Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Rivaul


Rivaul
addikt

Nah rankoltam az elso otosom. Nem evett keveset... Rank ketto es folfele a szintek: 270e arany es szintenkent 5e iso ment bele.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#52) Rivaul


Rivaul
addikt

Belelendultem komolyabban az act4-be. Mar a chapter 3 vegehez kozelitek. Viszont a def masteryvel konkretan vicc az egesz. Annyi negativ hatast kapok hogy esz nelkul tolti az eletem. Konkretan meg potionokat se kell hasznalnom nem hogy revive-ot. Gondolom a chapter 4 mar egyre erosebb lesz maestrohoz kozeledve de eddig kellemes meglepetes. Viszont akinek nincs def masteryje az kb neki se fogjon mert vilagit a hosom mint a karacsonyfa annyi a negativ. Jah es parry, az marha fontos szerintem. Folosleges dulakodni, mivel folyton erobol tamad az ellenfel igy kb kabitani lehet a harc haromnegyede alatt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#53) Kikiri7 válasza Rivaul (#52) üzenetére


Kikiri7
tag

én most el kezdtem nyomni a defense-t de nem egyszerű haladni benne. Annyi unit kell hozzá... most épp 2 mastery pontom nincs elköltve mert várom hogy jöjjön a unit.

(#54) TomWexX válasza Rivaul (#52) üzenetére


TomWexX
addikt

Chapter 3 nehezebb mint a 4. ;)
Viszont chapter 3 utolsó pályájához szükséged lesz egy maxolt dupli 3* ronanra.. Anélkül nem nagyon lehet tovább menni..

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#55) Rivaul válasza TomWexX (#54) üzenetére


Rivaul
addikt

Láttam videókat. A venomról beszélsz ugye?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#56) TomWexX válasza Rivaul (#55) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, Venomról. Végig stun alatt kell tartani, és úgy lelehet verni.. nem könnyű. :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#57) Rivaul válasza TomWexX (#56) üzenetére


Rivaul
addikt

Nincs sajna ronan a tárházamba. Kénytelen leszek nélküle elverni. A jó linkeket kell leszednem róla és akkor potionokkal talán bírom. Amúgy engem a dagadt nem szokott zavarni, kifejezetten ütemesen harcol és kiszámítható. De majd kiderül holnap. Ma már aw-ba vannak a legjobbjaim. Akit utálok ellenfélnek az ultron (sztem eltúlzott karakter), moon knight, és az evadelő pókok. Nah ezektől kivagyok...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#58) Rivaul válasza TomWexX (#56) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah ronan nelkul is kiutottem a dagadt pokot :) Viszont tenyleg nagyon kemeny volt. 20% boost es 3x maxos feltamasztas. Az osszes hosom bedaralta de a 4/40 yellowval sikerult odacsapni neki. Viszont most nem hiszem hogy folytatom a chapter neggyel mert elfogyott az ossze hp-m :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#59) Shamy válasza Rivaul (#58) üzenetére


Shamy
tag

Rakj össze egy max block proficiency-s csapatot, azzal nyugodtan mehetsz act 4be.
Block proficiency team: olyan csapat, aminél a hősök blockolt ütéseknél már nem sebződnek.
Pl 4* magneto,3*magneto, 3* cyclops,2v3*black bolt és a legerősebb hősöd.
Vagy 4* Strange, 3*Strange, Scarlet Witch
Vagy 4* War machine, 3* war machine, hawkeye.

act4ch3 venom 2* ronan-al is verhető könnyen.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#60) Rivaul válasza Shamy (#59) üzenetére


Rivaul
addikt

Koszi. Tudom mi az a block prof. Meg is van hozza mindenem de nem igazan vedek igy nekem nem hasznos. A parryt is jo ido volt megszoknom emiatt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#61) Kikiri7 válasza Rivaul (#60) üzenetére


Kikiri7
tag

én nem tuttam pontosan így köszi. Remélem majd lesz hozzá emberem is :)
ma meglett a 4. 4*-s lényem. de még nincs elég alpha hogy mindet felhúzzam 3 szintre

(#62) TomWexX válasza Rivaul (#58) üzenetére


TomWexX
addikt

Grat, akkor már egyenes út vezet Maestrohoz :)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#63) Rivaul


Rivaul
addikt

Jo es egyszeru streak epitest tudtok t4-re? A 3v3 annyira nem erdekel, abba beleverek 600-ig azt kiszedtem ami kell de a t4 az hianyzik.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#64) TomWexX válasza Rivaul (#63) üzenetére


