Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Fang válasza Christmas93 (#400) üzenetére


Fang
aktív tag

ó tényleg, ezt teljesen elfelejtettem :) Köszi

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#402) TomWexX válasza astorre19 (#394) üzenetére


TomWexX
addikt

Én is kiszedtem widowot arénából, cloé 2 már adott hozzá skill awakening gemet + volt még 5 signi stone, tehát egyelőre nem nagy szám, de majd alakul. Mellette tegnap kipörgött Falcon is, + a héten megcsináltam a ROL-t is, úgyhogy megint van mit fejleszteni. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#403) astorre19 válasza TomWexX (#402) üzenetére


astorre19
aktív tag

Jò lesz az:) ROL hoz gratula:). Lehet a Road to Labirintot maxolni ès itt vège is...vagy az már megvan?:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#404) TomWexX válasza astorre19 (#403) üzenetére


TomWexX
addikt

Nem, azzal még nem foglalkoztam nagyon, de az kicsit húzósabb mint a ROL. :) Aztán februárban jön az act5, tehát nincs vége... Soha nem lesz vége! :DDD

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#405) astorre19 válasza TomWexX (#404) üzenetére


astorre19
aktív tag

Én nem bánom az act5öt,ROL2őn kívül minden maxos,kell már valami újdonság.

Olvastátok a frissítést?
1 hónapih lesz class T4 fragment Daily event,olyan mint s sima T4 fragmentes,2 napig tart.Nagyon érdekel mennyi fragmentet lehet majd szerezni onnan.
Kellene másfél T4 mystic meg Skill és Doki,Widow is mehetne Rank5re,de tuti morzsák lesznek csak amit onnan ki tudunk majd venni.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#406) TomWexX válasza astorre19 (#405) üzenetére


TomWexX
addikt

Na ez az új T4C frag quest egyáltalán nem éri meg, rengeteg energiába kerül és alig ad valamit. Bár nem is vártam mást.. :N Max akkor jó, ha valamelyik classból már nem kell sok az egész catához.
Viszont Howard nagyon vagány, nekem kell olyan. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#407) astorre19 válasza TomWexX (#406) üzenetére


astorre19
aktív tag

Hát konkrétan lófasz lett:D
Kabam mindig alul tudja múlni magát...Ha maxolod, ami vagy 200energia akkor kb ezer fragment

Kacsa nem rosssz.de nekem Hyperion kellene inkább:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#408) Rivaul


Rivaul
addikt

Mondanám hogy nagyot csalódtam a t4class "ajándék" eventbe de nem. Kb erre számítottam. Vicc ahogy van. Ha az egész hónapot rászánod akkor is kiszedsz 5e szilánkot classonként. Nah kösz.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#409) astorre19


astorre19
aktív tag

Csak érdekesség, egyik tagunk kinyitotta a 15ks limit cryból 5* Hyperiont.
Nem semmi

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#410) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

Sziasztok!

Szóval ez a játék teljesen beszippantott... :) pedig soha nem játszom semmivel.
Lenne pár kérdésem hozzátok, mivel látom Ti már nagyban nyomjátok.

Még csak 43 szinten vagyok és csak három 4*-os hősöm van 3/30-on (nem tudok T4 catalystot szerzni)
pád duppolt, maxolt 3*-os (UnstColossus, Superior, Abomina,Punisher, Gilo, Fixit), de a havi event-eket heroicon már maxolom. A masterymet az itt látottak alapján készítem, lassan de haladok azzal is.
Viszont szeretnék tudatosabban csapatot építeni.

Tudnátok segíteni abban, hogy leírjátok melyik az az 5-10 hős aki a legnagyobbakat sebzi, akár crit-elve, vérzést okozva stb.? Bocsánat de a "szakszavakkal" és a rövidítésekkel még bajban vagyok... :)

A következő, hogy hol tudok gyorsan T4 catalsytokat szerezni? Szeretném a 4*-osokat tovább húzni, mert arénában lvl 9-10-nél leabálnak simán, pedig szerintem nem harcolok rosszul.

