Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) TomWexX válasza Christmas93 (#246) üzenetére


TomWexX
addikt

Régen volt egy olyan trükk, hogy annyiszor kell újrakezdeni a bunyót, amígy be nem adja a healblockot a káosz node, és onnantól kezdve easy. Nem tudom működik e még ez a trükk..

Én Agent Venomot húznám fel r4re a helyedben, kiváló war védő.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#252) astorre19


astorre19
aktív tag

Magneto az kellemetlen ott,én boszival vertem le.De health blockos kari vagy dupla star lord is jó.

Én is Agent Venomot vinném Rank4 re,jó cucc a Tenachyti

Crossbones van itt valakinek?

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#253) Christmas93


Christmas93
kezdő

Igen, star-Lord kiütné ha felviszem a combo-t.
Nekem megvan 3* MAX-on duppoltba Crossbones. Annyira mondjuk nem szeretem csak arénára használom.

(#254) Rivaul válasza Christmas93 (#250) üzenetére


Rivaul
addikt

Jók a hősök, nincs velük baj. Ahogy a többiek, én is agentet ajánlom de morales és sima cap is r4 sztem. Morales dup nélkül is evadel ami warba genyó, cap meg erős block píofos alapból is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#255) Christmas93 válasza TomWexX (#251) üzenetére


Christmas93
kezdő

Köszi szépen a tanácsot.
Már le is szedtem a heal block-os trükkel. Olyan 8-9 újraindítás kellett csak, és beadta.

(#256) st_


st_
csendes újonc

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, remélem tudtok rá válaszolni. Szóval: telócsere előtt állok, jelenleg androiddal tolom a gémet, de most úgy néz ki, hogy átmegyek az almáshoz... A kérdésem, hogy ugyan úgy tudok továbbra is majd a MCOC -szel nyomulni, mint eddig? Köszi a válaszokat

(#257) Christmas93 válasza st_ (#256) üzenetére


Christmas93
kezdő

Google play helyett kell egy kabam fiók amit játékon belül lehet csinálni. És működni fog :)

(#258) Rivaul


Rivaul
addikt

Ha érdekel valakit, van 2 szabad helyünk. Őrült és jó fej társaság. Eredményesek vagyunk de nem elvetemültek. Közép szintnél azér legyél erősebb. Kb lvl40+ és 8db 4* 3/30. Ha ennyi már meg van a többibe mi segítünk szintre kerülni. Tag: HUN4F Érdeklődni itt pm vagy játékba keresd Vegita-t :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#259) st_ válasza Christmas93 (#257) üzenetére


st_
csendes újonc

Köszi a gyors választ

(#260) Rivaul


Rivaul
addikt

Végre új lépcső. Én is végigjutottam a masteren. Nem maxolom de egy szálon lement mind. És csak 3 revive ment bele boost nélkül :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#261) astorre19 válasza Rivaul (#260) üzenetére


astorre19
aktív tag

gratula:)

Ez volt pedig az utóbbi háromból a legnehezebb master:)

Nekem 3 vonal és maxon van,vasárnap unatkoztam,sok refillt elköltöttem:(

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#262) Rivaul válasza astorre19 (#261) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi :) Az új csapatom sokat segített. Soha nem ért el spec3-ig az ellenfél. Kivéve az utolsó ghost, oda kellett egy revive. Superior, sima vas, sima cap, giló és sima devil. Ez mind r4. Így masteryvel 31,5% crit rate és 25%+ crit damage amim van. Ezzel a 45e lokit 25 ütésből vágta szét gilo boost nélkül :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#263) Rivaul


Rivaul
addikt

Elindult az első warunk az új allival. 0 pontosok vagyunk és 3 millásak. Kaptunk egy 80e rating allit. Sztem ma álomba sírják magukat :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#264) astorre19 válasza Rivaul (#263) üzenetére


astorre19
aktív tag

Szegények:D
ez hülyeség amúgy hogy war rating alapjána dja az ellenfelet

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#265) Rivaul válasza astorre19 (#264) üzenetére


Rivaul
addikt

Sztem is nagy baromság. Tier 3-ról az előzőbe besüllyedtünk tier 12-ig egy huzamba... Megállás nélkül 4-4,5m allikat adott, amivel már nem tudtuk tartani a lépést. Hiába egy marék szotyi volt a reward még akkor is kikaptunk. A régi sokkal jobb volt amikor a top hősök szintjére válogatta az ellenfelet. Így is szerencsétlenek most bekaptak egy 3 millásat mert ugyan azon a ratingen vagyunk. Nem kifejezetten korrekt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#266) Christmas93 válasza TomWexX (#251) üzenetére


Christmas93
kezdő

Köszönöm a tanácsot. Sikeresen duppolt a legújabb 4* star hero kristályból Argent Venom így őt fejlesztettem Rank4-re.

