Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) TomWexX válasza callmeakos (#600) üzenetére


TomWexX
addikt

Üdv itt! :) Bő 1 éve hoztam létre a topicot abban reménykedve, hogy idetéved pár ph tag és beindul a fórum, mert ez a játék eléggé összetett ahhoz hogy legyen miről beszélni. Szerencsére sokan idetaláltak azóta. :)
Bár ez a 12.0-s patch jelenleg borzalmasan bugosra sikerült, úgyhogy jelenleg mindenhol az anyázást lehet olvasni..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#602) Kinder


Kinder
senior tag

Ezzel az új frissítéssel nagyjából a másfél évvel ezelőtti szintre lőtték vissza a karaktereket.
Koncként pedig odadobták Hulkot és WinterSoldiert, hogy nade ezt nézzétek, milyen jó lett. :C

[ Szerkesztve ]

(#603) callmeakos válasza TomWexX (#601) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Valahogy ezek a nagy update-ek nagyon nem akar sikerülni a Kabamnak. :D
A tavalyi Polgárháborús update is egy katasztrófa volt. :U

All→M8

(#604) Kerive válasza Jackal2 (#568) üzenetére


Kerive
kezdő

Nekem sem kellemes a helyzetem. Én nem rég kezdtem ezzel az accal. A ratingem alacsony, 4*-os hősből nincs 11. Egy 3,5 mil-es aliban vagyok 50k ratingel, aminek nagyon örültem egészen addig míg meg nem érkezett Mr. seggfej az aliba 200k+ ratingel aki borított mindnet. Addig minden jó volt. Hozzátenném hogy minden eventben (SA 3day stb) top10-ben vagyok. Valamint AW-ban a saját útvonalaom elmegyek a boss-ig, mert harcolok úgy a 2-3k kariaimmal mint mások a 3-4k-sokkal (Sőt! én nem nagyon szoktam kifeküdni ők igen) Lényeg a lényeg Mr seggfej kitalálta következőt:

Legyen az hogy 1 BG indítunk AW-ban a legerősebb ratinges tagoknak, utána meg megy egy közös. Jeeeee fasza. És most a dolog a következőképp néz ki: Amikor ők vannak egy BG-vel a meccset hozzák, viszont amikor mind a 3 megy? Itt kezdenek a dolgok igen furcsává válni. Ez a 200ks arc az én BG-omba van beosztva mint főnök. (arról nem is beszéllek hogy egyetlen kérdésmre sem válaszol soha) És mit csinál a leader? SEMMIT!!!!! Belép 3*-os karikkal (220k ratinges arc) és direkt levereti magát! Eddig nem értettem mi történik. Most már teljesen világos: Közös group-ban leveretik magukat, hogy aztán könyebb meccset kapjanak amikor 1 BG-t indítanak, és bezsebeljék a dupla rewardot. Egészen undorító. Ezért megint alli-t kell keresnem... :S És ehhez még hozzátartozik az hogy hetente 27k gold, 7k bc, és 3k lc-et donatelek map5re ahol EGYSZER voltam. Nagyon gusztustalan lehúzásnak tűnik az egész alli.

[ Szerkesztve ]

(#605) TomWexX válasza Kerive (#604) üzenetére


TomWexX
addikt

Melyik alli ez? :DDD Sürgősen nézz más csapat után! ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#606) Kinder válasza Kerive (#604) üzenetére


Kinder
senior tag

Azonnal lépj le! :)
Rengeteg ally van, minden szinten, könnyen találsz újat, és újat, és újat addig, amíg meg nem találod az igazit.

(#607) Kinder


Kinder
senior tag

Az milyen ötlet, hogy a 4* lvl40 5/50 Thort downgradelem, és ebből a cuccból upgradelem az 5* lvl40 2/35 Ronant?
Mert Thor eléggé elaszott lett.