Van 9 maxolt duppolt 2*-os hordám is, amivel simán kimaxolom az aréna 2*-os eventjeit, de érdemes e ezt tovább fokozni, mondjuk maxoljak még 3 hőst, hogy legyenek 12-en?

Beléptem most egy 2milliós aliba, nagyon adja :) Rengeteg cucc jön onnan, és igyekszem kivenni a részem mindenből, questezek, warozok a magam kis hőseivel. Az gáz, ha nem adok bele a közösbe battle chip-et, gold-ot, unitot? Nem sok van szóval ha akarnék sem nagyon tudnék...

És a szokásos kérdés :) Ti kit maxolnátok a 3*-os duppoltjaim közül?
Fixit, Venom, Gilo, Falcom, She-Hulk, Gamora

4*-os még nincs duppolva, mert csak 3 van, ezek: Elektra (ő jó valamire?), Falcom és Magneto

Köszönöm a válaszokat előre is! ;)

(#411) Rivaul válasza VeZo8 (#410) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia.

Volt pár kérdésed de igyekszek válaszolgatni. Ez egy elég összetett játék. Vannak kedvelt hősök de simán egy hősre nem igazán lehet alapozni és az sem jelent semmit hogy valami nagyot sebez. Storyba pl egy critical rate team 3* maxos hősökből is többet ér mint mindenféle rank4 4*-ból. Aw és aq már más mert ott azért a hős egyéni képességei számítanak. Erre bevált: amcapok, widow, boszi, gilo, doki és még pár hős. Ezek vagyok kevésbé sebződnek, vagy nagyot sebeznek, vagy életet töltenek és leveszik/kikapcsolják az ellenfél pozitív tulajdonságait.

A t4 szerzése lassú de hatásos módja a havi heroic teljesítése. Vagy a heti1x rendezett t4 aréna. Az hogy 9-10 harc után elhasalsz, nem azon múlik hogy milyen jó vagy. Nem ilyen egyszerű. A játék addig nehezedik míg el nem dobod a streaket. Erre van teknika hogy mikor milyen hősöket kell használnod hogy kikerüld ezt a nehezítést és "végtelenbe" nyomhasd. A fórumba van sok ilyen, pl én is írtam "kicsiknek" egyet.

Az alliba nem árt adakozni. ha ott vagy és kiveszed a jutalmakat akkor tedd bele a munkád és a részed is.

2* nem éri meg maxolni sem foglalkozni vele. Ha nincs sok 4-ed akkor a hármasok már jók és azokat nevelgesd válogatás nélkül mindet.

Elektra dupolva elég vad mert ha az ellenfél élete 20% alatt van akkor ő csak criticalt üt a továbbiakban.

Kicsit nagy vonalakba írtam le mert nem sok időm van de az alapok megvannak így. Ha konkrétan érdekelnek dolgok akkor kérdezgesd és igyekszünk válaszolni :)


astorre19

Az ilyet vitrinbe kéne mutogatni :W :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#412) VeZo8 válasza Rivaul (#411) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Köszi Rivaul!
Akkor nem görcsölök tovább a 2*-osokon...

Mit takar a critical rate team? Storyban az act3 fő bossát kéne maxolnom a többi kész.
Na ez az, hogy aw-be aq-ba nincs egy ilyen hősöm sem, csak gilo 3*-os duppolt... :(

T4 arénát még sosem játszottam. Ahhoz kell 10.000 battle chip? Az hogy működik, mivel érdemes menni?

Ez a végtelen dolog érdekel, mindjárt vissza is nézem, amit beírtál, köszi. ;)

Tudom sok a kérdés, de tényleg ráfüggtem... :)

(#413) Rivaul válasza VeZo8 (#412) üzenetére


Rivaul
addikt

Bemásolom a saját leírásunk:
Critical rate team. Sokkal több arany színnel jelzett ütést vihetünk be ezekkel a hősökkel. Precision mastery maxolva ezek mellé, és már majd minden 2-3 ütés critical lesz. Gyakorlatban van hogy az 5 hit végig, aztán 3-4 szünet. Lényeg hogy jelentősen rövidíthetőek a harcok. Személy szerint Cap (csak 1db),Vas,Superi kombót használom sima Devillel, így nem csak sok a crit de erősebb is a Devil 25% crit power synergy miatt. Mellé egy Giló és kész a buldózer csapat, továbbá 5 különböző színnel mehetünk ami szintén story előny.

