Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) RLaci00


RLaci00
újonc

Köszönöm a válaszokat.

(#902) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

sziasztok na több ora probálkozás után ezzel a böngivel mobilrol végre beengedett,tabommal azt irja nem létezik adott email cimen regizett felhasználó... Na mindegy új csapatot keresek lehetöleg magyart 1hétig nyaraltam s kirugtak az elözöböl ami egy külföldi volt.

(#903) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

Amugy a Langue of Angels Paradisevel tolom még meg a Simcity buldingel.

(#904) Pmisi8


Pmisi8
csendes újonc

simcity builidt

(#905) TomWexX válasza Pmisi8 (#902) üzenetére


TomWexX
addikt

Mi a helyzet a saját csapatoddal? :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#906) Kinder válasza TomWexX (#905) üzenetére


Kinder
senior tag

:W

(#907) Louro


Louro
őstag

Lehet nevetni....most nagyon nincs szerencsém.

Meglett az első 5* karakterem. Mivel előtte egy 4* Hangyát nyitottam, bíztam benne, hogy kétszer csak nem leszek szerencsétlen. Lett egy 5* Groot-om. Úgy érzem - én -, hogy nem volt velem kegyes a sors. Valahogy se 3*, se 4*, se 5* nem jön össze. Van egy pár ütősebb, de a nagyja csak arénára pontgyűjtőnek alkalmas.

Bár Groot-ot nem csípem, azért arénán valahogy egész jól bírta, ami mindig meglepett, de valamiért a tohonyasága nem fekszik nekem.
Vagy ne essek ennyire kétségbe?

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#908) Kinder válasza Louro (#907) üzenetére


Kinder
senior tag

Miért nevetnénk?
Majd jön másik, ha ez nem tetszik ne ess kétségbe. :)
Ez legalább nem vérzik, és ha rank2-re felviszed, már szépet üt.

(#909) TomWexX válasza Louro (#907) üzenetére


TomWexX
addikt

Megnyugodhatsz, nekem 13 5*osból (van köztük sok dupla, illetve tripla is) 10 fos és csak arénára használható. 4*os cry nyitást meg már nem is érdemes említenem, hetente összegyűlik 1 egész, mégis február óta nem nyitok értelmes hero-t, csak szarokat. :DDD

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#910) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Szisztok, klant keresnek magamnak es a baratnomnek. Mindketten 33-as szint korul vagyunk. Kezdoknek szamitunk de mostanaban nagyon rafuggtunk a jatekra :D Nekem van egy kis accountom is, bar mar az is 31-es. Szoval osszesen 2 vagy 3 account lenne.

Udv

[ Szerkesztve ]

(#911) The.Kerka


The.Kerka
csendes újonc

Sziasztok! Nyari off utáni újraszervezés miatt keresek aktiv játékosokat. Az Ali jelen pillanatban némi szervezésen esik át ezért aki jönne némi türelmet kérnék míg kialakulnak a dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#912) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

Sziasztok!

2 tagot keresünk az egyik legnagyobb magyar alliba.
AQ fókusz van, de AW is megy.
Csak aktív játékosok jelentkezzenek! ;)

MagyAR VELöscsont Hungary - 4Fun

Érdeklődni privátban, vagy a játékban (VeZo8)

(#913) Kinder


Kinder
senior tag

Új dolgok kinek hogy tetszenek?
6* hősök, Collector kristályok, act5.2, új war map?
Jó ez, vagy inkább másfelé kellett volna menni?

(#914) Rivaul válasza Kinder (#913) üzenetére


Rivaul
addikt

A hatos hősökkel attól is elvették a kedvem hogy újra kezdjem a játékot. Fölösleges volt, csak a pénzdobálókat akarják maradásra bírni de így még hatalmasabb lesz az átlag és a pénzes közti szakadék. Ez előbb vagy utóbb visszaüthet, láttam már ilyet más játékban és ez lett a veszte.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#915) TomWexX válasza Rivaul (#914) üzenetére


TomWexX
addikt

Sztem nagyon lassan fog a 6* beindulni. Valahogy haladni kell előre, gondolom MMX és társai már kezdtek unatkozni. :) Mondjuk jöhetett volna előbb az 5* r5... :U
Új war mapot már várom, ráfért már az update, kíváncsi vagyok milyen lesz.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#916) Louro válasza Rivaul (#914) üzenetére


Louro
őstag

A content-management lesz a kulcsszó. Lehet 7* is, ha van bőven content mindenkinek. Aréna már érdekes, hogy +1 lesz vagy a 2-3* arénát kukázzák, mert akkor a kicsiket fogják meg.

