék nézni. Én egyébként eddig a Huawei-TCX-Converter-ről tudtam. Az nekem (Watch Magic-el) működik is. Nem épp a legkényelmesebb verzió, de ár/érték arányban (32e-ért vettem kintről az órát) megteszi.

(#18) quest88


quest88
újonc

Honor Band 3 cuccot használok. Annak a rezgésére felébredek.
A GT 2e ehhez képest gyengébb lehet?

(#19) cintula187


cintula187
addikt

Ezeket az értelmesebb watchface -eket berakják a sima GT választékai közé is?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#20) quest88


quest88
újonc

Intelligens ébresztést tudja?

(#21) #06314240 válasza quest88 (#20) üzenetére


#06314240
törölt tag

a hivatalos specifikáció alapján igen

(#22) <Adamsky> válasza cintula187 (#19) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hol láttál te itt "értelmes" watchface-eket? Pl. ez az agymenés a Watch Magic-en is megtalálható. A Watch Magic-es topic-ban rendesen ki is vagyunk bukva, hogy az óralapok 90% tök használhatatlan. A legtöbb ilyen bugyuta gyerekrajz szintű.
A "kedvenceim" a teljesség igénye nélkül:

:W

(#23) hardver1985


hardver1985
tag

Nagyon jól néz ki. :C

Megbízhatóságom: 222 pozitív...

(#24) cintula187 válasza <Adamsky> (#22) üzenetére


cintula187
addikt

Bocsi. A cikk 2. oldalán az óraszámlapoknál láttam, de leesett, hogy azok "saját" mókolt, bétában leszedhető változatok.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#25) Predatorr


Predatorr
őstag

Hát az első szakaszból kiderült, hogy szar. :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#26) Indy1 válasza Predatorr (#25) üzenetére


Indy1
tag

nem szar. csak nem eleg olcso az elso generacios GThoz kepest
En is szeretnem a Magic 1st gen oramat kicserelni...

(#27) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !
iPhone-al szeretnék egy ilyet használni.
Ami érdekelne, hogy az SPO2 mérés magán az órán működik attól függetlenül, hogy az iOS szoftverben nincs támogatás ?
Illetve Zenét hogyan lehet felmásolni rá ? Notival lehet ?
Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#28) scyllarus válasza cintula187 (#24) üzenetére


scyllarus
veterán

A saját csak annyit jelent, hogy le van töltve az órára, semmi mókolt, béta, stb.
Én is tervezem a Watch Magicemet erre cserélni, mert:
- nagyobb
- jobb az akkuideje
- Van SpO2
- Méri a horgászatot :D

A pulzusmérése miatt nem aggódom, a tesztelő nyilván nem tudta, hogy két kézen pont ennyire különböző pulzust fog mérni, azonos cuccal is... :U
A felsorolt "hiányosságok" engem nem zavarnak, 90%-a a felesleges fa*ság kategória nálam, a wifis adatkapcsolat jó lenne (bár nem akarok zenét hallgatni róla), az EKG is, de azzal mindenki más is szenved.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#29) IOX


IOX
tag

Háhh, játszásiból vettem. Működik a rezgéssel ébresztés. Lehet állítani mennyire erősen rezegjen. Véroxigént mér a telefon nélkül is, tök jó számlapok vannak. Lehet beállításokat végezni egyes számlapokon. Nekem stresszt, aksi töltöttség, dátum, lépések száma, és kalória mérés van kijelölve. Telefonról jönnek a gmail, messenger, hívás, és sms értesítések. Erre kellett, csinálja, jah, és popsin rúg ha régen mozogtam, nagyszerű a felébresztése is.

(#30) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szerintetek a Watch GT 2e vagy ez a jobb ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#31) corne válasza eladogeppc (#30) üzenetére


corne
csendes tag

Szerinted ez a jobb vagy a Honor Magicwatch 2? Sportfunkcióban

(#32) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok
Olyan problémám van, hogy a Huawei WatchGT2e okosóra nem mindig jelezi az értesítéseket és a hívásokat. Baromi bosszantó, hogy csak Xiaomi telefonnal van gondja. Nem tudtok vmi okos megoldást?? :W
Előre is köszönöm :R

"Hosszú és eredményes életet!"

(#33) R. András


R. András
friss újonc

Érdekelne hogy bármilyen 22mm-es szíj jó hozzá?

(#34) Jocohun


Jocohun
tag

Sziasztok. Tudtok segíteni? Most vettem egy Huawei watch GT2 e okos órát és egy Huawei P20 Lite telefonom van. A gondom az ,hogy ha messengeren hívnak azt nem jelzi ki az óra. Miért nem jelzi ezt? Köszönöm :R

(#35) #14841344


#14841344
törölt tag

Sziasztok! A Watch GT2e tud automatikus SpO2 mérést?

(#36) Luna73 válasza #14841344 (#35) üzenetére


Luna73
tag

Nem tud,csak manuális van rajta

(#37) Jumpalaja01


Jumpalaja01
tag

Üdv! Olyan gondom lenne, hogy a feleségemnek cseréltük a Huawei telefonját Xiaomira. Letöltöttük az alkalmazást, próbáljuk párosítani a telefont, meg is találja de kiírja, hogy a készülék nem támogatott. Ilyenkor mi van?

(#38) Luna73 válasza Jumpalaja01 (#37) üzenetére


Luna73
tag

Hali. Nekem is xiaomim van de csont nélkül felismerte.(note 10 lite)

(#39) Jumpalaja01 válasza Luna73 (#38) üzenetére


Jumpalaja01
tag

Közben megoldódott az app-ot kellett frissíteni...

(#40) szhusi


szhusi
újonc

Gondolkodom vegyek egy ilyen órát, javult valamit azóta? Leginkább sportolás miatt. Tesztbe írt mérési pontatlanságokat tekintve(pulzus, gps, stb.) Algoritmuson finomítottak azóta? Hiányzó funkciók közül a wifi-t hiányolom, többi szerintem fölösleg, csak az akku üzemidejét tarkítaná.

(#41) gyuri2008 válasza Jumpalaja01 (#37) üzenetére


gyuri2008
veterán

A telefon Bluetooth menüjében le van választva huawei telefon?
Vagy indítsd újra a telefont és az órát.

(#42) O.CS


O.CS
aktív tag

Sziasztok,
Gondolkodom egy ilyen óra vásárlásán.
Szerintetek megéri megvenni 2021 végén még ezt az órát?
Lesz még rá támogatás?Nem akarok úgy járni, hogy kijön egy új android verzió aztán dobhatom a kukába az órát.

(#43) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok! Mától én is viselek 1 ilyet.

:C

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#44) Gömbike


Gömbike
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.