(3* hősökkel is működik a képen látható felállás)

A t4 aréna nyitásához 10e bc kell és 1.1millió pont a t4-hez.

Az hogy dupolt a hős vagy nem az egyedi kérdés. Van aki dupolva is egy kalap xar, vagy nem változtat lényegeset és van aki dup nélkül is best szóval ne ez legyen a fejlesztési alap.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#414) Rivaul


Rivaul
addikt

Van egy tagunk aki nem igazán aktív és elérte a nálunk egy hónapba maxolható 3 kihagyást jelzés nélkül. Szóval sanszos hogy kikerül. Ha van valakinek kedve hozzánk belépni és meg van a 8db 4* min 3/30 hőse akkor keressen meg privátba itt. Minden segítséget megadunk az eredményes játékhoz.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#415) VeZo8 válasza Rivaul (#413) üzenetére


VeZo8
csendes újonc

Precision-t egy híján maxoltam, hát nagyon vad :) A cruelty-m maxon van, mert láttam itt, pár oldallal odébb, hogy kell, de nem tudom az mire jó.
Def-ben a willpower érdekelne, hogy az mire jó. A többi már maxos azok közül, amit itt láttam.

A crit team-ből, amit használsz hiányzik Cap, de a többi meg van 3*-osba, lehet valakivel helyettesíteni Cap-et?

Az arénához nem találtam a team leírást, ha nem nagy kérés be tudod még egyszer szúrni?
Ilyen sorozat van T4 arénára is?

Tényleg kösz a segítséget, már sokkal könnyebben megy! ;)

(#416) Rivaul válasza VeZo8 (#415) üzenetére


Rivaul
addikt

Cruelty ad erőt a critical hiteknek így az fontos maxon.

A willpower már sajnos nem olyan mint régen de azért a plusz élet mindig jól jön. Az a lényege hogy amikor negatív hatást kapsz, pl vérzés, mérgezés, armor break stb, akkor a szintnek megfelelő százalékkal kezdi el tölteni az életedet. Régen a negatív hatások többszörösével nőtt a willi is így nagyon hasznos volt. Most már sajna egy hatás akár hányas szinten van, csak egyszer kapcsolja be. Ha több negatív van akkor viszont a willi szorzója az nő. Sokan kikapcsolták de az élet szerintem mindig jól jön.

Cap abban a felállásban nem helyettesíthető mert ő aktiválja a vasak bónuszát. Próbálj másik csapatot a képről.

T4-re ha nincs még nagyon hősöd: 1-6 egy csillagtol folfele. 7,8,9 harom csillag minimumok. 10-14-ig folytatás a 2* hősökkel ott ahol abbahagytad 6. harc után. 15-re már kellenek a négyes 3/30-ak. Utána easy meccsek jönnek folyamatba de a legkisebb 3* max lehet vagy 4* 3/30. Igazából ha még nincs elég négyesed vagy sok maxolt hármasod akkor az aréna nem túl kivitelezhető t4 napokon.

Sima arénára amit én használok: 1-8 4*, 9,10,11 3* minimumok, 12,13,14,15 4* r4 és végig tovább négyesek. Ez a te esetedben működik ha a négyeseket 3* maxosok váltják föl.