Valamint van hozzá Red-hulk, Venom, Fekete pókember és ezek bónuszban vannak egymással.

Alapból:

Csapatban másik 4 hőssel, meg 4700-as lesz belőle.

(#267) astorre19 válasza Christmas93 (#266) üzenetére


astorre19
aktív tag

Jó kari,szeretni fogod.Avt4 chapter 3 ban jól fog jönni,sok debuffot ledobálja magáról

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#268) Kerive


Kerive
kezdő

Sziasztok

Tudok adni tanácsot hogy melyik karinak van olyan különleges képessége amire érdemes oda figyelni? Nem rég kezdtem a játékot, nincs sok tapasztalatom, itt gondolok olyanra mint pl.: Yellow Jacket egyes és kettes szintű támadása utáni a negatív kondíció az enemy-re, aminek a segítségével már rengetegszer ölettem meg az ellent a saját támadásával. :D

(#269) Rivaul válasza Kerive (#268) üzenetére


Rivaul
addikt

Nagyon sok ilyen hős van. A teljesség igénye nélkül pár.
Scarlet W: minden critical ütés után nullázza az ellenfél képességét. Egyszerre csak egyet. Spec3 mindet.
Dr.Strange spec2 ha mysticbe van és be is talál akkor tölti a saját életét.
Sima D.Devil dupolva az energia támadások nagy részét kikerüli (evadel) duptól függ mennyire.
Guillotine spec2 ha 2 koponya fölött van amit 7% levett életenként nyer de fél percenként veszít egyet akkor visszafordítja a regenerációt ha betalálsz vele.
Venom spec2-3 másol egy buffot az ellenféltől így pl ha tölt egy vas életet akkor ő is elkezdi ha betalálsz vele.
Vasak általában arc overloadosok lesznek dupolva ami 10-15% körül elkezdi az életük jelentős részét felnyomni újra.
Netflixes D.Devil minden parry utáni bevitt sebzésnél újabb bbreaket tesz az ellenre.
BlackWid: dupolva kiszámolja az ellenfél képességeit és kikerüli így nem töltenek ellene életet, nem sebzi electro, nem bántja a slashes pálya stb.
Ms.Marvelek dupolva energy resistance miatt mágnesek és doki ellen jók mert a benyelt támadásokat saját energybe töltik.
Agent venom leszedi a buffokat magáról.
Ultron 2x tölt életet 50 és 25% körül továbbá energiatámadásokat elnyeli?

És még van jó pár de nem nyitok lexikont :D Vannak akik dupolás nélkül is marha jók de van ahol csak dupolva és minél magasabb szinten jön elő a lényeg. meg van ami így is úgy is xar :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#270) astorre19 válasza Rivaul (#269) üzenetére


astorre19
aktív tag

Anyni kiegészítés hogy scarlet ha critet üt bizonyos %al adja a nullfit,85 köról azt hiszem,ezért szívtem wolvi ellen ROL-ban,a dupla ultron meg elnyeli az energiát és hp-t nyer belőle.Minél magasabb lvl annál több %ot.Pl ha lvl99 akkor az összes benyelt energiatámadást visszatölti.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#271) Kerive


Kerive
kezdő

Ahogy látom egy-két karit bizonyos helyzetekben igen OP-é tesznek ezen képességei. Egy nektek lehet nagyon alap kérdés: Hogyan érdemes kezdni a meccset? Eleinte nyomkodtam mint az ökör, de rájöttem óriási lutri. Aztán átszoktam arra hogy védekezésből kezdek, de pl.: Venom pool olyan gyorsan üt "blocking áttörő" ütést, hogy képtelen vagyok reagálni rá. Most úgy tolom hogy hátrálással kezdek. Ez a legjobb?

[ Szerkesztve ]

(#272) Rivaul válasza Kerive (#271) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha nincs masteryd akkor hátrálj kettőt vagy hármat és az a jó. Ha van akkor a legjobb a parry. Ahogy "felmegy" a fight felirat akkor kell ráfogni és mindig megadja. Utána már tied a játék és csak egy benézett pillanattal fordul a kocka. Akkor viszont ismét ajánlott hátra húzódni hogy ne ragadj bele egy csihi-puhiba :) A block breakre meg szintén ott a stand your ground mastery ami a nagy részét resisteli.


astorre19

Igen, ezért jó a critical team mellé mert akkor a ritka benézést is kiküszöbölöd vele. Ultronnál nem voltam biztos miként nyeli el és használja fel az energiát valóban, köszi :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#273) flash1990


flash1990
újonc

Sziasztok!