Még amikor először játszottam, akkor Thanos volt a rettttteget főgonosz. Azóta kicsit haladtak. Akkor még csak 3* volt. Azóta volt 4 és most 5 csillagnál tartunk. Lehet ezen morogni, de őket is meglehet érteni. Nem volt konstruktívabb ötlet, nem készíttetnek újabb hősöket grafikusokkal, inkább bedobnak még egy csillagot, mert az olcsóbb. Ez az üzlet.

Ha tolják a tartalmat, akkor nem lesz gond. Tökéletes példa a WoW is. Mindenki leszólja, de mégis tömegével tolják még, mert nem hagyják magára a fejlesztők.

Mess with the best / Die like the rest

(#917) The.Kerka válasza Louro (#916) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Elvileg +1 arena lesz a nagyoknak, de úgyis csak jövő februártól indul

(#918) Rivaul válasza Louro (#916) üzenetére


Rivaul
addikt

Én az első héttől játszom szóval tudom mi és hogyan de akkor is egyre erősebb a szakadék. Majd kiderül.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#919) The.Kerka válasza Rivaul (#918) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Ez igaz, a kicsiknek meg a nagyoknak jó. A közép az szenvedős

(#920) Louro válasza The.Kerka (#919) üzenetére


Louro
őstag

Szerintem igazi közép nincs.

Vannak a kicsik.
Vannak, akik 0 pénzzel feltornázták magukat egy szintig. Majd megunják a grindelést.
Vannak, akik fizetnek, mert vagy unják a grindelést vagy belefér nekik egy kis plusz pénz. Úgyis free a játék. Talán ezzel is hozzájárulunk, hogy legyenek rendesen szerverek mögötte. Hisz az ingyenélő csak élvezi a játékot, de ehhez kellenek fejlesztők, üzemeltetők is.

Én bevallom, hogy lehet már 5 számjegyűt is beletoltam a játékba, de nem bántam meg. Jó ideje tolom vele és nekem belefért ennyi "kiadás". Igaz gyorsan is fejlődtem az új hősöknek hála.

Szakadék meg mindig lesz, ha egy játék F2P rendszerű. Lesznek akik sose fizetnek, csak morognak, amikor kezdenek kifulladni és lesznek, akik legalább egy kis pénzt beleölnek. Bár ha fizetős lenne, akkor valószínűleg nem lenne ekkora játékostábora. Szóval "jó" ez így. Szerintem a társaság is számít.

Nagyon sokáig toltam az Anarchy Online nevű online játékot. Ott froob-oknak hívták a free játékosokat. Ég és föld volt a kettő között. Akkor szakadék nem volt még egy játékban sem, de még mindig él a játék és tolják, pedig talán már 15 éves is. Nemrég került Steamre is. Jó az ötlet. Hatalmas tájak, csapatjátékra ösztönöz és tele van lehetőséggel. De nem reklámozom. Csak a lényeg, hogy életképes a model.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#921) Louro


Louro
őstag

Mai téma margóján, Trucos oldalán fent van, hogy az új War bevezetéséig az Act4 ingyenes lesz. Nem lesz energy költsége.

Ez megint kiknek kedvez? Akik elég nagyok. És kik elég nagyok hozzá.... Háááááát....

Bár én már elkezdtek és nekem kapóra jön, de a sok kicsi nem kap ebből a jutalomból. Lehetett volna az összes Act ingyenes.

Mess with the best / Die like the rest

(#922) deakatis


deakatis
csendes újonc

Sziasztok! Anno amikor elkezdtem a játékot iPhone gamecenterrel regisztraltam! Viszont szeretnék Kabam accot! Hogyan tudom megcsinalni h a mostani accom legyen az is? Tehát hogy amit most használok hosok azokat tudjam továbbra is!