Amúgy ha a keresőbe beírod hogy : streak akkor ad táblázatot is amit a kollégák tettek ki egyéb variációval.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#417) TomWexX válasza VeZo8 (#415) üzenetére


TomWexX
addikt

Itt van pár mastery beállítás a facebook trucos oldalról, ezekből lehet ötleteket meríteni, de nem kötelező pont így csinálni. ;)
Én a willpowert pont most tervezem leszedni, a defense fülön túl sok pont van miatta, amiket hasznosabb masterykre is tudnék tenni, de azok már hős specifikusak (pl Mystic Dispersion vagy pure skill) ide már megfelelő mennyiségű hőst kell birtokolni (pl 4* duola scarlet és widow) hogy hasznos legyen.
Viszont aki nem rég kezdte, annak az intermadiate build jó kiindulási alap. ;)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#418) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

Köszönöm Rivaul és TomWexX, most el leszek egy ideig ezekkel az infókkal. ;)
Ha meg meg lesz a 8db 4*-os hős akkor jelenkezem az aliba! :)
Addig rámegyek a max attack build-ra és a crit team-ra, amit használsz Rivaul csak kéne Cap.

(#419) Rivaul


Rivaul
addikt

Kezdetektől :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#420) astorre19 válasza TomWexX (#417) üzenetére


astorre19
aktív tag

Mystic Dispersion nagyon állat.Tegnap lett 4/5.dupla boszi,doki.Adja nagyon,megéri

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#421) TomWexX válasza astorre19 (#420) üzenetére


TomWexX
addikt

Tudom, nekem jelenleg 3/5ös, már így is elég hasznos, de 4ig tuti elviszem, viszont nem fogom maxolni mert a pure skillre is tervezek tenni. :)

(#419) Rivaul: Grat, nekem ilyenem nincs.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#422) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Sziasztok! :)

Új vagyok az oldalon, és hát mit ne mondjak...Rengeteg új dolgot láttam, olvastam :)
Amit köszönök nektek!

Már több mint egy éve játsztok a játékkal, és hát nem egyszerű. Jelenleg a masteryt raktam újra, és próbálom úgy pakolgatni ahogy itt látom nálatok!

(#423) Rivaul válasza .NandorDitt. (#422) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia. Üdv a Ph családba :) Nagyon jó kis oldal ez minden tekintetben. És ebbe a topicba is üdvözlünk. Ha tudunk valamit segíteni csak kérdezz bátran, de ez igaz az egész lapcsalád fórumára. Nem nagyon találtam itt még 10 év alatt olyat amibe nem segítettek volna :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#424) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Jelenleg ez a mastery van nálam, de igyekszek mindent úgy csinálni ahogy itt mutattátok! :)

[ Szerkesztve ]

(#425) Rivaul válasza .NandorDitt. (#424) üzenetére


Rivaul
addikt

A precision legyen a következő mindenképp. Utána meg mivel az util részt nem mutatod nem látom, de ha nincs akkor parry és gyakorlás :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#426) .NandorDitt.


.NandorDitt.
csendes újonc

Rendben! :)
Ez az Utilitym!

(#427) TomWexX


TomWexX
addikt

Én most a Bloody Mayhem féle általam kicsit módosított masteryt tervezem megcsinálni, viszont ehhez irgalmatlan mennyiségű unitra lesz szükség :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#428) astorre19 válasza TomWexX (#427) üzenetére


astorre19
aktív tag

Néztem én is ,de maga az Md rengetegbe kerül,hát még a Pure skill is mellé:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#429) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

Ma kinyitottam az ötödik 4*-osomat (act 3 max-ból), fekete pók volt benne...
Ő jó valamire? :)
Falkon, Elektra, Magneto, CaptMarvel és fekete pók van, nem egy acélos csapat.

Van valami rendszer benne, hogy mit dob a kristály? Mondjuk színekre?

(#430) Rivaul válasza VeZo8 (#429) üzenetére


Rivaul
addikt

Van. Azt amit a kabam akar és a legkevésbé van rá szükséged :DDD Kb 17 négyesem volt mire az első techet megkaptam... Nem folyt vér a szememböl érte, áhhh :D A cosmi pók alapból is jó. Sok pozitív képessége van de dupolva lesz az igazi.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#431) Rivaul


Rivaul
addikt

El sem hiszem. Végre 100% az act4... Mit ne mondjak, nem fog hiányozni :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#432) Christmas93 válasza Rivaul (#431) üzenetére


Christmas93
kezdő

Gratula :D
Nekem 95% szóval még van egy kis szenvedni valóm vele :D

(#433) astorre19 válasza Rivaul (#431) üzenetére


astorre19
aktív tag

Gratula:)