Nem tudom, hogy ez itt szokás-e, ezért ha nem, csak vegyétek figyelmen kívül. Most léptem ki egy sajnos inaktívvá váló klánból, ezért egy aktív, erős magyar csapatot keresnék, akik rendszeresen AW-znek, AQ-znak, és tudják, hogy használják a játékot, gondolok itt pl a Summoner Advancement (kristály nyitási stop, ranking up stop) eventre. Hívjatok meg ha beférek!

info rólam:
LVL 43 - flash19900714
-legerősebb hős: duplikált 4* rank4 lvl40 Colossus
-8 db 4* rank4 lvl30 (Thor (jane foster), Magneto (marvel now), Groot, Joe Fixit, Iron Fist, Thor, Spider Gwen...)
-jópár maxolt 3*

(#274) Christmas93 válasza flash1990 (#273) üzenetére


Christmas93
kezdő

Tessék: https://www.facebook.com/groups/marvelcontesthun/

Itt próbálkozz meg még esetleg.

(#275) Kerive


Kerive
kezdő

Sziasztok két kérdésem lenne van vmi módszer arra hogy kifarmoljak egy 4* herot?
Duplikációkkal együtt jelenleg 63 herom van, Rhino(2*) 5szörösen duplicált, hogy egyem meg a random generátor szivét. (szopatnak anyám stop) Hova menjek hol hero-tért, vagy hol gyűjstek shardot 4*-ra.

A másik kérdésem is erre vonatkozik, mivel haladnom kell ezért a 3* kell feltrubóznom. Jelenleg 3 herom van egy löketre a kimaxolástól: Venompool, rocket (és nem raccoon X) és X23 aki az egyetlen duplicált, melyiket maxolnátok ki? Szőrmókot imádom a brutáli sebzése és a pajzs miatt, Venompool iszonyat gyors brutál sok hp-val, x23 meg egy gyilkológép amivel könnyen verek le kétszer nagyobb hero-kat, így nem tudok köztünk dönteni, viszont kellene mert aranyam az nem nagyon van. :D

[ Szerkesztve ]

(#276) Rivaul válasza Kerive (#275) üzenetére


Rivaul
addikt

A négyes hős nem olyan egyszerű. Egy olyan alli kell akik értik is a dolguk és haladnak, velük a leggyorsabb. Ezen kívül a havi eventekbe van némi shard és a kövekből remélhető hogy esik valami. Arénával még több a kő és az esély. Csak kitartás amúgy és idő de csodaszer nincs. Rankolni meg x23 a gyógyulása és véreztetése miatt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#277) Kerive


Kerive
kezdő

Értem akkor legfőképp a Premium crystal fogja dobni nem pedig 4* crystal? Most azon imádkozom hogy legalább a Civil Warriort ma bedojba 4*osban :D

(#278) Rivaul válasza Kerive (#277) üzenetére


Rivaul
addikt

Persze, tuti bedobja. Mi évek óta játszunk és elég komolyan de átl 30 négyesünk van sztem. Ebbe nekem se ultron, se civil warrior és még sorolhatnám. Kezdetbe 2-3 négyest bedob de van a játékba egy szorzó ami az idő elteltével csökkenti a négyesek esélyét phc-ból. A négyes shard ami tuti de azt gyűjtögetni kell. A phc lutri, minél öregebb az accod annál inkább. Minél több követ nyitsz annál valószínűbb hogy lesz egy négyesed. Ez a játék a pénzre van kihegyezve vagy ha nincs pénzed akkor hatalmas aktivitásra. Nincs más rövid út. Van olyan amikor 300 phc után sem dobott négyest. Viszont ha aktívan játszok akkor hetente max kéthetente nyitok egyet shardból és mellé néha meglep egy phc-is, de ne kérdezd mennyi időt töltök a játékba (feleségem szerint túl sokat :D )

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#279) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok, a Farkasfalka (3.184.000 Rating, 1300 War rating) 3 új aktív tagot keres:
- kb. 80k Rating
- 11 db 4*-os hős
- AQ,AW,Compeletion,Duel eventek kötelezőek

