Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Jim-Y válasza qwer83qwer83 (#1100) üzenetére


Jim-Y
veterán

Vedonek:

OG Spiderman / Nightcrawler
Mordo / Juggernaut / Dormammu (duplikalnod kene meg)
Agent Venom / Black Panther (Civil War) / King Groot / Spiderman (Stark)
Hyperion / Ultron

Kb probaltam sorrendben irni oket. Igazabol nagyon sok jo vedod van, nyilvan rank 5-kent meg jobbak de egyik masik r4-en is megallja a helyet. Persze fugg attol is, hogy milyen AW tierben vagytok.

Azert egy Og Spiderman, Nightcrawler, Juggernaut, Mordo, +1 nagyon jo kis vedelem, foleg ha van mystic dispersion-on legalabb 4 pont.

[ Szerkesztve ]

(#1102) Poppsimesiás


Poppsimesiás
újonc

Sziasztok!
Sajnálatos módon nem tudok tovább játszani ezen a játékon és arra gondoltam megválnék a felhasználómtól. A Shakes&Fidgeten anno volt olyan h valaki átruházta másra. Nem tudom ez itt lehetséges e, vagy hogy van e rá igény.
Amennyibben lenne rá lehetőség vagy érdekel bárkit, akkor szívesen megosztom hogyan is állok a játékban. Mennyi karakter, hanyas szinten..és minden egyéb információt.
Előre is köszönöm!
István

(#1103) Vinesz válasza TomWexX (#1080) üzenetére


Vinesz
újonc

Helló, engem érdekelne a csapatotok.. szívesen csatlakoznék. Sokat nem tudok az Alliance részről, csak nyomtam.

(#1104) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Én ma szereztem meg az első 6*-om. Hát nem igazán őrültem neki de ez van. Kb 8 hónapja játszom.

(#1105) TomWexX válasza Jim-Y (#1104) üzenetére


TomWexX
addikt

Én pont az előbb nyitottam ki a 2ik 6osomat, green goblin lett. Emellett van egy Luke is... nincs okom panaszra. :)

(#1103) Vinesz: Kedves tőled hogy csatlakoznál, de nálunk nagyon magas a prestige elvárás, legalább 5db 5*r4 (ha van r5 az még jobb) illetve 6*os karakterek kellenek hogy meglegyen a szükséges prestige. :B

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1106) Fejo


Fejo
őstag

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#1107) Rivaul válasza Fejo (#1106) üzenetére


Rivaul
addikt

Szép. De ez mi ez? Te vagy? Ha allit keresel akkor egy kisebb, nyomorultabb és betegebbet tudok ajánlani :P

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1108) Fejo válasza Rivaul (#1107) üzenetére


Fejo
őstag

Igen, saját :)

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#1109) TomWexX válasza Fejo (#1106) üzenetére


TomWexX
addikt

Szép account, grat hozzá! ;) Blade, Void nekem is van r4ben, Blade következő season rewarddal megy majd r5re. :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1110) Fejo válasza TomWexX (#1109) üzenetére


Fejo
őstag

5* GR hiányában Blade nem lesz r5, viszont így vélhetően kivárok a második r5-val. Vagy sikerül pörgetnem egy GR-t vagy várok amíg jön egy új god tier.

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#1111) TomWexX válasza Fejo (#1110) üzenetére


TomWexX
addikt

Nekem is csak 4esben van rider, de a synergyhez az is elég, a piszkos munkát úgyis blade és void végzi. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1112) Rivaul válasza TomWexX (#1111) üzenetére


Rivaul
addikt

Van egy r3 Voidom de vagy én csinálok valamit rosszul vagy nem tudom de nekem nem igazán hatékony támadásba. Pedig 5*

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1113) TomWexX válasza Rivaul (#1112) üzenetére


TomWexX
addikt

Dupla? Mert az elég fontos neki.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1114) Rivaul válasza TomWexX (#1113) üzenetére


Rivaul
addikt

Csak szimpla sajnos. Lassan mehetne r4-re de nem igazán látom értelmét a jelenlegi állás szerint.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1115) TomWexX válasza Rivaul (#1114) üzenetére


TomWexX
addikt

Szimplán nem érdemes r4ezni, ha duplázod akkor fogod tudni visszafordítani a healinget/powergaint, ezért sem érzed még hogy mire képes ez a kari. ;) Na akkor viszont egyből mehet is r4re :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1116) Rivaul válasza TomWexX (#1115) üzenetére