TomWexX
addikt

Én T4en így megyek:
ws1-5ig 3*max
ws5-9ig 4* 3/30
ws9-12ig 2db 3*max 1db 3* min
ws12-14ig 4* 4/40 (itt Thanos team jön ha ezeket hozod, ha van több 4/40 akkor ws12 előtt is lehet őket hozni)
ws14-20ig 4* 3/30 vagy 4/40 + az 5*
ws20tól 4* 3/30, 4/40 vagy 3*max + az 5*

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#65) Rivaul válasza TomWexX (#64) üzenetére


Rivaul
addikt

Koszi. En most 1-6 egy csillagtol folfele. 7,8,9 harom csillag minimumok. 10-14-ig folytattam a 2* es 15-re mar a negyes 3/30-ak folyamatba. Szepen be is allt a streak. Bar ezt most probaltam eloszor es nem lesz meg a t4 ido hianya miatt. Sajna az elso streak epitest valami hasonloval kezdtem mint a tied de az nalam nem mukodott igy egy csomo idom elment :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#66) TomWexX válasza Rivaul (#65) üzenetére


TomWexX
addikt

1*osokat is hozol? :Y Azok semmi pontot nem hoznak, legközelebb próbáld meg azt amit én írtam, de pontosan kell követni, mert úgy fog csak működni.
Esetleg itt van még ez is, próbáld ki:

Én épp az imént gyűjtöttem be a T4emet, ennyi ws kellett hozzá:

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#67) Rivaul válasza TomWexX (#66) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen nagyjából ilyesmikkel játszanak a többiek is. Én viszont nem szeretem ezt a mikor, mit és hova részt :D Valamiért nem megy a matek. Újra kipróbáltam finomítva a crystal cornucopian a saját streak-em és nagyon biztosan teljesít. nincs meglepetés, vagy túl nehéz harc. Nem kell spec3-ba belenézni véletlen. 15 a Thanos team és 16-ra már az easy harcok kora jön amíg meg nem unom. Igazad van hogy neked így hamarabb meg lesz a t4 mert nem kell annyi harc hozzá de csak az első 14 streak-et kell beáldoznom. Viszont sokkal kényelmesebb és biztosabb így számomra :K

Jah és végül azért meg lett a t4 szerencsére. :C

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#68) Rivaul


Rivaul
addikt

Forradalmasítani fogom a streak építést :D Ráfeküdtem a témára és ott tartok hogy a 4* arénába már első harctól 4* 30/30-akkal megyek majdnem végig variálás nélkül. 14-15 thanos buli és 16-ra be is áll a streak :C Még finomítani kell mert egy kis kitérés van benne és néhol elég karcos a dolog de lényegesen egyszerűbb lesz mint az ide 3*, ide fél csillag de maxos meg anyám kínja teknikák. legalábbis remélem :P

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#69) Kikiri7


Kikiri7
tag

most először sikerült a heroicot megcsinálnom :) jupiii. ezen a 2 alpha catalyston kívül havonta ami van hogy lehet még szerezni?

(#70) Shamy válasza Kikiri7 (#69) üzenetére


Shamy
tag

Allinace-be kell belépni, és ott v an egy két olyan ally event hetente (pl 3 day Quest completion), aminek a vége fele van jutalomként alpha cat.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#71) Rivaul válasza Kikiri7 (#69) üzenetére


Rivaul
addikt

Ahogy fentebb mondták, és még van alpha pvp is de az sztem még erős neked. Legjobb a havi event és egy jó alli.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#72) Kikiri7 válasza Rivaul (#71) üzenetére


Kikiri7
tag

most benne vagyok egy allyban, szép lassan fejlődünk de még nem emlékszem olyanra amikor ally Q ból kaptam volna. Na majd belehúzunk :)

(#73) Rivaul válasza Kikiri7 (#72) üzenetére


Rivaul
addikt

A completion 3 napos a legkönnyebb. Ott ad 350e pont-nál. Vagy act 3 4/1 stormos amit szoktak nyomni vagy heroic vége középső szál. Az egyik 1500 a másik 3e pont. 30 emberrel hamar meg van.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#74) Kikiri7 válasza Rivaul (#73) üzenetére


Kikiri7
tag

ha mindenki végig tudja csinálni és végig is csinálja akkor hamar megvan :) de ha nem akkor nem annyira

(#75) Rivaul válasza Kikiri7 (#74) üzenetére


Rivaul
addikt

Ezért írtuk hogy jó csapatba kell menni mert ahol csak 3-4 dolgozik és a többi meg nézi ott nem lesz nagy eredmény. Én az ilyeneket gyorsan szelektálom.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#76) Rivaul


Rivaul
addikt

Kivagyok. Van egy jó pár négyes hősöm és duppolva is van több, de csak egy tech van. Már a valószínűségi határokat súrolom, de akkor se nyitok baxus tech-et. Pedig egy ultron vagy star lord jól esne.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#77) Fang válasza Rivaul (#76) üzenetére


Fang
aktív tag

Nekem 8ból 4 cosmic... elég érdekesen dobál...