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#434) Rivaul válasza astorre19 (#433) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi nektek :) Amúgy ez a boszi dup, ez mi? Lol. Akkora unfair kari hogy borzasztó. Rá tettem az avekent és 10 követ de crit team mellett gusztustalan amit művel. Marha jó hogy van de no comment.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#435) mephi666


mephi666
nagyúr

ide írok, mert nem találtam neki topicot: játszottam én is pár hónapig a játékkal, de aztán megcsömörlöttem, mert fizetés nélkül baromi sok időt bele kell ölni, story act4-ben meg elakadtam :( utána keresgéltem és marvel témában rábukkantam a puzzle quest-re... ez annyira nem időigényes: ha reggel+este van fél-fél órám, az is elég, de ha több idő van, jobban megy a fejlődés

játszott/játszik vele innen valaki? érdemes lenne külön topicot nyitni neki?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#436) Kerive válasza Rivaul (#434) üzenetére


Kerive
kezdő

Rivaul: az frankó hogy még azért is pénzt akar kicsikarni a Kabam hogy egymásnak küldjünk ezt-azt. :S

Nem teljesen értem őket. Többek között azt sem hogy a fennt említett boszit miért nem nerfelik le? Kidobnak egy hero-t, és akkor sem változtatnak rajta ha op vagy rossz. Juggernaut kapot egy unstoppable-t kezdésnek. Aha oké, nehogy egy Spider Gwen-t alakítsanak úgy át hogy back+2mp block-al váltoson hunt és trap spider között (mint sok más kari) és ezután kapjon egy használható 1-est. Szal nem teljesen értem őket. Rengeteg karit buffolnék, viszont úgy nerfelném le bosz-it és widow-ot mint a huzat!

(#437) astorre19 válasza Rivaul (#434) üzenetére


astorre19
aktív tag

Bebaszna ha nerfelnék...

Ha már így tették be nehogymár kibasszanak azzal akinek van..mintha widownak kikapcsolnák a képességét.

Aláírom akinek nincs annak 5ször olyan nehéz minden.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#438) Rivaul válasza Kerive (#436) üzenetére


Rivaul
addikt

Azért widow és boszi nem ugyan az. Widow csak kiegyenlíti a mérleget, míg boszi tesz egy elefántot a saját oldalára. Widowval nem lesz nagyon más mert egy nehéz pókot ugyan úgy el kell verni, csak nem evadel. Ezzel olyan lesz mint a többi kari de más előny nincs. Viszont boszi pusztít és mozdulni nem hagy semmit. Így hogy meg van, remélem nem változtatnak rajta de hazudnék ha azt mondanám hogy nem értem meg azt akinek baxa az igazságérzetét. Nálunk is van egy játékos aki jól játszott de nem kiemelkedően. Ledupolta boszit és tett rá pár követ. Egy csapásra a kb top10-ből a top3 játékosunkba lépett.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#439) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

Sziasztok!
Ha van hely valamelyik allitokban, szívesen csatlakoznék...
Köszi! ;)

(#440) Kerive válasza Rivaul (#438) üzenetére


Kerive
kezdő

Widow elől nem lehet evadelni? Jó tudni! :D Amúgy meg van az eslő két 4*-osom. War machine: alul értékelt de én nagyon szeretem, és Spider Gwen hogy az a !%>(?%:S megkaptam a leggyengébb hero-t az egész játékból yessss. Nagyon szerencsétlen vagyok kristály nyitásban. Dec1 óta minden nap a daily kristályból 1*-os herokat nyítok. 18 napja egyfolytában, de ez kezd már vicces lenni. :D

Lehetséges az hogy egyes herok-nak rossz a leírása?
Táblázatot vezetek a heroimról ahova írom a statkaikat, és felfigyeltem néhány hiányosságra.

Sup Iron man-nek nem írja mennyit és mikor healingel.

Morales jóval többet evadel mint 5%.

Spider Gwen jóval kevesebbet min 22%.