[ Szerkesztve ]

(#608) TomWexX válasza Kinder (#607) üzenetére


TomWexX
addikt

Ronan 5* dupla? Mert akkor jó ötlet, viszont leginkább csak bossok, sok buffos ellenfelek ellen hasznos igazán.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#609) Kinder válasza TomWexX (#608) üzenetére


Kinder
senior tag

Igen, level 40 dupla
AW-ben jó lenne támadónak, ott van buff elég. :D

(#610) Rivaul


Rivaul
addikt

Mocskos módon elbarmolták ezt az egészet :O

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#611) astorre19 válasza Rivaul (#610) üzenetére


astorre19
aktív tag

Megy is a háborgás rendesen,állítólag a google és az Apple rálépett a tökükre,mert sokan pénz visszatérítést kértek,érdekel mi lesz.
Pl volt olyan pakk amiben 3 class t4et lehetett venni bármiből,aki megvette akár boszihoz,akár máshoz az jogosan háborog

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#612) TomWexX


TomWexX
addikt

Hétfőn (nálunk kedd hajnalban) jön az új update!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#613) astorre19 válasza TomWexX (#612) üzenetére


astorre19
aktív tag

És mi lesz benn?

Act 5 is jön elvileg 8.án

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#614) TomWexX válasza astorre19 (#613) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, március 8 act5!

Itt van mit javítanak:

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#615) Mr Tiger


Mr Tiger
újonc

Sziasztok, új vagyok itt!
Egy kérdéssel fordulok hozzátok. Kaptam egy mystikes awekinget azt melyik hősre lenne erdemes.
Jugger, Dr Strange, Sw, Magic, Iron fist ezek vannak, vagy várjak vmi újat hatha ad. Köszi a segítséget.

(#616) TomWexX válasza Mr Tiger (#615) üzenetére


TomWexX
addikt

Egyelőre várj vele, míg le nem tisztul ez a frissítési lázadás. 1 hét múlva már okosabbak leszünk. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#617) tokihc


tokihc
csendes tag

Sziasztok,

Rank downoltam egy 4*r5 Thort de felhúztam helyette egy cap marvel (lvl80) R5-re hülyeség volt az R5 megcserélése jelen esetben?

Amúgy esély sincs rá szerintetek,hogy Thor armor break halmozós funcióját visszakapja? Nagyon szerettem.. :(

[ Szerkesztve ]

(#618) Rivaul válasza tokihc (#617) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha marad így a helyzet akkor sztem megfelelő döntés volt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#619) tokihc válasza Rivaul (#618) üzenetére


tokihc
csendes tag

Köszi,opcio volt még egy dupla ronan vagy sima 5ösben,de nem szeretem őszintén szólva, nekem nem is megy vele a stun-ból stunba ezt láttam még így most a "legjobbnak"

(#620) astorre19 válasza tokihc (#619) üzenetére


astorre19
aktív tag

Ronannak magas lvl kell,kb 50 minimum,meg az ellenfelen sok buff hogy folyamatos legyen a stun.
Ha ezek megvannak akkor azért nem lenne rossz:)

De Cap Marvel is jó,én nagyon szeretem. Ha Thor kuka marad downolomén is majd

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#621) Jackal2


Jackal2
senior tag

Teszteltem néhány dolgot az elmúlt 3 napban 3* maxos karikkal meg néhány közepes négyessel.

Először is a játék SOKKAL nehezebb lett, abban az értelemben, hogy az NPC-k durván elkezdenek csalni medium és hard arénában. Volt olyan, hogy a Daredevil 5-ből 5x evadelte a special 1-emet, tehát 100%-ban kombó végén, nem csak úgy ellőve. Következő körben 5 ból 5x parryzték szintén kombó végén a Jane Fószer shock attackját, tehát a régi patternek nem működnek.

Nézzétek majd a karakterek kezét, hogy ráng, sokkal durvábbra vannak állítva a reakciók.

Volt egy ilyen hír, hogy a bleed karakterek durvábbak lesznek, na ezt én egyáltalán nem tapasztaltam. A patch előtt az X23 ontotta a bleedet, kell is neki mert 3+ bleedtől aktiválódik a signature. Most kevesebb bleed jön ki belőle, ráadásul sokkal nehezebb beütni az ellenfeleket.

