Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Christmas93


Christmas93
kezdő

Ez itt szürke lesz valóban ami bármilyen Class championre használható vagy majd olyat dob amit ő elgondol és pl generál egy skill-re valót?

(#352) TomWexX válasza Christmas93 (#351) üzenetére


TomWexX
addikt

Bármelyik classra használható lesz ;) Érdemes jól meggondolni mire teszed majd!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#353) Rivaul


Rivaul
addikt

Jelenlegi állás szerint mivel és mikkel érdemes maestronak menni arc overrel úgy hogy az életem ne kelljen unitok spórolásával tölteni hozzá? Már csak az a map van és 100% a négyes de kicsit tartok tőle. Van sima giló, boszi, dupos lvl78 widow, dupos fehér mágnes és még egy zsák másik négyes.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#354) TomWexX válasza Rivaul (#353) üzenetére


TomWexX
addikt

Boszi + crit team és easy!
Egyedül az 1es ulti evade nehéz kicsit, nézz róla videót hogy csinálják. ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#355) Rivaul válasza TomWexX (#354) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. Az egyest tudom evadelni. Első kettő csóva block és a harmadikról kell lelépni. Gilóval nekimentem de elhúzta a nótám, esélyem nem volt 2 spec2 bevinni. Kövire megy akkor a boszi+crit team.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#356) Rivaul


Rivaul
addikt

Nem nagyon akar dupolni a játék. Kinyitottam a 36. 4* hősöm :D Ebböl 17 rank4... Viszont kezd jó lenni mert a quest csapatom meglesz külön és nem kell betennem war-ba. Így tudok folyamatosan teljes gőzzel játszani. Agent, falcon, civil w panther, warmas és hawkeye. Critical masteryvel 25% és +25% skill bleedes. Ez mind rank4. Szerintem egy pokol lesz ellenük jó nodokon :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#357) astorre19 válasza Rivaul (#356) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hát ja,nekem ha ad is olyat ami nincs meg mostanában az ilyen rocket rakon,meg hulk...
Mondjuk crossboenst 3szor kinyitottam,amiatt nem panaszkodhatok,írtó brutális a pali.

Nekem tegnap meglett a 47.4* osom,a doktor úr személyében:D Beteg állat módjára aréából kivettem.

Maestros pályával hogy haladsz?

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#358) Rivaul válasza astorre19 (#357) üzenetére


Rivaul
addikt

47. Lol. Akkor egy darabig nem is nagyon számítok normális dup-ra :D Mivel az előzmény pályákba belefogytam így egyszer nyomtam le egy arc overes könyebb szálat. Boszival 3 negyvenes revive volt. Sztem köv havi event után lesz annyi unitom hogy befejezzem a 3 utolsó szálat.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#359) astorre19 válasza Rivaul (#358) üzenetére


astorre19
aktív tag

Jó lesz az akkor,lassan de biztosan maxolod:)

Hulk ellen én valami bleedelős karaktert vinnék ha van,sokkal rövidebb úgy a meccs.
Az alsó vonal lesz szívás a caltropsal,ha hátrálsz bleedet kapsz.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#360) Kerive


Kerive
kezdő

Jön az Act 5? Spekuláció, de remélem! :D

https://www.youtube.com/watch?v=Lc_EGVJ8EO8

(#361) Rivaul válasza Kerive (#360) üzenetére


Rivaul
addikt

Nemsoká maxolom a négyest így tuti jön az öt :D Amúgy igen, jönni jön de időpont még nincs.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#362) astorre19 válasza Rivaul (#361) üzenetére


astorre19
aktív tag

Nagyon jó lenne ha jönne:D

bár biztos kemény lesz..

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#363) Rivaul válasza astorre19 (#362) üzenetére


Rivaul
addikt

A 3 és 4 között is hatványozott volt a különbség. Nem biztos hogy készen állok még egy következőre :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#364) Christmas93


Christmas93
kezdő

Ideje lenne ha jönne az új Act, mert már a 4 szerintem nagyon sok embernek kész van. De egyébként nem tudom majd milyen team kell oda, hogy azt meglehessen csinálni, de ami biztos, hogy nagyon jó dolgokat adna :D

(#365) Rivaul


Rivaul
addikt

Nem tudom mi van a játékkal de a héten a negyedik négyest nyitottam phc-ból :B Ez kb 35 kő leforgása alatt. Sztem ezért egy életnyi két csillagos időszaknak nézek elébe :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#366) astorre19 válasza Rivaul (#365) üzenetére


astorre19
aktív tag

Valószínű:D

Nekem már elég régen jött onnan 4*os,esedékes lenne:P

Tegnap néztem egy videot,ott a csávesznak 250 phcból nem volt 4*os..