Volt hogy Morales mind az 5 ütés elől elugrott, nem hittem el amit látok, ezzel szemben Spider Gwen nem nagyon Evadel, pedig arra használom/nám a spec1-esét, hogy folyamatos evadben legyek, de nem.

ronan stun-ja soksor rohadtul nem 2.6 sec, ütök hátra ugrok, közben stunolom és mire vissza ugranék már nincs stunban. Ez max 1 mp.

Rivaul segítenél egy kicsit kit fejlesszek fel ezek közül (mind 3* rank2-re vár, új accom van):

Civil warrior(T), Groot(C), Ronan(C), Ms. Marvel(C), Loki(M), Sup. Iron man(T), és vegyük bele Quake-t mert úgy is hamarosan megkapom.

Sajnos elég hülyén kapom class-ok szerint a hero-kat, és ezek zöme cosmic, abból van már egy Gamora-m rank3-on. Tech-ból van a 4*-os War Machine-om rank3on. Mysticből meg egy Gilom rank3-on. Én Groot és Ronan között vacilálok. Ronan egyre jobban tetszik.

(#441) TomWexX válasza Kerive (#440) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez ennél jóval összetettebb, mint amit az alap leírásban olvashatsz. Pl. arénában más játékosok hősei ellen harcolsz, így ott jelen van a mastery is, tehát ha olyan ellenfelet kapsz aki rakott pontot a limberre, akkor máris rövidebb lesz a stun ideje amit te teszel rá. Widow signature ability szintje minél magasabb, annál kevesebbet evadel ellene a pók, vagy sebez electro vagy a warban lévő thorns node mikor te ütöd az ellenfelet. Illetve ezeken kivül még nem kapcsol be ultron és vasemberek healingje se, tehát widow nagyon jó kis kari, épp tegnap R5öztem. :D

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#442) Rivaul válasza Kerive (#440) üzenetére


Rivaul
addikt

Ahogy TomWexX is írta Widow dupolva kezdi elkerülni az ellenfél képességét. Az enyém lvl80. Itt már szinte semmi nem csinál ellene semmit sem. Viszont ha pl csak lvl 10 akkor azért még kap ezt-azt.

Superior az élete 10 vagy15%-nál (a kettő között változnak a vasak) kezdi el tölteni az életét és szintén dup mértékének százalékától függ hogy mennyit.

Szóval a képességek a dupolás szorzójával növelt szintenként erősödnek.

Továbbá ezekhez tesz a mastery amit szintén írtak. Ez nálad is emelhet dolgokon de az ellenfélnél is. Ezt érzékelheted úgy hogy nálad már nem működik olyan jól 1-1 képesség mint eddig.

Az hogy kit rankolj egyszerű. Akivel tudsz harcolni és ha még egy opció kell akkor ne legyen első körbe még olyan színed, mert akkor jobban tudsz haladni ha van mindenből.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#443) Kerive válasza Rivaul (#442) üzenetére


Kerive
kezdő

Köszi a válaszokat.

Különös bug-om van. Arénában ha támadok elkezdenek nőni a champ-jeim, és ha ütnek akkor elkezdenek összemenni. Ez mi a rák? :D Abomination konkrétan kinőtt a képből :D

Közben megfigyeltem: a nagy darab karik csinálják. Hulk Hulkbuster Thor Abomination Venom stbstb

[ Szerkesztve ]

(#444) Rivaul válasza Kerive (#443) üzenetére


Rivaul
addikt

Valószínű az új event nyugger vs ant-man scriptje futott rá arra a karakterméretre és okozza a bugot. Folyamatosan van valami nyavalyája a játéknak, ez nem is meglepő.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#445) mephi666


mephi666
nagyúr

na, hosszabb kihagyás után felraktam az új telefonra a játékot, szerencsére emlékeztem a kabam accra és megvan a régi csapatom:

