Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) nud válasza TomWexX (#950) üzenetére


nud
tag

warba sokx megszívat.. :D

(#952) TomWexX válasza nud (#951) üzenetére


TomWexX
addikt

Annyit nem ér hogy rankold, kis életet levesz, de azon kívül nagyon könnyű ellenfél. Pláne ha van pacify masteryd.. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#953) nud válasza TomWexX (#952) üzenetére


nud
tag

Act 4ből nin már sok,hogy meglegyen az utolsó mp-pontom.,és akkor assassin 5/5 lesz a vége h meglegyen a ˇmax attackˇˇ

(#954) TomWexX válasza nud (#953) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezen a beallításon pont nincs pont a pacify-n. Nem rossz, de lehetne jobb is. Persze kinek mi a fontos.. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#955) The.Kerka válasza TomWexX (#954) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Szerinted merre érdemes a masterybe menni. Nekem deep wounds+assassin fele van eltolva meg a utility rész van megcsinálva. Viszont igy alig van a védelme n

(#956) Rivaul válasza astorre19 (#945) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia :)

Igen egy hete ismét ringbe szálltam. Lassan bele is rázódok :) Sztem is van pár 4-es akivel érdemes foglalkozni. Teljesség és egyéni preferálás nélkül: widow, lord, farkas, am.cap, thor, boszi ezeknek mid van olyan képessége ami magasan dupolva még non pay játékosként igen hasznos. Ezeken kívül viszont én sem viszek r5-re több négyest. Az első 3 van meg r5-be, a többire még a kihagyás miatt kell a t4c de már várják.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#957) astorre19 válasza Rivaul (#956) üzenetére


astorre19
aktív tag

Én is csak fél év pihit bírtam:)

Widowt hagytam rank4 en,nem is viszem fentebb,lvl70 körül van de nem az igazi nekem.Meg annyi skill T4kellene amennyi a világon sincs:)
Gwenpool rank5 van tervben most,vagy ha duppolna 5*os winter rak3,esetleg sólyomszem ha duppol rank4.
Sok jó skill karim van most,csak kata nem jön elég :D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#958) Rivaul válasza astorre19 (#957) üzenetére


Rivaul
addikt

Áhh, nem lehet örökké bírni. Én csak akkor szabadulok ettől a rabigától ha lenyomják a szervereket egyszer :D

Sajna Widowot nagyon megnyomorították. Nekem 99-es de most is elhalt egy Abo mérgezésbe mire a 100k életből 58-at leszedtem :( Bár más fele ennyit sem bírt, úgy hogy még mindig jobb csak nah, nem ehhez voltam szokva.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#959) Kinder válasza Rivaul (#958) üzenetére


Kinder
senior tag

Hol találtál 100k-s Abot? Arra nem megyek, az tuti! :DDD

(#960) Rivaul válasza Kinder (#959) üzenetére


Rivaul
addikt

Kis labiba. Még nem fejeztem be :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#961) Rivaul


Rivaul
addikt

Azt hiszem ma valaki masszívan túlórázik a kabamnál. De nem ülve hanem térdelve teszi. Mire azt az milliárdos bakit kijavítja addigra rojtosra kopik a szája :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#962) Kinder válasza Rivaul (#961) üzenetére


Kinder
senior tag

Én oda sem nézve felvettem, aztán nem tudtam arénázni, mondván nincs pénzem....
Kb 22:30-ra megcsinálták, de az éjfélkor kezdődő alpha aréna megint nem működött....
Ekkora egy lúzer brigádot, mint a Kabam, ritkán találni. :DDD

(#963) Rivaul válasza Kinder (#962) üzenetére


Rivaul
addikt

Mi azért kihasználtuk. Belevertünk egy 50-60 millát a trezsibe. Az megmaradt :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#964) Kinder válasza Rivaul (#963) üzenetére


Kinder
senior tag

:DD

(#965) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Na ilyet még egyszer nem szeretnék csinalni, de lassan atlepek veteranba ahol igyse, ugyse tudnek champet szerezni max a ZS kategoriasakat.

[ Szerkesztve ]

(#966) TomWexX válasza Jim-Y (#965) üzenetére


TomWexX
addikt

Szép! :C

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#967) Jim-Y válasza TomWexX (#966) üzenetére


Jim-Y
veterán

Koszi, duplikalni is tudom majd kb fele annyi pontbol (ha lehet hinni a cutoffnak) a masodik korben :))
Mennyivel egyszerubb lenne az ember dolga ha vegre kapnek 4*-t PHC-bol is. De ugy latom az elso pull meg varat magara :( Nem tudom ti hogy vagytok vele, de en miota regisztraltam legalabb 2-300 phc-t nyitottam es ebbol se 4*-ot se tul sok (<5) 3*-t nyitottam, masnal meg latom hogy halalra nyitja magat ezekbol :/

(#968) Louro válasza Jim-Y (#967) üzenetére


Louro
őstag

GG, a 4* arkangyalhoz. Mennyit jósolnak a 2. körre?