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#78) Rivaul válasza Fang (#77) üzenetére


Rivaul
addikt

17-ből a 70% piros és sárga... valóban érdekes :((

daredevilnek pl mind két ruhája meg van. lehetne úgy csinálni hogy kiválaszthatod a skint és nem pedig egy hőst többször "eladni".

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#79) Fang válasza Rivaul (#78) üzenetére


Fang
aktív tag

ott szívatják az embert ahol tudják... nem baj kemény maradok, azért sem látnak tőlem egy centet sem :):)

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#80) Shamy válasza Fang (#79) üzenetére


Shamy
tag

Tech a legritkább champ, mert eleve kevés van belőle. (Mystic is ritka)
Nekem most így néz ki a 4* szórás a dupe nyitásokat is számolva:
Tech:4
Mutant:3
Skill:6
Science:4
Mystic:3
Cosmic:7

Skill, Cosmic a jellemző, és ez általános is, mert azokból van a legtöbb a kristályokban.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#81) Rivaul válasza Rivaul (#68) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah egyenlőre ott tartok hogy az elejétől mehetek bármivel, én pl 4* 3/30 1-9-ig. 10,11,12-re 3* minimumok leginkább 1200rating alatt összesen. 13-ra már viszek két 4* r4-et és egy 4* 3/30-at, ez már thanos/kang buli. Innentől folyamatos a streak.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#82) Rivaul


Rivaul
addikt

Nah első kör maestro lenullázva. 3. r4 4* kész. Kezd kerek lenni a történet :) Masterym is egész jó már. Bár én a DE LQ vonalat nem aktiválom.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#83) TomWexX válasza Rivaul (#82) üzenetére


TomWexX
addikt

Grat :)
Én meg 2 hét alatt megszereztem Thort duplázva, úgyhogy jövőhéten megy is fel r4re. :) Beteg egy kari!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#84) Rivaul válasza TomWexX (#83) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi.

Thort és S.Lordot nagyon dicsérik a képességeik miatt. Szép fogás, és is vágyok rájuk. Nekem is meg van a 4. rank4-hez minden de egyenlőre várok. Minden színből szeretnék elsőre egyet de tech-ből csak buster van, cosmibol meg superior, bolt és gamora. Nem vagyok bennük biztos így várok, ha superior dupis lenne akkor ő jönne de így még nem. Jelenleg 18 négyesem van, ebből 3 r4 és a többi 30/30. +1 ötös storm r2

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#85) Fang


Fang
aktív tag

Sziasztok, a willpowerrel kapcsolatos változásokat el tudná magyarázni nekem valaki. Nemrég maxoltam ki ezt a masteryt és nagyon sok unitba került. Érdemes lesz megtartani? Ha nem akarom megtartani akkor jól értem, hogy visszakapom a unitokat?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#86) Shamy válasza Fang (#85) üzenetére


Shamy
tag

Visszakapod a rá költött unitokat.
Változás annyi, hogy már csak 1 "stack" willpowert aktivál 1 fajta debuff. Azaz 3 db bleed stack után csak 1x healelődsz. Ezzel játszhatóvá válik sok kari (amerika kapitány, Iron Fist, Joe Fixit stb) warban és arénában is.

Elvileg meg fogja érni így is a will power, csak nem lesz olyan ütős. Suicide masteriket (liquid, double edge) érinti még, mert mostmár nem tudsz majd healt generálni belőlük, hanem kicsit folyamatosan sebződsz.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#87) Fang válasza Shamy (#86) üzenetére


Fang
aktív tag

Ahhoz, hogy a unitokat visszakapjam használni kell egy "recover"-t, vagy a rendszer automatikusan törli majd mindenkinél a willpowert és vissza adja a unitokat?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#88) Shamy válasza Fang (#87) üzenetére


Shamy
tag

Tudtommal resetelik, visszalockolják, és követ is kapsz mastery resethez.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#89) Fang válasza Shamy (#88) üzenetére


Fang
aktív tag

Rendben, köszi

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont van!

