Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Jim-Y válasza NANDORDITT7 (#1400) üzenetére


Jim-Y
veterán

Omega Red az egyik legjobb karakter a jatekban, DE mindenkepp kell neki a duplikalas es magas signature abbility, pluszban az (bar ez nem kovetelmeny inkabb ajanlas), hogy legyen suicide mastery beallitva.

Azert jo huzas, sosem lesz duplikalva ha eloszor nem huzod ki siman :)

(#1402) Jim-Y válasza NANDORDITT7 (#1400) üzenetére


Jim-Y
veterán

Kicsit off-topik de, hogy van neked ilyen alacsony "total base hero ratinged"? Van 3 rank 5-os champed melle nagyon, nagyon alacsony a rating, ez csak ugy lehet ha eladogatod a championokat amivel visszaveted a sajat es a klanod fejlodeset. Marmint ezt most nem rosszbol mondom, csak ugy fyi ha esetleg nem tudnad :)

(#1403) NANDORDITT7 válasza Jim-Y (#1402) üzenetére


NANDORDITT7
lelkes újonc

Köszi a választ Omegára! :)
Hát bevallom, tényleg volt régebben, hogy eladtam a 4es herokat a shardért :D

(#1404) 3mb3r


3mb3r
tag

Nekem is csak 4 és 5*-os van. Ami ez alatt van, az nálam is kuka. A rating azért még így is tűrhető 🙂

(#1405) Jim-Y válasza 3mb3r (#1404) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hat eleg baj, de ti tudjatok. Egy ido utan ha elkezd minel tobb 3 es 4*-os max sig lenni, onnantol kezdve dupla shardokat kapsz es egyre tobb es tobb championt tudsz nyitni ami tobb shardot ISO-t es ezzel egyutt penzt jelent. Ha eladogatod a champeket akkor rovid tavon jobban jarsz mert kapsz belole shardot, de hosszu tavon meg sokkal, sokkal rosszabbul.

Aztan majd jon megint egy christmas arena es csak neztek, hogy nem tudtok ingyen 5*-t szerezni :D

[ Szerkesztve ]

(#1406) 3mb3r válasza Jim-Y (#1405) üzenetére


3mb3r
tag

Annyi iso-m van, hogy nem tudom hova tenni 😁 Jelenleg közel 1000 van, de sokszor 1000 fölé is megy.
A shardok meg jönnek arénából.
Engem idegesít, hogy ott van plusz 200 champ, amiket nem is használok, ezért adom el őket, nem a gyors shard szerzés miatt 🙂

(#1407) Jim-Y válasza 3mb3r (#1406) üzenetére


Jim-Y
veterán

:R

(#1408) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Sziasztok!
Tanácsot kérnék ismét.
Human torch, hiperion, vagy esetleg fury érne meg r4 et, esetleg egyszer r5-öt . Mindegyik undupp, zöld gem van. Csak 1 r4 re való t2 alpha van sajnos. Act 6.1 1 vonalon megvan, úgy hallottam 2höz kell talán hipi, de azt nem eröltetem jó darabig.
Előre is köszönöm!

(#1409) Rivaul válasza qwer83qwer83 (#1408) üzenetére


Rivaul
addikt

Hyperion. Furynak kell a dup, akkor lesz jó. Hypinek is az az igazi de nélküle is tud vadulni. Torch nem nagy extra azt hanyagolnám ha csak nincs már bőven r4-ed.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1410) TomWexX válasza Rivaul (#1409) üzenetére


TomWexX
addikt

Nálunk azt mondják, fákjacsávót megéri r5re húzni.. mármint az 5*ost is. 🙄

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1411) Rivaul válasza TomWexX (#1410) üzenetére


Rivaul
addikt

Jó de nálatok már a 6* is r5-ön van zsák szamra 😁

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1412) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Hyperionnál is? Vagy, van magic, Sl, penge, angyal esetleg iceman? Hypi kivételével r4

