Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Hensix


Hensix
újonc

Sziasztok! Először is Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)
Továbbá lenne pár kérdésem. Pár napja kezdtem a játékot (jelenleg lvl. 19), szóval nem igazán vagyok még tapasztalt az egésszel. Pl. melyek a legjobb hősök? Nyilván ez ember és ellenfél függő, hogy ki-mi ellen jó, de biztosan vannak kiemelkedő Hősök.
Még lenne egy olyan kérdésem, hogy van esetleg olyan magyar alli, ahol szívesen látnak fejlődőképes kezdőket? Nem nagyon találtam eddig. Előre is köszi :))

(#1052) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Jó kis karácsonyi ünneplés volt ☺️

(#1053) nud


nud
tag

Figyelem:pályázati felhívás!

Pár aktív főt keresünk a csapatunkba.

Aq:Map5
Kötelező :duel,treasury,messenger elérhetőség.

Lehetőleg olyan jelentkezzen,aki kellő rutinnal és 4-5* csillagos karakterekkel rendelkezik, ..

Akit érdekel,privátba írjon nekem.

(#1054) DarkKarol


DarkKarol
tag

Sziasztok!
Magyar Osztag nevű alliba keresünk egy aktív tagot.
Map 5t tolunk, kedves, barátságos csapat.
Duel, Completion, hozzájárulás kötelező.
Ha érdekel írj itt vagy a játékba!

(#1055) TomWexX


TomWexX
addikt

Nagy itt a csend. 🙄Mindenki gyűri act5öt és a havi event UC szintjét? Vagy már kész? :)

DarkKarol, Nud: Voltak erről a fórumról jelentkezők? Volt értelme ide kiírni hogy tagot kerestek? :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1056) Rivaul válasza TomWexX (#1055) üzenetére


Rivaul
addikt

Én az act5-öt ejtettem egészségügyi okokból az uncollected jelvény után :D Haviba hero, master már max, uncoll egy szálon meg van. Még gondolkodok szükségem van-e többre egyenlőre.

A tag keresés meg itt már sztem nem megy. Nálam sem jelentkezett senki a legutóbbi felhívásra. Aki itt van annak vagy van fix helye, vagy még kicsi egy stabilabb allihoz.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1057) TomWexX válasza Rivaul (#1056) üzenetére


TomWexX
addikt

Az UC level miatt én se nagyon tudom csinálni act5öt, mert nincs rá idő, mivel így heroic, master, és uc-t is maxolom... kell a reward. :D
Még tavaly év végén maxoltam act5/3-at, onnan jött egy cosmic gem, így rápróbáltam Medusára..
Az eredmény:

Kis darálógép az új ribim. :))

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1058) Rivaul válasza TomWexX (#1057) üzenetére


Rivaul
addikt

Dicsérik nagyon. Aw bossnak olvastam t1-ben. :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1059) TomWexX válasza Rivaul (#1058) üzenetére


TomWexX
addikt

Oda van jobb is, ma a jobb szélső immunity mini boss node-on volt, hozott is 20 killt. :D
Synergy miatt még hoztam blackboltot is így nem 3, hanem 6 fury-ig megy fel Medusa, ergo még tovább tart a living strands ami alatt jön az autoblock (parry).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1060) RLaci00


RLaci00
újonc

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, kb. 2 éve játszom, és most végre megkaptam Scarlet Witch-et 4* (1 hónapon belül 3x). Jelenleg 40/40 Sig40.
A class-ból van még 4* Magic 40/40 (sig76), Guillotine 40/40 (sig99), Voodoo 40/40 undup, Hood 40/40 (sig20).
Följebb tudnék húzni egy karaktert, ebből a class-ból. Szerintetek melyiket érdemes ACT5-höz használni?

(#1061) astorre19 válasza RLaci00 (#1060) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hát ez fogós kérdés.

vodonak nagyon kellene a dupla,ha az lenne én őt mondanám.
így meg vagy magik vagy boszi.Boszinak lvl99 lenne igazán jó.