A PHC nyitáshoz most próbálkozunk és úgy néz ki ez beválik. Elég sokan nyitnak phc-ból 3* hősöket. Bár időigényes, mert van amikor 1 percen belül sikerül, valamikor 5+ percet is el kell verni rá :(

Mess with the best / Die like the rest

(#969) Jim-Y válasza Louro (#968) üzenetére


Jim-Y
veterán

Joslas nincs, de valaki mar 1.6-ert (int. bracket) megkapta. Szoval ha valaki megcsinalja az osszes milestone-t meg meg egy picit tobbet annak akar eselye is lehet megkapni vagy duplikalni.

(#970) Louro válasza Jim-Y (#969) üzenetére


Louro
őstag

Én biztos nem abban a szegmensben vagyok :D

Én már masszívan veteránba tartozok. A sok kihagyás miatt sajnos. Különben meg 2,5 hónapja tolom újra aktívabban. Azelőtt is kb. lvl5-ig játszottam.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#971) nud válasza Louro (#968) üzenetére


nud
tag

Én is sokx 2*-ost nyitok...Azt értem h többször kell próbálkozni,de mit is kellene nézni nyitás előtt?
Más a kristály alakja?

(#972) nud


nud
tag

Maestro ellen van vmi jó stratégia?
Egy útvonal van még hátra,és mindig sok revi kell hozzá.. :(

(#973) TomWexX válasza nud (#971) üzenetére


TomWexX
addikt

Én most ugyan némán néztem a videót, de úgy értelmeztem hogy ha minél lentebbről repül be a kristály, annál jobb az esély a 3*osra. Az imént kipróbáltam, és nyitottam 3db 2*ost, pedig a lehető leglentebb pontról repült be a cry. :D Szóval sztem baromság..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#974) Rivaul válasza nud (#972) üzenetére


Rivaul
addikt

Boszi a regen kikapcsolására és spec1 első két csóva blokkolása, harmadik evade a degen elkerülése miatt. Ha ez meg van akkor csak ütni kell. Szélső vonalra amcap vagy erősen véreztetők. Amcap bírja a speceket blokkba, véreztetős meg segít kikerűlni az alig sebzést, szóval vagy ez vagy az az út a járható leginkább.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#975) nud válasza Rivaul (#974) üzenetére


nud
tag

Boszi nincs. :0 Rozsomak, alap: 4*-5/5
Azért köszi! :)

(#976) Louro válasza TomWexX (#973) üzenetére


Louro
őstag

Mi, amikor próbáltuk múlt héten, sokan nyitottak PHC-ból 4*-ost is. Én is. Pár nyitást videóra is vettem, hogy a többieknek átdobjam. Úgy, ahogy írtad. Minél lentebbről. Bár lehet pont elcsíptünk egy scriptelt cheat időszakot :D

Mess with the best / Die like the rest

(#977) nud válasza TomWexX (#973) üzenetére


nud
tag

Később láttam más vidiben h lentről kellene..
:D Majd ma megnézem S.a.-után.. :D

(#978) Kinder válasza Jim-Y (#965) üzenetére


Kinder
senior tag

:R

(#979) Kinder


Kinder
senior tag

Új WAR-ról mi a vélemény? Kabam ezt is elbaszcsizta, ahogy eddig mindent. :DDD

(#980) astorre19 válasza Kinder (#979) üzenetére


astorre19
aktív tag

Majdnem válaszoltam,de beugrott hogy egy alliban vagyunk:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#981) Rivaul válasza Kinder (#979) üzenetére


Rivaul
addikt

Én ki vagyok tőle. Az egész egy hordó fos ahogy van. Az meg hogy mi a bánatnak tettek portált a mapra teljességgel feldolgozhatatlannak tartom. Egy kis ráncfelvarrás kellett volna max a régi mapnak nem az a bohóckommandó. Akkor ha újdonságot akarnak, behozhatták volna az évek óta plakáton létező base funkciót de nem. Jobb elbaszni valamit újfent.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#982) astorre19 válasza Rivaul (#981) üzenetére


astorre19
aktív tag

Nekem tetszenek az újítások(rating,class láthatósáh,másabb nodeok),csak konkrétan a def kill hiánya kiborító.
Múltkor azonos % azonos bosskill mellé kétszer több KO-val hozta az ellen a wart.Nevetséges.