(#923) The.Kerka válasza deakatis (#922) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Szia Atis! Androidon tolom de ha Play-el és Kabammal is bejelntkezek akkor szinkronba hozza

(#924) The.Kerka válasza Louro (#921) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Act4 nem lesz ingyenes csak az energy cost nem 3 hanem 2 lépésenként

(#925) The.Kerka válasza Louro (#920) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Sokáig el lehet jutni minimális pénz költéssel csak türelem kérdése. Én pl már rég vegigtoltam act4, act5 ch1 is majdnem megvan és nincs is még rank5 4* hősöm.. 5*-bol is csak 3db. Vannak akik öntik bele a pénzt de jatszani nem tudnak meg türelmük sincs. Ez keményen türelem játék

(#926) deakatis válasza The.Kerka (#923) üzenetére


deakatis
csendes újonc

De honnan tudja beazonosítani hogy melyik a mostani acc? Mert csak e-mailt ker a kabam id!

(#927) Louro válasza The.Kerka (#925) üzenetére


Louro
őstag

Azért gondolom van Crossbones, BW, Magik és Wolverine is 4*ban :) Mondjuk Ant-man, Luke Cage, Kamala és társaival nehezebben menne. :D

Nekem egyelőre Wolverine, Winter Soldier és Vízió (Age of Ultron) a top3. Ebből is csak az első, ami már duplázott. De Act4 is megizzaszt. Sajna nincs más dupolt és erős támadóm. De majd idővel. Most tolom az arénát Dörmi duplázásához. Utána BP-t kellene bedupláznom. Utána egy hét csak ISO farm :D Arkangyalért biztos nem megyek. :D Szép lassan gyűlnek a 4* hősök. Csak ISO kellene és persze Tier4 Catalyst. R3-ig azért legalább el tudom őket vinni.

Mess with the best / Die like the rest

(#928) Kinder válasza Louro (#927) üzenetére


Kinder
senior tag

4* BP elég "olcsó" lesz szerintem arénában. :)

(#929) The.Kerka válasza Louro (#927) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Csak BW van ezekből az sem dupolt😕viszont van dupban Kapitány WWII, WS, Drax, Gwenpool😀velük jól el lehet lenni. ISOval már nincs problemám, a t4 basic meg mindig kell😀egy jó mastrey sokat segít

[ Szerkesztve ]

(#930) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sracok, segitsegre lenne szuksegem.

Arenaban sokszor talalkozom olyan ellenfellel akit nem tudok leparryzni. Marmint, leparryzem (kiirja), azonnal utok de az ellen kivedi es vegul en leszek leparryzve. Nem vagyok lassu a parry utan, amint latom hogy parry egybol utok, de valahogy stun kozben ki tudja vedeni az utest es en leszek leparryzve. Ez tobb kulonbozo championnal is megesett mar, BW, SW, Old man Logan, Cyclops es meg sorolhatnam. Tehat biztos valami mastery lehet a dologban de nem tudom, hogy mi csak sejtem.

Ami furcsa, hogy ugye arena kor, egy summornek 3 championjaval kell kuzdenem. Ma is, elso champ Old man logan egyszer sem tudtam normalisan leparryzni mert en kaptam a stunt mindig. 2. meccs, SW, siman leparryztem es egyszer se parryzett vissza. 3. meccsen megint nem volt parry problema. Ugyanaz a summoner...

Azt is tudom, hogy vannak olyan champek a jatekban akiknek van tenacityje, vagy reflective armor. Pl BP (CW) reflective armorral tudom hogy kepes "ram ragasztani" az en parry-stunomat. Vagy, hogy Groot kepes csokkenteni a stun idot amit elszenved. Szoval tudom, hogy van ilyen a jatekban megis... kulonbozo summonerek kolunbozo champeinel. Pl tortent mar meg Electroval is, nekem is megvan Electro es annak tuti nincs tenacityje.

Period.