(#90) Rivaul válasza Shamy (#86) üzenetére


Rivaul
addikt

Igaz hogy egyszer aktiválódik debuffon-ként így sok kari erősödik de nem csak ennyi a változás. 1.5 max szorzóról 0.6-ra fog csökkenni a töltése. Viszont az lq és de nem tesz mínuszba mert hozzá csökkentik a sebzésüket az új willihez. Pluszt viszont így nem tudsz majd velük gyűjteni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#91) Shamy válasza Rivaul (#90) üzenetére


Shamy
tag

Gondoltam az effektivitás csökkentést ki tudta mazsolázni.

Sajnos a tweakelt lc/de se lesz elég a healhez, nagyon kicsit, de folyamatosan fog csökkenni a hp.
Ez alapvetően nem lesz érezhető, de a recoil életveszteségét már nem fogod tudni visszatermelni, ami önmagában sux egy hosszabb fight során, ha L1-el akarsz operálni.
Másik nagy öngól, hogy amíg double edge fut, addig a kapott bleed-ekre nem lesz willpower.... :(

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#92) Rivaul válasza Shamy (#91) üzenetére


Rivaul
addikt

Engem nem zavar. Én amúgy sem használom a de,lq részt. Unlockoltam de inkább más irányba mentem és nem is bántam meg. A storyba lesz szívás a gyenge willi. Viszont szerintem igazságosabb lett így az egész. Amúgy meg a bejövő sebzést lehet majd csökkenteni 36%-al a jelenlegi 6 helyett. Én arra teszem majd a visszajövő pontokat és unitokat.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#93) Rivaul


Rivaul
addikt

Nah kinek hogy fekszik a játék most a laza herélés után? :D Aréna szerintem jobb lett, story viszont jóval nehezebb a karcsú willi miatt. Inequity amit maxoltam hogy valamit elvegyek az éléből a dolgoknak, de nem egy fullos willi.

Amúgy egész jól haladok. Tegnap nyitottam a 26. négyesem. Ebből 6 r4, a többi r3 max, kövi t4nél jön a 7. r4. Plussz két ötös van még ami r2. Masterym is kész, már csak aprítani kell. Bár úgy néz ki a "herélés" miatt lehet hogy r5 hősök lesznek a hosszútávú célok.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#94) Shamy válasza Rivaul (#93) üzenetére


Shamy
tag

Inequitiyt én is unlockoltam, de resonate-et felejtsétek el. Nem 100% a proc rate, mint ahogy a szövegben van írva. Simán végigveri rajtad az 5 hitet, mire proccol, aztán a dashelgetések közepette szépen lejár.....

Írtam is ticketet, hogy mi a pékfütty ez. Ha nem lesz 100%, visszakérem a carbo core-okat.

Kérdezni és tanulni mástól sosem szégyen ....

(#95) Rivaul válasza Shamy (#94) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem most ez a max masterym. Nincs több pontom egyenlőre de nagyjából kész is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#96) astorre19


astorre19
aktív tag

Elég gyenge lett az új willpower...
Akinek Act4 Chapter3 nincs kimaxolva, az csúnyán megszívta.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#97) Rivaul válasza astorre19 (#96) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem nincs de jól lehet benne haladni. Idöben kell váltani a speccel, így nem árt tartalékolni egy unstopp esetére az ellenfélnél pl. Azon kívül az inequity oda mindenképp jó mert 2-3 negatív folyamatosan van, az közel -20% bejövő sebzés. Az új synergybe meg elég komoly critical ratet lehet húzni. Nekem ezekből a hősökböl 3 rank4-es. Mastery+synergy=alap 32% critical nálam. Így elég hamar lehet darálni a 4-5e ellenfeleket is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#98) astorre19 válasza Rivaul (#97) üzenetére


astorre19
aktív tag

Klántarsak panaszkodtak,engem nem érint szerencsére.
Meg nyilván az is számít kikkel mész.

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#99) astorre19


astorre19
aktív tag

[link]

Ez jó hír, veszek is egy 15-s cryt:D

Battletag: SHADOWDRAGON#26677

(#100) Rivaul válasza astorre19 (#99) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez nekem kicsit ilyen csitításnak tűnik. Jó hogy nem jönnek házhoz könyörögni hogy tudjuk elbaxtuk a játékod de told már tovább nekünk a lóvét mert jó fejek vagyunk, látod...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.