(#1413) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Ki, mit szol az uj varianthoz?
Nekem egy intial clear megvolt tegnap, nem jatszottam tul jol, igy kb 300 unitom banta, de azt is latom, hogy lehet eselyem 1,2 chaptert 100%-ni, ami nagyon jo lenne, mert tudnam hasznalni a 2016-os gemeket:

Mutant: OML
Skill: bleh.. Crossbonesra mondjuk lehet elhasznalnam, neha jol jon
Science: RedHulk, vagy Quake, SheHulkom nincs
Mystic: Voodoo
Cosmic: nincs Hyperionom :(
Tech: valoszinuleg elhasznalnam StarLordra, vagy felretennem egy esetleges HtD reworkre.

[ Szerkesztve ]

(#1414) TomWexX válasza Jim-Y (#1413) üzenetére


TomWexX
addikt

Én személy szerint nem foglalkozom variantokkal mert nincs hozzájuk megfelelő hősöm, se idegrendszerem, viszont épp az imént 100alta egyik csapattársam.. Szóval ezek szerint nem lehetetlen. 😄

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1415) Jim-Y válasza TomWexX (#1414) üzenetére


Jim-Y
veterán

Na ez biztosan nem igaz 😊 az lehet hogy 100%-hoz hiányzik hosod de egy conpletiont mindharombol tudnál csinálni az kapasbol 3x otcsillagos hős, 3->4 gem. Annyit szerintem mindenképp csinálj meg. Ja meg nem mellesleg 1.5m arany.

Variant2: elég egy 4* R5 venom
Variabt3: a starkyddal simán csinálsz egy initial cleart

(#1416) TomWexX válasza Jim-Y (#1415) üzenetére


TomWexX
addikt

Jó igaz, leginkább idegrendszerem nincs hozzá. 😄 Bár XL hősökkel tényleg nem állok jól.
Közel 2 éven át nem kaptam semmi értelmes karit, így nagyon átmentem minimálba, csak aq/war és UC-t csináltam. Viszont pár hete jött egy 6os Ghost, így végre van kit rankolni, ezáltal a kedvem is vissza tért picit. 😊 Szóval majd lehet belenézek valamelyik variantba, mert kell még 1db t5b..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1417) Jim-Y válasza TomWexX (#1416) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem akarod megmutatni a rostered? Csak ugy kivancsisagbol :)
Ha van 6* Ghost akkor a Variant3 akar mehet 100%-ra is btw.

[ Szerkesztve ]

(#1418) TomWexX válasza Jim-Y (#1417) üzenetére


TomWexX
addikt

Holnap délelőtt csinálok screenshotot 5ös, 6os embereimről és feltöltöm ide. De akkor már muti te is! 😃

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1419) Jim-Y válasza TomWexX (#1418) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mondjuk igy fair :D

6*:

5*: Hela mar csak rank2, a tobbi R3 es felette



Ezen kivul most van meg egy skill 3->4 es egy tech 3->4 gemem amiket nem tudok meg kire elhasznalni :S (vagy nem akarok, tech)

(#1420) TomWexX válasza Jim-Y (#1419) üzenetére


TomWexX
addikt

Az a 6os Corvus, meg 5ös Namor nem szar! 🧐
Na most éjjel van kis időm, szóval feltöltöm én is a screenshotokat. 💁🏻‍♂️
Én megmutatom az összes 5ösömet, mivel már vagy 2 éve nem arénázom, így alig fejlesztek valakit, még azt sem akit amúgy érdemes lenne. 😃

6*:

5*:






Mint láthatod, az összes létező szar megvan, szóval sajnos nem olyan OP a kínálat.. 🤷🏻‍♂️

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1421) Jim-Y válasza TomWexX (#1420) üzenetére


Jim-Y
veterán

A 6*-os rostered nem olyan rossz, nyilvan lehetne jobb is, de rosszabb is. Ghost, Dr Octopus, Nebula es Hood sokat segitenenek Variant 3-ban.