Ha valaki szeretne hozzánk csatlakozni akkor a játékban keressen engem (FangHUN), vagy írjon itt a fórumon. :))

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#280) astorre19 válasza Fang (#279) üzenetére


astorre19
aktív tag

Mi történt a falkában?KLMOO-t néztem este,2 hete nem lépett be?:(
kb 1 éve voltam tag pár hetet,jó kis közösség:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#281) Rivaul válasza astorre19 (#280) üzenetére


Rivaul
addikt

Mi magyarok amúgy is kevesen vagyunk ebben a játékban, főleg komolyabb szinten. Sokan megunják a folyamatos szívatást vagy csak elvesztik a lelkesedésük. Nálunk is sokszor van ez és kellenek a hegyi beszédek de akkor is van hogy valaki lelép. Az új játékosok már nem kitartóak és nem jutnak el használható szintre, ha 1-1 igen akkor meg hamar lecsap rá valaki. Sajna nincs nagyon utánpótlás így mind fogyni fogunk lassacskán sztem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#282) astorre19 válasza Rivaul (#281) üzenetére


astorre19
aktív tag

igen ez igaz.Kevés ember van aki kitart sokáig,mondjuk nem csodálom,az irányítás egyre rosszabb,mindegy droidról vagy ios-ről játszol,találn ios annyira nem szivat mint a droid,de ennyi.

Na meg a fejlődés hiánya,én nem panaszkodhatok msotanában,de ha nem tudnék rank4 ről továbblépni akkor már abbahagytam volna...a nehéz időszakot a közösség miatt kibírtam,de sokan elgondoljoznak már nálunk is hogy abba fogják hagyi,ha továbbra is ilyen lesz az irányítás,meg nem dobálja a cry a jó cuccokat.
ráadásul mindig warba és aqban rakoncátlankodik...

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#283) Rivaul válasza astorre19 (#282) üzenetére


Rivaul
addikt

Az irányítás botrány. Múlt frissítésnél nem is tudom hány wart kellett úgy lenyomnom hogy nem blokkolt a hősöm. Hiába nyomtam semmi, és nem csak nálam volt ez.

Egy hónapja kb én is besokalltam és úgy gondoltam abbahagyom 2 év után. Szerencsére a többiek addig nyúztak hogy nem tettem. Inkább engedtem egyet a nadrágszíjon azt kényelmesebben kezdtem játszani. A pvp-t most elhagytam azóta, se t4 se semmi. A technikám érezhetően javult hogy már nem darálom a meccseket hanem újra beosztom a hősöket és figyelek mindenre. Ezen kívül nem ölök bele annyi időt, így amit játszok azt élvezem is. Sztem kicsit túl toltam és megcsömörlöttem :D

Az ember hiányt meg úgy oldjuk meg hogy magunk "neveljük" az utánpótlást. lvl 40-45 amit felveszünk ha nincs rutinos aki jönne. Ilyenkor már azért nincs a tojáshéj az accuk popiján és valamennyire tudják is kezelni a hőseik. Aki nem gondolja komolyan az ilyenkorra már elfogy és abbahagyja. Viszont itt meg már megrekednek jobb alli nélkül, és ezen tudjuk őket átlendíteni. Egy darabig kis visszaesés mert a hőseik nem fontos helyekre mennek warba meg stb, de 1-2 hónap alatt egy normális mastery után több jó játékosunk lett már.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#284) Fang válasza astorre19 (#280) üzenetére


Fang
aktív tag

Jó társaság az biztos (meg hatékony is :) ), páran megunták a játékot aztán a helyükre keresünk új tagokat. KLMOO úgy tudom pihen egy kicsit de még visszatér.
Hát igen, ahogy Rivaul is írta nehéz, jó magyar játékost találni, mert kevesen vannak vagy általában már allyban vannak...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#285) Kerive


Kerive
kezdő

Négyesre visszatérve: láttam youtube-on egy arcot, nagyon kellett neki a 4* Quake (hát még nekem hogy kellene) ezért az akkori kristályokból, ami dobta bevásárolt a csávó. Kerditeket átszámolva az arc 1000$-t fizetett ki, hogy megkapja. O.o Az mi? Ez is egy módja a négyes szerzésnek ha Rothschild palánta az ember :D

Sokadik kérdés :D :

Most már a maxolt 3asokra mennék (nem sok esélyt látok hogy nagyon dobálni fogja a 4*-osokat, és amúgy is egy vagyon fejleszteni őket)

Az alábbi 3as-okból melyiket maxolnátok?