Cserébe egy mésik videojában 12 limit cryból nyitott Mordot

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#367) Christmas93


Christmas93
kezdő

Más is észrevette már, hogy ezek a symbioid szarok akkorát sebeznek néha még úgy is, hogy kivédem, hogy az hihetetlen? DEF-be vagyok, és egy vacak 4000res 1300-as attack-al sebez az 1-es speelel 5-6 ezret védelemben rám..

(#368) TomWexX válasza Christmas93 (#367) üzenetére


TomWexX
addikt

Bizony, a symbioidok nagyon gecik. Épp az imént nyírta ki ultronomat 3 ütésből a bleed vonalon. Ő volt az első ellenfél ezen a vonalon, szeretem az ilyet. :W :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#369) Rivaul válasza astorre19 (#366) üzenetére


Rivaul
addikt

Nálunk Szasza egyet vett abba is négses Mordo volt. No comment :D

A biok meg undorítóak. A teches a legszemetebb de a cosminak valami új képességet adtak és szétgyilkol a harc alatt. A golden meg parryzhatatlan ráadásul. Szerencsére spec3-at nem tudnak de sokkal agresszívabbak :(((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#370) astorre19 válasza Rivaul (#369) üzenetére


astorre19
aktív tag

Igen hallottam Szaszáról:)Nagy mákja volt.

Én vettem kb 4 Mordo cryt,meg vagy 5 dokisat de mindben 2* volt:(

A cosmic a leggenyóbb a golden után,még jó hogy golden AQ-ban nincs.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#371) Christmas93 válasza Rivaul (#369) üzenetére


Christmas93
kezdő

Engem épp egy cosmic szívatott meg amelyik úgy támad az egyes speel-re mint capt marvel.. Amúgy a tech is szemét a heal blockjával, de azt ki tudom küszöbölni, hogy olyan karakterrel megyek rá amire nem hat a liquidből a méreg.

Na igen, találkoztam chapter 4-ben egy 6-7ezres golden symbioiddal néztem is nagyokat, hogy WTFF.. milyen erős.. alig bírtam elverni, pedig tényleg csak 6-7ezres.. legtöbb esetben úgy kiütöm az ekkora ellenfeleket, hogy hozzám se érnek. kivéve ha valami hulkbuster, vagy valami hasonló jóság..

[ Szerkesztve ]

(#372) TomWexX válasza Christmas93 (#371) üzenetére


TomWexX
addikt

Neked még van liquid courage? Az már nem olyan jó mint régen..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#373) Christmas93 válasza TomWexX (#372) üzenetére


Christmas93
kezdő

Ahham, még megvan.
Most fogok majd az Assasinra rámenni masteryben. Csak még alap 1/5 sincs belőle kiváltva, csak az előtte lévők, szóval még sok unit kell hozzá. Addig meg úgy sem tudnám másra tenni azt a három pontot ami a liquid-en van.

(#374) Christmas93


Christmas93
kezdő

Milyen kedves ez a kabam.. Black Friday alkalmából drágábbak a unitok.. majdnem 20%-al.. nem is értem.. kész vicc, nem hogy dobtak volna be valami akciót, hanem felnyomták az árát.. Bár gondolom nem azért drágábbak csak simán felemelték az árát..

[ Szerkesztve ]

(#375) Rivaul válasza Christmas93 (#374) üzenetére


Rivaul
addikt

Én még soha nem vettem unitot így nem zavar. Idővel mindent el lehet érni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#376) Kerive


Kerive
kezdő

Sziasztok

A block break-ert hanyagolni kell? A problémám az hogy undorító módon "csal" a játék. Egy példát említve. Gilo-val utolsó csapásként vittem volna be a breaket. Elkezdi a mozgást, a kardja nyisszantja Thor nyakát!!!, 0.1mp van hátra a mozgásból, de ekkor 0.05mp-el előtte elindítja a 3as támadását és megöl. Számtalanszor történt ez már meg velem, és képtelen vagyok megtalálni ennek az ellenszerét hacsaknem azt, hogy nem használom a block breaket. Hogyan lehet ez ellen védekezni?