OML es Colossus most fog buffot kapni, es Magik-et is huzhatnad meg magasabbra, de latom, hogy nem bovelkedsz jo uj champekben sajnos :(

Azert van 1-2 olyan is, aki egy r4-et megerdemelne: She-Hulk (nagyon jo lett a rework utan), Gwenpool, IMIW, Luke Cage esetleg Hawkeye

Kozben befejeztem variant 3-at:

[ Szerkesztve ]

(#1422) TomWexX válasza Jim-Y (#1421) üzenetére


TomWexX
addikt

Szép! Grat! 👌 Hasznos dolgokat kaptál?
Igen, tudom hogy azokat akiket felsoroltál vihetném r4re mert jók, de kb egyiket sem használnám sehova, ezért egyelőre feleslegesnek érzem hogy rankoljam bármelyiket is. Inkább újakat fejlesztenék ha kabam végre kicsit megszánna. 🙄

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1423) Jim-Y válasza TomWexX (#1422) üzenetére


Jim-Y
veterán

Kossz. Hat annyira nem kaptam jokat, legalabbis nem olyanokat kaptam mint amilyeneket szerettem volna.
2015,16 gem -> mutant, cosmic, skill (mutantot OML-re fogom elhasznalni, cosmicot felreteszem hyperionra, skill meg megy a levesbe). Ezekbol mysticet, science-t es mutanst szerettem volna

Utalom a skill klass-t es szinte mindig mindenbol ilyet kapok kiveve championt.

R5 gem pedig mystic. Ebbol science-t vagy mutanst szerettem volna.

(#1424) 3mb3r válasza Jim-Y (#1423) üzenetére


3mb3r
tag

A kabam nagyon érzi, mire van szükségünk 🤣 ezért nem adja 🤣

(#1425) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Sziasztok srácok!
Ezzel a jó madárral érdemes foglalkozni? :)

[ Szerkesztve ]

(#1426) 3mb3r válasza NANDORDITT7 (#1425) üzenetére


3mb3r
tag

Csak a saját tapasztalatom alapján, igen. Elég jó.

(#1427) Ravenc


Ravenc
csendes újonc

Sziasztok,

Tudtok olyan aktív Magyar klánt akik bevesznek viszonylag kezdőket is? Legnagyobb karim jelenleg egy 4es Cap Marvel (Brie Larson edition)

(#1428) TomWexX válasza Ravenc (#1427) üzenetére


TomWexX
addikt

Szia!
Fb-on érdemes csatlakozni a legnagyobb magyar mcoc csoportba és ott az accod screenshotjával érdeklődni. Sokan keresnek kisebb accos embereket is. A fb csoport linkjét megtalálod az összefoglalóban. 😉 (Ezen az oldalon felül ☝️)

NANDORDITT7: Nekem van Darkhawk szimplán r4en (5ös, természetesen), de csak war védelemben használom, nem rossz, de annyira nem is nagy szám.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1429) TomWexX


TomWexX
addikt

Jim-Y!
Ti hol végeztetek war seasonben? Mi plat2, 21-ik helyen. Nyitottam egy 6os blackboltot, 5ösből meg.... áhh, hagyjuk is. 🤦🏻‍♂️

A lényeg hogy ez lett a season rewardból:

🥰

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1430) Ravenc válasza TomWexX (#1428) üzenetére


Ravenc
csendes újonc

Hali,

köszi a tippet, meg is találtam fent (sok egyéb hasznos cucc mellett, pl. az a mastery osztás) de facet nem használok, inkább discord párti vagyok. Valami közös disc esetleg nincs?

