Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Kinder válasza Kerive (#747) üzenetére


Kinder
senior tag

:DD :))

(#752) Kerive válasza Rivaul (#750) üzenetére


Kerive
kezdő

Akkor nem tudom nálam mi a gond, de Kang Thanos team után úgy kaptam a death squadot az arcomba mint a huzat! 3/30-as 4esekkel próbáltam ki. Akkor már megint beleszaladtam vmi bug-ba???

t4: arena ahhoz is sereg kell.
Havi event: a mostaniból összesen 1db-ot kaptam. (beg+nor+heroic)

Ez akkor hülyeség? :

[ Szerkesztve ]

(#753) astorre19


astorre19
aktív tag

Ki meddig jutott Act5 ben?

Én nekiugrottam este,az utolsó pályáig semmi extra,de ott azért a degen már eléggé gusztustalanra sikerült:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#754) TomWexX válasza astorre19 (#753) üzenetére


TomWexX
addikt

Még csak a 2es pályán járok, de eddig semmi extra. Lassan haladok, mert kell máshova is az energy..

Kerive: Hétvégén talán lesz időm videót csinálni, meg a winstreak felépítésben is próbálok segíteni, akkor jobban ráérek. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#755) Rivaul válasza astorre19 (#753) üzenetére


Rivaul
addikt

Itt is szálanként változik. Második pályán a pókos vonalon leette egy csapatom a map... Coli pl csak spec3 amit ad és egy hit kill, a pók meg lvl99 widow elől is ellép. A három ütéses bb-ről nem is beszélve amivel agyon is csapja. Ez pay to win formátumnak néz ki a továbbiakban.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#756) TomWexX válasza Rivaul (#755) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálunk páran lassan végeznek ch1el, azt mondják nem nagyon használtak itemet. :Y

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#757) Rivaul válasza TomWexX (#756) üzenetére


Rivaul
addikt

Hat akkor vagy en vagyok bena vagy nem tudom de r5 jo hosokkel megyek es bizony hasznalgattam revivokat mar eddig is. Oke eddig kibirhato de kellettek, es potik is. Pont most irtam nalunk hogy a hoseim is alig mukodnek. Farkas nem akar tolteni, boszi crit alatt meg a nullfyt is ritkan adja nem hogy a chaost amire 80% lenne nalam. Widow zoldek sellen is nehezen megy, pedig az lvl99. Nekem fu alatti nerfelesnek tunik.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#758) Kinder válasza Rivaul (#757) üzenetére


Kinder
senior tag

Mármint az act5-ben nem tölt a farkas?
Én még csak az 1.1-et csináltam meg 100%-ra, és egy utat az 1.2-ben, úgyhogy sokat nem tudok elmondani.
Eddig semmi poti/revive nem kellett végül is, bár ha beleszalad az ember egy-egy méretes pofonba, az nem jön jól :D

(#759) astorre19 válasza Rivaul (#757) üzenetére


astorre19
aktív tag

Én is küzdök egy egy nodenál,ahol a trükksöebb herok vannak..Első pálya sima volt poti nélkül,de a másodikon a pókos vonalon pók leszivatott rendesen.

nálam biztos az is bejátszik,hogy rég volt már hogy igazán komolyan játszottam,észrevehetően lassúak a reflexeim:d

Elég agresszívek a botok is,kombo után néha esélyem sincs blockra mert egyből közbeüt.

Ja rank4 hősök ide nagyon papírok,azt észrevettem én is

Wolvit rank5öltem most direkt strom helyett,ahol nem nagyon töltött szerintem ott a nodeon volt valami,mert nem lehet általánosságban mondani hogy sehol nem tötl.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#760) Rivaul


Rivaul
addikt

Igen van ahol tölt rendesen de többször észrevettem hogy nem kapcsolnak a hőseim és ez érezhető. Act5 alatt értettem valóban. A nehézség meg pl 3 pálya elején cage indestructive és a degen meg csak eszeget, ahogy a buff lement róla meg végig blokkban állt, így mire levettem majdnem elment lord kapálni. A pókok szintén ilyenek, az második pályán marha tapló. A nerf óta én is napi 20p amit tudok játszani mert költözés, ingatlan vétel meg egyebe és szabin vagyok most a játékba de azért ennyit nem hiszem romlottam.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#761) Christmas93 válasza astorre19 (#753) üzenetére


Christmas93
kezdő

Én eddig.. :D

Szerintem ez a Degeneration egy szörnyűség.. semmi értelme a pályán, amúgy meg sokkal nagyobbakat ütnek a hősök, mint kellene.. van, hogy 10 ütés egy 12 ezres ellenfél.

