Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) The.Kerka válasza Kinder (#999) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Biztos nem lesz szivatós 😁

(#1002) Rivaul válasza Kinder (#999) üzenetére


Rivaul
addikt

Azok a rewardok. Most vagy könnyű lesz viszonylag, vagy egyre kevesebbért próbál magáévá tenni a kabam. Előjáték nélkül, hátulról :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1003) nud válasza DarkKarol (#995) üzenetére


nud
tag

Egy hét levelezés már megvolt..Minap megoldódott.
Azért köszi! :)

(#1004) DarkKarol válasza The.Kerka (#1000) üzenetére


DarkKarol
tag

Köszi megjött a meghívó ^^

(#1005) Kinder


Kinder
senior tag

Na? Mindenki "Az ördög ügyvédje" már? :Y

(#1006) TomWexX válasza Kinder (#1005) üzenetére


TomWexX
addikt

Tegnap este nyomtam le félálomban ezt a boss rush-t, nem volt nehéz.. :U

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1007) The.Kerka válasza Kinder (#1005) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Nekem nem nagyon megy...

(#1008) TomWexX válasza The.Kerka (#1007) üzenetére


TomWexX
addikt

Sajnos megfelelő karakter nélkül kb esélytelen, Blade-hez és Morningstarhoz mindenképp bleed immune kell (én icemannel mentem), Mephisto ellen meg vagy másik Mephisto, vagy guilo, vagy valami nagy sebzésű/power égető kari kell.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1009) The.Kerka válasza TomWexX (#1008) üzenetére


The.Kerka
csendes újonc

Én most ezzel a csapattal próbálom :Guilo, Yondu, Ultron, X23, Kapitány WWII. Az a baj mindegyik 4* és csak X23 meg Kapitány dup... Icemanem nincs sajna. Morningstarig eljutok de ott el is hal a csapat

[ Szerkesztve ]

(#1010) rewards


rewards
újonc

sziasztok segítsetek .. fel kellene szabadítanom egy kevés pontot .. melyik kevésbé hasznos mastery?

(#1011) Louro válasza rewards (#1010) üzenetére


Louro
őstag

Rajtad áll, hogy melyik, de az első kettőből.

Előbbi (Petrify) stun alatt hp-t csökkent, ami segíthet abban, hogy hamarabb feküdjön. A másik (Pacify) pedig a stun alatt az ability-k esélyét csökkenti. Pl. Magik signature ability-jét, ami powerbaronként esély limbo-ra.

Bár sokan istenítik az utóbbit, de szerintem a stun alatti kevesebb hp hasznosabb. Meg ráadásul utóbbihoz jó karakterismeret kell, hogy tudd mikor stunolj, hogy a Pacify-ból profitálj.

Szerk. :A Stupefy-ből nem áldoznék, mert a hosszabb stun létfontosságúak az alatta levőknek.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#1012) TomWexX válasza rewards (#1010) üzenetére


TomWexX
addikt

Én a petrifyből vennék le 2-t, a pacify hasznosabb, nem csak magik limbo-t kapcsolhatja ki, hanem mordo powergaint is ha a megfelelő időben stunolod..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1013) Louro válasza TomWexX (#1012) üzenetére


Louro
őstag

Sok hős esetén van jó megoldás. De nagyon jól kell ismerni a hősöket hozzá. Ha az megvan, akkor a Pacify tényleg egy nagyon erős mastery.

Mess with the best / Die like the rest

(#1014) Rivaul válasza rewards (#1010) üzenetére


Rivaul
addikt

Én is az utolsót venném le. Magik pl limbót kapcsol power bar elérésénél és akkor kell stunolni hogy 30% eséllyel lekapcsolja, ami azért elég relatív haszon. Viszont az előbbi minden stun alatt kevesebb power töltést tesz lehetővé, így ha a többséghez hasonlóan a parryra támaszkodsz akkor jobb mert később éri el a spec szinteket az ellenfél. Szóval utolsóból vegyél el vagy nullázd ha már elveszel.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1015) rewards


rewards
újonc


és

ezek lemaradtak ... :D erőteljesen hiányzik liquid.. bár megoszlik a vélemény arról is :/

(#1016) Louro válasza rewards (#1015) üzenetére


Louro
őstag

Az enyém annyiban (lesz) más, hogy a WP-n csak egyet hagyok, mert most 0,5 vs 0,7. Nem túl nagy a különbség, hogy +2 masterypontot eltoljak rá. Az utána levő is csak bleederek ellen jó.