De majd a többiek kiegészítik.
Igazából hoodon kívül az összest r5re kellene vinni ha nincs meg az 5*os párjuk,de hogy melyikkel kezd az nehéz.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1062) Rivaul válasza RLaci00 (#1060) üzenetére


Rivaul
addikt

Két éve de milyen szinten? Ha nem vagy "komolyabb" játékos akkor az az SW nagyon jól fog jönni még sokáig r5-ön. Hood kivételével mind nagyon jó és hasznos kari de SW kiemelkedik. Van jó pár r5 nálam és r4 ötös is de bizony még mindig van ami boszit kíván.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1063) RLaci00 válasza Rivaul (#1062) üzenetére


RLaci00
újonc

Köszi a válaszokat.

Level 60 vagyok, 325664 ratinggal, viszont SW a 2 év alatt csak 1- illetve 2* volt, amit nem igazán használtam.
Ezért vagyok tanácstalan vele kapcsolatban. Régebben olvastam, hogy jó, de nerf után már nem annyira.

(#1064) TomWexX válasza RLaci00 (#1063) üzenetére


TomWexX
addikt

Nerf után is jó, én act5be mindig viszem, nagyon hatékony most is. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1065) Rivaul válasza RLaci00 (#1063) üzenetére


Rivaul
addikt

Jó az most is. Simán vittem boss rushba. Lecsapa patrit mint a taxiórát :) Aq-ba meg alap kari, oda tökéletes az erőszintje még 5. napon is. Mondjuk az enyém 99-es.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1066) nud válasza DarkKarol (#1054) üzenetére


nud
tag

semmi reakció :D

(#1067) DarkKarol válasza TomWexX (#1055) üzenetére


DarkKarol
tag

Végül Kerka aki itt is itt volt, átjött hozzánk, de nem eme fórum kiírás hatására xDDDD
Szóval nem... nem volt sok értelme :/

(#1068) Rivaul válasza DarkKarol (#1067) üzenetére


Rivaul
addikt

Itt már mind fix helyesek vagyunk. A fórum egyik fele nálunk van a másik meg TomWexX-éknél :D És ahogy látom a csellengőket is gyorsan felkapkodtátok ti is :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1069) astorre19


astorre19
aktív tag

Készül már mindenki a 6*os nyitásra? :D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1070) Rivaul válasza astorre19 (#1069) üzenetére


Rivaul
addikt

Persze. Hatalmas szükségem van egy 6* She-Hulkra :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1071) astorre19 válasza Rivaul (#1070) üzenetére


astorre19
aktív tag

Az nem is lesz benne :D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1072) st_


st_
csendes újonc

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Uncollected titel-hez melyik karikkal érdemes harcba indulni? A neten ehhez nem találok semmit...
Előre is köszi a válaszokat

(#1073) Rivaul válasza st_ (#1072) üzenetére


Rivaul
addikt

Mert nincs olyan hogy melyik karikkal. Amivel jól tudsz harcolni és kézre áll. Sztem nem is használtam ugyan azokat a hősöket minden mapon. A legerősebb hőseidet vidd a legjobb képességekkel. Én sok power controlost vittem vízió, boszi, magik ice mert armor alatt nem kellett foglalkoznom a spec3-al, hawkeye.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1074) st_ válasza Rivaul (#1073) üzenetére


st_
csendes újonc

Köszi Rivaul, akkor tolom tovább ahogy eddig, már csak Daredevil és Collector hiányzik és megvan...

(#1075) TomWexX válasza st_ (#1074) üzenetére


TomWexX
addikt

Collectorhoz készítsd fel a revive készletedet és az idegrendszeredet, mert arra nem lehet mást mondani, csak azt hogy egy g_ci. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1076) Rivaul válasza TomWexX (#1075) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem nem volt olyan vészes. Abban a tudatban kell menni hogy nem regenel és minden ütéssel közelebb vagy. Anno maestro sztem sokkal idegölőbb volt boszi nélkül.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1077) st_ válasza TomWexX (#1075) üzenetére


st_
csendes újonc

Iceman, Scarlet és Collector... de az idegeim már most kivannak... 😂

(#1078) astorre19 válasza Rivaul (#1076) üzenetére


astorre19
aktív tag

ez az egy pozitívum van benne,hogy nem regenel:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1079) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok! Nemrég kezdtem el ismerkedni a programmal, eddig tetszetős, bár az energy már most kezd kicsit kellemetlenül gyorsan fogyni, de ettől eltekintve nagyon hátráltató tényezőt még nem találtam benne, ami válóok lenne. :) A Program folyamatosan piszkál, hogy lépjek be egy Allianceba. Ez gondoloma guild megfelelője. Van olyan csoportosulás, ahol szívesen fogadnak egy kezdőt?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1080) TomWexX válasza CactuS (#1079) üzenetére