(#762) Kerive válasza TomWexX (#754) üzenetére


Kerive
kezdő

Ezer hála! A win streak felépítésével nincs gondom. 117 a rekord streak-em. (3*-os arénában) A gond ott van hogy eddig nem értettem miért kapom a pofámba death squad-ot, de most már tiszta! 6500 felett kell hogy legyen az overall PI.

[ Szerkesztve ]

(#763) Newbie2017 válasza Kerive (#762) üzenetére


Newbie2017
újonc

Én a win streak felépítésének is nagyon örülnék, mert sok órát tolok bele arénába, de 18-as streak fölé még nem értem. Bár a fentieket olvasva elég rosszul csinálom, mert amikor elérem a 3-szoros szorzót, tehát a 6. kört rögtön a legerősebb csapatommal tolom és utána egyre gyengébbel.
Az act 5 nekem messze van :) Még act 1-et sem fejeztem be, mert mindig event questelek a catalystokért és a havi questet csinálom mellette.

(#764) TomWexX válasza Kerive (#762) üzenetére


TomWexX
addikt

Futtában most csak egy bunyóra jutott időm, (na jó, volt több próba de azokat (is) elbénáztam :D ) igaz itt sem nyertem, de talán lehet látni hogy Jugger ellen hogy érdemes bunyózni. Egy 3*os Visionnel mentem egy 5* r4 Juggi ellen, Vision azért jó ellene, mert az 1es speccel kordában lehet tartani Juggi powerjét, így keveset lesz ellenünk unstoppable. Blockon keresztül elvert + a végén bakiztam is kicsit, mikor 0 élete volt, neki kellett volna rohannom...
Íme:

3* Vision vs 5* R4 Juggernaut (Majdnem sikerült leverni :DDD )

Egyébként a lényeg itt is a parry! Mikor unstoppal jön felénk, legalább 2x egymás után parryzni kell hogy lemenjen róla a buff, és máris lehet ütni...

(#763) Newbie2017:
"3-szoros szorzót, tehát a 6. kört rögtön a legerősebb csapatommal tolom és utána egyre gyengébbel"
Próbáld meg pont fordítva, illetve ha egyre keményebb ellenfelek jönnek, térj át a 2 erős + 1 lvl1es 3*os trióra, és 2-1es nyeréssel tovább jutsz. Ws 15-től 20ig mindenképp 4*os minimum R3ast, 20 felett a 4* min r3 mellet csak maxos 3*osokat vigyél és így meg lehet tartani a streak-et.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#765) Newbie2017 válasza TomWexX (#764) üzenetére


Newbie2017
újonc

Rendben Tom, köszönöm, megpróbálom így, bár ehhez még fejlődnöm kell, mert csak 3db 4* R3-as hősöm van, és azok sem maxosak.
A vision-jugg párbaj szép volt! :)

(#766) Kinder válasza Newbie2017 (#765) üzenetére


Kinder
senior tag

Sajna, hogy sok pontot szerezz, sok hős kell, ahhoz meg sok pont.... ördögi kör ;]

(#767) Newbie2017 válasza Kinder (#766) üzenetére


Newbie2017
újonc

Ez bizony így van! :)
De azért igyekszem. Az 1-10%-ba néha-néha sikerül bekerülni. Csak bosszant, hogy a streak nem akar sikerülni. Nem ismertem még ki a rendszert. Próbákozom a 3-4 és a 2-3 * arénával is, de nem értem még, hogy mikor dobja rám a 4* 5/50-eseket illetve a 3* 4/40-eseket - kb. negyed annyi PI csapatomra.
Neked meglett a 4* Ice? Vagy nem mentél érte?

