Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2050) [Prolixus] válasza Televan74 (#2049) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szerintem sokan nézik ezt be, a gamer oldalak pedig előszeretettel gyártják a félrevezető címeket a hírhez. Ráadásul ahogy írtam is, az eredeti kontextusban ez egy nagyon bizonytalan kijelentés volt, kb. annyit jelent, hogy tartsd meg, ki tudja, lehet érdemes lesz, lehet nem.

Nem is értem igazán, ebből miért csinál hírt a gamer sajtó, semmi hírértéke nincs. Még ha egyértelműen megígérik, hogy lesz értelme a mentsek átvitelének, mire gyakorlatban odakerül a sor, simán lehet, hogy effektíve alig jelent valamit a hozott mentéssel való játék. De itt még egy ilyen ígéret sem hangzott el...Ilyenek után nem csodálkozom, hogy néha ki vannak akadva a készítők a sajtóra.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.