Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#749) Apollyon válasza tiv83us (#748) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem azért van elképzelésem, kicsit off, de ez a téma erre kissé nyitott :D

Mármint, a nagy távolságok miatt a jelenlegi tudásunk szerint az UFO-k meg barátaik nem igazán valószínűek (tehát kamuk) a Föld körül, égen stb.

Viszont az is elgondolkodtató, hogy vajon miért az ember az egyetlen intelligens lény a Földön (azt most tegyük félre hol és merre tart manapság a társadalom).

Előttünk ugye nem lehetett, vagy ha volt, valamilyen nyomnak kellett volna fennmaradnia. Így én arra mernék tippelni, hogy valahonnan, valahogy idekerültünk. Szóval szerintem vagy a féreglyukak lehetne a megoldás, vagy valami egyéb téridő guberálás.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.