En egy kimaxolt limberre gondoltam, hogy lehet hogy ezeknel a summonereknel a limber maxolva van, es nem tudok olyan gyorsan utni hogy meg stun alatt bevigyem. Pedig elmeletileg 3/3 parry-m van. Meg az is furcsa hogy akkor nem kene az arenaban mindharom champnek ezt csinalnia velem? Tudok ez ellen a "jelenseg" ellen tenni valamit? Egyaltalan erdemes tenni valamit?

Most amikor eszreveszem, hogy valaki ezt csinalja akkor nem a parry-re megyek hanem Evade/Dexterity-re es ugy verem el. De van olyan hogy ha bekapok egy ilyet akkor egy kombobol megol, es ha elore tudnam hogy ilyen nem tortenhet akkor meg tudnam venni. Szoval csak jo lenne tudni hogy mitol van ez :S

(#931) Kinder válasza Jim-Y (#930) üzenetére


Kinder
senior tag

Nem veled van a baj, nem is a készülékeddel, és sajnos nincs semmi extra ebben.
Én ezt úgy hívom, hogy "Kabam sansz"...
Mióta nincs, 100% parry, azóta ez ilyen rapszódikus.
Mint mondjuk BlackWidow 3% evade esélye, ami ugye 100 ütésből 3 evade.
Lenne, de jól tudjuk, hogy 100 ütésünkből legalább 30-35-öt evadel.
Vagy az a 3v3 aréna trió, amikor az első meccs semmi extra, a másodikon úgy jön az ellenfél, hogy azt se tudod, hogy menekülj, csak úgy záporoznak az ütések, nincs parry, de téged leparryz, átüt a védelmeden, jó hogy nem rak seggbe. A harmadik meccs meg megint könnyű.
Szóval ez a kabam sansz.
Mint az "emelt szintű esély" a 150 unitos kristályoknál a 4* hősre. Aha. :DDD

(#932) Jim-Y válasza Kinder (#928) üzenetére


Jim-Y
veterán

1.3M-ert mar meg lehetett kapni intermediate-ben. En 2.2 csinaltam kivancsi voltam, hogy bekerulok-e top 50-be (nem kerultem). Masodik korben hacsak nem ugrik meg, akkor tudom duplazni mert 1.3M-at konnyen ossze tudok szedni. AA tuti lesz 2M is.. mmint cutoff

[ Szerkesztve ]

(#933) Louro válasza Jim-Y (#932) üzenetére


Louro
őstag

Én 3M-t csináltam. De azért most szerintem el fogja érni a 2M-t. Azért 1,3 nekem túl sovány. Kicsit hihetetlen is.

Mess with the best / Die like the rest

(#934) Jim-Y válasza Louro (#933) üzenetére


Jim-Y
veterán

intermediate bracketben

(#935) Louro válasza Jim-Y (#934) üzenetére


Louro
őstag

És azt honnan látni, hogy ki hol van és hol mennyi a pont? Bevallom ezzel a kifejezéssel nem találkoztam.

Mess with the best / Die like the rest

(#936) Jim-Y válasza Louro (#935) üzenetére


Jim-Y
veterán

Amikor regisztralsz a jatekba, akkor 2 honapig kezdonek tart a jatek es az arenban nem az egesz jatekos bazis ellen harcolsz hanem a tobbi kezdo ellen. Gyakorlatilag azok ellen akik szintugy 2 honapon belul regisztraltak. Ezert itt, az elso 2 honapban a legegyszerubb az arenaban hosokhoz jutni. A 3. honapban a kezdo kupacbol a kozephalado kupacba kerulsz at. Itt is azokkal kell csak megkuzdened akik szintugy a 3. honapjukat toltik jatekban. Meg itt is viszonylag egyszeru hosokhoz jutni az arenaban. 3. honap utan atkerulsz az ugynevezett veteran kupacba ahol mar az osszes tobbi jatekos is van igy itt a legnehezebb jutalmakhoz jutni, mivel az is ebben a kupacban van aki mar 2 eve jatszik a jatekkal es tobb szaz hose van kimaxolva es az is aki eppen csak kiesett a kozephalado kupacbol. Hogy melyikben vagy azt ugy is ki lehet deriteni, hogy megnezed hogy mennyi ido telt el miota regisztraltal, illetve van egy maisk modszer is, annal meg kell nezni, hogy az arenanal a ranked rewards-nal mennyi jut be a top-ba. Vagy valami ilyesmi. Ra lehet keresni amugy neten a pontos modszerre.