Én - mivel nem szeretem a több órás harcokat - inkább a Deep wounds - mivel sok a bleederem - és az Assassinationt maxolnám és a Glass cannont. Igaz HP-t vesztesz, de hamarabb be is fejezheted a meccset. Az öngyilkos mastery-kre is rámehetnék ilyen hozzáállással, de valahogy nem csípem őket. Oké, hogy hamarabb befejezem, de quest és AQ/AW esetén nem nyerő, hogy kivéreztetem magamat.

Szóval a WP-ről és az utána levőről levéve nyernék 3 pontot, amit lehet a Glass Cannon/Deep Wounds/Assassination mastery-k egyikre tennék. De rajtad áll, hogy leszel tank és nem sebezteted magad és defre mész vagy szétcsapod gyorsan a másikat, de egy kombó picit jobban fáj.

Mess with the best / Die like the rest

(#1017) Rivaul válasza rewards (#1015) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha már spórolás akkor salve teljesen felesleges, elég egy pont. Arénába emel a pi-n mást nem használ. Öngyilkos masteryt hagyd az már nem opció, továbbá a glasst sem erőltetném. 1-1 pofontól aq 4-5 nap map5+ már nagyon fogod sajnálni az elvesztegetett életet. Nem az a 70pont sebzés fogja rövidre zárni a harcot de plusz 2 elviselt pofon már megnyerheti. Akkor már offense harmadik alsó (most nincs teló a kezembe), hisz az ahogy 50% alá esik az életed már emeli is 20!%-al a sebzéseidet, nah azon van nyereség és egy aq-ba storyba sokat harcolsz fél élet alatti hősökkel ami tisztán plusz. De a lényeg hogy mindenkinek más jön be, neked kell kikísérletezni és őszintén beleállni hogy milyen taktikájú játékos vagy. Én beismertem nem vagyok boss killer így nem csak offnese masterym van, nekem van bőven def és util rész is, amolyan univerzális, semmire sem kihegyezett. De végig is megyek bár min, max a boss harcoknál nem első sorba állok ha nem muszáj de addig én tisztítom a terepet

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1018) DarkKarol


DarkKarol
tag

Tudnátok esetleg valami jó Mastery leíró oldalt? Az se baj, ha angol, csak legyen kicsit bő beszédűbb, mint ami a játékban van :D
Igazán érdekel ez a téma, és ahány ember annyi dologra esküszik. És most már level 60 vagyok és a közel jövőben nem látom, hogy bevezetnének új szinteket, így ideje véglegesen rendbe tenni a masterym.

Akkor már az Assassint nem éri meg kimaxolni? :Y

(#1019) Louro válasza DarkKarol (#1018) üzenetére


Louro
őstag

Szerintem a leírások elegek, amik a játékban vannak. Inkább a kombinációk a kérdésesek. Én általában ezt az oldalt szoktam ajánlani, ahol van egy kezdő, egy haladó és 50+ szintű játékosoknak való build-ek. Van bleeder, van tank, van regenre fókuszáló. Kinek milyen a játékstílusa.

[link]

Szerintem túl sokat nem tudnék a mastery-k leírásához fűzni. Ha valamelyik nem tiszta, bátran kérdezd meg.

Rivaul: Meglestem a mastery-ket és 50% alatt +20% sebzés....A Courage. Nem tűnik rossznak. Bár az, hogy melyik kire vonatkozik, sokszor nem tiszta. While they are below....ez most az ellenfélre vagy rám vonatkozik. Bár gondolom akkor rám.