[ Szerkesztve ]

(#377) Rivaul válasza Kerive (#376) üzenetére


Rivaul
addikt

Én bb nem használok, túl sok időt vesz igénybe és az alatt 90% hogy tarkón csap a másik :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#378) astorre19 válasza Rivaul (#377) üzenetére


astorre19
aktív tag

Mi az a block break?Nem tudom hirtelen mire gondoltok, a heavy attackra?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#379) Rivaul válasza astorre19 (#378) üzenetére


Rivaul
addikt

:K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#380) astorre19 válasza Rivaul (#379) üzenetére


astorre19
aktív tag

Ja hát azt ritkán alkalmazom én is..

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#381) Kerive


Kerive
kezdő

Az, Heavy attack. sry új vagyok nem vágom még a szakzsargont :D Láttátok az új herokat? Nem értem miért kell egy ilyen játékba egy "Donald kacsát" berakni. Sehogy sem passzol a képbe. Pedig lenne még miből válogatni! Thing, Silver Surfer (a kedvecem), Human Torch, Doctor Doom stbstb erre kapunk egy: kacsát :S Mindegy Hyperion-ak örülünk :)

[ Szerkesztve ]

(#382) Rivaul


Rivaul
addikt

El sem hiszem. Bedupoltam lordot sima négyes pörgetésből. Így már mehet boszira az aveken nemsoká. Meg lesz widow, lord és boszi. Talán van jövőm :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#383) Christmas93


Christmas93
kezdő

A story módban csak akkor lehet elkezdeni a kövi act fejezettet ha az előző 100%? jól rémlik ?

(#384) Rivaul válasza Christmas93 (#383) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem. Elég egy szálon végigszaladni minden küldetésbe. Maxolni akkor is lehet ha már egyszer végigmengél mindenen. Act4 így a legkönyebb mert egy gyenge szál mindenhol van és a vége jutalom fejleszt annyit hogy elkezdhesd maxolni az elejét.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#385) Christmas93 válasza Rivaul (#384) üzenetére


Christmas93
kezdő

Igen ezt vágom, 92% jelenleg az act 4.
Ami még nincs kész az a
Chapter 3/Map2(dark omen) 42%
Chapter 3/map3(Threats) 73%

Chapter 4/Map6(Culmination) 18%

Minden más 100%..
De ha most bejönne mondjuk az ACT 5, oda nem csak akkor tudnék belépni ha az a ACT 4 az már max(100%) ?

(#386) Rivaul válasza Christmas93 (#385) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem. Ha egyszer végigfutottad akkor mehetsz az ötösre. Én most szívok mert már csak maestro map van és abból a jobb szélsőn 18k maradt a télapóba de kifogytam a revivekből :W Most beragadtam míg eleget össze nem arénázok. Ez az arc over egy olyan gerinctelen dolog a kabam részéről hogy el nem tudom mondani. Az meg hogy míg be nem fejezem a mapot addig nem tudok pl havi eventekbe menni az nonszensz. Minek van akkor a rohadásnyi hősöm?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#387) Christmas93 válasza Rivaul (#386) üzenetére


Christmas93
kezdő

Igen.. mondjuk nem értem miért nem lehet több questet kezdeni.. vagy akár azt, hogy külön lehet szedni a csapatot egy küldetésben, és pl balra megy 3 darab jobbra meg kettő darab, két külön ágon lehetne..

Chapter 3/map3(Threats) <---- ezen a pályán, hogy ütötted le a 16000-res juggernautot.. ugye ha felszeded a dobozkákat akkor még erősebb lesz, + a pályán nem lehet hátrálni, mert kapod a folyamatos recoilt. :D

Gondolom a recoil ugyanúgy jelen lesz a pályán, hiába szedném ki a masterymből.

[ Szerkesztve ]

(#388) Rivaul válasza Christmas93 (#387) üzenetére


Rivaul
addikt

Rajtahagytam minden erősítést hogy maxon legyen és úgy mentem neki. Akkor csak egyszer kell kiütni rendesen, a következő kör már nem vészes. Critical team és boszi parryval megoldja. Igen a pálya adottsága hogy nem hátrálhatsz. Az is kellemetlen ellenfél de ez most nagyon elvette a kedvem a játéktól :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#389) Kerive válasza Rivaul (#386) üzenetére


Kerive
kezdő

Rivaul: Tudok neked küldeni Revive-t? Szívesen küldök párat a sok segítségért cserébe. ;) Van pár mert Kang nagyon elvert az első találkozásunkkor, ezért nagyon felturbóztam néhány karim a második találkozásra, amikor viszont én vertem őt hülyére. :D Így van egy pár betartalékolt Revive-m amit nélkülözni tudok.