A teleportnak értelme persze nincs ,én is utálom,de meg lehet szokni,pár war még és fejből fog ez is menni mint a régi.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#983) Kinder válasza astorre19 (#980) üzenetére


Kinder
senior tag

Ezmegiafszombzmeg?! jaaaaaa

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#984) The.Kerka válasza Kinder (#979) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Szerintem nem lesz ez rossz csak meg kell szokni. A régi map már baromi unalmas volt. A portál viszont tényleg értelmetlen..

(#985) TomWexX válasza The.Kerka (#984) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem is a map-pal van a főbaj, hanem a pontozással. Baromira hiányzik a def kill pont. :(

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#986) The.Kerka válasza TomWexX (#985) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Nagyon nerfelték a war pontozást, most 13.-tól

(#987) Jim-Y


Jim-Y
veterán


(#988) astorre19 válasza Jim-Y (#987) üzenetére


astorre19
aktív tag

Gratula:)

Jöhet a maxolgatás

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#989) Kinder válasza Jim-Y (#987) üzenetére


Kinder
senior tag

Grat! :C

(#990) The.Kerka válasza Jim-Y (#987) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Gratula👏

(#991) nud


nud
tag

Tud valaki segíteni?
Google play-al regisztráltam a játékot.
Szeretnék kabamos fiókkal belépni.
De amikor megcsináltam kabamos fiókot,és beléptem:0-áról kezdi a játék..
Van rá mód,hogy kabamos fiókkal is be tudjak lépni,és úgy h megmaradjon a mostani profilom?
Vagy ez így bukta,h g-n keresztül kezdtem el játszani?

(#992) Rivaul válasza nud (#991) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha be tudsz még lépni a rendes profilodra akkor belépve kell regisztrálni a kabamosra játékon belül. Ha már nem enged és a playes is 0-án indít az egy agyvérzés sajna.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#993) Louro válasza nud (#991) üzenetére


Louro
őstag

És ha a Kabam oldalán csinálnál egy reigsztrációt a gmail-es fiókoddal? Hátha kiskapu. Aztán a játékból, ha kilépsz és belépéskor a Kabam accountot választod, hátha jó lesz ;) Bár lehet már rég össze lett kötve a kettő.

Mess with the best / Die like the rest

(#994) nud válasza Rivaul (#992) üzenetére


nud
tag

Igen úgy csináltam..
Gondoltam h összeszinkronizálja v vmi..
De kedd óta semmi változás:úgy veszi,mintha egy külön profilt csináltam vna,hiába adtam meg azt az e-maiilt/jelszót,amit google playen van beállítva..
Most csináltam egy password resetet,de semmi változás..

(#995) DarkKarol válasza nud (#994) üzenetére


DarkKarol
tag

Menj a játékba a fogaskerékre -> ott a Supportba, és tudsz a Kabamnak írni és ők amíg a másik account 0-án van össze tudják kötni a jó akkot a jó Kabam ID-val.
Kabam Support böngészőbe jelenik meg, ott lejjebb van ilyen, hogy "I have an issue with my account" és utána válassz valamit ami szerinted a legjobb. Aztán tudsz nekik írni.

Nekem is segítettek egy régi elveszett akkot vissza szerezni. Igaz, egy hét levelezés volt, de sikerült! :DD

Amúgy esetleg valami laza, de azért aktív allit tudtok? :U

(#996) Louro válasza DarkKarol (#995) üzenetére


Louro
őstag

Mi most tele :( De mondjuk rating se árt a közelítésnek. Ha 75k alatt, akkor talán még egy kis szövetséget tudnék.

Mess with the best / Die like the rest

(#997) The.Kerka válasza DarkKarol (#995) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Mi lenne az elvárás?

(#998) DarkKarol válasza The.Kerka (#997) üzenetére


DarkKarol
tag

Általában eddig az alliknak voltak elvárásaik :D

A kis karimnak keresek alllit (DarkCarrie, level 40). Körülbelül napi 3x legalább belépek, minimum map 2 jó lenne, ha azt ki tudnánk 100%olni. Sajnos 70k alatt van a total hero base rating =(
Szóval egy kis alli ami azért aktív :)
De ha nincs meg mondjuk a duelből a 650 vagy mennyi akkor sincs világ vége. :U

(#999) Kinder


Kinder
senior tag

6 csillagos túra indul okt 18.-án. :Y

[ Szerkesztve ]

(#1000) The.Kerka válasza DarkKarol (#998) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Nyáron kicsit szét hullottunk, most épp újra szervezés van. AQ meg AW is megy, AQba ált. 2 vagy 3 db map5 utána meg map2, az mindig 100%. Sajna kevesen vagyunk ezért SA ritkán van meg. Ha van kedved és türelmed akkor gyere hozzánk 😀 este küldök meghivót

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.