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#1020) Jim-Y válasza DarkKarol (#1018) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mastery Guide

Mas: nektek is nagyon rosszul jon PHC-bol a 4*-os? En mar 500+ nyitott PHC-nl jarok es nulla 4*. 3*-bol is csak 2-3 ennyibol. em tudom megitelni, hogy csak en vagyok ilyen szerencsetlen vagy hogy a phc t.k egy alcazott 2*-os hos kristaly?! Mar lassan-lassan kezdek a 60-as szint fele haladni, de eddig csak egy 4* colossust kaptam phc-bol pedig azt remeltem, hogy tobb fog jonni mire max leszek :S

(#1021) Louro válasza Jim-Y (#1020) üzenetére


Louro
őstag

Youtube-ot meglesed, akkor van a phc nyitásos trükk. Nekünk sokszor bejött már. Nem 100%-os! De nem 4*-ra. PHC-ból 3*nak is örülni kell ám. 3* ha duplázódik, akkor jön a 4* shard is azért.

Mess with the best / Die like the rest

(#1022) Rivaul válasza Louro (#1019) üzenetére


Rivaul
addikt

Rád vonatkozik és minden hősödre. Tehát ha 50% élet alá kerülsz harc közbe vagy kezdésnél is, akkor 20% emel a sebzéseden.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1023) nud


nud
tag

Figyelem:pályázati felhívás!

Egy aktív főt keresünk a csapatunkba.

Aq:Map5
Kötelező :duel,donation,messenger elérhetőség.

Lehetőleg olyan jelentkezzen,aki kellő rutinnal rendelkezik,és rendelkezik 4-5* csillagos karakterekkel..

Akit érdekel,privátba írjon nekem.

(#1024) TomWexX válasza nud (#1023) üzenetére


TomWexX
addikt

Donation? 🤔 Nem completion? :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1025) nud válasza TomWexX (#1024) üzenetére


nud
tag

Szerintem jól írtam :O
Gold,b.c,loy az aq map miatt.

(#1026) TomWexX válasza nud (#1025) üzenetére


TomWexX
addikt

Jaja, oda valóban kell, csak eddig nem hallottam így. :)
Treasury kötelező, de a map5 napi reward a loyality-n kívül visszahozza. :D Így ugyan hosszabb, de érthető. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#1027) mutyuru válasza Louro (#1021) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Sziasztok! Bar en csak 22es szinten vagyok, de kivancsi lennek a tapasztalatotokra. Mennyire nehez 4-5 csillagos karaktert kiporgetni? Nalam par 2* kimaxolt es most kaptam meg az elso 3* karikat. Huzom felfele, de idonkent a legalacsonyabb nehezsegu is megizzaszt. Tolnom kell a healing potiont legjobb ha regen kariba futok bele es visszatolt 4-500 hp-t mikozbe verem.
Mastery guidot koszi tolok egy resetet.

(#1028) Louro válasza mutyuru (#1027) üzenetére


Louro
őstag

Szia,

először is, érdemes egy olyan szövetséget keresni, akik aktívak. Ha megy az angol, akkor bárhová tudsz menni. Magyarra meg tudsz szűrni. Jobb alsó sarokban a kupa lesz a te menüpontod.

A szövetségnek hála jobban fog jönni a shard, amiből lesz kristály.

Én is azt hittem, hogy sose mozdulok ki a 2* kristály érából, de ahogy jönnek a 3*hősök, csinálhatod az eventeket, arénákat. Ahogy jön az sok ISO, tudod fejleszteni a hősöket. 2*-ra ne pazarolj ISO-t. Mindig a legnagyobb csillagú hősöket húzd. Lehet fura, hogy 4*-ot minek, meg sokba kerül és 2*-3* arénába nem jók, de meg fogja érni ;)

A helyedben
A) Tolnám az 1-2* és a 2-3* arénákat legalább a rank rewardig. Onnan kapsz shardokat. Ha több időd van, akkor a 2-3*tovább is. Ha nincs elég hősöd, akkor ez kell.
B) Ha van 12 r3-as 3*, akkor nekimehetsz a hősgyűjtésnek. Ez azt jelenti, hogy a 2-3* arénából elkezdheted gyűjteni a hősöket. Aztán szép lassan párhuzamosan gyűlni fog a 4* shard is. Mehetsz a 3-4* arénában a rank rewardra. Aztán, ha lesz 12 r3-as hősöd legalább és pár maxos (r4-es) 3* , akkor 4* basic arénának is nekimehetsz.