(#768) Karduke


Karduke
újonc

Sziasztok!

Január óta játszok a játékkal napi szinten, eddig egész jól elvoltam segítség nélkül, de eljött a pillanat mikor már nem boldogulok magam, mivel egy szövibe sem léptem be. Még sajnos csak 6db 4*-os karim van. Ghost Rider 4/40, Mordo 3/30, Venom 3/30, Wolverine 3/30, Daredevil (bordó) 3/30, Loki 2/20. Melyiket érdemes fejleszteni? Honnan tudni melyik karinak mi az erőssége? Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv.: Peti.

(#769) Kinder válasza Newbie2017 (#767) üzenetére


Kinder
senior tag

Na, az 1-10% már nagyon szuper! :)

Átjutni a 20. meccsen, hogy ne vágjon vissza az elejére, sajnos nehéz.
Pl nekem a 3*/4* arénában ( azaz a régi 4*-os karaktert adóban ) az 1-9 sorozat az 4* 3/30-as csapat, bár a 8-9 meccs már akár nehéz is lehet, de még nincs agyonmasteryzett 5/50-es ellenfél..
Utána a 10-15-re jönnek a minimum 4/40-es 4* hősök, ekkor csak Kang/Thanos teamet ad ellenfélnek, akik 5/50 4*, de alapon, azaz semmi mastery nincs rajtuk, egész könnyen verhetők.
16-20 között meg kell tartani 4/40-es 4*-ost, aztán 20 felett mehet a 3/30-as 4* csapat is.
De ez az én csapatomra érvényes, másnál nem biztos, hogy működik. :(

Nem mentem 4* Icababy-ért, megálltam 4,6 milliónál. De jól is tettem, mert 14,7 millió lett volna a minimum :D

[ Szerkesztve ]

(#770) Kinder válasza Karduke (#768) üzenetére


Kinder
senior tag

Szia!

Igen, ebben a játékban "sajnos" egy idő után elengedhetetlen a szövetségbe belépés.
Keress egy jót magadnak, sok értékes dologhoz juthatsz a közös küldetésekből.

Mindegyik karaktert érdemes fejleszteni. Köszi, mi? :O :DDD
De tényleg.
A 2* karaktereket nyugodtan kihagyhatod, de a 3*/4* az bizony mehet.
Egyelőre érdemes mindet szép lassan, nem fontos egyet kiválasztani, hanem legyen minden class-ból egyforma erejű. Majd később persze ki lehet választani a kedvenceket, aztán feltolni maximumra.
Arra érdemes figyelni, hogy egy 3/30-as 3* 4/40-re fejlesztése nem sokkal olcsóbb, mint egy 2/20-as 4* 3/30-ra fejlesztése, és mégiscsak az utóbbi jóval erősebb.
Érdemes elolvasni minden karakter leírását, aztán eldönteni, hogy meg tudod e vele csinálni, amit kell, hogy előjöjjön a képessége, vagy sem. Ha nem, akkor érdemes másikat favorizálni.

(#771) Kinder


Kinder
senior tag

Mindenkinek ajánlom egyébként, hogy tanulmányozza szépen TomWexx :R által nemrég feltett videókat, nagyon szépen lehet látni, mi a nyerő harcmodor.
Tessék megtanulni, könnyebb lesz az élet a játékban, mivel az esetek 99%-ban eredményes.
Valamint ajánlom az arénákat. Igen, unalmas lehet, de nagyon szépen lehet gyűjteni a különböző kristályszilánkokat, valamint az ezüstpénzt, azaz unit-ot.
Nem kell vért izzadni, de érdemes minél tovább eljutni, minél több pontot csinálni.