Hardon gondot okoz leverni a velem egy szinten lévő karikat, eddig simán vertem őket. A Thort nem éreztem gyengének, ugyanúgy hentes.

A Janer Foster viszont easy szinten perma stunolni tud, ha jókor indítod el a kombót. Várni kell a 1-es special + 2/3-madnyi powat, elnyomni az egyest, ráütni egy 5-ös kombót az ellenre, közben szépen bejön másodszorra is az 1-es és ennyi. Volt olyan hogy 15-öt ütöttem vele zsinórban, stunolt ellenfélre (aztán meghalt az enemy:D), tehát alacsony szinten nagyon könnyű begyalázni az ellenfelet.

Eddig ezek a tapasztalatok, majd még írok.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#622) Kinder


Kinder
senior tag

Thor már nem hentes :(

6-7 ütéssel vége volt egy aréna harcnak, most 20+ kell.

[ Szerkesztve ]

(#623) tokihc válasza Kinder (#622) üzenetére


tokihc
csendes tag

Most volt reggel üzenet,szerintem célba érte a sok negatív feedback. Lehet javul a jelenlegi helyzet.. Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Arénákat kipróbáltam én is, hát szerintem is jóval nehezebb lett, kicsit hasonlít a T4-re,hogy 10-20wstreak között olyan ellenfelek dob,hogy vicc,arról nem is beszélve,hogy szerintem is erősebbek lettek vagy csak agresszívabbak de a lényeg,hogy egyáltalán nem olyan könnyű :Y mint a korábbi.

(#624) Jackal2 válasza tokihc (#623) üzenetére


Jackal2
senior tag

Agresszívak és csalnak is. A 20%-os esély a gépnél szinte mindig működik. Gyanús.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#625) astorre19 válasza Jackal2 (#624) üzenetére


astorre19
aktív tag

Igen,nem is az a fő baj hogy pár OP karit nerfelnek,hanem hogy mellé a gépet meg erősítik...Menjenek az anyjukba...a 300% power gaines nodok készítenek ki főleg,5 ütés és a spec3 ki is van

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#626) Jackal2


Jackal2
senior tag

Napi COC cheat: a downgradek számítanak a típus advancemenetben és a daily level upban is. Downgradeltem egy csomó karit, visszatettem és elkezdett ömleni be mindeneféle ajándék.

Egy dologra vigyázzatok, az alsó 10 szintet nem lehet downgradelni, az a karin marad, tehát:
3/40->3/30
3/30-3/20
3/20-3/10
3/10 - ilyen már nincsen, mert ez rankon belül van, de így is rohadtul megéri...

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#627) Jackal2 válasza astorre19 (#625) üzenetére


Jackal2
senior tag

A baj az, hogy a gép egyértelműen csal. Pl. többször beszoptam az alábbi két esetet:
- rám ütött egy kombót, be akartam tolni egy specialt de valamiért nem ezred másodperc pontossággal nyomtam a gombot, ezért nem csinálta meg, erre egyből rámvert még egy 4-es combót...Na ez mi? El sem ment a kari az enyémtől
- ha a kombód végén nyomod be a specialt, 90%-ban blokkolja az enemy. A vicc az, hogy akkor is, ha a harmadik ütés után csinálod. Ez azért baj, mert a nem távolsági specialokat így alig lehet bevinni arenaban, bezzeg ő neked simán benyomja

Ráadásul százalékos arányok sem stimmelnek. Van amikor egy teljes meccsen keresztül evadel az ellenfél minden lövést, tehát 100%-ra. Eleinte azt gondoltam, hogy ez véletlen, aztán amikor 3x egymás után 3 különböző karimmal is ez történt, akkor egy kicsit ideges lettem.

Szerintem az olyan játékok, ahol azzal oldják meg a nehézséget, hogy a gép nem fifikásan játszik, hanem csalni kezd, azok elég rosszak.