Ez nem egy hét, hanem sok idő, de jó társaságban észre se veszed.

Szövetségben pedig ott az Alliance Quest és az Alliance War. Mindkettőből megint jönnek jó kis dolgok.

Bocsi, hogy ilyen hosszan írtam le.

+Facebookon kövesd a Trucos oldalát. Sok hasznos infó van ott és sokszor kiteszik, hogy melyik hősért mennyit kellett arénázni. Aztán te is ráérzel, hogy ki mennyire értékes. ;)

Mess with the best / Die like the rest

(#1029) Rivaul válasza mutyuru (#1027) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez egy marha hosszú, nehéz és idegőrlő játék. Soha nem lesz könnyebb csak mindig más szinten nyalogatod a rudi hegyét :D Ne akarj siettetni semmit sem, harcolj és csináld az eventeket. Vagy mastercard. Ez a két út van. Legtöbben már évek óta sanyargatjuk magunkat. Viszont nem csatlakoztál most sem későn. Kitartással beérsz az eredményes játékosok közé, nem vagy vagy holnap de egyszer csak azt veszed észre hogy van eredménye a munkádnak. Egy jó szövetségbe ez hamarabb megy valóban de ott néha tényleg munkába csap át a buli mert az egész napod ehhez kell alakítanod és ez fogja meghatározni. Akik map5-6 aq-znak végig max nyereséggel azok értik miről beszélek 1-1 széria alatt :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1030) Rivaul


Rivaul
addikt

Most kaptam én is az infót hogy egy tagunk lightosabb alliba igazol le ahol nem gáz ha inaktív. Szóval kellene egy ember nekünk. Map5 élve végigjutás ötödik napon szükséges, adó 135e gold, 30e bc és 12,5e loyal. Kötelező eventek itt is vannak, summoner stop nincs mert mindig gazdagon meg van. Eredményes játék lehetséges egy korrekt csapatban. Érdeklődni nálam itt pm vagy játékba Vegita néven megtaláltok.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1031) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Haho!

MAstery kiosztasahoz szuksegem volna kb 5-6 stony mastery coresra. Shopba lehet venni, bar eleg draga.
Barmilyen mas modja van a lootolasnak? Daily quest es arena soran nem sikerult talalni.

Udv,
M

(#1032) Jim-Y válasza mutyuru (#1031) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem lehet mashogy szerezni, csak ha a shopban veszel 135 unit-ert. Ha ez draga akkor nem kellett meg neked carbonadium, az 550 unit/db :(

Idonkent szokott lenni mastery sale amikoris asszem felaron vehetsz, de eleg ritkan van.

(#1033) Louro


Louro
őstag

Néha gondolnak egyet és akcióznak. De ez nagyon random. Nemrég volt, hogy fél áron lehetett venni ilyen cuccokat. Mindne unitom elvertem rá gondolva a jövőre.

Amúgy a unit azért nem jön annyira rosszul, csak sokat kell hozzá arénázni :D Ha elég ügyes valaki, akkor még hőse is lesz.

Pont nemrég néztük az alliban, hogy egyes nyitások során mennyire jön unit. Elég jó statisztika kerekedett ki belőle, Bár még pár mérés jó lett volna. De most gyűjtünk a karácsonyra. Hátha lesz valami akció.

A statisztika:
500.000 BC-ből 900 unit
750.000 BC-ből 1500 unit
1.000.000 BC-ből 2000 unit.

Mess with the best / Die like the rest

(#1034) Jim-Y válasza Louro (#1033) üzenetére


Jim-Y
veterán

Tenyleg az arenazas a legjobb utja a unit szerzesnek, de azert azt mondjuk el, hogy 500K BC-et osszeszedni nem 2 perc, de nem is 2 nap... A mostani basic 4*-os hosoket pedig tenyleg bagoert el lehet hozni. Gamora pl 2.2mill az meg semmi.