(#772) Rivaul válasza Kinder (#771) üzenetére


Rivaul
addikt

En a storyt ajanlom mindig. Az arena fontos es a karakterek mozgasa ott jegyezheto meg leggyorsabban az elejen de beosztani a csapatodat ami aq-aw alatt fontos az bizony story. Poti nelkul ujra es ujra ra kell menni arra ami nem megy. Teher alatt no a palma es csak ugy lesz az ember egyre ugyesebb ha a nehezet erolteti. A pvp pont azert nem jo erre mert vagy gyenge vagy overkill es kesz. Szoval marhara ajanlott mindent tolni mint suket a csengot :D Ezzel nem sokat segitettem, sot de szerintem igy van. Ha eredmenyes jatekos akar lenni valaki akkor bizony kemeny idoket bele kell verni minden reszebe a jateknak.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#773) Kinder válasza Rivaul (#772) üzenetére


Kinder
senior tag

Természetesen. Elfelejtettem leírni. :))

(#774) Karduke


Karduke
újonc

Köszi a válaszokat.
3/30-ig minden 4*-ost felhúzok. De a limitált mennyiségű T4 és awekening gem miatt gondoltam kérek segítséget, melyiket érdemes tovább fejleszteni első körben, illetve érdemes-e bármelyiket ezek közül. Extra sok időt nem áll módomban a játékba ölni, ezért nem is erőltetem a szövit. Szeretek vele játszani, de van az életemben sok fontosabb dolog mint ez a játék. Erre van gondolom ez a fórum is, hogy segítséget tudjanak kérni a kezdők. Sok helyen utána is olvastam, a masterym úgy gondolom rendben is van, arra találtam tippeket. Csak a harc még nem az igazi. Szóval ha valaki tudna tippet adni abban, hogy a 6 db 4*-os karim közül melyiket huzzam tovább, azt megköszönném.

(#775) Newbie2017


Newbie2017
újonc

Sziasztok!

Köszi szépen a visszajelzéseket!
Az eddig tapasztaltak alapján abszolút igaz, amit írtok és tanácsoltok - alapvetően nem az én 1,5-2 hónapos tapasztalatomra gondolok (bár az is igazolja, amiket írtatok), hanem a tőletek látott eredményekre.
A hasznos arénás tippekért külön köszönet: a jelenlegi magnetosban sikerült 20 fölé mennem! :) (Bár sokáig nem tartott, de akkor most kis mese a részletekről: 1-8: össze-vissza válogattam, nem volt gond, 9-14: 3*-osokkal mentem, amik gyengék és alulról felfelé (3x400PI aztán elértem 3x500PI-ig) és 15.-re jött a javasolt 3x 3/30 4* és így sima is volt 20-ig (bár kellett használnom unitot, mert csak egy ilyen osztagom van, de egyszer el akartam érni), utána a 21. és 22. még sikerült (előbbi kb. 4800-as csapattal és utóbbi pontosan 4584-es csapattal), de 23.-ra kikaptam, mert a 3827-es osztag ellen jöttek az 5/50-esek).
A questeket pedig szintén elkezdtem erőltetni: az event Qnál csak a normal és heroic lett 100%, a masternél meglepett, hogy már az első pályán 5*-osok vannak és sp3-at is tolnak. A complete nem lett meg, de helyette csináltam a storyt és még csinálom is - van mit, mert act1 sem volt befejezve, de most már act2 végén járok a completiont illetően.
Bocsi a hosszú szövegelését és még egyszer köszi a tanácsokat Kinder és Rivaul!
@Karduke: nincs elég tapasztalatom, ezért nem hiszem, hogy én lennék a megfelelő tanácsos, de ahogy olvastam, vannak típusonként top hősök - legalábbis fórumon írtak véleményt: http://community.kabam.com/forums/showthread.php?751429-Best-champs-by-class-after-12-0-1-update
És kérlek, egy kérdést is engedj meg: te honnan szerzed a T1A catalysteket? Azt írtad, hogy 3/30-ig mennek a 4*-osok, nekem pedig sajnos a 2/20 a sima ügy az alpha catalyst miatt.

[ Szerkesztve ]

(#776) Peppe96


Peppe96
csendes tag

Sziasztok.
Tudtok valami jó 5-6 milliós alit ahol lehet tényleg fejlődni, map5-t tolni, stop nélkül SAzni?
Recommended alliancekre elég ratyikat dob.

(#777) Rivaul válasza Peppe96 (#776) üzenetére


Rivaul
addikt

Dobj egy képet ide az accodról. Azzal sokat segítesz. Azért az ekkora allikhoz már normálisabb profil kell.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#778) Peppe96 válasza Rivaul (#777) üzenetére


Peppe96
csendes tag

http://i.imgur.com/VsjhWpg.png
Szerintem ez elég normális. ;) Masterym bosskiller lesz de Assassinen még csak 1 van.