TomWexX
addikt

Üdv itt! :)
Hányas szintű vagy jelenleg, illetve mekkorák a legerősebb hőseid és kb mikor kezdted a játékot? Ezekből belehet határolni nagyjából hogy mennyire vagy kezdő szinten. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1081) CactuS válasza TomWexX (#1080) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nagyon kezdő, ~ 1 napja kezdtem, jelenleg ennyi hősöm van, így állok:

Találtam egy Tier guide-ot, de gondolom nem pont ezekre a 2-3 csillagos hősökre gondoltak, ugye? :B

Illetve a kérdésem az lenne, hogy mivel kéne haladni? Story questekkel vagy event questeket csináljam meg 100%-ra?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1082) TomWexX válasza CactuS (#1081) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, ez a Seatin féle (ő egy youtuber) tier lista, ez elsősorban az 5*osokra vonatkozik, de ettől még jó támpontot ad hogy kiket érdemes fejleszteni 3asban is aztán később 4esben. :)
Az event quest havi időhatáros, minden hónap elején jön új, szóval elsősorban érdemes azt megcsinálni, gondolom egyelőre csak a beginnert, esetleg a normal szintet tudod maxolni, és ha azzal megvagy, akkor a következő hó elejéig tudod nyomatni a story questet hogy haladj azzal is. Érdemes még annyit tudni hogy te jelenleg a kezdő bracket-ben vagy, ilyenkor viszonylag kevés ponttal tudsz kiszedni hősőket arénából.. Ez nem tudom pontosan meddig tart, de ha élvezed a játékot és van is rá időd, akkor érdemes kihasználni.. Guglin ha rákeresel, talán dob valami infót erről.. 🤔
Alliance-ba majd érdemes lesz belépni, de ahhoz először sztem kell szerezni pár hőst, akiket persze fel is fejlesztesz. Legalább 11 maxos 3*os kéne hogy egy kezdő alliban ki tudd venni a részed mindenhol. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1083) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Sziasztok,

Valaki tudna segíteni mastery terén? Mi az aktuálisan jó összeállítás?

Elég új vagyok még a játékban. Van esetleg olyan magyar alliance aki fogad viszonylag kezdő játékosokat?

(#1084) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Ahogy látom, enyhén szólva sem dübörög a játék topikja... Játssza egyáltalán még valaki?

(#1085) TomWexX válasza Kowi84 (#1084) üzenetére


TomWexX
addikt

Persze hogy játszunk vele sokan, ezért se érünk rá fórumozni. :D Bocsi, hogy elfelejtettem válaszolni..
Parancsolj, itt van egy raklapnyi mastery beállítás, ennél jobban én se tudom elmagyarázni, nagy angol tudást sem igényel. :) Ha új vagy még a játékban akkor neked a beginner, esetleg az intermediate build-ot érdemes választanod..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1086) Rivaul válasza Kowi84 (#1084) üzenetére


Rivaul
addikt

Jelenleg csak 120 millió játékos. Friss adat :D Innen is nagyon sokan de meg van ezzel a lélekzabáló vacakkal a nyűgünk és nem igazán jutunk ide fórumozni :D Ha elkezdted akkor addig hagyd abba amíg tudod mert egy végtelen lelki nyomorba fogsz bele. Ezt vagy jól csinálod vagy sehogy. Sajnos nekünk már megette az életünk. Menekülj! :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1087) Kowi84 válasza Rivaul (#1086) üzenetére


Kowi84
aktív tag

Magyar játékosokra gondoltam... És valamelyik magyar alliance-ben nincs még hely esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#1088) TomWexX válasza Kowi84 (#1087) üzenetére


TomWexX
addikt

Mutass egy profil adatlapot, úgy könnyebben kiderül van e rád valahol szükség. Esetleg jelentkezz a nagy magyar fb csoportba és ott is kirakhatsz egy screenshotot a profilodról alli-t keresek címszóval, ott jelen van sok alli officere leadere, általában hamar otthont talál mindenki. Bár ha nem rég kezdted, akkor egyelőre csak akadémia allikban kaphatsz helyet, a komolyabb magyar csapatok mind tele vannak.