(#1035) Louro válasza Jim-Y (#1034) üzenetére


Louro
őstag

Én úgy számolok, hogy 3-4* arénában 4* r3 és r4 hősökkel kb. 25k pontot szedek össze a hármas szorzó mellett. Egy-egy meccs max egy perc, de inkább fél perc. A töltési idő miatt szoktam egy perccel számolni.

Szóval 3 perc 25k pont.
Mivel nincs sok r3 és r4 hősöm, így 250k-ra inkább 1 órát szoktam számolni. Meg ott becsúszhat egy-két vesztes meccs is. (Boost nélkül.)

A nagyon kocka napokon 2m összejön egy nap alatt, de akkor no-life. De ezt ciki bevallani :D

Mess with the best / Die like the rest

(#1036) Jim-Y válasza Louro (#1035) üzenetére


Jim-Y
veterán

Igen, de 3meccs/1kor az kb 350 battle-chip. 500K / 350 = 1428. Tehat 1428 kor alatt jon ossze ennyi. Nekem a max win-streakem egy 3 napos arena ciklus alatt 207. 1428 / 207 = ~7. Ez annyit jelent hogy 7 arena ciklus alatt jonne ossze eggy battlechip ha mindig 207 meccset jatszanek ami rengeteg jatekot jelent. Most ezzel csak annyit akarok kihozni, hogy kar volt ilyen szamokkal dobalozni, mert ez rengeteg battlechipet es idot jelent. Ettol fuggetlenul tenyleg ez az egyetlen stabil modja a unithoz jutasnak, csak hat igy sem jon tul gyorsan :(

"Meg ott becsúszhat egy-két vesztes meccs is." -> tudsz win-streaket csinalni? Csak mert ott ritkan szokott vesztes meccs lenni.

(#1037) Louro válasza Jim-Y (#1036) üzenetére


Louro
őstag

Kemény hetek alatt jön össze ilyen sok BC. Csak azt akartam vele szemléltetni, hogy kb. 1000 BC-ből jöhet 2 unit.

WS nem 3 győzelem esetén számolódik. Ha 3-ból kettő megvan, akkor számolja. Ha benézem, akkor kezdhetem előlről és az első 18 WS azért picit figyelősebb, mint az utána következők.

Mess with the best / Die like the rest

(#1038) rewards


rewards
újonc

skacok "Legend" titulust hogyan és mikor lehet szerezni? azt hiszem x idő alatt kell valamit igaz?

(#1039) Louro válasza rewards (#1038) üzenetére


Louro
őstag

Szia,

első találat már használható: [link]

Ahogy sejtettem:
Speedrun heroic and master monthly event and be among top 100 in terms of time ur clock starts when u start heroic and ends when u beat master

Azaz a havi event heroic és master szintjét told le minél előbb és legyél az első 100 teljesítő között. K. sok refill kell hozzá és lehetőleg iPhone, mert azon sokkal kevesebb a töltési idő a jobb optimalizáltság miatt.

Mess with the best / Die like the rest

(#1040) rewards válasza Louro (#1039) üzenetére


rewards
újonc

köszi :)

(#1041) qwer83qwer83


qwer83qwer83
csendes újonc

Sziasztok! qwer83 néven játszom és a véleményetekre lennék kíváncsi. Eddig egy r5 4* -osom van, 10 r4 és kettő 5*-ost rankoltam már r3-ra de azok még nem duplák. Most hogy jönnek majd a 6*-osok érdemes még 4-eseket r5-re tenni vagy inkább az 5*-osokkal foglalkozzak majd? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1042) Jim-Y válasza qwer83qwer83 (#1041) üzenetére


Jim-Y
veterán

En surun olvasok redditet es ott mar sokan feltettek ugyanezt a kerdest. Az egyontetu valasz a community reszerol, hogy Erdemes! rankolni 4*-osokat mert 6* hose valakinek is kb csak 2018 vege fele lesz es akkor is csak a top par %-nak. Egyszoval a 4*-os hosok meg sokaig velunk lesznek es hasznalni fogjuk oket. Termeszetesen ha huzol egy jo 5*-ot es tudod rankolni akkor inkabb favorizald az ugyanolyan 4*-al szemben, de egyebkent nyugodtan rankold a 4*-osaid.