(#779) Rivaul válasza Peppe96 (#778) üzenetére


Rivaul
addikt

Valoban jo profil. Ezzel sztem ha valamelyikunknel van ures hely az szol. Mi most tele vagyunk de rakerdeztem a tobbieknel van e gyenge pont. Kesobb azert ha lesz uresedes akkor en tuti jelzek :) (persze ha addig nem talalsz valami fixet)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#780) Peppe96 válasza Rivaul (#779) üzenetére


Peppe96
csendes tag

Te melyik csapatban vagy?

(#781) Rivaul válasza Peppe96 (#780) üzenetére


Rivaul
addikt

[HUN4F] MagyAR VELoscsont Hungary 4fun

En pedig Vegita vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#782) Louro


Louro
őstag

Szia,

én Hun adamantium szövetségbe vagyok. Pár nappal ezelőttig még valami külföldibe voltam, de többnyire inaktív tagokból állt. Nagy kihagyás után újrakezdtem és haladgatok, de annyi gold kellene. Én ezért Arénázok.

A 3vs3 és a 2-3* 3vs3 arénát addig tolom, hogy a rank reward is jöjjön. A többi időben quest event. A Doctor Voodoo meglett, most valami Labirintusos van a soron. A sztoriban nem tudok haladni, mert nincs meg a recommend rating :(

Esetleg van javasatotok, hogy miképp lehet gyorsan goldot termelni?

Mastery-t pedig a korábban linkelt irányba igyekszem majd tolni, de most rengeteg elosztatlan pontom van, mert nincs olan tárgyam, amivel feloldhatnám és tehetnék rá pontot.

Mess with the best / Die like the rest

(#783) Rivaul válasza Louro (#782) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia. A leirtak alapjan meg nagyon az elejen vagy. Rengeteg szivas es idegeskedes all meg elotted. Egy a lenyeg. Turelem. Ez a jatek a kivarasrol, szorgalomrol es idorol szol. Gold a pvp arena kristalybol jon ugyan ugy mint az unit amibol veheted a mastery corokat. Kitartast. Egy hosszu es rogos utra kerultel, de vagyunk paran ezen az uton :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#784) Louro válasza Rivaul (#783) üzenetére


Louro
őstag

Türelmes vagyok. Bár remélem nem egy év lesz, mire eljutok oda, hogy lesz 2-3 4* és nem lesz elosztatlan mastery pontom :)

Egyelőre farmolom a pénzt, hogy felhúzzam a 3* karaktereim, hogy a 3vs3-ban minél több nyert köröm legyen.

Mess with the best / Die like the rest

(#785) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

Sziasztok! Aktív, tagot keresünk az egyik legnagyobb hazai klánba. Privátba írjon akit érdekel 😉

(#786) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

Sziasztok Pmisi vagyok a [HuNMA] csapat egyik vezetöje a 12 es verzio ota nem tudok harcolni kidob kifagy a kabam nyiltan hazdott azt hazudta hogy megoldotta andoidosok kifgyasi kidobási problémáját. Kabam forum,fedback szamtal google jelentés de semmi....

(#787) Newbie2017


Newbie2017
újonc

Sziasztok!

Jó látni a sok nevet és az aktivitást itt a fórumon! :)
Hajrá mindenkinek!

(#788) Louro válasza Pmisi8 (#786) üzenetére


Louro
őstag

Ha fontos, akkor érdemes egy gyári beállítások visszaállítását nyomni. Ha főzött/custom rom van a telefonon, akkor az simán lehet okozója. Vagy lehet ütközik egy másik (gyári) app-pal. Én eddig 3 telefonon és rengeteg rom-mal próbáltam ki és nem volt gond. Inkább a lassú loading, ami engem néha bosszant de ez van.