(#1431) Jim-Y válasza TomWexX (#1429) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ti hol végeztetek war seasonben? Ne is emlitsd, Gold2. De erted ugy, hogy Plat4 volt megcelozva aztan 6 loose-al kezdtuk a szezont. Hatalmas a likviditas, es akik allando tagok sem mindegyik tul jo :(

Ghost-ot nem fogod megbanni, azon keves 6*-ok egyike aki god-tieres ES nem kell neki a duplikalas, hogy jo legyen, viszont engem kicsit zavar benne, hogy a Wasp synergy-t elengedhetetlennek erzem, es nekem csak egy 4*-os Waspom van :S Ettol fuggetlenul a helyedben en is ezt tettem volna.

Nekem a szezon jutalmam ez lett:

Nekem nagyon sokaig nagyon rossz dropjaim voltak semmi ertelmes champet nem kaptam, ellenben az utobbi idoben jott egy szerencsesebb szeria. Namor, CapIW, 6* RHulk most Cull szoval nincs okom panaszra.

(#1432) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Grat a Cullhoz, és az r2 Ghosthoz is! ;)
Szeretnék egy kis helpet kérni!
Kit rankoljak r4re ezekből?
Válaszokat előre is köszönöm! :)

(#1433) Rivaul válasza Jim-Y (#1431) üzenetére


Rivaul
addikt

25 millás alli g2-be csúszni? Az kellemes érzés lehetett :D Mi fontolgattuk a plat4-et de semmi kedvünk nem volt így gold1 183-al zártuk kényelmesen, pedig rengeteg zseniális játékosunk van. Csak a kedv már nem az igazi pl nekem sem így 5 év után... A rooster meg olyan amilyen. Évekig semmit nem kaptam, aztán teletolt egy csomó jóval, most meg fél éve megint semmi. Az a baj ha nem ad időnként op karit akkor megrekedsz, legalább is én így vagyok vele. Ghosthoz sztem hangya jobban kell, akkor üt igazán nagyot. A specekkel jól kell helyezkedni így wasp kiváltható. Most a harmadik r5 amin agyalok de sztem megvárom a naptár végi awát.


[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1434) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Sajnos az egyik csapat tag kibaszott velünk Account megosztás miatt, ami miatt azonnal lerakott minket Kabam...
Amúgy lehet én is megvárom azt az awát 👆
(Ha nem jön használható awa, akkor Furyt baszd r5be)

[ Szerkesztve ]

(#1435) TomWexX válasza Ravenc (#1430) üzenetére


TomWexX
addikt

A discordot viszont én nem ismerem, így ebben nem tudok segíteni sajnos. :N

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1436) TomWexX válasza Jim-Y (#1431) üzenetére


TomWexX
addikt

Úhh, az úgy szomorú, pedig most buffolták war rewardot is. Szóval érdemes tolni, nekünk úgy néz ki plat2 stabilan működik.
Wasp nekem is csak 4esben van, ráadásul r1. Ha jön 5ösben, viszem is minimum r4re, sőt még van zöld awa-m is hozzá.
Cull nem rossz, sok charge-al aprít! Grat hozzá. :D

(#1432) NANDORDITT7:
Én Waspot rankolnám, de csak azért mert van ghostom. :) Quake jó, de nagyon körülményes használni. She hulkot most nerfelik, spidergwen még jó lehet. Luke-ot nem húznám fel.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1437) TomWexX válasza TomWexX (#1436) üzenetére


TomWexX
addikt

Hát ez gyors volt. 💁🏻‍♂️


Egyébként átfutottam én is 3as varianton, annak a rewardjából kaptam. 🙂
Gemet viszont nem rakom rá, mivel támadni viszem majd Ghost mellé és oda nem fontos a dupli.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1438) NANDORDITT7


NANDORDITT7
lelkes újonc

Sziasztok!
Bármilyen lehetőséget meghallgatok!
Válaszokat előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#1439) Jim-Y válasza TomWexX (#1437) üzenetére


Jim-Y
veterán

Gratula ;) Ez nagyon jol fog jonni Ghost melle Act 6-ban.