(#1043) qwer83qwer83 válasza Jim-Y (#1042) üzenetére


qwer83qwer83
csendes újonc

Köszönöm a választ! Ultront és magiket rankoltam eddig r3-ra. De van még symbiot spider, star lord és psylocke 5* ban. Ezeket nem ismerem annyira. 4-ben nincsenek ilyen karaktereim.

(#1044) Jim-Y válasza qwer83qwer83 (#1043) üzenetére


Jim-Y
veterán

Eleg szerencses voltal a huzasokkal akkor mert ezek mind jo karakterek. Ultron es Magik boven megert egy r3-at szoval azokat jol tetted ;)

Star Lord a jatek egyik legjobb es legerosebb karaktere HA duplikalva van. r2-nel ne huzd feljebb amig nem sikerul duplikalni. 4*-ban R5 az alap neki. Mehetsz vele ROL-t, LOL-t. Psylock hasznos karakter de en nem szeretem, egyreszt neki sem art ha duplikalt masreszt tul lassu a "ramp up time". Tul sok idobe telik kiepiteni a permanens power-lockot vele melle pedig eleg papir. En nem huznak fel csak r2-re. SYM Spidey is elg jo karakter duplikalatlanul is o megerhet egy r3-at, de ha van mar 2db r3-as 5*-od akkor lehet varnek egy jobb karakterre.

(#1045) Jim-Y válasza Jim-Y (#1044) üzenetére


Jim-Y
veterán

huznak fel -> huznam fel

Btw. Ki mint kapott a "Road to one million" arenabol? Nekem nagy mazlim volt kaptam egy GP-t :)

(#1046) astorre19 válasza Jim-Y (#1045) üzenetére


astorre19
aktív tag

Senkit még.Gyűjtöm a shardot egyelőre:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1047) Rivaul válasza Jim-Y (#1045) üzenetére


Rivaul
addikt

Én megannyi fos után most nyitottam egy Magiket. Viszonylag örültem neki de 4 napja tettem r5-re a négyesem :O :DDD

Amúgy míg nem vagy képes teli palettát állítani aq attack, aw attack és mellette storyra addig mehet minden akár 4 akár 5 csillagos. Ha ezek megvannak akkor lehet kicsit ráérősen kezelni a négyeseket és csak 1-1 extrább karaktert maxolni. Nekem most négyesből 9db r5 van, itt abba is akartam hagyni de a dodós kavcsból Iceman esett. Nah őt maxolom mert az all in immun bárhova jó.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1048) astorre19 válasza Rivaul (#1047) üzenetére


astorre19
aktív tag

Mizu Vegita?

Uc maxos már?:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#1049) Jim-Y válasza Rivaul (#1047) üzenetére


Jim-Y
veterán

En ugy orulnek egy Magik-nek, de meg nem kaptam meg se 4, se 5*-ban :( En viszonylag uj jatekos vagyok, igy eddig meg csak 5 5*-t porgettem, de szerintem turhetoen jokat kaptam, elso ket porgetes 2 CM ( mennyire erre az esely :D ) utana egy IP ( blah :(( ) majd a ket legfrissebb egy YJ es egy GP. Igazabol orulok ezeknek. GP mindjart rank3. Negy csillagosbol pedig meg csak 4/40-im vannak :/

(#1050) Rivaul válasza astorre19 (#1048) üzenetére


Rivaul
addikt

Maga a title meg van már de elég is volt belőle :D Most egy darabig hanyagolom a storyt. Havi eventekkel igyekszek feltápolni magam hogy kevesebb agyvérzéssel nyomjam majd le. Annyira nem ad atom rewardot hogy siettessem. Ezen kívül próbálom tartani a lépést a 12 órás meló és a 4 gyerek mellett a játékkal. Hát nem mindig eredményesen de még játékba vagyok :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.