Rivaul
addikt

Hát ez a veszély még egy darabig nem fenyeget szerintem :D Bár igazából nem panaszkodok mert nem A de B osztályos hősöket azért adogat ötösben is. AA, Hawkeye, Quake, Void, Nebula, Magik stb. Sokaknak jóval rosszabb a használható hős arányuk. Void várakozik akkor még egy darabig.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1117) 1stVikman


1stVikman
senior tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék, mert kicsit elakadtam.
Hogyan tudok tier4 class catalyst-et szerezni?
Nem tudom tovább fejleszteni a hősöket sajnos. Merre, hogyan tovább?
Jelenleg így állok:



Segítséget, tippeket, tanácsokat előre is köszi. :R
Üdv: Vikman

(#1118) Rivaul válasza 1stVikman (#1117) üzenetére


Rivaul
addikt

A legjobb ha egy alliance-be csatlakozok ahol megy a map5 végig AQ. Onnan jön a legtöbb shard és lehetőség az egészre. Meg az ott kapott glorybol venni. Mellé persze ha havi questek nehezebb fokozatai master és uc szint.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1119) 1stVikman válasza Rivaul (#1118) üzenetére


1stVikman
senior tag

Tehát akkor innen értelmesen továbbjutni csak egy Allival lehet...
Kár, mert azért annyi időm nincs játszani, hogy normálisan ki tudjam venni a részem a feladatokból. :-/

(#1120) Kinder válasza 1stVikman (#1119) üzenetére


Kinder
senior tag

Jön most az új havi veszedelem, az Infinity Nightmare küldetés.
Namost ebben tökegyedül mész, és a heroic szint is ad t4c szilánk kristályt ( 10 db ), valamint a master szint is ( 55 db-ot ).
Persze ehhez végig kell csinálni mindkettőt 100%-ra, de ebből a 65 db kristályból csak összegyűlhet 1-2 egész t4c. A heroic menni fog, a masterrel meggyűlhet a bajod elsőre.
Május 2. - június 6. között megy ez, utána jön a következő.

[ Szerkesztve ]

(#1121) Jim-Y válasza Kinder (#1120) üzenetére


Jim-Y
veterán

Az 55 kristály az asszem 41250 fragmented jelent és statisztikailag minden kasztbol egyenlő mennyisegut fogsz kapni tehát közel sem fog kijonni egy teljes

(#1122) Rivaul válasza 1stVikman (#1119) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez nem egy kezdő acc. Innen már csak alliba fejlődsz érdemben. Megy egyedül is ha minden havit maxolsz minden szinten de úgy sem lesz az igazi.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1123) 1stVikman válasza Rivaul (#1122) üzenetére


1stVikman
senior tag

+Kinder
Köszi a választ.
Normal+ heroic nehézségen nyomtam a mostanit, de időhiány miatt legtöbbször csak a heroic-ot szoktam.
Muszáj lesz találnom valami könnyed alli-t, mert így nehéz. :/

(#1124) Kinder válasza Jim-Y (#1121) üzenetére


Kinder
senior tag

Akkor kéthavi adag kell, nem számoltam utána, csak mondtam, honnan jöhet ally nélkül. :)

(#1125) Rivaul


Rivaul
addikt

Nincs valamelyikőtök feloszlóban lévő alliban? A Velősből kiszállunk jó páran mert abbahagyjuk a játékot. Már mint az "éljátékot". Nem bírjuk azt a geciségsorozatot amit a Kabam megenged magának. Viszont így szerencsétleneknek lesz 6-7 üres helyük. Hazaiba a második alli vagyunk a H-L után. Jó prestige és war rating, kiváló és aktív játékosok. Jó lehetőség egy olyan allinak ahol a csapat egy része többre vágyna.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1126) astorre19 válasza Rivaul (#1125) üzenetére


astorre19
aktív tag

Uhh sajnálattal hallom.

Nagy a mozgolódás ebben a hónapban a magyar allikban.
Én is szünetelek most picit.