(#1086) Rivaul: :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1089) astorre19 válasza Rivaul (#1086) üzenetére


astorre19
aktív tag

Szívemből szóltál:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1090) Jim-Y válasza TomWexX (#1085) üzenetére


Jim-Y
veterán

Jah, meg amugy is #savingforblade :D

(#1091) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Nekem meg legelso uncollected EQ exploration. Jo erzes :K

(#1092) astorre19 válasza Jim-Y (#1091) üzenetére


astorre19
aktív tag

Gratula::)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1093) a811224


a811224
újonc

sziasztok. hogyan tudom megváltoztatni az e-mail cimem ?

(#1094) Rivaul válasza a811224 (#1093) üzenetére


Rivaul
addikt

ÍGY

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1095) CactuS válasza TomWexX (#1082) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, közben haladok lassacskán (nemrég jött meg a 2. gyerkőc, így szabadidő az nem sok). Egy olyan kérdésem lenne, hogy az Arena az ugyanúgy botok ellen megy, nem? Csak játékosok által összeállított csapatok ellen.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1096) Rivaul válasza CactuS (#1095) üzenetére


Rivaul
addikt

Valós játékosok aréna csapatát másolja le de npc ellen mész. Mikor még indult a játék akkor sokan meg voltak győződve hogy ők a legjobbak mert rommá verik a többi játékost XD Volt akit addig nem lehetett megingatni ebbe a hitébe míg nem nyomott egy szünetet és 20 perc múlva is azonnal folytatta a meccset. Azért ott leesett hogy nem ül valaki a telefon másik oldalán arra várva hogy mikor ütheti meg újra :D De ez hónapokig ment a world chat falon vica verza a pvp "mesterek" és bizonygatók között :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1097) IiIzeuszIiI válasza astorre19 (#1092) üzenetére


IiIzeuszIiI
újonc

Szép :) Gratulálok

[link]

Iratkoz fel a YouTube csatornámra kristály nyitás Boss ölés Beast Mode video minden ami érdekes és izgalmas https://www.youtube.com/channel/UC_zRBaCfq5p0oe-YdtuYUow?view_as=subscriber%2C

(#1098) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni, abban hogy ezek a karakterek közül melyikeket érdemes fejleszteni a későbbiekben 4* ban r5-re 5*-ban pedig r3 és tovább. Meg hogy melyikhez kell a duplikálás? Nem mindegyiket ismerem annyira.
Masteryvel kapcsolatban pedig az lenne a kérdésem, hogy Glass cannon, recoil, liquid courage, duoble edge, coagulate,inequity,suture közül melyik amivel érdemes foglalkozni.

Előre is köszönöm!
qwer83

(#1099) Jim-Y válasza qwer83qwer83 (#1098) üzenetére


Jim-Y
veterán

4*:

SpiderMan - Start Enhanced --> R5
Hyperion --> R5 (jot tesz neki a duplikalas de nem fontos)
Wolverine --> R5 (de kell duplikalni elotte)
Hulk --> R5 (de ezt is erdemes duplikalni elotte)
Scarlet With --> R5 (duplikalni kell!)

esetleg Startlord, de o pedig SSpidey arnyekaban van, ha ot rank otolod akkor Starlord-ot nem biztos, hogy erdemes.

esetleg Ultron. O jo duplikalatlanul is de foleg AQ-ba szoktak vinni.

A legtobbet a pokember rank otolesevel nyernel, utana ha tudod duplikalni, akkor SW majd Hype, Wolvie, Hulk.

5*:

Magik, Ultron latom mar R3, azokat huztam volna fel en is. Rajtuk kivul a tobbit nem erdemes szerintem.

Mastery kerdesre nem tudok valaszolni, en az Assassin buildet kovetem.

[ Szerkesztve ]

(#1100) qwer83qwer83 válasza Jim-Y (#1099) üzenetére


qwer83qwer83
csendes újonc

Köszönöm a segítséget!! És esetleg aw védőbe valamelyik? Mert ha aq aw van akkor csak r4 védőket tudok tenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.