Rocket Raccon 3/4, Venompool 3/4, X23 (dupolt) 2/4, Falcon 2/4, Yellowjacket 2/4, Electro 2/4, Black Panther (civil war) 2/4, Wolverine 1/4, Groot 1/4, Gamora 1/4, Red Huk 1/4, Civil Warrior 1/4, Captain America WWII 1/4

Melyiket és miért? Lehet sok így a kérdés, de látom nagyon sokan kenitek vágjátok a témát. Segítsetek plz :D

Rocket-ot, Venompool hagyjuk is, azokat úgy is hamarosan kimaxolom (X23 szintén) . A többivel vagyok bajban. Nem nagyon tudok dönteni. Falcont nagyon szeretem a képességei miatt, és a HP-ja is elég jó. Yellowjacketet is imádom egy a gondom vele: túl lassan rúg át a blockon, ami miatt már nem is nagyo erőltetem azt a move-ot (bár ne így lenne) Electro: Fogalmam sincs min múlik hogy mikor mennyit sebez, de nem egyszer öltem meg azonos szintű ellent a shock wave-el fél hp-ról, nem tudom hogy jól láttam-e de láttam már 2k-t is sebezni, nagyon nagy damage dealer, és gyors. Black Panther nem nagyon játszottam vele szintén az a fajta gyors kari ami szeretek, és ma néztem hogy egy tonnányi abilitije van. Wolverine nem tudom miért de nem szeretem. Groot lassú és nem tetszenek a képességei. Gamora: Imádom. Red Hulk szintén nagy kedvenc és nálam nagy esélyes, mert egy rakat hp-je, és abilitije van, és ha a heat charge feltöltődik akkor vmi brutális. Civil Warrior pár napja kaptam meg, még nem nagyon szoktunk össze. Captain America szintén nem vagyunk kibékülve. :)

Azért kellene vmi pioritást kitalálnom, mert a Venompool csődbe vitt! XD De kicsit sem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#286) Rivaul válasza Kerive (#285) üzenetére


Rivaul
addikt

Pont a legjobb karikkal nem vagy kibékülve :D Farkas sokat véreztet és regenerál, Cap meg egy tank ahogy van. A nagy sebzések a critical rate alapján mennek. X százalék esély van hogy criticalt üss, ezt tudod masterybe emelni és a hősök kombinációjával. Amivel én játszok az általában 10-ütésből 6-7 critical. Ezeknek az erejét is tudod növelni de gyakori spec2 critical alatt a 10k+ sebzés is.

A pénz, hát igen. Erre van kitalálva ez a játék és vannak akik brutális összegeket tolnak bele. Neten vannak olyanok akiknek milliók folytak már el ebbe a játékba.

Amúgy meg ezek a maxolós kérdések. Elsőre minden színből legyen egy számodra maximumra húzható karaktered, csak úgy tudsz haladni. 3 piros nem eredményes. Én ez alapján játszottam mikor hármasaim, négyeseim, vagy négyesekbe rank4-eseim sorrendje volt a kérdés. Melyik szín nincs, és abból a színből melyik a legjobb karid akivel szeretsz harcolni. Hiába van egy rakat képessége ha nem megy vele a harc.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#287) astorre19


astorre19
aktív tag

Hurrá megint jön Updtae,persze az irányításbeli bugokat azt nem javítják,cserébe újítanak megint...

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#288) Rivaul


Rivaul
addikt

Bugok
-Phoenix max PI javítás(lövésem nincs mi az
-javítják amikor kikerüli az evadet és egyből támad
-Phoenix regenjét javítják(nálunk még úgysincs senkinek
-Scarlet Witch Power Steal hiba javítása(volt hogy úgy kapcsolt be h semmi nem történt) A Power Steal 33%ot elvesz és a 5%ot hozzátesz Witchnek
-Vision (AoU) és Starlord Heal Block gyűjtése?
-Mystic Symbioid a Map 5ön bekapcsolja a Fate Stealt az meg nem aktiválta a Willpowert. Eztán fogja
-VEGI-CSAK NEKED-Black Widow párszor a Spec 2ben keresztülütötte a védekező játékost. Eztán nem fogja
-Resonate info a Masteryben