Írjatok a nagy magyar face csoportba hátha

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1127) Rivaul válasza astorre19 (#1126) üzenetére


Rivaul
addikt

Külföldiekben is ez a helyzet. Szerintem a Kabam nagyon túllőtt a célon. Csak az atom fizetős réteggel foglalkozik, még ha csalnak az sem érdekli őket csak fizessenek. Gusztustalan ami ezzel a játékkal történt és amit megengednek maguknak. Köszi. A többieket sajnálom akik még próbálnak kitartani mert így őket is ellehetetlenítjük, ezért próbálunk megoldást keresni nekik nem csak otthagyni őket.

A játékot nem hagyjuk abba mert nekem is több mint 3 évem benne van de csinálunk egy ilyen baráti beszélgetős nyugdíjas allit ahol a "veteránok"elfekvőbe lehetnek. Nincs aw-aq lépjünk már stressz meg stb. Ezzel a bannolunk ha accot osztasz storyval amúgy is megölték az egészet. Várjuk a szebb napokat. Hát ha rájönnek hogy ha túl sokan kiszállnak a non pay játékosokból akkor a fizetősöknek nem lesz kivel játszani és megunják egymás rudi húzogatását. Vagy nem :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1128) astorre19 válasza Rivaul (#1127) üzenetére


astorre19
aktív tag

Na igen,sok "sikeres" külföldi allit hazavág ez az accmegosztás tiltás.Ami egyfelől azért a magyar alliknak nem rossz azért.
Csak előjön megint,hogy kis ország kevés "top" szinten játszani akaró játékossal.Értsd nem mindenki akar/tud a nap minden részében belépni pont mikor neki kellene lépni.
De azért én látom a lehetőséget is ebben a magyar alliknak,mert a külföldiekben ez hatványozottan igaz.

Aqban már jól látszik sztem,ugyanannyi ponttal sztem Ti is előrébb végeztetetk mint előző héten,sok külföldi nem megy már map6

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1129) Rivaul válasza astorre19 (#1128) üzenetére


Rivaul
addikt

Áhh, eddig fix map5 helyett 2x map 5 többi map3-al is bent maradtunk a tierben. Ez oké csak sokkal nagyobb szenvedés hogy nem tudunk egymásnak lépni. Főleg hogy itt a jó idő. De igen, ha nincs életed akkor valóban jó lehetőség ez a helyzet :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1130) astorre19 válasza Rivaul (#1129) üzenetére


astorre19
aktív tag

Egyetértünk:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1131) The.Kerka


The.Kerka
csendes újonc

Ez az ellenőrzés Kabam részéről elvileg csak wart erinti ha jól tudom. AQban nem fogják ellenőrizni. Nem ip cím alapján lesz szűrés hanem régió belépés / aktivitás. Ez minket nem nagyon érint, kis odafigyeles el semmi probléma sem lesz :)

(#1132) Rivaul válasza The.Kerka (#1131) üzenetére


Rivaul
addikt

Ott húzza a f..ára az egész játékot a kabam ahol van, ellenőrzéssel vagy nélküle.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1133) The.Kerka válasza Rivaul (#1132) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Ne érts félre, undorító amit művelnek... Csak a pénzről szól már

(#1134) The.Kerka


The.Kerka
csendes újonc

Halihó! Tudom hogy kb mindenki fix helyen van vagy nyugger aliba de azért megpróbálom :) aq után keresünk aktiv játékos/játékosokat. AQ map 5x5 mellette war.

(#1135) Rivaul


Rivaul
addikt

Mi is keresünk embereket. Fix aq map3 max 1bg-vel és almakompót pudinggal a menü, szigorú ágynyugalom mellett :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1136) Kinder válasza Rivaul (#1135) üzenetére


Kinder
senior tag

Ilyen durva feltételekkel GencerM sem fogja vállalni!

(#1137) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Sziasztok!

Nem is tudtam,hogy itt is van ilyen topik,most találtam rá! :) Allit keresnék fejlődés céljából...Jelenlegiben szeretek lenni,csak az a probléma,hogy 15en vagyunk és nem mindíg tud mindenki aktív lenni,na meg állandóan a map3 megy ami már kevés a fejlődéshez!Tolunk itt ott 4 és 5 is,de az édeskevés.Map 5 megy,de nem vagyok Bosskiller! :) Am aktív vagyok,minden nap tudok lenni szinte bármikor!Ugyanúgy használjuk a messengert,ott beszélünk meg mindent!Warozok is(éppen most is)!War közben map2-3 megy egyidőben.Mindenképpen csak War season után szeretnék átmenni másik alliba...