(#937) Louro válasza Jim-Y (#936) üzenetére


Louro
őstag

Köszönöm!

Mondjuk az már feltűnt, hogy a szövetségünkbe egy-két új tagnak nagyon alacsony pontra adta a 3* hősöket. Meg is leptek nem kicsit. De így már tiszta.

Mess with the best / Die like the rest

(#938) Jim-Y válasza Louro (#937) üzenetére


Jim-Y
veterán

Pl most Black Panther basic arenaban ha minden igaz

Veteran bracketben BP 4*B (black panther 4* basic) > 2.1M pont kellett hogy 1-10%-ba kerulj
Intermediate bracketben mar 1.3M pontert meg lehetett kapni, de lehet hogy kevesebbert is
Begginer bracketben nem tudom mennyi kellett hozza, de elkepzelheto, hogy ilyen 5-600K mar eleg volt.

[ Szerkesztve ]

(#939) nud


nud
tag

Sziasztok!

Nem tud vki egy jó csapatot,ahova lehet csatlakozni?
Lényeg h ne kelljen kommunikációhoz külső alkalmazás(messenger/viber és tsi)
4* kariból el vagyok láva 5/5 -re húzva.

Illetve:tudom h hackelés nem szép..De van vkinek tapasztalata?
99% százalék a neten gondolom kamu..Igazánból azért érdekel a kérdés,mert nemég volt vmi ellenőrzés,ha jól tudom a kabam részéről,és bannal fenyegették a tagokat.

[ Szerkesztve ]

(#940) Louro válasza nud (#939) üzenetére


Louro
őstag

Nehéz lesz kommunikáció-szegény allit találni. De persze semmi sem lehetetlen.

A hackelés pedig rizikós. Ha már sok időt beleöltél és utána törölnék az account-odat, akkor gondolom neked is fájna. A net telefon van mindenféle kamu megoldással. Vannak működők is.
Bannal nem fenyegettek, cak figyelmeztették a felhasználókat, hogy aki kerülő megoldást használ, ne lepődjön meg, hogy törlik. Én rákérdeztem és a bluestack is ilyen megoldás. Nem néznék jó szemmel.

Mess with the best / Die like the rest

(#941) nud válasza Louro (#940) üzenetére


nud
tag

Hosszabb ideig egy külföldi klánban vtam..
Jó volt,mert jól tudtam fejlődni,és csapattagok is erősek vtak,mert nekik nem okozott különösebb gondot h fizessen ha kell vmi.
1x se kérték hogy adjak fb v egyéb elérhetőséget.
Aztán gondoltam keresek magyarokat.
kb 1 év után megváltunk egymástól:indok az volt h nem tudtak velem rendesen kommunikálni.
Ez mondjuk sztem hülyeség volt,mert mindig néztem a kiírásokat..
A mostani csapat elég jó,de mindenki lép,és 30 helyett vagyunk már csak 20an..

Nekem az a problémám h nem szeretnék a játék miatt bármiféle + infót adni magamról..
Plussz van életem/munkám..
Vannak olyanok,akik véresen komolyan veszik a játékot,azt hisztiznek,ha vmi nem úgy alakul..
Volt már olyan h napközben írnak h tudok lépni..
De ÉN napközben melózom..Hiába ír..Ha pl aq-ba tudok menni az adott vonalon,nem kell mondani,teszem a dolgom..
Napközben v este nem szeretném ha telóra jönne vmi értesítés..
Igazából nem is értem ezt a dolgot..Fel tudsz venni barátoknak embereket,és lehet kommunikálni..
Van ez az opció,azt mégse lehet ott kommunikálni...