Amikkel próbáltam:
Samsung Galaxy S4 Mini - gyári és cyanogenmod romok
Coolpad F1 - gyári és PH-s romok
Xiaomi Mi4C - gyári rom

Mess with the best / Die like the rest

(#789) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

Én mar anyiszor visszaálitottam ramkezelövel kezeltem stb de nem változott...Figyeljetek aq ba lement az életem mindharom heromnak majd visszaadta társaimat sokaig be se engedte az aqba ugy elbaszták hogy csak na...

(#790) Louro válasza Pmisi8 (#789) üzenetére


Louro
őstag

Ramkezelő és egyéb optimalizáló bullshit-eket ne telepítsd, mert pont lassítanak és csak eye-candy, hogy több ramod és cpu-d lesz tőle.

Mess with the best / Die like the rest

(#791) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

Aha ok,na most egy egy harc vegigment a warban is arénaban is....talaltam valami fejlesztö menüt is tabomban de konkrétan az is szart se ér :P Nagyon fontos hogy minnél több pontom legyen a glorykat gyüjtjük meg minnel nagyobb jutalmat a csapattal. Ideje mostmár elmozdulni a 4/5 1 heros fejletségi szintröl ..

(#792) Dogon78


Dogon78
újonc

Sziasztok.
Segítségeteket kérném, kaptam bomba gombot, mit lehet vele csinálni? mire való? Köszönöm.

(#793) Rivaul válasza Dogon78 (#792) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha megnyomod kapsz egy adag jutalmat. Köveket stb-ket de minél később nyomod annál többet ad. Jöv hó 2-án nyomd, addig ne, akkor adja a legtöbbet.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#794) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

Sziasztok na Tesztelö lettem a 13.02 hát jobb...de mihez képest? Nos a 12.töl a 13 ig mindenképpen de a 11 verzio futathatoságátol messze van mer bár a bejelentkezés nálam felgyorsult meg a betöltés de a hercnál bizony még mindig kidob sokszor,most azért van mikor 2-3 lemegy de aztan van mikor rálépek és a harc betöltése elött dob ki..A másik dolog saját csapattársaim jelezték hogy Aq ba nem tudnak belépni ...nem mind teljesen uj tag!...Szoval jah ez a helyzet de irtak már Note4 el rendelkezők és Android 6 osok is...na most éppen a android 6 bugjait igérik hogy megoldják...Nos hogy mikor lesz jo ugy végre mint a 11 es verzionál utoljára jo kérdés...

(#795) deakatis


deakatis
csendes újonc

Sziasztok!

Embereket várunk a Hungarian Elit Warriors (H_E_W) Alliance-ba! Folyamatos AQ és AW jelenleg 2 BG-ben, célunk hogy a 3. BG is meg legyen! Facebook és Facebook Chat csoportunk is van! Nagyon jó kis közösség vagyunk! :) Elvárás az aktivitás! AQ-ban legyenek minimum 2000-es Hőseid, WAR-ban a támadó hoseid 2000+ védelem 1500+

engem deakatis néven találtok meg ott is!

(#796) Rivaul válasza deakatis (#795) üzenetére


Rivaul
addikt

3-bg-vel még hiányosan is könnyebb wart nyerni mint kettővel :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#797) RLaci00


RLaci00
újonc

Sziasztok!

Ma nyitottam 76db ph kristályt, amiből lett 5db 3*-os hős, a többi 2*.
Nyitottam 1db 4*-ost, erre dupolta Rouge-t. Ezek után mindjárt a falnak megyek!

Ti melyik hőst fejlesztenétek előbb 5* Ronon 2/5, illetve 5* Superior Iron Man 2/5?
Előre is köszi a válaszokat.

(#798) TomWexX válasza RLaci00 (#797) üzenetére


TomWexX
addikt

Rogue kurvajó kari, mehet is r5-re, én nagyon várom hogy kapjak végre egy olyat. ;)
Sup. Ironman healer, laner kari, pl aq-ban vonalakon végig menni nagyon jó, Ronan pedig bosskiller, ő inkább warban hasznos. Mind2 jó, döntsd el melyik a fontosabb.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#799) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Sziasztok! :)
Új csapatot keresnék!

[ Szerkesztve ]

(#800) VeZo8 válasza .NandorDitt. (#799) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Írtam privátba! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.