ez a teteje, lejjebb van még egy 4csillagos antman, de az még csak 1000 pont körül mozog és annyira nem szerettem... olvastam, hogy írja mindenki a witch-et: 3csillagosból van duplám, 4ből még nincs... érdemes a pontjaimat már most újraosztani és 3csillagos verzióval emberkedni, mert az is hasznos, vagy várjam meg előbb a 4est és az lesz az igazi? tetszik most a játékban az autofight, mert az alacsonyabb szintű ellenfeleket kevés időráfordítással is lehet sorban csépelni, így talán nem olyan időrabló a játék :D pvp-t nem akarok egyelőre nyomni, mert abba rettenetesen becsömörlöttem anno és idegesítő volt ahogy osztotta az ellenfeleket: első néhány harc laza, majd ha már megvan a maximális szorzó, 2-3 meccset engedett úgy nyerni, majd akkora ellenfeleket sorsolt, ami ellen esély se volt már

ui: tippet tudnátok adni, ki az, akit érdemes erőltetni ezek közül? nekem igazából emlékek alapján gamora jött be nagyon a tápos 2. specattackjával (rohadt nagyot vág és bleed-et rak), yellow a stunolása meg visszasebzés miatt tetszett, ultron sokáig kedvenc volt a nagy heal miatt... guillotine kicsit gamora-ra emlékeztet: szépeket vág... de magik is pofás: nagyot üt, gyógyol, energiát szív le

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#446) Rivaul válasza mephi666 (#445) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia. Hármas boszival csinálták nálunk többen az act4-et. Bár a négyes is ugyan olyan jó csak ott nincs a segítő chaos magic, viszont a négyes nagyobbat sebez. Farkast szintén erőltetheted mert jól gyógyul. Annyi hogy ne használj spec támadást mert minél magasabb a spec csík, annál többet tölt az életén. 3* giló, boszi, ultron, patriot aki még foglalkoztatható. A pvp-t meg nem rég tárgyaltuk. Nem csak gyere buci ham bekaplak és keményebb vagyok mert nem vagy az :D Kell a streak építés, arról találsz itt is jó pár dolgot.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#447) mephi666 válasza Rivaul (#446) üzenetére


mephi666
nagyúr

na ez király akkor... a4 végén ott lenne a 4star awakening gem, ami mehetne witchbe :K jelenleg a3 sincs 100%-ra befejezve, mert thanost elég volt egyszer leölni... jócskán beleizzadtam... (mondjuk nem emlékszem már, akkor milyen csapatom volt, nem a legvégén vertem le, hanem korábban)

átnézem majd a #424+427-ben összerakott mastery-t, mert újra kell gondolnom az egészet: sok pont elment attack+hp-re jelenleg... variálni kell, hogy jobb legyen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#448) Fang


Fang
aktív tag

Annyit írtatok már itt a bosziról, hogy mondom elkezdem én is tesztelni a hármasomat (négyes nincs :O ) act 4 elején, hát még ez a hármas is überbrutálkirályállat.

Lv31, 78% a buff/debuff esélye, de elég jól adja, csak az a baj hogy kevés a HP, az mitől függ hogy mikor kezdi el tölteni az életét, vagy ez is tök random a fenti százalékok függvényében?

Ha valaki ráér, írna nekem egy jó taktikát, hogy kell a karaktert használni? pl addig újra indítani a harcot amíg az elején be nem adja a parry-t és után stunt? vagy ilyesmi okosságok?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#449) Fang válasza Fang (#448) üzenetére


Fang
aktív tag

Ja, korábban írtatok pár crit team mintát, természetesen igyekszem azzal használni

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#450) astorre19 válasza Fang (#449) üzenetére


astorre19
aktív tag

Igen a crit rate team fontos,mert ha boszi critet üt akkor nálad 78%eséllyel kapcsol be egy dolgot,azt hogy mit az random.a crit rate pedig növeli a crit ütés esélyét.

Az hogy mi a jó taktika azt neked kell kitapasztalni.Próbálj még minél több lvlt pakolni rá ha esik stone hozzá.

Van amikor az istennek e akar jó dolgokat adni,máskor meg egymás után dobálja a stunt.
Az fontos hogy meccskezdetkot parryz,ez nekem 10ből 9 szer bejön.

[ Szerkesztve ]

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.