(#942) Rivaul válasza nud (#941) üzenetére


Rivaul
addikt

Sajnos pedig hazaiba ami érdemre méltó az így nem fog menni. Nekem is a játék miatt van egy kamu facebookom, se ismerős se semmi. Leszedtem a messengert és némítva van. Így olvasom amikor van időm és akarom, le sem maradok semmiről mert nem pörög el mint a korlátozott chat. Ha komolyabban meg van szervezve az alli akkor mindenképp szükséges egy külső felület. Amennyiben meggondolod magad, keress meg.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#943) nud válasza Rivaul (#942) üzenetére


nud
tag

Köszi,de nem hiszem h külső alkalmazást szeretnék használni..
:)
Majd figyelem a global chaetet.. :)

Vélemény:
Nesmokára: 6* hero-k.
4*ost már nem szeretnék felhúzni 4/5 ill 5/5re..
4*-ost talán 1-2 karit csinálnék meg 5/5re,ha nyitnék olyat :electro,hyperion,ronan
Érdemesebb már most gyűjtögetni az 5* hősökre ill majd a 6*oskra,nem?

[ Szerkesztve ]

(#944) Kinder válasza nud (#943) üzenetére


Kinder
senior tag

Szép csapat.
Eladtad a 2-3 csillagosokat, hogy ilyen kevés harcosod van?
6*-ról még semmit sem tudni, szóval erre még nem tudunk válaszolni, de neked 5 csillagost érdemes már rankolni.

(#945) astorre19 válasza Rivaul (#942) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hello csillagharcos:)

Visszatértél?

nud

Vannak még 4*osok akiket érdemes rank5 re vinni,azért egy jó darabig a mi szintünkön nem kell tartani a rengeteg 6*ostól sajnos...T2 basic játékban sincs még,az 5*osok maxolás is odébb lesz.

Pl gwenpool,archangel,iceman is megéri a rank5öt 4*osban,meg van még pár

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#946) nud válasza Kinder (#944) üzenetére


nud
tag

Igen..6db 4*os megvan 5/5re:thor,hulk,uc,rozsomák,black panther,ultron
kb 2 éve tolom a játékot,és összejöttek lassan a 3*oosok,aztán a 4*osok..
Mindig eladom a 2eseket,ha meg nem kell sok a 4*oshoz,akkor a 3*ast.
gondolkoztam h megválok az összes 4*ostól,ami 3/5ig van megcsinálva,mert egyik se favorit anyira..
de most még hülyeség,meg arénát nem is tudnám akkor tolni.
5* osból van 9 karakter(cyclops,ironman,winters,jugger,hawk,rhino,venompool,spider-man,storm),de még egyik se duplis,meg ezek közül vhogy egyik se favorit.talán sólyom lenne jó3/5re a drain,meg a bleed miatt..
.5*os uc hez kell még 30.000loyaliti

(#947) nud válasza astorre19 (#945) üzenetére


nud
tag

bizonyára.. :3
az említett 3 karaktert már régóta szeretném,de még 1x se nyitottam őket.. :D

(#948) astorre19 válasza nud (#946) üzenetére


astorre19
aktív tag

Sólyom rank3 nekem is dupla nélkül.Elég jó a bleed is meg a power drain,megéri simán felvinni.Kicsit gyakrabb lenne az T2 alpha rank4re is vinném dupla nélkül is.
ironman ha duppol rank4-et is megér.Tom majd ha erre jár megmondja AQ-ban mennyire hatékony:)
Hasonlóan winter is nagyon jó,csak neki is kell a dupla.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#949) nud válasza astorre19 (#948) üzenetére


nud
tag

aq ba eléggé bejött rozsomák/ultron,bár ultron nem duplis,de a bleed/posison immu miatt nagyon jó +healinget tol..
rozsomákkal sokx volt olyan h kb negyed élettel mentem az ellennek de a heal miatt 2,3 küzdelem után,majdnem sikerült vissza hozni 100%a a hp-t

(#950) TomWexX válasza nud (#943) üzenetére


TomWexX
addikt

Electro-t miért is éri meg felhúzni 4*ban? :) semmire nem jó, már war védőnek is gyenge, prestige-ben is vannak már nála magasabbak..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.