[ Szerkesztve ]

(#390) astorre19 válasza Rivaul (#388) üzenetére


astorre19
aktív tag

Maestrora az overload az egy kibaszott nagy csalás...
akinek nincs megfelelő hero hozzá,az konkrétan esélytelen egy raklap pénzzel is.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#391) Rivaul válasza Kerive (#389) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia. Köszönöm a felajánlást de csak akkor lehet küldeni ha van gift badged. Azt meg csak a 8500ft unitvásárlás után kapsz. Így nekem sincs olyan. Nélküle meg nem lehet egymásnak küldözgetni. A segítség meg természetes. Ph-sok amúgy is egy "család" vagyunk. Mellé még contestezünk is :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#392) Christmas93 válasza Rivaul (#391) üzenetére


Christmas93
kezdő

Szerintem elég ha az egyik embernek van olyanja nem? akkor korlátlanul tud küldeni szinte bármit az Aliancen belül és a freinds listán lévő embereknek. Youtuben néztem róla videót, hogy hogy is van ez pontosan, de nagyon sokba kerül az biztos.

(#393) Rivaul válasza Christmas93 (#392) üzenetére


Rivaul
addikt

Természetesen. Magát az opciót "unlockolod" mikor megveszed az unit csomagot pénzért. A legkisebb amihez jár az a 8500ft-os unit csomag. Ha egyszer veszel pl egy olyat vagy nagyobbat, utána korlátlanul küldözgethetsz bárkinek a jövőben, tehát nem csak egy alkalomra szól. Mivel én nem fizettem még a játékba így nekem pl nincs. Sztem elég sok mindenkinek nincs, ezt feltételeztem a kollégáról is :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#394) astorre19


astorre19
aktív tag

Na végre nekem is dupla a widowm.Igaz csak lvl 11 de hátha egyszer rendesen is sikerül mostmár kipörgetni.
így megvan mind a 4 Top hero duppolva:) Iagz ebből 3 nem éri el az lvl20at még

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#395) Rivaul válasza astorre19 (#394) üzenetére


Rivaul
addikt

Grat. Nagyon sokszor hasznát fogod venni. A sign stonok meg segítenek majd. Nekem kb 20-25lvl azokból van. Most már aw ultron boss nem tölt, thorn nem sebzi (slash igen), electro nem bántja és még lehetne sorolni. Bár ant man glancingjét nem veszi le valamiért de ez legyen a legkevesebb. Szóval pacsi érte :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#396) astorre19 válasza Rivaul (#395) üzenetére


astorre19
aktív tag

Kb 2 hónapja nem esett skill stone sajna,10 darab eett eddig.
Pedig múltor mikor dokiért arénáztam 15-20 at tuti nyitottam a sok solo event miatt,de skill nem volt egyben sem:(
De hát majd alakul ez még:)
Crossbonesom van lvl40,csak az pókok ellen nehézkes,mert 5 furyt fel kell építeni mire 100%ban kikapcsolja az evadet,de a többie ellen nagyon frankó:)

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#397) Rivaul válasza astorre19 (#396) üzenetére


Rivaul
addikt

Pók ellen gwen jó. Sima dup nélkül is. Evadel a pók de gwen ütései utolérik és simán levered vele. Tegnap arénába is egy r4 duposat kb 90% élet felett sikerült levernem a sima r3 gwennel. Véletlenül vettem észre és ugyan widow miatt nincs rá szükségem, de arénába ha pók is van a választékba akkor gwent teszem ellene mert az leveri hiába evadel.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#398) astorre19 válasza Rivaul (#397) üzenetére


astorre19
aktív tag

Na ezt kipróbálom,kösz hogy mondod:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#399) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok, nem tudtok egy olyan oldalt mondani, ami mutatja, hogy az act 4es mapokon mik a rejtett karakterek? én nem nagyon találtam...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#400) Christmas93 válasza Fang (#399) üzenetére


Christmas93
kezdő

Belépsz a játékba, és ha netán minuszos leszel akkor zárd be a játékot, és indítsd újra. (Csak simán feladatkezelőben nyomd ki, és nem fog meghalni a karaktered amivel harcot kezdtél.)

Amúgy ezek változnak, vagyis ugye a rejtett nem tudom mennyiben változik de ahogy megfigyeltem sok mappon cserélődnek némely elemek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.