A hőskorból a Civilization jutott eszembe, amikor az íjász leverte a csatahajót:DDD max nehézségen:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#628) TomWexX válasza Jackal2 (#626) üzenetére


TomWexX
addikt

Elég 3/30ra le downgrade-elni 4db 3*ost majd vissza, de akkor a legjobb ha a daily level up együtt fut a simával.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#629) Jackal2 válasza TomWexX (#628) üzenetére


Jackal2
senior tag

Igen, ez tény. De ma is van daily és van Science, ami ugye bónusz, ha pont az kell. Lényeg, hogy lehet harácsolni:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#630) Rivaul válasza astorre19 (#625) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez a power gain nerf előtt is gusztustalan volt nem hogy most...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#631) Kinder


Kinder
senior tag

Így jártunk.
Meglátjuk a kedd hajnali frissítést, hogy még jobban elcseszik, vagy visszahoznak 2% jót.

(#632) TomWexX válasza Kinder (#631) üzenetére


TomWexX
addikt

Ma kiderült hogy kedd hajnalban még csak bejelentik hogy mit fognak változtatni a nép akarata szerint, a frissítés majd csak később jön.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#633) Kinder válasza TomWexX (#632) üzenetére


Kinder
senior tag

köszi, ezt nem tudtam, most nem is játszottam a hétvégén.
Még jó, hogy nincs, AQ/AW. :DDD
Storm megvan, az Angyalkát meg úgysem szerzem meg....

(#634) Rivaul válasza TomWexX (#632) üzenetére


Rivaul
addikt

Persze. Hisz gondolkodniuk kell mivel tudják befogni a szánkat, nem lehet elhamarkodni és visszaadni mindent...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#635) astorre19 válasza Rivaul (#634) üzenetére


astorre19
aktív tag

Jaja...majd bejelentik hogy nyáron érkezik ez meg az:D

Mit kell ezen gondolkodni

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#636) Jackal2


Jackal2
senior tag

Segítsetek, fel kellene hoznom egy 3-mas skillt, de nem tudom melyik legyen:
-Winter Soldier, Daredevil, Hawkeye, Moon Knight, Black Panther civil war mind unduped
- Punisher duped
- van egy awekening gemem is, tehát bármelyik átalakítható

Az új változások tükrében melyiket hoznátok? A Daredevil elég jó szerintem, az evade és az instant stun special 1 miatt, de nem tudom, hogy a tápolt Punisher és Winter Soldier nem jobb-e most.

Ki mire szavaz?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#637) TomWexX válasza Jackal2 (#636) üzenetére


TomWexX
addikt

Daredevilt maxolhatod nyugodtan, azzal nem lősz mellé. Hol tartasz most, a 3*osokat hova használod?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#638) astorre19 válasza TomWexX (#637) üzenetére


astorre19
aktív tag

Én is DD-re szavazok, Nagyon imádom azt a karaktert,nem bántam meg hogy 4*osban rank5 re vittem.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#639) TomWexX


TomWexX
addikt

Na ha már itt tartunk én is kérdezek. :) Jelenleg van egy 4* R5 szimpla Vision-öm, de mivel a jövőben valószínűleg sokkal fontosabbak lesznek a healelő karik, szerintetek lerankoljam és R5özzem inkább a lvl40es Ultront, vagy R3azzam az 5*os lvl20as Ironmanemet?

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#640) astorre19 válasza TomWexX (#639) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hát ez jó kérdés,Ati is hasonló dilemmában volt ha jól tudom:D

Én az 5*os rankolást erőltetném,mert ott lehet tovbblépni a későbbiekben,viszont Ultron az olyan kari aki ha jól tudod használni nagyon jó,meg ugye Ironman lvl20on nem tudom mennyit regenerál, de nem olyan sokat.