U.i.: Mastery beállításokban tudok segíteni,ha kell valakinek... :)

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#1138) TomWexX válasza Szabikaa20 (#1137) üzenetére


TomWexX
addikt

Hali, üdv itt! ;)
Érdemes csatlakozni a nagy magyar fb csoporthoz és ott is megosztani ezt hogy allit keresel, ott sok leader/officer láthatja, szóval valszeg hamarabb találhatsz magadnak új otthont.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1139) Szabikaa20 válasza TomWexX (#1138) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Köszi,közben megtaláltam a helyem egy nagyon jó alliban! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#1140) The.Kerka


The.Kerka
csendes újonc

Hihetetlen hogy nem lehet manapság 2 aktív játékost találni...

(#1141) astorre19 válasza The.Kerka (#1140) üzenetére


astorre19
aktív tag

Sok a magyar alli.Nagyrészt ezzel küzd mind,ahelyett hogy 2-3 ami aktivitási gondokkal küzd összeolvadna.
Majdnem mind Gold1-es alli ezzel küzd és valamiért mégsem.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1142) The.Kerka válasza astorre19 (#1141) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Sajnos igaz.. bár nem értem hogy a napi 35 perc aktivitás(AQ többet nem igényel) miért lehetetlen. Rohadt unalamas 3-5 accal lépkedni hogy meglegyen AQ

(#1143) Rivaul válasza The.Kerka (#1142) üzenetére


Rivaul
addikt

Mert talán beleuntunk hogy a szánkba szarnak? Nem a játékosokban kell keresni a hibát. Egyszerűen a legtöbb nagynak elvették már a kedvét. Fenének lépkedjek aq-ba ha rosszul vagyok az egésztől. Szeretnék játszani de 10 perc után felfordul kb a gyomrom. Nagyon sokan abbahagytuk de a Kabam leszarja míg a kis 5-10%-os köre eltartja...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1144) The.Kerka válasza Rivaul (#1143) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Nyílván van aki besokalt.. Bár nem feltétlenül értem h miért. Aki játszik az jatszon aki pihen az pihenjen :) ezzel nincs is gond. Az a baj h aki játszik az akkor csinálja normálisan vagy go pihizni. Kabam meg olyan amilyen.. Sok a bug, a lehetetlen node de ez van:) egyszerűbb helyén kezelni a dolgokat mivel nem fog változni.

(#1145) Antiquitas


Antiquitas
csendes tag

Sziasztok,

Hősöket véletlenszerűen adja a játék vagy függ., hogy utoljára milyen 5 támadó hős-t használtam. :F

Szeretném növelni az esélyemet hogy kipörgessek olyan hősöket amik még nincsenek. :DD

TUDTOK EBBEN NEKEM SEGÍTENI ??? :))

Ezer köszönet,
Üdv: Antiquitas

"Bármit teszel másokkal, magaddal is teszed."

(#1146) TomWexX válasza Antiquitas (#1145) üzenetére


TomWexX
addikt

Full random adja a hősöket a cry, szóval felesleges bármiféle logikát keresni benne. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1147) Antiquitas válasza TomWexX (#1146) üzenetére


Antiquitas
csendes tag

Szia,

Köszönöm a választ :( .... ez gond illetve érhető, csak mostani Event-hez szükségem lenne a Gépágyú hősre még nem kaptam ki és nem tudok tovább haladni, ez tök szívás. :W

Üdv, Antiquitas

"Bármit teszel másokkal, magaddal is teszed."

(#1148) Jim-Y válasza Antiquitas (#1147) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mi az a gapagyu? Amugy 1v1 arenabol lehet majd ilyen hosoket porgetni talan 8.-tol. Illetve shop-an is lehet unit-ert ezekert a hosokert menni. Ezekkel probalkozz.

(#1149) Antiquitas válasza Jim-Y (#1148) üzenetére


Antiquitas
csendes tag

Vashazafi vagy Gépágyú - Tudjátok golyószórós szürke vasember ! :DD

"Bármit teszel másokkal, magaddal is teszed."

(#1150) Jim-Y válasza Antiquitas (#1149) üzenetére


Jim-Y
veterán

War Machine-ra gondolsz? Van ebben a jatekban egyaltalan magyar nyelv hogy magyarul mondtad? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.