Karakter változások:
Juggernaut alapképessége megváltoztatva hogy kombinálja az Armor Upot az Unstopp buffala harc kezdetén az új Cyttorak Favor képességbe. Juggi Unstoppja a harc kezdetén válatkozni fog a rankjától függően (?) 2-3.3 sec-ig
Altered Mirror Image (gondolom ez egy képesség) ami duppolja az ellen Cruelty, Precision, Resistance, Fury, Armor Up and Regeneration Buffját minden 7 sec-ben az azonnal helyett. Duppolt Buffok 6 sec-ig lesznek aktívak.
Kevesebb Power Steal Rogue Spec 2jében. Ugyanannyi energiát vesz el csak nem ütésenként egyszer, hanem Specenként 1x

Ez a mi csapatunk fordítása bemásolva az uprol.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#289) astorre19 válasza Rivaul (#288) üzenetére


astorre19
aktív tag

Köszi hogy beraktad:)

erre a portálos hülyeségre leszek kíváncsi majd

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#290) Christmas93


Christmas93
kezdő

Pontosan mikor lesz az update?
Annyit tudok, hogy most valamikor a napokban.

Amúgy a portálos hülyeség szerintem annyi lesz, hogy benne lesznek az event questes mappon, és akkor mondjuk elágazás helyett ami vinne 2 felé, ott egy portál, és lényegében ha belemész, kidob a pálya egy másik részére ami nincs vonallal összekötve az előzővel és úgy tudsz továbbhaladni.

(#291) Christmas93


Christmas93
kezdő

Véleményem szerint ez a teleport egy nagyon nagyon szar és idegesítő.. értelmetlen felesleges dolog.

(#292) st_


st_
csendes újonc

Sziasztok
Hogy tudok updatelni iosről? Mikor a storeba lépek csak megnyitni enged, updatelni nem. Még új vagyok ios-en, ezért kérdem. Köszi a választ előre is

(#293) astorre19 válasza st_ (#292) üzenetére


astorre19
aktív tag

Még nem jött ki IOS re a frissítés,csak droidra:(kénytelen vagyok én is IPad helyett a régi tabomról nyomni

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#294) st_ válasza astorre19 (#293) üzenetére


st_
csendes újonc

Köszi, szóval ha lesz frissítés, akkor azt updateként fogom látni a storeban?

(#295) Christmas93


Christmas93
kezdő

Első körben ez az auto fight nekem nagyon tetszik, mert nem kell szórakozni 800-as ellenfelek ellen pl hc szinten. A hős fejlesztés egy nagyon jó átalakításon ment keresztül, nem is értem eddig miért nem így volt. sokkal gyorsabb lett, pár kattintás egy hős max-ra húzása, és nem kell várni 1000szer az effektet, hogy örül a fejlesztésnek a hős.

(#296) astorre19 válasza Christmas93 (#295) üzenetére


astorre19
aktív tag

Nekem is tetszik az auto fight,így beginner meg normal szintem is lenyomom az eventet:d

De vicc egyébként,egy parryt nem láttam a karimtól,olyan bénán harcol

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#297) Rivaul válasza astorre19 (#296) üzenetére


Rivaul
addikt

Sztem az ötlet nagyon jó volt és vártam is de annyira elcseszték amennyire csak lehet. Mi értelme van ha végig kell néznem a harcot? Azt reméltem hogy valódi auto play lesz és egy gombnyomásra lezavarja háttérbe, én meg mehetek tovább. Így nem takarít meg se időt se energiát. A portálok nem zavarnak, kicsit nehezen átlátható de ennyi. A synergybe sem tudom miért kellett belenyúlni. Most még egy mozdulat hogy láthassam kivel s mit lehet. Nem mind ha nem lenne állandó a quest csapatom de akkor is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#298) Christmas93 válasza Rivaul (#297) üzenetére


Christmas93
kezdő

Na igen, az auto fightnak akkor lenne értelme ha nem töltene be, hanem legenerálja a kis mutató szerint és ennyi.

(#299) Rivaul válasza Christmas93 (#298) üzenetére


Rivaul
addikt

Ugyan azt a harcot a háttérbe is lenyomhatja úgy hogy nem kell végig ülnöm. Nem is értem miért nem így csinálták. Én hamarabb leszedem az ellent mint az ai. Innentöl kezdve értelmetlen az egész.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#300) astorre19 válasza Rivaul (#299) üzenetére


astorre19
aktív tag

Igen...Mondjuk nekem így is jó,reggel készülődés,öltözködés közben csak el kell indítanom és megy magától,de nylván jobb lenne ha nem kellene végignézni.Az igazi az lenne ha elindítanád az elején és végigmenne a pályán,olyan vonalon amin még nem jártál:d

Na meg meló közben is jó nekem az auto fight:)

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.