Én meg azzal szenvedek,hogy nincs egy darab 5*os mystic karim sem,pedig a boszi/doki nerf miatt tudnék rank4ig vinni egy 5*ost ha lenne:s

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#641) Jackal2 válasza TomWexX (#637) üzenetére


Jackal2
senior tag

A hármasokat használtam, mert abból van vagy 10 db, és mivel a T4 catalyst dologgal elakadtam, nem nagyon tudom húzni az 5 db T4-et. Plusz ugye volt T3 max arena, ami csak úgy ontotta az erőforrásokat:DDD Lehet az lesz, hogy kimaxolok egy tucat 2*-ost és 3*-ost, hogy hatékonyabbá tegyem az arenázást és gyorsítsam is. Egy kör 3* maxon olyan 16-17K, ha ebből két óránként csinálok egy kört, az 70-80K arena pont, így elég jól lehet haladni.

Act 3-mat megcsináltam, de egyelőre várom, hogy honnan fog (reméljük az égből:D) hullani T4 catalyst, hogy feljebb menjek a 4-esekkel. Plusz nem egy álom a 4-esek leosztása sem:
- duped Iron Fist és Iron Man
- unduped War Machine, Logan, Spider Gwen

Szóval semmi extra, de az Iron Man elég sokáig ki tudja húzni a heal miatt:D

Most éppen T3 catalystból is kellene egy 15 darab, szóval van min dolgozni:D

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#642) Kinder


Kinder
senior tag

Jackal: Daredevil :)
Tom: Nem tudod felébreszteni a Visiont? Én most ébresztettem fel, felnyomtam lvl20-ra, R4-es, és durva, minden 4-5 ütés után lehet sp1-et nyomni, az ellenfél meg nem tud energiát gyűjteni. :D

(#643) TomWexX válasza Kinder (#642) üzenetére


TomWexX
addikt

De feltudnám, szeretem is Visiont, de jelenleg heal-elő karik kellenek, és Vision nekem azért R5, mert Scarlet mellé +7% crit rate volt, viszont most hogy Scarlet kuka, így kell egy heal-elő R5ös támadó karakter.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#644) Rivaul válasza TomWexX (#643) üzenetére


Rivaul
addikt

Vízió most jóval erősebb és nagyobbat vesz le az enemy power barból. Ha mellé megkapja a stealt is az immun miatt szerintem legalább olyan fontos kari mint egy vas. Sőt a sok power gain meg bleed szarság miatt fontosabb is. Az arc vas esetében 1x dupnál 40% körül van. Az sem rossz és az ötös tovább húzható valóban. Én azért még a vizilovakkal vagyok, és őt tartanám. Jelenleg én is szétkaptam az eddigi hőseim és csak hasznos képesség alapján van rankolva a csapatom.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#645) TomWexX válasza Rivaul (#644) üzenetére


TomWexX
addikt

Most felhúztam Vasat R3ra, egyből ő lett a main karim, azért az 5*osoknak nagyobb a prestige, nincs mese. Kell még 1 T4C és újra lesz 3 bokor, így mehet ismét Vision (vagy Ultron) R5re vissza. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#646) Jackal2 válasza Rivaul (#644) üzenetére


Jackal2
senior tag

Ok, és akkor mi most a hatékony? Bleed?

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#647) Rivaul válasza Jackal2 (#646) üzenetére


Rivaul
addikt

Jelenleg a bleed amire alapozhatsz. Bár masterybe én még nem pakoltam rá. Kivárok hátha kicsit finomítanak és jó lesz az eddigim.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#648) Jackal2 válasza Rivaul (#647) üzenetére


Jackal2
senior tag

De miééééért?:DDD

Én teszteltem Pantherrel és X23-mal, de nem sok különbséget éreztem és a karik egyharmada immúnis. Igaz máshol is olvastam már ezt, na de miért pont ez a trend most? Bleederek, healerek ellen?:D

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#649) Kinder válasza Jackal2 (#648) üzenetére


Kinder
senior tag

Mondhatni legalább a bleedet nem vették vissza :DDD

Következő "öreg" 4* arénában Karnak lesz.

v12,01 update ma lesz, azaz kedd hajnalka.

(#650) Kinder


Kinder
senior tag

Kéne menni aludni. :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.