En vettem 270 unitot, igy a meglevo unitjaimmal tudtam porgetni 3 featured cav. kristalyt es egy eletre eljatszottam a szerencsem :D

(#1440) Jim-Y válasza NANDORDITT7 (#1438) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szia, en ugy latom, hogy nem nagyon van lehetoseged elhasznalni ezeket. Mutans AG-et meg el tudnad hasznalni AA-ra, de kerdes, hogy megeri-e, szerintem nem, inkabb varnek. Science 3->4 gemet pedig el tudnad hasznalni Wasp-ra vagy Quake-re. De en szemely szerint egyikre sem hasznalnam el, max akkor ha Ghost-ot rank5-od, mert akkor szinte mindig fogod hasznalni a synergy-t lasd TomWexX esete.

(#1441) TomWexX válasza Jim-Y (#1439) üzenetére


TomWexX
addikt

Az igen! 😮 Grat, én 300as feat nyitásaim nem így néztek ki. 🙈

NANDORDITT7: Én csak ismételni tudnám azokat a válaszokat, amiket a fb csoportban kaptál erre a kérdésedre. 🙂

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1442) Pötimignon


Pötimignon
friss újonc

Sziasztok

Van esetleg olyan magyar szövetség ahol line-t használnak kommunikációhoz? Csatlakoznék is ilyen szövetséghez de már az is elég lenne ha a line csoportjukba beszélgethetnék velük a játékról.

(#1443) TomWexX válasza Pötimignon (#1442) üzenetére


TomWexX
addikt

Üdv.
Sztem magyarok közt leginkább messengeren beszél mindenki.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1444) Pötimignon


Pötimignon
friss újonc

Tudom de azért reménykedem.
Szerintetek venom the duck megérne egy r2-t 6*-ba? Én szeretem használom is de nem tudom eldönteni.

(#1445) 3mb3r válasza Pötimignon (#1444) üzenetére


3mb3r
tag

Ha szereted használni, akkor a válasz egyértelmű 🙂
Nem egy kiemelkedő kari, de használható. Hiába jó egy hero, ha rühelled. Azt húzd, amelyiket szereted 😉

(#1446) 3mb3r válasza Jim-Y (#1439) üzenetére


3mb3r
tag

Én egyszer vettem 3 db ilyen kristályt, de csak elbasztam rá a sok unitot 😂
Semmit nem adott. Akkor megfogadtam, hogy soha többet 😁

(#1447) Jim-Y válasza Pötimignon (#1444) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hat gondolj ra igy: Ha modjuk ma huznal egy 6*-os Corvus-t akkor is inkabb VtD-t rankolnad? Ha a valasz Igen, akkor rankold a kacsat, ha Nem, akkor inkabb varj.

(#1448) csiribi


csiribi
csendes tag

Hello!

Nem rég kezdtem el én is ezt a játékot. Egyik munkatársamat láttam, ahogy tolja ezerrel és megtetszett.

Tippek, tanácsok, hogy mire kell odafigyelni egy új játékosnak? Gyors kérdés: Rangléptetéshez szükséges honnan lehet begyűjteni? Van olyan hős, hogy két féle is kell ranklépéshez, de csak az egyikből van. :R :R

(#1449) Rivaul válasza csiribi (#1448) üzenetére


Rivaul
addikt

Addig hagyd abba amíg teheted :D Ez az első jótanácsom. Catalystokat a havi questek, alliance questek kavicsai adnak leggyorsabban. Minél nagyobb és erősebb lesz a hős, annál többféle és több catalyst kell majd.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1450) csiribi válasza Rivaul (#1449) üzenetére


csiribi
csendes tag

Miért addig? :DD

Pedig valamivel el kell ütni az időt a buszon úton melóba meg hazafelé :)

thx a gyűjtögetős tanácsod ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.