Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106) batman. válasza Chal (#105) üzenetére


batman.
senior tag

Igen az első válaszomban írtam, hogy vennék egy „akciós” puha-falú szettet és átgondolnám mennyire kell a homokszűrő. :K
Kombi tablettánál heti 1 db-al számolhatsz én itt szoktam venni az 5kg-ost (tudtommal ez a legolcsóbb, és nekem, és ismerőseimnek nagyon bevált). Parkolóhely az udvarban mostanában nincs. :(
Tesztcsík vagy más teszt, arra szükség van, én nem ezt használom, hanem tablettást, meg van kis ceruzaelemes teszterem, de mind ugyanazt a célt szolgálja, ez is jó.
Talajtakaró, -hát én nem az intexet venném, hanem egy vastagabb minimum 250g/m2 geotextilt (fekete filcszerű anyag) gazdaboltban, vagy a piacon keresd. Sokkal olcsóbb és jobb.
Fedőtakaró, ha van rá gyári, akkor érdemes rajta elgondolkodni. Jobban néz ki mint az egyéni megoldások. Ha nincs gyári akkor lefűzhető takaróponyva lehet alternatíva de a fólia sem ördögtől való! Azt kapsz ott ahol a geotextilt árulják.
Én egyébként sima fekete mezőgazdasági fóliát használok nyáron, teljesen meg vagyok vele elégedve!
Indulásra nem kell más, esetleg egy napernyő, ha egyfolytában süti a nap akkor túlmelegszik. Kilépőnek valami rongyszőnyeg, hogy ne csússzanak el a vizes füvön. Aztán majd kialakul. Jut eszembe, egy négy méteres tömlőre is szükséged lesz, hogy a medence aljáról a behordott sarat, beleesett dolgokat "kiporszívózd" ezt majd a medence belsejében lévő szívó csonkhoz kell csatlakoztatnod, de ez az első héten nem kell. ;)
Hajrá! :))

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.